Welkom in de shoutbox, gast
Kees
De club is al een paar maanden bezig met het kopen van Kubik.
Onderhandelingen lopen vast omdat zijn club, lees La Ling, een veel te hoog bedrag vraagt.
Klopt exact. sinds begin december. Hij moet 750.000 euro kosten en Van der kallen wil dat terecht niet betalen.
Geen geld uitgeven dat er niet is.
![]() |
Woensdag 26 januari 2011 om 11:54 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Geldnood sponsor FC Utrecht
Vastgoedonderneming Phanos schort rentebetalingen aan zijn obligatiehouders op
26 januari 2011, 7:16 uur | FD.nl
Door: Vasco van der Boon
Het vastgoedconcern Phanos kampt met betalingsproblemen. Obligatiehouders van een vastgoedbeleggingsfonds bij Phanos hebben het laatste halfjaar geen, te laat of lager dan afgesproken rentes betaald gekregen. Phanos geniet bekendheid als shirtsponsor van voetbalclub FC Utrecht.
Ongeruste obligatiehouders van Phanos hebben zich vorige week verenigd in een stichting onder voorzitterschap van oud-ING-bankier Jan Holsboer. Ex-ABN Amro-bankier Rob Meuter staat hem volgens bronnen bij. Holsboer en Meuter opereren vaker als duo, zoals eerder bij Begemann.
'In verzuim gesteld'
Het trustkantoor ANT heeft namens obligatiehouders afgelopen week Phanos schriftelijk 'in verzuim gesteld' vanwege 'een aankondiging van renteopschorting' door het vastgoedbedrijf. Een woordvoerder bij ANT zei gisteren dat de situatie sinds die formele ingebrekestelling niet is gewijzigd.
Toen er nog geen problemen waren, heeft Phanos obligatiehouders het recht gegeven op een tweede hypotheek op het recreatiepark het Hof van Saksen. Het trustkantoor heeft die garantie vorige week ingeroepen vanwege de moeite die Phanos heeft om aan zijn rentebetalingen te voldoen.
Kroonjuweel
Hof van Saksen in het Drentse Rolde is het kroonjuweel van Phanos. Het mikt op de bovenkant van de binnenlandse recreatiemarkt. De bouw kostte destijds euro 110 mln.
Obligatiehouders staken euro 51 mln in dit park door in porties van euro 5000 geld te lenen aan Phanos-dochter Leisure Finance I nv. De naam van dit fonds is zeer recentelijk gewijzigd in Arkos. Phanos geeft geen antwoord op de vraag hoeveel mensen hierin beleggen.
Bijeenkomst RAI
Het Hof van Saksen is sinds 2007 operationeel. In 2008 maakte het Phanos Leisure Finance I nv hier een klein verlies op. Cijfers over 2009 en 2010 zijn er niet. Ook andere Phanos-dochters en het moederconcern hebben over de laatste twee jaar geen cijfers gedeponeerd. In 2008 decimeerde de winst van Phanos tot euro 1 mln op een omzet van euro 158 mln. Er stond een half miljard euro op de balans.
Afgelopen vrijdag zou Phanos bezorgde beleggers tijdens een bijeenkomst in de RAI informeren over een 'herstructurering' en 'herfinanciering' van het Hof van Saksen. In de oproep aan obligatiehouders rept Phanos-bestuursvoorzitter Geert Ensing van 'drastisch veranderde economische omstandigheden en de kredietcrisis' waardoor de financieringskosten van Hof van Saksen 'aanzienlijk' zijn gestegen en het exploitatieresultaat onder druk staat. Daarom schort Phanos de rentebetaling over het laatste kwartaal 2010 op. De bijeenkomst in de RAI is op het laatste moment geannuleerd. Volgens insiders omdat het probleem nog niet is opgelost. Phanos zegt dat het probleemfonds los staat van haar sportsponsoring. Gisteren meldde voetbaljournalist Johan Derksen dat Douwe Egberts de nieuwe shirtsponsor wordt van FC Utrecht.
Copyright (c) 2011 Het Financieele Dagblad
![]() |
Woensdag 26 januari 2011 om 07:40 uur |
Kees
wat zou bas dost kosten dan? lees net dat feyenoord hem over wil nemen... dan moet dat voor ons toch ook wel haalbaar zijn?
Geloof me nou. Er is bij ADO geen enkele pepernoot beschikbaar voor aankopen. In de salarissfeer is nog wel iets mogelijk.
Die 50.000 euro voor Leeuwin waren al niet begroot.
