Welkom in de shoutbox, gast
JB
Actie = reactie. daar kon je opwachten na het verzoek van de PVV.
En natuurlijk nog wat oud zeer bij RTV-West.
Ooit was dat toch de "ADO-zender" bij uitstek?
De laatste jaren lijkt het wel of ze ADO alleen kunnen vinden als er iets negatiefs te melden valt.
En dan, 500 euro per uur voor een speler?
Dan gaat die 2 miljoen echt geen 10 jaar mee.
Sterker nog, dan zijn die inmiddels al opgebruikt gezien de inzet van spelers voor bijv. Bewegen tegen en al die andere maatschappelijke activiteiten van de club.
Zal wel weer iemand in de gemeenteraad een kort-door-de bocht-conclusie getrokken hebben op basis van de helft of nog minder van de feiten.
Trouwens, zijn die afspraken in 2006 niet gemaakt met die tennisbobo die door de gemeente op "ons" dak was gestuurd om ADO definitief kapot te maken?
Misschien dat er een gemeenteraaddslid eens wil uitrekenen wat het de club gekost heeft dat het stadion een jaar te laat werd opgeleverd omdat de gemeente hier en daar wat "foutjes" had gemaakt met de Milieu Effect Rapportages.
En daar dan bij optellen wat het de club gekost heeft dat er in eerste instantie maar maximaal 10.000 toeschouwers per wedstrijd het stadion in mochten omdat het tunneltje voor de hulpdiensten dat de gemeente had aangelegd te laag was zodat o.a. brandweerauto's er niet doorheen konden rijden.
Of wat de planologische blunder om randstadrail op ruim een kwartier lopen (over een weg zonder stoep voor voetgangers!) van het stadion te laten rijden de club en de maatschappij kost.
![]() |
Vrijdag 14 januari 2011 om 15:00 uur |
ADODENHAAG
dus krijgen we 20%meer sponsors als heracles:)
Als Heracles in totaal 20.000 euro meer aan sponsors heeft ontvangen dan normaal dan zouden wij daar 5000 euro op krijgen. Wat ik wil zeggen is dat sponsors niet na 1 seizoen aan komen waaien. Het gaat niet om een paar tientjes natuurlijk..
![]() |
Woensdag 12 januari 2011 om 23:46 uur |
ADODENHAAG
Ik denk dat ik zomaar de reactie van vd Kallen kan raden:
"Toen vd Gun nog bij Utrecht speelde, wilden we hem graag hebben. Maar toen ketste het af op de poen. Nu zijn we blijkbaar weer goed genoeg. Wij gaan zijn salaris bij Swansea niet overnemen en betalen geen transfersom. Als hijzelf flinke concessies wil doen, moet hij maar bellen."
Nee, dan inderdaad liever Nijland en eventueel Boymans of Bokila, jongens die nog 10 jaar meegaan.
Idd. Vd Gun respecteert ADO Den Haag totaal niet. Hij had een jaar of 2 terug een normale aanbieding van ons gehad maar hij bleef maar naar een club zoeken waar die één euro meer kan verdienen. Een speler die in Den Haag geboren is, maar geen Haagse instelling heeft, geen winnaarshart. Het is een goede voetballer, maar ik zal hem nooit meer halen. Wat een arrogante geldwolf is dat geworden!
![]() |
Zaterdag 8 januari 2011 om 23:10 uur |
ADODENHAAG
4 miljoen geven ze nooit voor kum?zeker geen nederlandse club je mag blij zijn met 1 miljoen maar dan zou ik hem houden
Stel, een Duitse laagvlieger wilt hem contracteren (uit de Bundesliga).. die hebben nog wel eens genoeg geld. Maar volgens mij valt die interesse naar Kum wel mee.. meer dan geruchten voor een transfer van hem zijn er nooit gekomen. Maar zijn marktwaarde is voor ons minimaal 1,5 miljoen euro.. je haalt gewoon niet zo snel een betere verdediger voor minder geld.
![]() |
Vrijdag 7 januari 2011 om 12:30 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Door de intensieve samenwerking met de overheid van India, heeft Vd Kallen uitonderhandeld dat alle spelers vanaf 1 februari eindelijk de verlangde lease bak krijgen.
Na de Ipad die werd verdiend door de overwinning op Ajax, krijgen alle spelers een Tata Nano ter waarde van 1730 euro tot hun beschikking.
![]() |
Donderdag 6 januari 2011 om 07:51 uur |
;)
Radosavljevic maakt seizoen af in Den Haag
Aan het einde van 2010 was er wat onduidelijkheid over de toekomst van Aleksandar Radosavljevic. De Sloveens international maakt het seizoen echter gewoon af bij ADO Den Haag.
"Hij had een optie in zijn contract, dat hij in december eventueel het contract kon ontbinden om elders aan de slag te gaan, maar daar heeft hij geen gebruik van gemaakt", zo zegt trainer John van den Brom in gesprek met Haaglanden Voetbal.
De verrassing van de eerste seizoenshelft hoopt het tweede bedrijf met wat nieuwe spelers te beginnen. Zo wordt de club in verband gebracht met Ruud Boymans en Marcel Meeuwis, Jordy Brouwer werd inmiddels voor anderhalf jaar vastgelegd. "Wij konden in de aanval, zeker in de breedte, versterking gebruiken. Ik ben blij dat wij Jordy aan de selectie kunnen toevoegen", aldus Van den Brom.
De oefenmeester hoopte lange tijd op de komst van Youssef El-Akchaoui, maar sc Heerenveen vraagt een transfersom van driehonderdduizend euro. Aan die vraagprijs wil ADO niet voldoen. Van den Brom is dan ook duidelijk over de komst van de vleugelverdediger. "Ik denk dat dat verhaal dus over is. Er zit gewoon een te groot gat tussen vraag en aanbod."
![]() |
Woensdag 5 januari 2011 om 18:11 uur |
Advertentie
JB
Niemand wil terug die kelder in! Wie niet sterk is moet slim zijn. We hebben bewezen dat we beter geworden zijn in de scouting en dat er regelmatig uit de regio, uit de opleiding en uit de hoge hoed verrassingen getoverd worden. Als spelers kiezen om ons te gaan verlaten... een waardig afscheid en dan een warm Haags welkom voor de nieuwe lichting. Als Vd Brom maar blijft, en als in godsnaam niet EN Derijck, EN Kum, EN Toornstra, EN Kunbik, EN Rado, EN Buly, EN Immers EN Verhoek tegelijk vertrekken van de zomer. Dan zitten we diep in de shit.
Proost jongens, op dit seizoen!
Eens even kijken eehhhhh.
vd Brom heeft nog een doorlopend contract, dus die gaat niet weg.
Bulykin, Rado en Kubik hebben we weinig over te zeggen, maar het zal blijken dat ze, gezien de wereldwijde financiële toestand in het voetbal, de clubs niet voor het uitkiezen zullen hebben aan het einde van het seizoen. Zeker Bulykin en Rado als dertigers niet.
Want laat 1 ding duidelijk zijn: als vd Kallen hun salaris niet wil betalen, geldt voor 14 eredivisieclubs dat ze die salarissen niet kunnen betalen. En die andere 3 zullen het ook niet willen betalen.
Zie bijv. het nieuwe salarisplafond bij PSV van 1 miljoen euro per seizoen.
Derijck, Kum, Toornstra, Immers en Verhoek hebben doorlopende contracten tot 2012/2013.
Als die allemaal weg gaan komende zomer, is ADO in 1 klap de rijkste club in de eredivisie.
Kunnen we met bijv. Botthegin, Boerrigter, Wuijtens, Büttner, Overberg jonge jongens met eredivisieniveau halen.
En nog (een hoop) geld op de bank overhouden ook
![]() |
Woensdag 5 januari 2011 om 13:18 uur |
ADODENHAAG
'PSV naarstig op zoek naar geld'
Uitgegeven: 4 januari 2011 14:21
Laatst gewijzigd: 4 januari 2011 14:31
EINDHOVEN - Financiële problemen dreigen voor PSV, meldt NRC Handelsblad dinsdagmiddag. In het jaarverslag van de club valt te lezen dat nog dit seizoen een nieuwe sponsorovereenkomst moet worden gesloten.
Ook met banken moeten nieuwe afspraken worden gemaakt. Anders is de club mogelijk 'niet in staat haar verplichtingen af te wikkelen'. PSV maakte vorig seizoen 17,5 miljoen euro verlies.
Dit laat nog maar eens zien dat er altijd financiële problemen op de loer liggen, en bedrijven investeren dan ook niet zo snel in voetbalclubs omdat die gewoon ook gevoelige 'bedrijven' zijn en door wanbeleid ook snel verlies kunnen leiden. Sponsors komen pas als men aan kan tonen dat de club zowel financieel als sportief stabiel is. En het begint daarbij al aan een normaal salarishuis. En geen salarissen van 5 ton en meer. Zeker niet bij een middenmotor als ADO in de Eredivisie.
![]() |
Dinsdag 4 januari 2011 om 15:31 uur |
GentleMen
Alex Ferguson over de spelersmakelaars van vandaag de dag...
Addressing the role that agents play in players' wages, Ferguson said: "When I get annoyed is when managers phone me and say such-and-such player – and I'm talking about players who couldn't lace my reserve‑team players' boots – is asking for £1m a year. That's when it becomes disappointing ... the way some agents work a miracle by getting these terms for players who are not stars.
"At United I think most of my first-team players deserve what they're getting. They're playing in front of 75,000 people every week, they're achieving, successful, good footballers, honest professionals. They produce on the field, they bring people into the grounds, and they deserve it. But there are some players at other clubs who get paid enormous amounts of money and I don't know why."
http://www.guardian.co.uk/football/2011/jan/02/sir-alex-ferguson-agents
Ferguson geeft ook aan dat een keer is gevraagd om een compleet huizenblok te kopen om de speler te laten tekenen voor Manchester United.
Een salaris voor Bulykin van 1 miljoen euro per jaar voor een speler die bij Manchester United nog niet eens de schoenveters van een speler uit het 2e mag strikken vindt ook Alex Ferguson te veel.
Van der Kallen doet het dus prima. In Nederland zal vast ook wel iemand rondlopen die de voorzetten van Verhoek of Kubick er in loopt. Maar goed...dat is mijn mening
![]() |
Maandag 3 januari 2011 om 09:46 uur |
Kees
Is dat zo is vn der kallen een slimme vogel??
Misschien hbben we gewon geen geld en moet hij het wel zo brengen.
Den haag heeft geen geld om deze spelers aan te trekken dus v/d kallen speeld bluf poker.
Hij hoopt dat wij er net zo over denken en positief blijven als deze spelers onoverhoop weg gaan en dan met het vingertje kan wijzen zie je ze kiesen alleen voor het geld.
ricky is weg wat geld vrij maakt,van vele spelrs loopt het contract af ,als je het elftal inkrimpt met 4 a 5 spelers kan je bulykin en kubik aantrekken maar op de en of andere manier willen ze wel niets zegende spelers aantrekken terwijl je nu gewoon een goed elftal hebt staan waar je veel dingen in en rond den haag in positieve zin kan veranderen.
ik vind dat je een risico moet nemen want ik denk dat je nu door moet pakken
v/d kallen isneen goede zakenman maar ik ben bang dat spelers door deze harde opstelling aan vertreken met alle gevolgen van dien
Sinds Van der Kallen er is, is nog geen pepernoot voor nietszeggende spelers uitgetrokken. Hooguit Supusepa en Leeuwin. De eerste was transfervrij en de tweede heeft 50.000 euro gekost.
![]() |
Zondag 2 januari 2011 om 22:23 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |