Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 487
Volgende pagina

JerryFC

Henkie, ff wat eerder wisselen he!
Marengo en Kastaneer tegen Excelsior pas 88e minuut erin.

Marengo in die paar minute goeie voorzet en bal op de lat en Kastaneer dreigend en actief bezig zoals altijd.
Duplan was na 65min al leeg, had hij moeten zien!
0
Vrijdag 2 oktober 2015 om 13:17 uur

KR96

LeoH schreef:

De punt naar achter, zonder nummer 10......in ieder geval is nu wel zeker, indien inderdaad met de punt naar achter gespeeld zal gaan worden tegen NEC, dat Fraser de verdediging heel veel druk oplegt. Hij is duidelijk niet tevreden over het " verkeerde moment van uitstappen" kiezen, het aan de verkeerde kant verdedigen, onnodig veel risico nemen met het opbouwen ( lees: Zuiverloon). Dus zal hij nu kiezen voor zekerheid waardoor een laag cement gelegd gaat worden waardoor het centrale duo moet blijven staan in alle omstandigheden.
Dat Alberg hiervan het slachtoffer dreigt te worden is niet terecht in mijn ogen. Ik heb het volgens mij al eerder gezegd, een type Alberg moet waterdragers om zich heen hebben, dan kan hij alleen floreren.
Persoonlijk is het voor mij onbegrijpelijk dat Kristensen verstoppertje blijft spelen de laatste wedstrijd, was bijna totaal niet aanspeelbaar, op zijn minst gaf ook hij niet thuis. Hij behoort tot de gatagorie spelers die op moet staan.....
Tsja, Kristensen is een opbouwer die moet de bal in de voeten krijgen en dan de combinatie niet aangaan. In de meeste gevallen zijn of zijn aanvallende collega`s (lees: Alberg) onbereikbaar, of wordt er toch de lange peer gegeven. Dan kan die jongen moeilijk het verschil maken, zeker aangezien men al langer weet dat het niet een geniale mandekker of bikkelaar is.

Kristensen op 6 met Bakker en Malone naast hem als box to box spelers lijkt mij een prima oplossing. Vond Malone erg sterk tegen Excelsior overigens.
0
Donderdag 1 oktober 2015 om 16:02 uur

Max

Richard schreef:

Is je elftal dan sterker of juist zwakker als vorig jaar?
Gelijkwaardig. Het positiespel is beter, maar er wordt geen bal meer afgepakt.
0
Donderdag 1 oktober 2015 om 08:12 uur

slash070

Het elftal is meer uit balans dan vorig jaar. De verdediging wordt teveel belast doordat de afstanden tussen alle linies op een gegeven moment te groot worden omdat de middenvelders teveel en te snel balverlies lijden en geen duelkracht hebben om een bal te heroveren. Een Schaken of een Duplan kunnen niet 90 minuten lang het hele veld over rennen zoals een V.Duinen bv deed om mee te verdedigen, en dat kan je van hun ook niet verwachten, zijn totaal andere types.
0
Woensdag 30 september 2015 om 18:13 uur

oodh

Laat ik dan maar iets positiefs zeggen.. Vond ons gister niet zo slecht. ADO probeerde verzorgd te voetballen en soms lukte dat ook. Heb gelukkig weinig wilde peren gezien, wel mooie goals. ADO was ook beter dan Excelsior. Met een beetje geluk was het 2 en 3-0 geworden. Nu werd het vlak voor rust 1-1.
Maar wanneer het niet genoeg is wanneer je er 3 maakt tegen zo`n ploeg houdt het al snel op. Dat de achterhoede versterkt had moeten worden, daar waren we het hier allemaal wel mee eens. Maar het ligt ook aan het middenveld. Daar wordt ongeveer geen bal afgepakt. Het is daar allemaal veel te lief waardoor je ook nog eens extra druk krijgt op je achterhoede, met alle gevolgen van dien. Valt me trouwens op dat Hansen nooit eens een weergaloze redding heeft. Dat is wat anders dan dat hij schuldig zou zijn aan een goal.
0
Maandag 28 september 2015 om 16:08 uur

dirk

H@@GenEES schreef:

Maar.... een andere coach zou ze misschien wél de basisprincipes van verdedigen kunnen bijbrengen, bijvoorbeeld in standaardsituaties, als de tegenstander een vrije trap vanaf het middenveld krijgt is het al billenknijpen en dat komt omdat er duidelijk niet op getraind wordt, zoals wel meer zaken bij de trainingen onderbelicht blijven (zoals kort dekken)

Fraser heeft in 1.5 jaar geen goede verdediging van kunnen maken, spelers weten vaak van elkaar niet wat ze doen, ze staan op 5 meter te dekken, buitenspelval mislukt regelmatig, allemaal zaken die een andere trainer er misschien wel in krijgt.
Ben het overigens met jou eens dat zonedekking oftewel ruimtedekking door types als Wormgoor, Zuiverloon en Meijers dikwijls al te letterlijk wordt genomen. Ze geven dikwijls te veel ruimte weg. En als dan op het middenveld nog een speler loopt die geacht wordt zijn taak als verdedigende middenvelder uit te voeren, maar daar in diverse wedstrijden duidelijk tekort in is geschoten, is het niet vreemd dat bij balverlies de tegenpartij in de omschakeling een vrije doorloop heeft. Gistermiddag liet hij zijn tegenstander als een sissie uit zijn rug lopen, waardoor uiteindelijk de 3-3 van Kuwas kon ontstaan. Ik bedoel inderdaad Kristensen, die uitblinkt in het aaien van de bal en het liefst in de breedte of achteruit en zelden of nooit een fatsoenlijke steekpass in voorwaartse richting geeft. Malone mag dan moeite hebben een speler in dezelfde shirt te vinden, als enige op het middenveld gooit hij wel zijn body in de strijd.
0
Maandag 28 september 2015 om 13:24 uur

Advertentie

dondinges

ik zit even de doelpunten terug te kijken op fox sports..

doelpunt 1: wormgoor met laf uitverdedigen panklaar voor auassar
doelpunt 2: wormgoor staat 5 meter voor de spits, geen buitenspel door zuiverloon die niet stapt ebuehi stapt wel, wormgoor kijkt naar de bal op t middenveld, niet naar zn man en zuiverloon moet als linker centrale verdediger van te ver komen..
doelpunt 3: wormgoor loopt vijf meter voor de aanvaller van excelsior, gewoon voor em uit geen stap om zn pad te blokkeren of wat dan ook. Zuiverloon gooit zich er tenminste nog voor, tevergeefs en een beetje lafjes helaas, maar die probeert het nog.. wormgoor kijkt er naar en loopt mee

dat zuiverloon niet lekker super speelt ben ik het mee eens, maar die probeert tenminste nog, wormgoor neemt enkel de plek in van iemand die wel zn poot voor die bal probeert te zetten..

(voor t geval mensen het niet met me eens zijn.. goed kijken naar de clips op fox..)

aan de andere kant van t veld:
duplan speelde misschien niet super, maar levert de prachtige assist op Havenaar voor de 1-0
duplan neemt de corner waar den haag eindelijk eens uit scoort via t hoofd van Zuiverloon
nummer 3: schaken vindt malone die voor geeft, duplan trapt net mis en Havenaar tikt binnen..

kritiek op Duplan is heel raar vandaag.. 2 assists en bijna n doelpunt..

zet in de verdediging een goed communicerende verdedigingsleider neer met overzicht ipv wormgoor en volgens mij heb je dan je lek gedicht.




0
Zondag 27 september 2015 om 18:22 uur

dirk

Eerder deze week was ik hels over de ondermaatse prestatie tegen Genemuiden. Misschien heb ik er geen kijk op, maar vandaag heb ik bij vlagen een redelijk ADO Den Haag gezien. Zo speelde Mike Havenaar zijn tot nu toe beste wedstrijd voor ADO en dat oordeel is niet alleen maar gebaseerd op zijn 2 goals. En al zijn er hier die Ebuehi zo snel mogelijk terug willen schelden naar de amateurs, die jonge knaap heeft als enige in de verdediging wel aardig gespeeld. Wat dat betreft zouden sommige criticasters hun oordeel, opgedaan tijdens zijn eerste inderdaad mislukte debuutduel, eens moeten herzien.
Nee, dit gelijkspel dat eigenlijk het karakter heeft van een nederlaag, valt zowel de verdediging als het middenveld sterk aan te rekenen. Met name Kristensen ging er bij de voorbereiding van het derde Excelsior-doelpunt als een jonge juffer in. Hij liet zijn tegenstander als een verdoofde wegdraaien.
Wat mij betreft die Deen voorlopig niet meer opstellen. In plaats daarvan Gorré inbrengen. Want nu kun je je in alle gemoede afvragen waarom die jongen is gehuurd van Swansea.
Dan Wormgoor. Die verstaat de kunst van het alibi-verdedigen als geen ander. Wormgoor lijkt veel meer dan hij in werkelijkheid is. Als hij al in de buurt van zijn directe tegenstander verkeert, springt Vito voor de vorm mee zonder daadwerkelijk in te grijpen. Het is zoals een van de shouters hier aangeeft: Wormgoor is meestal uit de buurt van de plek waar voor ADO gevaar dreigt om vervolgens, wanneer het misgaat, zijn medespelers verrot te schelden.
Meijers is geen verdediger, maar dikwijls een draver met oogkleppen voor. Bovendien is hij als nemer van een ingooi specialist in het werpen van de bal naar een tegenstander, waarna hij met een domme overtreding zijn stommiteit moet corrigeren ten koste van een onnodige vrije schop.
Ten slotte moeten knapen als Zuiverloon en Alberg hun ego`s maar eens opzij leren zetten, want zo goed als ze denken dat ze zijn, zijn ze niet.
Jammer dat die knal van Marengo er vlak voor tijd niet inging, anders zou de stemming hier vermoedelijk heel wat milder zijn geweest. En hadden ook Wang en zijn pas gearriveerde spion alias assistent-trainer alias snuffelstagiair vermoedelijk vrolijker smoelwerken getoond vanuit hun Chinese skybox.

0
Zondag 27 september 2015 om 18:10 uur

VAKKIE-l

We kunnen het niet vaak genoeg zeggen, maar Fraser vond het verdedigend goed staan.
0
Zondag 27 september 2015 om 18:03 uur

dondinges

Bert schreef:

Dit elftal had Excelsior op moeten vreten. Als revanche voor dinsdag. Maar er zit totaal geen vechtlust in het elftal.

Ik weet niet waar dit heen moet. Ik zou voor straf een paar man uit de selectie gooien.
beginnen met wormgoor, die is altijd ergens anders dan waar hij hoort te zijn, om daarna zijn collega`s de oren te wassen dat ze dingen fout doen..

heeft 2 keer een bal uit gekopt, 1 goeie crosspass naar duplan door op malone voor de voorzet en verder alleen maar niet zijn taken uitgevoerd, maar wel veel met zn armen staan zwaaien en schreeuwen..

die gozer moet een gigantische trap onder zn hol krijgen en nooit meer opgesteld worden..

je staat gewoon op de momenten dat je met 4 moet zijn altijd met 3 omdat je de heer Wormgoor vanaf de middenlijn ziet terugsjokken en net in beeld ziet verschijnen op t moment dat iemand de bal uit t net vist.. derijck krijgt geen credit, maar die wordt ook afgerekend op fouten die te voorkomen zouden zijn als Wormgoor zn werk zou doen..

volgende wedstrijd gewoon derijck dr in en vertrouwen geven.. wormgoor mag de toiletten onder de tribunes doen over 3 weken..

0
Zondag 27 september 2015 om 17:53 uur

Nu online

Ronaldo, Nees en 220 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 487
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2