Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 494
Volgende pagina

<FCDH>

gillah schreef:

Ik zou het liefst zien dat we Utrecht zondag op 4 punten zetten. Nu staat Utrecht op doelsaldo weer boven ons.
Nee Utrecht heb wedstrijd meer gespeeld
0
Vrijdag 28 maart 2014 om 21:58 uur

ADOnieuwegein

1905 schreef:

Beugelsdijk heeft meer gele kaarten gekregen dan Holla
Volgens mij heeft Beugelsdijk ook meer gespeeld of niet??
0
Vrijdag 28 maart 2014 om 11:24 uur

wdr

slash070 schreef:

Precies, alleen dat Cabral en Gouriye zo tegen zouden vallen was eigenlijk niet te voorzien. Blijkt eens te meer dat een investering in een ervaren TD naast een Hoofd Jeugdopleidingen zichzelf dubbel en dwars terug zou betalen.
Ik ben het met je eens. Ik was ook wel opgetogen over Cabral en Gouriye. Cabral was natuurlijk mislukt bij Feyenoord en Twente, maar het leek me dat hij wel twee klassen beter was dan Vicento en Elbers. Kan gebeuren.

Maar Esajas? Heeft nog nooit op niveau gespeeld en hier niet laten zien dat hij eredivisie aan kan en ook niet de kans gekregen. Van Haaren? Steijn heeft lang achter hem aangejaagd terwijl hij nog nooit iets bijzonders heeft laten zien bij andere clubs. Falkenburg wilde hier niet komen omdat hij dan de concurrentie aan moest gaan met Van Haaren, de favoriet van Steijn. Ik las dat Duindorper Henk Dijkhuizen na een gesprek met Steijn afzag van ADO omdat hij geen goed gevoel kreeg uit dat gesprek, nu speelt hij voor Roda. Ik zeg niet dat dat een fout van Steijn is, maar dat is toch raar, een Duindorper die Roda verkiest boven ADO?!?

Kanon en Tira, waarom zijn die gehaald? Tira eerst gehaald en daarna speelt hij ineens niet omdat `zijn Italiaanse speelstijl niet bij ADO past`. Dat is toch raar, eerst een speler halen en dan niet laten spelen omdat zijn speelstijl je niet aanstaat?!? Kanon is gehaald als verlosser van de achterhoede. Vervolgens een half jaar problemen met papieren, zoiets voorzie je toch als professionele voetbalclub?!? Vervolgens gebruik je hem niet, dat is toch vreemd?!? Waarom zijn hij en Tira dan gehaald?

Dit in combinatie met het vast blijven houden aan Steijn door alle vreselijke resultaten heen, is precies de reden dat PEC Zwolle ver boven ons staat en bekerfinale speelt en wij niet. PEC, een klein provincieclubje dat net terug komt uit de jupiler, heeft een goede trainer en een goed transferbeleid. Bij ons is het voetbalbeleid een soort tragiekomedie. Als het om een andere club dan ons ADO ging, zou ik me slap lachen om zoveel onkunde.

Gelukkig gaat het nu weer een stuk beter sinds Fraser aan het roer is. Anders was het volgend jaar jupiler geweest en binnen een paar jaar failissement.
0
Vrijdag 28 maart 2014 om 11:10 uur

<FCDH>

UEFA wil vriendschappelijke duels afschaffen en een landen compatiitie ervoor in de plaats die tussen het ek en wk gespeeld gaat worden
0
Woensdag 26 maart 2014 om 17:03 uur

haagse-Dick

Tommy schreef:

ik vermoed trouwens dat kanon ook een italiaans paspoort heb.
Hij heb in de jeugd in empoli italie gespeelt en meestal nemen die de italiaanse nationaliteit erbij omdat er maar zoveel buitenlanders in een selectie mogen zitten in italie
Dat is wat ik een tijdje terug ook dacht, alleen iemand hier beweerde anders!
Hij heeft langer dan 5 jaar in europa gespeeld.
0
Woensdag 26 maart 2014 om 11:36 uur

slash070

Omroepwest.nl


Wedstrijden voetbal naar 4 keer 22,30 minuten

Zeist - De duur en structuur van inter- en nationale voetbalwedstrijden wijzigen vanaf 1 september 2014. De duels duren niet langer 2 keer 45 minuten, maar 4 keer 22,30 minuten. Bovendien wordt de tijd 40 seconden stilgelegd bij een corner en na een doelpunt. `Doel is onder meer snelheid en intensiteit van het spel te verbeteren`, meldde de internationale voetbalfederatie Fifa donderdag.
Tijdens het WK voetbal in Brazilië wordt nog onder de oude regels gespeeld..
0
Vrijdag 21 maart 2014 om 14:12 uur

Fransje

1905 schreef:

Een moeilijke 2-2
Waar heb je het over? Er wordt niet gespeeld dit weekend!
0
Vrijdag 21 maart 2014 om 08:47 uur

1905

Sorry dat ik de politieke discussie onderbreek,

Jong ADO Den Haag: C. Tira wordt, gelet op de aard en de ernst van het strafbare feit, met ingang van 18 maart 2014 uitgesloten van deelname aan competitie-, play-off- en/of bekerwedstrijden van de KNVB, tot de dag, volgende op die, waarop het 2e elftal van zijn club 3 achtereenvolgende competitie-, play-off- en/of bekerwedstrijden van de KNVB heeft gespeeld, waarvan 1 zodanige wedstrijd voorwaardelijk, met de proeftijd van 1 jaar omdat hij schuldig heeft gemaakt aan ernstig gemeen spel tegenover een tegenspeler tijdens de gespeelde Jong Fortuna Sittard – Jong ADO Den Haag op 17 maart 2014.
0
Woensdag 19 maart 2014 om 17:30 uur

Advertentie

pajam

áls er één speler onder Fraser is opgeleefd, is dat wel Alberg.

http://www.adofans.nl/article/11720/Alberg_symbool_voor_opgeleefd_ADO_Den_Haag.htm

Goed artikel en onderschrijft toch wel een scherpe trainer met een duidelijke visie. Fraser is indrukwekkend bezig, ik ben benieuwd waar hij uiteindelijk met ons eindigt.

Hij nam het over toen we 22 gespeekd hadden en 20 punten hadden gepakt.
Een gemiddelde van 0,91 punt per wedstrijd.
Fraser heeft inmiddels 6 gespeeld en pakt precies 2,00 punten per wedstrijd voor ons.
0
Maandag 17 maart 2014 om 19:59 uur

Kees

Wat een bijgoochem die Kramer. De rust in de selectie is er en gaat ie ff bijdehand uitspraken doen. Zeker in deze fase van de competitie stom. Komt net uit de Juup en bij NAC in het verleden ook niet gepresteerd.

Als basisspeler
10

Als wisselspeler
10

Totaal
20


Volledige wedstrijden
5



Aantal doelpunten



Eerste helft
2

Tweede helft
1

Totaal
3



Aantal minuten gespeeld



Gemiddeld per gespeelde wedstrijd
54.3

Totaal
1085



Beoordelingen



Beste wedstrijden
ADO Den Haag - Vitesse (7.4)

Slechtste wedstrijden
ADO Den Haag - Heracles Almelo (3.9)

Gemiddeld seizoen
5.6
0
Maandag 17 maart 2014 om 12:35 uur

Nu online

Wahter, Michiel, Rooie91, pajam, Marcie, grijze gek, rh_vakm, RickZ en 267 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 494
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5