Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gisteren

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 491
Volgende pagina

Edwin

super fc denhaag schreef:

hoe lang moeten we wachten dan, 10 of 20 jaar???  dan zal ik het waarschijnlijk nooit mee maken.

Ik ben bang dat het voor gisteren een jaar of 5 was en nu 10.

0
Maandag 9 november 2009 om 16:50 uur

rien1

Johannes schreef:

@rien1: MOOI verwoord!!!

 

In welk stuk werd dat over de aanpak van Atteveld geschreven dan?

Bij ons op de zaak liggen altijd een behoorlijke "berg" kranten.

Ik dacht eigenlijk dat het Spits was. Maar dat dit erin stond is zeker!Of het ook echt waar is, weet ik ook niet maar Atteveld staat natuurlijk als hard bekend.  

 

Maar in dat stuk werd gesteld dat Atteveld en Vd Bergh eerder al 2x met de neuzen tegen elkaar hebben gestaan. Maar vd Bergh stond niet echt alleen. Meerdere spelers hebben grote moeite met het ""extreem confronterende gedrag"" van Atteveld.

 

 Wat mij ook opvalt is de echt goeie spelers zoals Horvath,Dereijk en Ammi, en hoe deze jongens nu presteren. Daarom denk ik ook dat er meer speelt. 

 Maar kijk naar de zelfmoord-opstelling van gisteren en hoe Atteveld tegen Sparta en vooral Heerenveen onbegrijpelijk handeld. Daarom begin ik wat te twijfelen aan de trainer Atteveld. 

Het is natuurlijk nooit goed te praten, maar Rick is natuurlijk tot op het bot gefrustreerd. Ik begrijp dat goed.

0
Maandag 9 november 2009 om 16:21 uur

rien1

Vincent schreef:

Dus omdat het elders ook gebeurd moet het kunnen?

wat een lul excuus en calimero gedrag.

 

Juist omdat de pers er als gieren op zit moet je jezelf wel 2 keer bedenken om dit soort spreekkoren in te zetten.

 

Maar het begint op het veld; als je na 20 seconde geel pakt en na een invalbeurt van 6 minuten rood ben je helemaal geen publiek waardig en moet je gewoon lekker thuis met je zoontje in de achtertuin gaan voetballen.

 

ik was nooit een vd berg fan: super negatieve uitstraling en van geen enkele toegevoegde waarde.

vorige week onzichtbaar en nu al weer zijn 3e rode kaart?

contract ontbinden en nooit meer terugkomen!

Volgens mij heb ik dat niet echt gezegd. Het enige wat ik bedoel is dat ik bij zoveel wedstrijden die spreekkoren hoor, en dat het bij ons weer stilgelegd wordt. Ik noem alleen De Zeeuw bij AZ-O20. En dat is maar 1 van de vele voorbeelden.

 

Ik kom ook alleen bij de wedstrijden van ADO en weet ook niet alle ins en outs bij de club. Maar er is wel 1 rode draad die door het verhaal Vd Bergh heenloopt, en dat is dat hij en Atteveld het op zijn zachtst gezegd niet met elkaar kunnen vinden. Vandaag in een stuk werd geschreven dat veel meer spelers niet tegen het ""extreem confronterende gedrag"" van Atteveld kunnen.

 

Nu heb ik Atteveld altijd wel hoog zitten, maar dit nieuws en daarbij de idiote opstelling van gisteren (weer geen vd Bergh maar wel Schwiebe en v.Hese) terwijl Bosschaert en Buijs niet spelen is natuurlijk te gek voor woorden. Soltani naar het middenveld halen terwijl vd Bergh op de bank zit, zal ik het maar helemaal niet over hebben.

 

Trouwens ook ik las net de shouts dat een stel proleten liever hebben dat de zogenaamde "nieuwe supporters dan maar lekker wegblijven ". Zij zitten liever met een handvol "echte supporters" op de tribune dan al die zogenoemde nepsupporters.

 Nou, er is goed nieuws voor ze. Gelukkig voor hen zijn ze op de goede weg. Ik zou zeggen ga zo door! Want je eigen stewards een hijs geven, dat is blijkbaar pas echt FC Den Haag!

0
Maandag 9 november 2009 om 15:38 uur

<FCDH>

Kees schreef:

 

Ricky v/d Berg voor een week door Atteveld naar huis gestuurd.

 

Vanmiddag om 15.00 uur is er overleg tussen Wetzel en zijn zaakwaarnemer ( Smit).

dit komt niet meer goed tussen ricky en atteveld? ga daar maar vanuit ik blijf zeggen dat wetzel mede sculdig is aan deze show met ricky hij heeft hem gehaald en nooit gesteund met ze kinderlijke gedrag dan had ie hem niet moeten halen maar geloof me ook wetzel graaft ze eigen graf hij ken wel iedereen de schuld geven maar oples ken ie geen andere de schuld meer geven en gaat ie zelf ik praat niks goed maar wat er gisteren gebeurd is is een emotie van alles

 

op de hcf word nu alweer gesproken over acties omdat ricky is weggestuurd lekker slim dus van atteveld en wetzel

0
Maandag 9 november 2009 om 13:13 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Van de Bergh weg uit Den Haag?
De kans dat Ricky van den Bergh nog lang bij ADO Den Haag zal spelen lijkt een stuk kleiner geworden na zijn rode kaart gisteren tegen PSV.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 9 november 2009 om 12:48 uur

Richard

Aad schreef:

Toch weer niet gezeur over Hagenezen ???

 

Man al speelden we met elf Zambianen, als we dan bij de top 10 meedoen maakt dat mij geen reet uit. ADO (en dan zeg ik er expres geen Den Haag bij) heeft een regionale functie.

Minimaal 3.000 man komt alleen maar in Den Haag voor een begrafenis. (Ik ben zelf een geboren Hagenees maar er al jaren weg.)

Je snapt wel wat ik bedoel als je een geboren Hagenees bent. Maakt mij ook niet uit waar men vandaan komt, maar er moet wel prestatie geleverd worden, en als er geen prestatie te halen is dan toch zeker minimaal strijd. De strijd die er gevoerd word nu is een strijd binnen de organisatie en niet op het veld. Gisteren het gesprek van Wotte opgevangen op eredivisielive, ging over Lazovic dat hij bij sommige clubs helemaal niet goed presteerde, dat het een gevoelsjongen was, dat de trainer Rutten het er wel uit haalt bij hem. Ricky is ook een gevoelsjongen die bij andere clubs heel functioneel was. Als je zo een jongen niet opstelt bij schorsingen van Bosschaart, en de ziekte van Buis en dan moet aanhoren voor de wedstrijd dat Soltani op die positie gaat beginnen dan breek je een gevoelsjongen

0
Maandag 9 november 2009 om 12:23 uur

Richard

g schreef:

Als dat waar is, scheelt dat geheid een boel gezeik. Zowel in de kleedkaner als daarbuiten.

Hoop niet dat het waar is, natuurlijk is het niet goed te praten om rood te krijgen gisteren ( Luinge had ook geel kunnen geven ) Maar denk je dat met 2 Haagse gasten in je elftal geen frustratie is om met 9 andere gevulde koeken te spelen die het kaas van der brood laten vreten? Ik denk dat mocht het waar zijn dat hij echt ontslagen dat er velen hun seizoenkaart gaan inleveren, en ik ben er zeker een van. Die jongen heeft geen kans gehad, is ingevallen op klote momenten

0
Maandag 9 november 2009 om 11:54 uur

Drama

bulldog schreef:

ricky van den bergh ontslagen

moet contract inleveren

 

staat op HCF

Zal voor ricky ook het beste zijn

zsm bij Den Haag

 

gisteren weer een trieste dag

0
Maandag 9 november 2009 om 11:44 uur

Advertentie

<FCDH>

bulldog schreef:

ricky van den bergh ontslagen

moet contract inleveren

 

staat op HCF

het staat er echt op gvd ricky ontslagen dan zou er wel paar vloekwoorden gisteren gevallen zijn in de kleedkamer?

0
Maandag 9 november 2009 om 11:08 uur

Haagsesjaak

DenHaagFC schreef:

Een vriend zij net dat ricky niet meetrainde vannochtend dus het kan goed dat Ricky is ontslagen.

Wordt in de media nog niks gemeld over deze bewering maar zo kunnen er nog een paar weg.

Wanprestatie gisteren, in alle opzichten! Ook van de supporters. Iedereen heeft zo z'n aandeel in de chaos, iedereen!

0
Maandag 9 november 2009 om 10:54 uur

Nu online

barney0700, bert1953 en 346 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 491
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1