![]() |
Maandag 24 januari 2011 om 15:22 uur |
DenHaagFC
Voor de uitwedstrijd Excelsior - ADO Den Haag zijn nog slechts 90 kaarten te koop. Er zijn in totaal 400 kaarten beschikbaar dus dat betekent dat er in totaal al 310 kaarten verkocht zijn.
Een erg mooi aantal natuurlijk. Maar wil jij nog naar de wedstrijd toe en heb je nog geen kaartje? Wacht niet langer. Ga naar de ticketbox en schaf een kaartje aan voor de wedstrijd Excelsior - ADO Den Haag want OP=OP.
Voor € 30 euro heb je een leuke reis naar Rotterdam met 3 punten erbij. Steun de ploeg op weg naar Europa!
WIJ ZIJN NIET BANG VOOR ROTTERDAM !
![]() |
Maandag 24 januari 2011 om 10:11 uur |
Ferdy
En ff over de poll: Mensen komen niet omdat de kaartjes relatief duur zijn. Dat ten 1e. Maar op vrijdagavond moeten ook veel mensen werken en kunnen dus ook niet komen. Maar met de familie ff naar het stadion zit er niet in met deze prijzen. Als je een beetje kortingsbonnen verzamelt gaat het gezin liever een hele dag naar de Efteling. Reken maar uit.. met z'n 3'en een stoeltje.. ongeveer 60 euro. Reiskosten.. ongeveer 7.50 euro. Met z'n 3'en ben je dus 67.50 euro kwijt en dan heb ik het nog niet over eten en tijd.(tijd is ook geld, relatief weliswaar!)
t is maar net hoe je rekent, als je met zn 3-en gaat kan je op t kidsvak zitten (met kind dus) en kost t de helft. Vervolgens zie je een spektakelstuk waar t kind meer van opsteekt dan in die godvergeten droomvlucht zitten waarvoor je 3 kwartier in de rij moet staan en na 1 minuut over is. Holle Bolle Gijs blijft lachen maar zo hebben we er ook een rondlopen in t stadion. Gisteren was zn broer er trouwens..ene Martin J.
Brengt me op de discussie om t kids vak te verkleinen met die zwaar gesubsidieerde kaartjes met eendagsvliegen en tevens t uitvak te verkleinen (niet dat die kids niet welkom zijn trouwens) Ik heb op dat uitvak nog nooit meer dan 100 supporters gezien. Trek die scheidingswand 10 meter door en maak eventueel het kidsvak kleiner (of verplaats) en je hebt veel meer plek voor supporters van ADO..Op dit moment zit de lange zij vol, vakken rond G zitten vol en de ere zit vol, t uitvak 80% leeg. Over t algemeen zitten die kidsvakken best vol maar zet dit nou echt zoden aan de dijk? Sociaal maatschappelijk geneuzel is me een zorg..als je naar ADO komt en dat wil je dan betaal je desnoods maar 10 euro ipv 5. En zoals vorig jaar op T tegen 020...zitten er een paar subsidie-neuzen nog te juichen ook toen 020 0-1 maakte.
Zo langzamerhand wordt t tijd die vakindelingen eens te herzien lijkt me zo. Er kan veel en veel meer geld gemaakt worden in t stadion. Om over patat-pinda maar te zwijgen
![]() |
Zondag 23 januari 2011 om 00:17 uur |
Advertentie
ADODENHAAG
En ff over de poll: Mensen komen niet omdat de kaartjes relatief duur zijn. Dat ten 1e. Maar op vrijdagavond moeten ook veel mensen werken en kunnen dus ook niet komen. Maar met de familie ff naar het stadion zit er niet in met deze prijzen. Als je een beetje kortingsbonnen verzamelt gaat het gezin liever een hele dag naar de Efteling. Reken maar uit.. met z'n 3'en een stoeltje.. ongeveer 60 euro. Reiskosten.. ongeveer 7.50 euro. Met z'n 3'en ben je dus 67.50 euro kwijt en dan heb ik het nog niet over eten en tijd.(tijd is ook geld, relatief weliswaar!)
![]() |
Zaterdag 22 januari 2011 om 23:52 uur |
Ferdy
Ik lees momenteel al weer e.e.a. over Feijenooit, ik weet t niet hoor maar t is flink over met die reserve-rotterdammers. Tussen een lach en een traan vanavond de wedstrijd bekeken op Ere-live. Aan de ene kant lekker dat ze wederom een pak rammel krijgen maar aan de andere kant is t toch wel diep en diep triest wat zich daar afspeelt. Qua voetbal is t zo verschrikkelijk dramatisch, ik gun Been t allerbeste maar dit gaat toch echt niet langer zo. Het zal mij benieuwen of t de komende jaren ooit nog goedkomt daar. In relatie tot ADO is t toch eigenlijk wel zwaar klote dat we daar verloren hebben. Stel dat je dat wint sta je er nog veel en veel rooskleuriger op maar goed...je kan niet alles winnen..zelfs Barca speelde vórig seizoen weleens gelijk of verloor. :)
Qua uitslagen van vanavond lijkt t me voor ons een win-win. Veel gelijke spelen (Nec..ach ach) en wij lopen op de meeste concurrenten 2 of 3 punten uit.
Hofshouter Kees kan gerust gaan slapen..we zijn safe!
Mijn idee voor de shouts de komende weken is dat we omhoog gaan kijken..niks uitlopen op degradatiekandidaten of rechterrijtje-teams, nee INLOPEN op de concurrenten voor euro-voetbal of voor mijn part Champleague voetbal.
The only way is up...spandoek vrijdagavond zegt genoeg:
**************JES WIE KEN! ******************
![]() |
Zaterdag 22 januari 2011 om 23:30 uur |
Aad
Dost stuurt aan op breuk
Van onze Telesportredactie
HEERENVEEN - Bas Dost (21) wil nog deze transferperiode vertrekken bij SC Heerenveen. De spits, die afgelopen zomer voor ruim drie miljoen euro werd overgenomen van Heracles Almelo, kan niet door één deur met trainer Ron Jans en heeft besloten zijn geluk elders te beproeven.
Bas Dost in het shirt van SC Heerenveen.
De jeugdinternational maakte dat samen met de zaakwaarnemers Henk Nienhuis en Rob Jansen duidelijk in een onderhoud met de Friese directie, waarbij Jans niet aanwezig was. "We hebben gesproken”, bevestigde Nienhuis desgevraagd. "Maar over de inhoud doe ik geen mededelingen.”
Ook technisch manager Johan Hansma van de Friese club was weinig spraakzaam. "Geen commentaar.” In het Abe Lenstra Stadion kreeg Dost te horen welk prijskaartje er om zijn nek hangt. Het is algemeen bekend dat Ajax-trainer Frank de Boer gecharmeerd is van de lange spits.
Wanneer Dost naar Ajax kan komt hij echt niet naar ons. Dus ......................
![]() |
Donderdag 20 januari 2011 om 09:59 uur |
DenHaagFC
Ferdy
Taakstraf geëist tegen gewelddadigde ADO-fans DEN HAAG - Het Openbaar Ministerie heeft voor de rechtbank in Den Haag maandag taakstraffen en voorwaardelijke gevangenisstraffen van twee weken geëist tegen fans van ADO Den Haag. Deze supporters hebben zich volgens justitie in november 2009 tijdens de thuiswedstrijd tegen PSV misdragen.
Toen de thuisclub die bewuste middag met 4-0 achterkwam en scheidsrechter Roelof Luinge twee spelers van ADO met rood van het veld had gestuurd, werden kwetsende spreekkoren aangeheven. Tien minuten voor tijd werd het duel tijdelijk stilgelegd. In het daaropvolgende tumult op de tribunes werden drie stewards geschopt, geslagen en bespuugd door enkele leden van de harde kern in vak O.
„We hebben met het Haags woordenboek gegooid”, zei één van de verdachten over de grove beledigingen aan het adres van de ordehandhavers. De verdachten zijn vier mannen uit Zoetermeer, Nootdorp en Den Haag in de leeftijd van 25 tot 42 jaar. Twee van hen hoorden 80 uur, twee anderen 60 uur taakstraf tegen zich eisen.
De mannen kregen van de voetbalbond al een landelijk stadionverbod van zes jaar opgelegd. Ook moesten zij een geldboete van ruim 500 euro betalen. Op een verzoek tot een gesprek met de clubleiding werd niet gereageerd.
Volgens Jeffrey V. gedroeg één van de drie stewards zich provocerend. De supporter wilde de steward daarop uit het bewuste vak duwen „om verdere escalatie te voorkomen”. De man: „Hij kwam binnen mijn aura.”
Een getuige die bevriend met één van de verdachten is, stelde dat het geweld begon bij de steward die een ADO-fan een elleboogstoot tegen de wang zou hebben gegeven. „En daarna werd het bal”, zei de verdachte.
Het Openbaar Ministerie gelooft de sussende opstelling van de fans niet en neemt het daarom op voor de stewards. Officier van justitie Y. de Groot: „Die stewards zorgen ervoor dat het de laatste jaren rustiger is geworden bij wedstrijden van ADO.” Geleerd hebben de mannen volgens eigen zeggen wel van de ontstane commotie. „Ik bemoei me voortaan nergens meer mee”, zei één van hen.
![]() |
Maandag 17 januari 2011 om 17:40 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |