Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: competitie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 485
Volgende pagina

ADODENHAAG

tmvnstn schreef:

nee je moet lekker vennegoor en bruggink halen voor 1 jaarcontract met een topsalaris en je kan ze nooit meer doorverkopen...

Linssen wordt volgende week ook 30 en die kan je absoluut niet doorverkopen en krijgt ook maar een 1- of 2 jaar contract. Maar met salaris heb je gelijk... die gasten vragen veel te veel.

 

Overigens is Vitesse nu in gesprek met een miljardair, dus misschien zien we Messi wel binnenkort in onze competitie..

0
Zaterdag 14 augustus 2010 om 11:42 uur

ADODENHAAG

Geloof mij dat je in de Nederlandse danwel Belgische competitie prima verdedigende middenvelders voor een normale prijs kan halen. Strootman lijkt me de beste optie... Sparta heeft snel wat geld nodig en voor 3 ton zal ik het doen... Die jongen is over een  jaar zo weer een paar miljoen waard.

0
Maandag 9 augustus 2010 om 22:12 uur

oodh

Kees schreef:

Onderstaand cursief gedrukt schreef ik gister al:

 

Tot nu toe wordt er heel aardig en vaak aanvallend gevoetbald zoals bijna iedereen het graag wil zien. Je kunt een trainer toch niet op een matige tweede helft zo afbranden. Staat het met de rust 0-2 of 0-3 dan is Van der Brom de kroonprins onder de trainers volgens velen hier.



Ik erger me werkelijk de pleuris hoe dit elftal of enkele spelers nu al afgebrand worden. Walgelijk.

Ik beweer helemaal niet dat het niks wordt deze competitie en dat Van den Brom weg zou moeten. We hebben het inderdaad over één verloren wedstrijd. Zoals eerder gezegd heb ik wel een paar vraagtekens en velen met mij. Dat is wel wat anders dan de boel afbranden.

1. Waarom Supusepa gekocht, nu hebben we drie LV's? Nog niemand heeft hier daarover antwoord gegeven behalve het vetpercentage van Piqué. Rol medische staf in dezen?

2. Waarom vdB in de ploeg (en niet op zoek naar een nodige Luijckx)? Durft Van den Brom dat niet vanwege het onvermijdelijke geouwehoer?

3. Waarom Kum niet en Bosschaart wel? Alleen omdat Bosschaart linksbenig is? Opbouwend beter?   

0
Maandag 9 augustus 2010 om 13:01 uur

Ooievaar

Haagse Roel schreef:

Komt goed gooz, deze pik vertrekt dinsdagochtend naar het Gardameer ( ff voor Lex rondkijken ) ...........als je zin hebt, sms ff de eindstand tegen Roda door .....Groet kerel !!!  Roel .

Lekker man, geniet er van. Ik sms.

 

Overigens is Roda ook een echte angstgegner(...) Maar verwacht met name thuis meer gezonde agressie en daadkracht, dus punten.

 

We hebben niet het materiaal om voor een euefa plek in aanmerking te komen, maar zo slecht als sommigen schetsen is het ook weer niet.

 

Zwinkels en v.d. Bergh afvoeren en Coutinho en Visser proberen, slechter kunnen ze het onmogelijk doen.

 

Iemand na één wedstrijd afvoeren is natuurlijk opportunistisch, maar zowel Zwinkels als v.d. Bergh zijn niet eredivisiewaardig, dat staat boven elke discussie verheven. En of ze nou uit de Schilderswijk of Schiermonnikoog komen is voor mij niet interessant.

 

Minder voetballen, want daar hebben we - nog steeds - de kwaliteit niet voor, en zeker thuis meer rauwdauwûh, dan zal het best wel meevallen. De ned. competitie is daar gelukkig zwak genoeg voor.

0
Zondag 8 augustus 2010 om 18:31 uur

Moi

Jurriƫn schreef:

wat een stelletje honden zijn jullie zeg... om gelijk weer zondebokken uit te kiezen!!!

 

1e helft prachtig gevoetbalt, jammer van de tegengoal... en door z'n kut moment kwartier na rust verlies je de wedstrijd...

 

buijs ongelukkig en vd bergh geen goeie wedstrijd gespeeld, boeiend?

als vd bergh had gescoord was ie de held...

 

 

 

 

allemaal ammi uitschelden.. tsja, red ado wel weer in de 1e helft

weet ook wel dat ie verder niet goed speelde mja

 

als je een mening hebt dat we dit seizoen wel voor de 12e plek kunnen gaan en na 1 wedstrijd meteen al gaan janken dat we voor nacompetite gaan strijden pffffffffffffffffffff

we zijn supporters   en geen ontwikkelingswerkers.  We hunkeren naar de punten en de rust. Trouwens  met de instelling van bepaalde(zonde om namen te noemen) spelers zal je de na-competitie niet halen.

0
Zondag 8 augustus 2010 om 17:27 uur

Kees

Ooievaar schreef:

Overigens kan je voor Zwinkels beter een veldspeler opstellen en de plek voor Zwinkels vervangen door een jas.

Volgens mij is Van der Brom geen trainer die zijn spelers zo snel laat vallen. Ben ik ook geen voorstander van.

 

Als je dan toch wisselt, liever echt niet, dan Ammi eruit, Buijs naar achteren, Immers naar het middenveld en Iwan de Rus in de spits, en

 Coutinho voor Zwinkels.

 

Dit is mijn ideale opstelling van al voor de competitie. Heeft dus niets met vandaag te maken.

0
Zondag 8 augustus 2010 om 17:11 uur

Max

"ADO Den Haag snakt naar start." Nou, ik snak nu alweer naar het einde van de competitie.

0
Zondag 8 augustus 2010 om 17:10 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwe column van Dennis Drooglever op Club Achter de Duinen:

ADO-weetjes om niet te vergeten

Fijne tijd van het jaar. De competitie is weer begonnen en diverse gedrukte media brengen de gebruikelijke seizoengids uit. Ik mag daar altijd graag in bladeren. Als een bollewangenhapsnoet consumeer ik de overdaad aan feiten die vervolgens in no time weer uit mijn geheugen verdwenen zijn.


Lees de column
0
Zaterdag 7 augustus 2010 om 20:36 uur

Advertentie

Kees

Vincent schreef:

Zoals je kan zien, er is geen realistisch scenario mogelijk dat er voor zorgt dat je niet velig zou zijn als je thuis inderdaad wint en uit gelijk speelt tegen:

Excelsior - Willem II - De Graafschap - Vitesse - VVV - NEC - Roda - NAC
 

en thuis winnen van feyenoord en az, gelijk tegen ajax zijn allemaal bonuspunten ....:_)

De competitie is voor ons nog niet begonnen en we zijn al aan het rekenen voor lijfsbehoud.

 

Wanner kunnen wij eindelijk in een schommelstoel zitten, met een grote Havanna in de linkerhand, Johnn y Walker in de rechterhand en "sloffen"  en geen zenuwen hebben?

0
Zaterdag 7 augustus 2010 om 20:01 uur

HB

Vitesse verwacht 13.000 bezoekers


07-08-10

Stadion GelreDome is morgen waarschijnlijk voor iets meer dan de helft gevuld tijdens de eerste wedstrijd van Vitesse in de nieuwe competitie. De Arnhem­se club verwacht dat ongeveer 13.000 bezoekers aanwezig zullen zijn bij de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag.

Vitesse is deze zomer opnieuw een deel van zijn vaste aanhang kwijtgeraakt. Vorig seizoen had de club ongeveer 10.000 abonnemen­ten verkocht voor het eerste optre­den in eigen huis, nu staat de tel­ler op 7.500. Vitesse heeft een aan­tal van 11.000 seizoenskaarten op­genomen in de begroting.

Bij de competitie-ouverture zal dat aantal wèl worden gehaald, met dank aan de actie die de club­leiding twee weken geleden ini­tieerde. Vitesse startte de actie ‘ Sta­dion vol’, waarbij jaarkaarthou­ders en leden van de businessclub twee gratis kaarten konden aanvra­gen voor de ontmoeting met ADO Den Haag. Die actie heeft voor morgen 5.300 extra toeschouwers opgeleverd.

De capaciteit van GelreDome be­draagt bij voetbalwedstrijden 25.000, waardoor het stadion te­gen ADO Den Haag dus voor meer dan de helft gevuld zal zijn. Tot opluchting van Vitesse- trainer Theo Bos, die uiteraard niet op le­ge tribunes zit te wachten.

„ Als er 13.000 mensen komen, dan valt dat nog mee”, zei Bos gister­middag na de afsluitende training. „Ik houd me daar overigens niet mee bezig, want ik heb er geen in­vloed op. Het enige is wel dat áls we winnen van ADO, dan zal er weer meer publiek afkomen op on­ze volgende thuiswedstrijd, tegen FC Twente.”

Bos trainde gisteren met zijn pupil­len in GelreDome in plaats van op sportcentrum Papendal. „We heb­ben toch een aantal spelers die zondag voor het eerst in GelreDo­me spelen”, doelde de coach met name op de van Inter gehuurde Lu­ca Caldirola, die tegen ADO in de basis zal debuteren.

„Ik ben blij dat de competitie nu begint”, stelde Bos. „Met de voor­bereiding heb je het wel een keer gehad. Vanavond ( gisteravond, red.) ga ik naar Roda-Twente. De eerste wedstrijd van de competi­tie, daar moet je bij zijn. Vorig sei­zoen hadden we na vier wedstrij­den één punt. Als we zondag win­nen, dan hebben we dus al een be­tere start dan vorig seizoen.”

Tegen de ploeg van trainer John van den Brom ( Bos: ‘ Leuk dat we tegen elkaar spelen, hij is een maat­je van me’) mist Vitesse de langdu­rig geblesseerden Kevin van Dier­men, Rogier Molhoek, Julian Jen­ner en Sinan Kaloglu. Marco van Ginkel, die herstelt van de ziekte van Pfeiffer, is nog niet wedstrijd­fit. Maar belangrijker voor Bos is het gegeven dat zijn aanvallende basiskrachten Lasse Nilsson en Wiljan Pluim zijn hersteld van hun lichte blessures. Jeugdinterna­tional Davy Pröpper neemt op het middenveld de plek in van Frank van der Struijk, die speelt op de rechtsbackpositie, de plek die in de voorbereiding vaak werd be­kleed door de (nog) niet gecontrac­teerde proefspeler Florian Riedel.

Voor de wedstrijd Vitesse-ADO zal de naar AEL Limassol vertrok­ken Nicky Hofs afscheid nemen van het Arnhemse publiek.



Bron: De Gelderlander

0
Zaterdag 7 augustus 2010 om 13:26 uur

Nu online

Lellow en 173 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 485
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5