Welkom in de shoutbox, gast
Rome
Vlakko
BLEISWIJK-1
Hoi Joost,
er waren gisteravond ruim 10.000 supporters. Kun je niet tellen of typen of zijn die andere 6000 mensen die komen kijken geen supporters. Wat moet er volgens jou dan met dit soort, laten we ze voor het gemak even unter-supporters noemen, gebeuren.
1. Definitief uit alle stadions in Nederland verbannen
2. Verbieden in het ADO stadion te komen
3. Dood maken
Er zijn ook mensen (kinderen, ouderen, mindervaliden) die op een andere manier van voetbal moeten genieten omdat ze niet meer de hele wedstrijd kunnen staan springen zoals in hun jeugd.
Wat ik maar wil zeggen dat iedereen die in het stadion zit (behalve het uitvak) ADO supporter is en dat het ook nog allemaal echte ADO supporters zijn.
Triest dat sommige mensen daar anders over denken. Iets om de volgende keer eens over na te denken voor je een misschien wel invalide medesupporter diskwalificeert.
Volgens de officiele ADO site, waren er gisteren 10.690 toeschouwers.
Als we eventueel volgende week donderdag weer een thuiswedstrijd spelen, zal het wel weer vol zitten. Prijs en tijdstip doen er dan niet meer toe!
Het zal zondag nog moeilijk worden, maar ik heb gisteren sowieso genoten van ons elftal. Met in het bijzonder Vicento.
Maar goed......ook deze wedstrijd nemen ze ons niet meer af!!!
![]() |
Vrijdag 20 mei 2011 om 10:36 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Er staat me iets bij dat ik pas gelezen heb dat Vicento ook nog maar een jaar onder contract staat. Als dat zo is, heeeeeeel snel langer vastleggen. Gisteren speelde hij eindelijk met z'n koppie, zodat hij weer een keer meer aandacht had voor het spel ipv zich bezig te houden met allerlei randverschijnselen.
Zondag gewoon beginnen met Verhoek, Vicento en Kubik voorin.
![]() |
Vrijdag 20 mei 2011 om 07:39 uur |
JB
Ook net thuis, morgen lekker vrije dag.
Complimenten aan een super gemotiveerd en strijdend Den Haag, de eerste helft. Wilden wij niet dat schuim op de bekken, nou dat zat er zeker op.
John vd Brom heeft het voor elkaar gekregen om ondanks drie schorsingen uit 1945 (....) een zeer goed spelend team neer te zetten. en wat knokten die gasten voor elkaar, met absolute uitblinker Dimitri Bulykin !!
Спасибо, Дмитрий
En dat dan een leuke pot wordt verstoord door een ongelovelijke misser van Nijhuis, hoe slecht voel je het spel en de wedstrijd aan, dan krijgt de ploeg, ondanks zenuwslopende momente,n nog meer credits voor de wijze waarop er een Haags blok gevormd werd. Sommige spelers waren leg, helemaal leeg, net als wij op de tribune. Op de beschamend lege tribunes. Want dat was echt beschamend, no excuses.
Ik ben blij dat ik mijn kaarten gekocht heb en verwacht dat de gasten strijdend voor stad, club en Hagenezen, ook volgende week donderdag het groen geel met verfe verdedigen.
Gezien de uitslag in het oosten moet je er niet raar van op kijken dat we pas volgende week zondag thuis spelen.
Nadat we donderdags op het Almelose nepgras revanche hebben genomen voor vorige week.
Want volgens mij hebben wij dan als nummer 7 het voordeel van de zondagse thuiswedstrijd omdat we tegen de nummer 8 Heracles spelen.
Of heb ik dat helemaal mis?
![]() |
Vrijdag 20 mei 2011 om 01:27 uur |
Advertentie
DenHaagFC
Max
Topwedstrijd! Eerste helft speel je onze Oosterburen gewoon hélemaal zoek. Tweede helft ben je met een man minder gewoon veel en veel gevaarlijker. Sfeer was ook erg goed. Als we er elf op het veld hadden gehouden was het 6-1 geworden en had die tweede wedstrijd niet eens gespeeld hoeven te worden. Maar als je zondag weer zo speelt tegen die slappe Limburgers is het met de rust beslist.
Jammer van die rode kaart. Leek allemaal erger dan het was. Bulykin is een beer en dan ziet het er gevaarlijk uit, maar die Rodavent had totaal geen pijn. Daarnaast had onze Rus vlak daarvoor een vrije trap moeten krijgen omdat de zoveelste Rodaspeler zijn rug als startbaan gebruikte.
![]() |
Vrijdag 20 mei 2011 om 00:02 uur |
hjfff
Kees
Genoten van een heerlijk spelend Den Haag. Het zal wel enorm triest zijn als dit de laatste wedstrijd van Bulykin in het Forepark was. Speler en publiek verdienen dit niet. Of het rood was kon ik niet beoordelen maar het leek er van mijn plaats af zeker op.
Die Vicento maakt ook stapjes, nee reuzesprongen. Ik ben blij dat ik er naast zat met de publieke belangstelling. Ik denk toch rond de 9000 betalende toeschouwers. Met wedstrijdkosten er vanaf houden we zo'n 75000 euries over.
Zondag proberen het eerste half uur door te komen en dan gokken op de snelheid van Vicento, Kubik en Verhoek. Of Immers in de spits, Kubik er naast en Visser op het middenveld.
Die Van der Brom durft wel om twee publiekslievelingen er uit te zetten. Reden kan ik niet beoordelen.
![]() |
Donderdag 19 mei 2011 om 23:19 uur |
Ferdy
Nou heren, t was geweldig...eerste helft speelden ze die moffen helemaal zoek. echt prachtig, sfeer in stadion was meer dan super.
Denk dat er zo'n 7 k supps was, complimenten voor alles en iedereen!
Zondag doorpakken...moet kunnen. Ik kan helaas niet mee naar Kerkrade want mn linkerteennagel is ingescheurt!
COME ON THE HAGUE!
![]() |
Donderdag 19 mei 2011 om 23:18 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |