Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vol

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 491
Volgende pagina

Fockoff

Mensen dit is toch niet normaal. Waarom lukt het gewoon niet om een vol vak voor een uitwedstrijd te krijgen. Vroeger gingen we altijd met volle vakken naar uitwedstrijden dat heeft stijl. Tegen de kampioen van Nederland en maar 300 !!! Hhahaha belachelijk ! Mensen lopen altijd te zijken dat er een buscombi is en dat ze dan niet gaan. Nu is er een autocombi en gaan de mensen nog niet dan ben je hypocryt zeg.

Dus mensen  25 Pleuro`s binnen 55 minuten ben je in Alkaar !! 
Kopuh die kaarten !!!!!

No Surrender The Hague On Tour !!
0
Donderdag 2 april 2009 om 11:59 uur

DEHAAGSEHYENA00

GOEIEAVOND BEKENDE EN ONBEKENDE SHOUTERS.........

Jaja ik bleef 10 minuten naar teletekst kijken of het geen 1 april grap was dat Ricky vd bergh naar ado kwam maar het is toch zover...
ALLEMAAL LEUK EN AARDAG DAT GEFANTASEER over spelers die we kunnen halen en al die miljoen maar EERST ERIN BLIJVEN want als we degraderen dan gee miljoenen,weg spelers en wie weet nog meer...
Tegen AZ wordt gewoon 3-0/4-0/5-0 en ik ga niet net als tegen psv hopen op iets verrassends dus gewoon nog 3 thuiswedstrijden (sparta,vitesse en feyenoord) dat MOETEN 7 punten zijn en dan hebben we ook 34 punten uit 34 wedstrijden dus  verlies maar tegen AZ EN WILLEM 2 EN HEERENVEEN UIT EN DIE 3 WEDSTRIJDEN VOL GAAN!!!!! NET ALS AJAX THUIS 3 X UITVERKOCHT 15000 MAN

WE GAAN DERVOOR!!!!

MvD DHH

0
Woensdag 1 april 2009 om 23:30 uur

600 man

Haaj schreef:

De oproepen hebben geholpen !!! We zitten voor AZ-Uit nu al over de 400 kaarten dus dat is al mooi ! 

Maar wij gaan natuurlijk voor 550 kaarten !!!

Dus komop mensen !!!


Kopuh Kopuh Kopuh 25 pleuro` s!!!

morgen na 21:15 zijn er 600 kaarten verkocht 
let op mij woorden
een lekker vol uitvak

ik ben er sowieso ook bij!
0
Woensdag 1 april 2009 om 23:10 uur

rien1

Den Haag For Life schreef:

Ruim 400 kaarten.
Ziet er alweer wat beter uit. Maar er kunnen er nog steeds een dikke 300 man bij!! Dus komop, morgen nog een dag om kaartjes te halen!! We gaan voor een vol uit-vakkie!!
0
Woensdag 1 april 2009 om 21:49 uur

rien1

Haaaj schreef:

ALLEMAAL NAAR AZ !!!!!!!!

Er zijn pas 300 kaarten verkocht en het is een autocombi !!! Schande !!! Moeten er minstens 450 worden komop !!! kopen kopen en nog eens kopen !!!!
Inderdaad! Zelf ga ik samen met een paar gasten met het busje, maar voor velen is het aantrekkelijk om lekker met de eigen tuut te gaan.
 Er zijn (zag ik ergens) totaal 750 kaarten te koop voor deze wedstrijd AZ-ADO. Dus komop nou!!!!!!
Halen die kaartjes!!

 Een aantal belangrijke schakels in het elftal van AZ zijn zaterdag net terug van de interlandverplichtingen voor hun land (vooral ook Belgie)!
 Dus met zijn allen naar AZ, en steun onze jongens daar in Alkmaar!!!!!! Vakkie moet vol
0
Woensdag 1 april 2009 om 17:36 uur

DEHAAGSEHYENA00

``ANDRE WETZEL VOLGEND JAAR BASISSPELER?``

Andre wetzel heeft aangegeven het vak als trainer en de bijrol als technisch directeur op tegeven en volgend seizoen als basisspeler van adodenhaag aan de slag te gaan.
De Veteraan moet volgend jaar de kar trekken om adodenhaag europees voetbal te laten spelen.
Andre wetzel gaf zelf aan de rol van Hursut Meric te gaan verzilveren zei hij vol trots.
``Ik heb een goeie actie in huis en loop sneller dan bijv. Richard Knopper of Berry Powel (de luie honden),zei de nu nog haagse trainer.
Verder gaf hij aan hogerop te willen bij bijv. PSV of AJAX maar Marco Van Basten maakte zich boos en zei ``Ja eerst een spandoek van mij ophangen met VAN BASTEN IS EEN PANNENKOEK en nu aankloppen om hier te komen voetballen? k**kerd toch op``
We gaan het zien,de oudste speler ooit op het veld volgend seizoen in de eredivisie?of is dit een 1 april grap van de haagse oefenmeester?

Bron/Krant: DeHaagscheHyena

0
Woensdag 1 april 2009 om 11:02 uur

Bert

HCF schreef:

tegen Feyenoord zorgen we voor een verrassing denk ik.
wat sfeer betreft
Dat klinkt goed.

Aad Mansveldstaion moet 2x vol tegen 010 en tegen Sparta.

 
0
Donderdag 26 maart 2009 om 22:37 uur

Advertentie

<FCDH>

fcdh- schreef:

als die stumpert van een wetzel niet zo laf had gespeeld tegen RODA, dan hadden we nu alvast aankopen kunnen doen voor volgend seizoen.... nu moeten we weer billen knijpen en de mooie transfer blijven uit omdat ze er niet zeker van zijn dat we in de eredivisie blijven!! 
zo zie je maar weer dat wetzel blufpoker speelt want hij weet het allemaal netjes te verwoorden maar in feite is het een angsthaas want tegen roda moet je vol op de aanval gaan en niet gokken op 1 punt
0
Woensdag 25 maart 2009 om 22:19 uur

rien1

Kaos schreef:

neem aan dat twente met die begroting echt wel wat gaat halen, en het is geem vaste basis klant dus wie weet kan me herinneren dat frans toen zei dat ze intresse hadden in hem om in de witnerstop te halen.
Ja, Denneboom was toen in beeld voor na de winterstop. En toen kwam Powel. Die jongen heeft nog niet veel kunnen betekenen voor ons, behalve natuurlijk tegen de Graafschap. Maar hij mag nog wel een paar goaltjes erin prikken. Misschien tegen Willem2. Die wedstrijd daar in Tilburg moeten we gewoon proberen te winnen! Niet spelen om niet te verliezen  En dus zoals gezegd heb ik de hoop op een vol ADO-vakkie in Brabant. We moeten er daar voor zorgen dat ze het idee hebben dat ze thuis in het Forepark spelen  
0
Woensdag 25 maart 2009 om 21:56 uur

rien1

Boggel schreef:

Nee hoor knul,

Kaartje wordt morgen geregeld.

Leuk joh, eindelijk weer een wedstrijdje op zaterdagavond. Altijd gezellig! 
En het wordt nog veel leuker, want ook de uitwedstrijd daarna (dus na AZ) is er eentje op zaterdagavond! 
En wat ik hoop, is dat er nog veel meer supporters meegaan naar die uitwedstrijd. 
Ik heb het over de wedstrijd Willem2-ADO Den Haag.
Ook weer 1 van die sleutelwedstrijden waar we eigenlijk 3 of minstens 1 punt moeten pakken. We hebben nog aardige tegenstanders voor de boeg, en we hebben nog een puntje of 7 nodig. 
Dus allemaal naar Tilburg en zorgen voor een vakkie-vol Den Haag-Fans!!

Natuurlijk is het mogelijk om ook bij AZ te stunten. Als dat niet mogelijk is, hoef je er ook niet heen te gaan. Ook deze wedstrijd is belangrijk, zelfs met oog op het doelsaldo. Die hebben de jongens op het veld in Eindhoven aardig verpest toen, want van de onderste 10 clubs hadden wij het beste doelsaldo. En het zou zomaar kunnen dat de beslissing om het eredivisieschap/Na-competitieplaats wordt beslist op dat doelsaldo. Dus ook tegen AZ moet gebikkeld worden. En als het kan ook effe stunten!!   
0
Woensdag 25 maart 2009 om 21:03 uur

Nu online

jbdh, tjapi01, GGH, GS, lernst, Rob2002, fcdh-denhaag, Erba1, Alexander, Dang3r, john 147, Alle ballen op Jort, twaalfdespeler, vakkiel, Bollie74 en 240 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 491
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5