Welkom in de shoutbox, gast
krm
Derby-manager Clough claimt akkoord met ADO over transfer Buijs
Woensdag, 14 april 2010 om 18:29 | Wed € 50 euro gratis op wedstrijden
Danny Buijs zal volgend jaar verdergaan bij Derby County. De middenvelder van ADO Den Haag was onlangs nog te gast bij de club uit de Engelse Championship en volgens Derby-manager Nigel Clough is de transfer bijna een feit. “Zodra het seizoen voorbij is zullen we de deal afronden”, zei hij in de Derby Telegraph.
/
Buijs staat al een tijdje in de belangstelling van Derby County, maar in de winterstop kwam het niet tot een transfer. In de zomer zal de middenvelder nu alsnog de stap naar Engeland maken. “We zijn op het moment verder met Danny dan met al onze andere transfertargets”, zei Clough. “Met ADO hebben we al een akkoord bereikt. Het is nu nog zaak om de laatste plooien recht te strijken.”
Voorlopig verwacht Clough Buijs nog niet te kunnen presenteren. “ADO vecht in Nederland tegen degradatie en de club wil zich daar nu voor de volle honderd procent op richten”, zei de manager. “Zodra de competitie voorbij is, verwacht ik hem te kunnen halen. Danny was al te gast bij onze wedstrijd tegen Leicester City en ik vroeg hem of hij dacht of dit soort voetbal hem zou liggen. Hij antwoordde positief.”
0
|
Woensdag 14 april 2010 om 18:39 uur |
<FCDH>
KNVB wil in overleg uitfans weren bij risicoduels
De nationale voetbalbond KNVB is van plan om in de toekomst mogelijk geen supporters van de uitploeg meer toe te laten tot het stadion bij risicoduels. Vanuit Zeist is met schrik gereageerd op de aantijgingen rondom de bekerfinale tussen Feyenoord en Ajax en de bekogeling van de spelersbus van FC Twente dinsdagavond.
De KNVB sprak vorig jaar met Ajax en Feyenoord af dat beide clubs de eerste vijf seizoenen geen supporters meer mee mogen nemen tijdens de uitwedstrijden binnen De Klassieker. Henk Kesler, afzwaaiend directeur betaald voetbal, wil deze maatregel veel breder trekken dan hij nu is.
Het voorstel is dat de KNVB voorafgaand aan elke competitie met de betrokken clubs, de gemeente en de politie om tafel gaat zitten om vast te stellen wat de risicowedstrijden zijn. “Langzamerhand is het tijd dat we er eens over na gaan denken of we dit soort toestanden met hooligans nog wel verantwoorden vinden.”
“We moeten de clubs maar eens voorhouden of het niet verstandig zou zijn dat we in de toekomst bij risicowedstrijden ook in competitieverband gewoon geen supporters van de bezoekende club meer meenemen. Daar moeten de clubs maar eens ernstig over gaan nadenken”, tekende het ANP op uit de mond van Kesler.
0
|
Woensdag 14 april 2010 om 13:15 uur |
rien1
Dat was nog eens een sympathieke trainer Wiljan Vloet en pro
DEN HAAG, als we werden aangevallen in de diverse media nam hij het altijd voor ons clubbie en supporters op!
Inderdaad moeten we ons alleen op onszelf concentreren en niet laten afleiden door randverschijnselen!
Nu met dat punt voorsprong ben je in principe niet afhankelijk.
Het seizoen was dramatisch met Vloet. Maar dat lag zeker niet aan hem, denk ik. Van mij mag de man volgend seizoen zo terug komen.
@Bert, valt me erg tegen van je dat je aan competitie-vervalsing wil doen.
0
|
Maandag 12 april 2010 om 20:31 uur |
rien1
Is niet mijn epistel maar dat van Eus die al zeer veel rake stukken heeft geschreven op de HCF site.
Kan me er wel helemaal in vinden. Zoals bijna iedereen wel binnen en buiten DH behalve kennelijk de beleidsbepalers.
Overigens staat overal dat supporters Atteveld hebben afgezet en datt klopt.
Onder de grote sponsors/skyboxhouders zitten ook veel supporters. De maandag voordat Atteveld werd afgezet was er als bekend een gesprek tussen supporters vdK, Vierling en RvC. Bij dat gesprek waren ook enkele skyboxhouders aanwezig.
De onvrede en het onbegrip over het beleid wordt dus echt zeer breed gedragen.
Ze hebben het weer lekker voor elkaar.
AD/HC vandaag:
"Waar mededegradatiekandidaat Sparta tijdens pasen rigoreuze maatregelen nam en de technische leiding definitief onthoofde, is het bij ADO gewoon weer onduidelijkheid troef. In de strijd tegen na-competitie is in Rdamwest alles helder, maar in Den Haag heerst hinderlijke onrust. In de aanloop naar de belangrijke wedstrijd tegen Utrecht , wordt bij ADO nog altijd gespeculeerd ".
Dick Vierling: ""Raymond verricht werk op technisch gebied. Zo af en toe"".
AD/HC: Navraag leert dat RA zich weldegelijk al bezighoudt met de selectie voor volgend jaar.
Ach, het is toch niet te geloven!! Stuur die vent gewoon weg!!! Anders maar met verlof tot juli! De club moet namelijk in de eredivisie blijven, anders kunnen we de boel helemaal opdoeken!! Nu blijft het dus onrustig met straks alle gevolgen vandien. Die RA moet gewoon wegwezen!
0
|
Vrijdag 9 april 2010 om 12:51 uur |
<FCDH>
**ADO Den Haag moet het in het restant
van de reguliere competitie stellen
zonder Robert Zwinkels.De doelman liep
zondag in het verloren duel met Ajax
een breuk in het spaakbeen op en heeft
een maand nodig om te herstellen.
Reservedoelman Barry Ditewig werd tegen
Ajax met rood van het veld gestuurd.Hij
wees een schikkingsvoorstel van twee
duels schorsing af en moet nu vanavond
voor de tuchtcommissie verschijnen.
0
|
Donderdag 8 april 2010 om 19:29 uur |
Ruudje16
Advertentie
Club Achter de Duinen
Vrouwen spelen tegen FC Twente
De Vrouwen van ADO Den Haag hervatten aanstaande donderdag 8 april de competitie met een thuiswedstrijd tegen FC Twente.
Lees het nieuwsbericht
0
|
Donderdag 8 april 2010 om 09:01 uur |
Mr. FC DEN HAAG
Laatste versie ( hopelijk dit keer zonder schrijffoutjes ;-D )
Zo ik hoop dat iedereen ondanks de onterechte nederlaag goede, fijne Paasdagen heeft gehad.... ben zeer benieuwd of onze spelers het in zich hebben om zich nogmaals 110% te geven tegen FC Utrecht of zal het weer een bagger wedstrijd worden?
Waar er dan weer niets van terecht komt en waarbij de koppies van onze spelers gaan hangen van moedeloosheid na de zoveelste opgelegde kans om in scoringspositie ruimschoots over te schieten!
Maar goed we zullen zien en hopen dat het uiteindelijk allemaal goed gaat komen en by the way onderschat Willem II niet, want dat
ploegje kan misschien nog gaan stunten!
Waarbij gezegd hebbende dat we in ieder geval niet rechtstreeks kunnen degraderen dat doet RKC al voor ons.
Mochten we toch onverhoops de na-competitie ingaan, dan hoop ik met heel mijn groen/geel Haagse hart dat de spelers hetzelfde als ze tegen 020 hebben laten zien weer kunnen opbrengen!
Dus gaan met die banaan en veel HAAGSCHE BLUF en strijd!!!
Ps: Tip aan de bevelvoerders in den velden (trainers staf) laat de spitsen van ons eens trainen in het afwerken van wat doelpuntjes dus tot ze er letterlijk en figuurlijk bij neervallen!
0
|
Dinsdag 6 april 2010 om 09:40 uur |
Mr. FC DEN HAAG
Zo hoop dat iedereen ondanks de onterechte nederlaag goede, fijne Paasdagen heeft gehad.... ben zeer benieuwd of onze spelers het in zich hebben om zich nogmaals 110% te geven tegen FC Utrecht of zal het weer een bagger wedstrijd worden?
Waar er dan weer niets van terecht komt en waarbij de koppies van onze spelers gaan hangen van moedeloosheid na de zoveelste opgelegde kans om in scoringspositie ruimschoots over te schieten!
Maar goed we zullen zien en hopen dat het uiteindelijk allemaal goed gaat komen en by the way onderschat Willem II niet, want dat
ploegje kan misschien nog gaan stunten!
Zo "ik" hoop dat iedereen ondanks de onterechte nederlaag goede, fijne Paasdagen heeft gehad.... ben zeer benieuwd of onze spelers het in zich hebben om zich nogmaals 110% te geven tegen FC Utrecht of zal het weer een bagger wedstrijd worden?
Waar er dan weer niets van terecht komt en waarbij de koppies van onze spelers gaan hangen van moedeloosheid na de zoveelste opgelegde kans om in scoringspositie ruimschoots over te schieten!
Maar goed we zullen zien en hopen dat het uiteindelijk allemaal goed gaat komen en by the way onderschat Willem II niet, want dat
ploegje kan misschien nog gaan stunten!
Waarbij gezegd hebbende dat we in ieder geval niet rechtstreeks kunnen degraderen dat doet RKC al voor ons.
Mochten we toch onverhoops de na-competitie ingaan, dan hoop ik met heel mijn groen/geel Haagse hart dat de spelers hetzelf als ze tegen 020 hebben laten zien kunnen opbrengen!
Dus gaan met die banaan en veel HAAGSCHE BLUF en strijd!!!
0
|
Dinsdag 6 april 2010 om 05:27 uur |
zuid tribune
2 x kut in het kwadraat, maar anders dan gister in Keulen, vandaag een heerlijk Haags strijdbaar gevoel aan overgehouden. En waarom we zo'n hekel aan Ajax hebben, dat is vandaag vandaag wel weer gebleken, niets presteren met een factor 6 op de begroting en dankzij een dubieuze rode kaart en 7, huh, ha 7, minuten extra speeltijd een doelpunt. De competitie moet per slot van rekening van de KNVB tot het eind spannend blijven. En Jol, een een Sachevenewninger, altijd een Schevening wat een KUT commentaar, mzaar ja, daar ben je scheveninger voor en geen Hagenaas. NOOIT meer die kop laten zien in 070. Jongens blijven knokken tegen NEC en RKC en hulde Rick voor de verantwoordelijkheid die hij nam onder de lat,
0
|
Zondag 4 april 2010 om 21:39 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
4 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
5 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |