Welkom in de shoutbox, gast
JoostJ
Ik denk niet dat wij ons zorgen moeten maken om een vertrek van Derijck naar Vitesse. Waarom zou hij ook? Volgens mij is het slim genoeg om niet in dat nest van ellende terecht te komen. Die Arneppers willen niet meer salaris betalen dan dat wij doen en ik denk dat als hij na één gesprek met vd Brom en van Leeuwen hij weer gillend naar Den Haag rijd en inziet dat het bij ons nog zo slecht niet is.
Het stukje over Maurice Steijn, dat Den Haag zowel met Toornstra, Verhoek en Derijck in gesprek gaat geeft mij veel vertrouwen in de toekomst. De club is op dit vlak onderleiding van vd Kallen goed bezig. Donderdag spelen we Europees met een prachtig groot bedrijf als shirtsponsor, met een spelersselectie en staf die minstens gelijkwaardig is aan het elftal van vorig jaar.Wij zijn als club op alle fronten aan het groeien (van de problemen met de E-leauge shirts zal de club ook leren, onthoud waar we vandaan komen). Komend seizoen gaan we er met z'n allen, spelers, staf, bestuur, supporters wederom een geweldig seizoen van maken!
Te beginnen met een feest tegen Tauras om daarna in de eerste competitiewedstrijd het elftal van vd Brom helemaal scheel te spelen. Het mooiste zou zijn als Bulykin in deze wedstrijd een paar keer kan scoren maar, laten we eerst maar zorgen dat ons weer komt versterken.
Den Haag komt eraan!
![]() |
Dinsdag 12 juli 2011 om 10:47 uur |
BLEISWIJK-1
Vitesse wordt concreet voor `dure` Derijck Vandaag om 07:59 Fabian Eijkhout Vitesse-trainer John van den Brom wil Timothy Derijck overnemen van ADO Den Haag, de club waar de oefenmeester vorig seizoen onder contract stond. De Belgische verdediger is nu echter nog te duur, meldt Omroep Gelderland. De 24-jarige Derijck heeft in Den Haag nog een contract tot de zomer van 2012, maar kan deze zomer voor een gelimiteerde transfersom vertrekken. Het bedrag dat is opgenomen in het contract van de centrale verdediger, ongeveer zeven ton, is Vitesse echter nog te gortig. Technisch directeur Ted van Leeuwen geeft aan dat Vitesse ondanks de hoge prijs nog steeds interesse heeft in de steunpilaar van ADO Den Haag. "Hij is duur, maar het is zeker een goede speler", aldus Van Leeuwen tegenover de regionale omroep. Eerder probeerde FC Utrecht de defensieve kracht los te weken uit Den Haag. De voormalig jeugdspeler van Anderlecht speelde eerder voor Feyenoord, NAC en FCV Dender.
Of het nou waar is of niet. Overal in de media wordt gesproken over een dure Derijck. Of het nou om salaris gaat, of om de transfersom. Er ontwikkeld zich al een behoorlijk etiket 'geldwolf' om Timothy heen!
Het zou voor hem (en voor mij!) dan ook goed zijn als hij gewoon bij ADO gaat (bij)tekenen!!!
![]() |
Dinsdag 12 juli 2011 om 09:42 uur |
Tommy
Wie zegt dat ze 55 miljoen te besteden hebben? dat verhaal komt van Derksen. Derksen kraamde gisteren bij de tour tv ook weer onzin uit over ADO en haar spelers die in de belangstelling van Utrecht staan. Hij vergat in de verleden tijd te spreken!!!!
gister had ik al gelezen dat ze 12 miljoen geboden hadden voor lukaku en 7 miljoen voor maarten mertsens van az en verder hebben ze die zuid afrikaan mee centrale verdediger van die bij ajax is afgetest.
op vitesse.org staat ook te lezen dat ze deze week die centrale verdediger van chelsea terug krijgen die bij twente ook gespeeld heb.
verder hopen ze nog een speler van chelsea te huren.
Vitesse heb niet eens de ruimte voor derijck laatstaan dat ze zijn salaris willen betalen.
dit bericht komt zeker van voetbalprimeur.
weten jullie trouwens dat op voetbalpings staat te lezen dat den haag uit de EL kan worden gezet vanwege finaciele tekort.
Iedereen lult maar wat.
![]() |
Dinsdag 12 juli 2011 om 09:05 uur |
Tommy
Als ik naar vorig jaar kijk, dan waren er 6 spelers die ons over het “hele seizoen” duidelijk beter maakte dan de gewone middenmoot. Dat waren Derijck, Radosalvjevic, Immers, Toornstra, Verhoek en Bulykin. Op de overige posities kunnen we betere spelers gebruiken. Ook de positie keeper kan beter. Ik denk dat Velthuizen echter geen optie is. Die is met zijn Spaanse salaris veel te duur. Ik denk ook dat ADO niet van plan is om een andere keeper te halen. Maar wat mij betreft halen ze een keeper die beter is!
Als velthuisen komt komt ie voor een normaal salaris en anders maar niet.
heeft iemand een idee hoe die keeper die over is gekomen van quick boys zich staande houd?
![]() |
Maandag 11 juli 2011 om 10:40 uur |
BLEISWIJK-1
volgens voetbalpings ja ik weet het maar toch .
Piet Velthuizen vertrekt bij Hércules Alicante. De goalie wil naar een Eredivisieclub die in de top 6 eindigt. #voetbalpings
7 minutes ago
nu weet ik niet of die hiermee bedoeld europees voetbal of niet.
maar here we go
ajax heeft vermeer
twente heet maihailov
psv heeft die issakson (waar ze niet vanaf komen)
az heeft romero en anders hebben ze aangegeven geen nieuwe keeper te nemen aangezien ze vorig seizoen die costa ricaan genomen hebben
fc groningen speelt niet europees ken hem wel gebruiken
roda heeft tyton
wij kunnen hem goed gebruken spelen europees, maar waar gaan we hem van betalen.
lijkt me wel een goede keeper voor ons al weet ik dat de meningen hier wat gemixed zijn
Als ik naar vorig jaar kijk, dan waren er 6 spelers die ons over het “hele seizoen” duidelijk beter maakte dan de gewone middenmoot. Dat waren Derijck, Radosalvjevic, Immers, Toornstra, Verhoek en Bulykin. Op de overige posities kunnen we betere spelers gebruiken. Ook de positie keeper kan beter. Ik denk dat Velthuizen echter geen optie is. Die is met zijn Spaanse salaris veel te duur. Ik denk ook dat ADO niet van plan is om een andere keeper te halen. Maar wat mij betreft halen ze een keeper die beter is!
![]() |
Maandag 11 juli 2011 om 10:27 uur |
Thijs
![]() |
Zondag 10 juli 2011 om 22:38 uur |
jamesjones
Ik denk niet dat Bulykin bij Anderlecht wil verlengen. Hij is na volgend jaar 32 jaar, er is geen club die dan nog een hoogtransfer bedrag voor hem gaat neerleggen.
Weet niet of hij veel te willen heeft, als er geen team voor hem concreet komt. Want ik verwacht niet dat ADO hem overkoopt. Zeker niet voor 1,5 miljoen in ieder geval en dan nog zijn salaris.
Denk echt dat het gewoon op huur uitdraait, maar ja wat maakt dat uit allemaal haha. Als ie maar komt ;)
![]() |
Zondag 10 juli 2011 om 22:33 uur |
JoostJ
Mag toch hopen dat Bulykin niet gehaald wordt. 2 miljoen zonder restwaarde.... over geld weggooien gesproken. Buiten dat is het natuurlijk ook zeer krom er is een salarisplafond maar voor Bulykin wordt een uitzondering gemaakt (ookal is het door externe financiers) en die mag 3x zoveel verdienen. Ik kan me voorstellen dat er bij medespelers dan scheve gezichten getrokken worden.
Ik denk juist dat de spelers het wel zullen waarderen, Bulykin was binnen en buiten het veld een echte leider! Mocht het allemaal lukken om hem te halen zou het zomaar kunnen dat het misschien de N'kufo van Den Haag gaat worden. Die kwam ook toen hij al aardig op leeftijd was bij Twente en scoorde daar ook aan de lopendeband. Misscshien wil hij wel terug in salaris om voor Den Haag uit te komen. En anders zou er geld kunnen worden bijgelegd door externe financiers. Hij heeft hier vorig jaar het beste seizoen uit zijn loopbaan gehad en word hier gezien als held. Bij Anderlecht word hij niet serieus genomen en drukt hij alleen maar zwaar op de begroting.
Ik begin het steeds positiever in te zien en denk eens aan de opbrengst aan merchendising met zijn naam erop als hij blijft. Als onze Russische Tsjaar blijft hebben we straks een elftal dat wederom mee kan doen om plek 4!
Den Haag komt eraan!
![]() |
Zondag 10 juli 2011 om 22:27 uur |
Advertentie
DHFC070
wie heeft t nou over 2 miljoen man!
Heeft al een aantal keer duidelijk in de media gestaan. Anderlecht vraagt een afkoopsom van 1 miljoen en Bulykin wilt 1 miljoen salaris. Laat dat dan de helft minder zijn en kom je uit op 1,5 miljoen dan nog blijf ik bij mijn standpunt.
![]() |
Zondag 10 juli 2011 om 22:26 uur |
BLEISWIJK-1
NEE hij is transfervrij
Weet je zeker dat zeker. Als ik namelijk dit lees.....
ADO meldt op de clubsite dat de 19-jarige Puncec op proef is deze week. De jeugdinternational van Kroatië is meegegaan op trainingskamp. De Kroaat staat onder contract bij NK Varazdin, maar kan een contract verdienen in Den Haag als hij de nieuwe trainer Maurice Steijn kan overtuigen.
Maar ik heb nog even gekeken op wat Kroatische sites. Het lijkt erop dat de club NK Varazdin meer dan 3 maanden geen salaris heeft uitbetaald. Daarom is die jongen inderdaad transfervrij. Helemaal zeker weet ik het echter niet. Lees dit stuk maar!
http://www.evarazdin.hr/skvorc-puncec-nogometni-sindikat/
![]() |
Zondag 10 juli 2011 om 19:20 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |