Welkom in de shoutbox, gast
Kees
VRAAG 1: Weet iemand hier hoe het eigenlijk staat met die verkoop van Elia??? De clubs stonden 2 rijen dik op de stoep daar in Tukkerland. 020 deed ook nog een bod, maar dat vond Twente dan weer niks. Half Engeland en zelfs Bayern Munchen wilde Elia geloof ik! Maar je hoort niets....
VRAAG2: Trouwens een vraag: WEET IEMAND van wanneer tot wanneer die transfermarkt open is?? Want de 15e of zoiets gaat de competitie toch weer van start??
Mocht iemand iets weten hoor ik dat graag
Ik had de tekst gisteravond al gepost. De transfermarkt sluit officieel op 31 januari a.s. maar in Engeland hebben ze hem met 2 dagen verlengd vanwege het weekend. De verwachting is dat dat ook in de rest van Europa gaat gebeuren.
Vanwege de financiële resulaten over een geheel kalenderjaar kan het zijn dat op 1 januari het echt gaat losbarsten.
Elia: "Ik kan bij Ajax iets toevoegen"
Eljero Elia zinspeelt bij FC Twente op een vertrek. De flankspeler staat in de belangstelling van Ajax en die club ziet Elia wel zitten.
"Ajax is een hele mooie, gezellige club waar ik een erg goed gevoel bij heb", zo vertelt de 21-jarige Elia in Sportweek. "Ik heb inmiddels één gesprek achter de rug en nu is het aan de clubs om eruit te komen." Het weekblad maakt tevens bekend dat Ajax en Twente na de jaarwisseling opnieuw met elkaar gaan praten.
"Ik heb mijn ambities en zie Ajax als een serieuze optie", vervolgt Elia. "Ik kan een hoger niveau aan, denk dat ik iets kan toevoegen in Amsterdam. Het buitenland komt misschien nog te vroeg. Ik wil niet te grote stappen nemen."
De uit Voorburg afkomstige linksbuiten zal - mocht het niet tot een akkoord komen - geen transfer afdwingen. "Dan wacht ik. Geen probleem. Ik zal zeker niet mijn kont tegen de krib gooien. Misschien teken ik zelfs wel bij. Dat is ook een optie. Ik heb het prima naar mijn zin bij de club."
ZIE WWW.VOETBALPRIMEUR.NL
0
|
Dinsdag 30 december 2008 om 16:11 uur |
ADO voor altijd
Voor het middenveld zie ik als eerste optie , honda !!!! En eventuueel als 2e optie zonneveld en/of delorge ???? Als er geld overblijft na de verkoop van elia dan graag nog een linkerflank speler .
0
|
Dinsdag 30 december 2008 om 11:12 uur |
Kees
Eljero Elia zinspeelt bij FC Twente op een vertrek. De flankspeler staat in de belangstelling van Ajax en die club ziet Elia wel zitten.
"Ajax is een hele mooie, gezellige club waar ik een erg goed gevoel bij heb", zo vertelt de 21-jarige Elia in Sportweek. "Ik heb inmiddels één gesprek achter de rug en nu is het aan de clubs om eruit te komen." Het weekblad maakt tevens bekend dat Ajax en Twente na de jaarwisseling opnieuw met elkaar gaan praten.
"Ik heb mijn ambities en zie Ajax als een serieuze optie", vervolgt Elia. "Ik kan een hoger niveau aan, denk dat ik iets kan toevoegen in Amsterdam. Het buitenland komt misschien nog te vroeg. Ik wil niet te grote stappen nemen."
De uit Voorburg afkomstige linksbuiten zal - mocht het niet tot een akkoord komen - geen transfer afdwingen. "Dan wacht ik. Geen probleem. Ik zal zeker niet mijn kont tegen de krib gooien. Misschien teken ik zelfs wel bij. Dat is ook een optie. Ik heb het prima naar mijn zin bij de club."
ZIE WWW.VOETBALPRIMEUR.NL
0
|
Maandag 29 december 2008 om 22:51 uur |
Club Achter de Duinen
Wetzel heeft alternatief voor Saeijs
Trainer André Wetzel heeft nog een optie voor de positie die in hij gedachten had voor Jan Paul Saeijs, nu een terugkeer van de Hagenaar bij ADO Den Haag nog ver weg lijkt.
Lees het nieuwsbericht
0
|
Maandag 29 december 2008 om 10:23 uur |
Den Haag For Life
28 december 2008 om 18:13
ADO Den Haag-trainer Andre Wetzel was na afloop toch teleurgesteld. De nederlaag uit tegen Ajax was ingecalculeerd, maar voor over de start van zijn team was hij minder tevreden. ‘Haaglanden Voetbal’ sprak na afloop met de trainer.
Tekst: Rob Blankenstein
André, een kansloze missie in de ArenA!
‘Respect moet je altijd voor iedereen hebben, maar ontzag is te veel. In het eerste kwartier, twintig minuten hadden wij ontzag voor Ajax en wij waren meer toeschouwer, dan dat wij meespeelden. Je krijgt twee heel goede goals tegen, maar wel op een heel makkelijke manier.
Daarna is het eigenlijk geen wedstrijd meer geweest. Ajax was een maatje te groot, misschien wel twee maatjes te groot!’
Als je ziet hoe die 1-0 tot stand komt, waarbij je zelf op de helft van Ajax een vrije trap mag nemen. Het vervolg was dat je met 1-0 achterkomt!
‘Nou ja, jij zegt het en dat heb ik natuurlijk ook geconstateerd. Het is heel bizar op de manier waarop dat tot stand komt.’
Dan de tweede helft, voordat die 3-0 valt, maakt Knopper een verkeerde keuze door een breedtepas te geven in plaats van een bal op rechts in de diepte op Meric, met wellicht mogelijkheden. Daarna sta je gelijk op 3-0 achter !
‘Ja, dat klopt, maar zo kun je doelpunten altijd analyseren. In topwedstrijden vallen negen van de tien keer goals uit lullig balverlies en in de omschakeling is zo’n tegenstander sneller, beter en effectiever.’
In zo’n wedstrijd komen de tekortkomingen nadrukkelijk naar voren. Heb jij vandaag bevestigd zien worden, wat je eigenlijk al een tijdje wist?
‘Wat je zelf eigenlijk al weet, wordt inderdaad bevestigd. Dan zie je dat je in de verdediging beter moet worden en in de punt van je aanval moet je beter worden. En eigenlijk moet je ook nog een goede middenvelder hebben. Dat wisten wij natuurlijk al en dat hebben wij al lang geanalyseerd. In zulke wedstrijden wordt het zo blootgelegd, dat eigenlijk iedereen het kan zien, dus ik hoop dat iedereen meegekeken heeft!’
Overigens, een goede middenvelder loopt hier in de Arena nog rond, die niet aan spelen toekomt: Laurent Delorge!!
‘Geen commentaar!’
Hoe zo geen commentaar?
‘Ik heb er niet zoveel behoefte aan om te speculeren over namen. Er zijn heel veel middenvelders in Nederland en Delorge is daar één van en dat is ook een heel aantrekkelijke optie. Wij zijn met allerlei dingen bezig, maar het heeft niet zoveel zin om te speculeren. Laten wij eerst maar handelen en dan maken wij het bekend.’
Wat met name ook opviel was dat Ajax veel feller was en dat spelers van ADO bij balbezit er gewoon van afgelopen worde !
‘Dat heeft niks met felheid te maken, maar alles met kwaliteit!’
© Haaglanden Voetbal
0
|
Maandag 29 december 2008 om 09:39 uur |
Advertentie
rien
Van der Gun is uit zichzelf weggegaan. Waterman hoeft niet weg. Weg mogen in de winterstop El Moussaoui, De Meersman, Teixeira en Faber. In een interview met Haaglanden Voetbal heeft Wetzel nog eens gezegd dat al de andere in de pers genoemde namen kan worden afgedaan als onzin. M.b t. Timothy Derijck kan worden gezegd dat Club Brugge de onderhandelingen eerder deze week met hem en zijn zaakwaarnemer heeft afgebroken. Ze willen bij Brugge de mogelijkheid onderzoeken om een speler van hoger kaliber binnen te halen. Stond trouwens gisteren zelfs op de website van Club Brugge en trouwens ook op andere Belgische voetbalsites. Dus zo rond is Derijck niet met Brugge en best mogelijk dat die dan alsnog voor zekerheid gaat kiezen.
Goh, ik ben echt zo benieuwd wie er (misschien) nog gaat komen. Ik hoor namen, en gisteren weer Wetzel met de uitspraak dat hij de ploeg gaat versterken. Kun je nagaan, de winterstop is pas 1 dag bezig
0
|
Maandag 29 december 2008 om 08:15 uur |
dehaagsehyena00
even voor iedereen. hou op met die speculaties over Delorge. Delorge gaat niet weg bij Ajax voor een mindere salaris. Salaris die delorge ontvangt bij ajax kan ADO niet ophoesten.
Delorge heeft al 2 seizoenen amper gevoetbalt en of die nou bij adodenhaag 2 zoweinig betaalt krjgt boeit niet,je wordt voetballer omdat te voetballen en om speeltijd te krijgen en dat krijgt hij bij ado wel en bij ajax niet EN niemand heeft intresse in delorge EN hij is door adodenhaag opgenomen toen hij op straat stond en neimand hem wou hebben (tot ajax hem moest opkopen net als vele andere spelers)
DELORGE IS GOEIE OPTIE VOOR ADO EN ADO IS EEN GOEIE OPTIE VOOR DELORGE!!
0
|
Donderdag 25 december 2008 om 19:55 uur |
Kees
he kees,
jij ben niet toevallig die man die toen samen met ons bij lambert koffie heeft gedronken en toen onze seizoenkaart hebben omgeruild ?.
Wij gingen van O naar P en die man ging inderdaad naar T of S oid..
Nee, ben ik niet. Van ruilen komt huilen weet je.
Ik heb zo`n gevoel dat er binnen een week nog een heel grote verrassing uit de doos komt van Van der Kallen.
Grote naam die wordt gehuurd met mogelijke optie tot koop bij handhaving. Er is de laatste tijd zoveel goed nieuws dus de verwachtingen worden steeds hoger.
0
|
Donderdag 25 december 2008 om 12:35 uur |
Haagse Roel
Waar moet die tex naar toe dan ?
Als je zoiets tegen een speler op die leeftijd zegt, kun je toch net zo goed zeggen : joh stop lekker met voetbal?
de meersman heb ik alleen in voorbereiding een keer zien voetballen. jammer, misschien is verhuren een (financieel) betere optie
0
|
Donderdag 25 december 2008 om 00:02 uur |
Vincent
Eerst GOED lezen : Vier spelers mogen weg : Texeira, Moussi, Faber en de Meersman !!! en kap nou eens met dat nasi/bamiballen geneuzel
Fijne dagen iedereen
Als je zoiets tegen een speler op die leeftijd zegt, kun je toch net zo goed zeggen : joh stop lekker met voetbal?
de meersman heb ik alleen in voorbereiding een keer zien voetballen. jammer, misschien is verhuren een (financieel) betere optie
0
|
Woensdag 24 december 2008 om 23:52 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |