Welkom in de shoutbox, gast
MTB
Speel de game en win vier wedstrijdkaarten plus een jaar Eredivisie Live
Verplaats de voetballer met je muis en speel zo alle voetballers weg. Probeer het zo veel mogelijk levels vol te houden! Ben je game over, dan heb je twee keuzes: óf je speelt nog een keer het spel om jouw score te verbeteren óf je rondt je deelname af door de vraag van de week te beantwoorden en je gegevens in te vullen.
Wie weet word jij dan woensdag aanstaande tijdens de uitzending gebeld door Patrick Kicken en zit je binnenkort met drie vrienden bij de Eredivisie Wedstrijd van de Week op de tribune. Je wint dan ook nog eens een jaar lang Eredivisie Live en kunt voortaan alle Eredivisie wedstrijden rechtstreeks in je huiskamer bekijken. Je mag de game zo vaak spelen als je wilt, let wel op dat je aan het einde je gegevens invult, anders registreren wij jouw score niet!
De Eredivisie Wedstrijd van de Week is:
Zondag 17 april: AZ - ADO Den Haag
http://www.radioveronica.nl/special/eredivisie/speel-de-game
![]() |
Dinsdag 12 april 2011 om 08:37 uur |
Vincent
vi.nl:
Roberto Rosales (FC Twente) en Mark Looms (Heracles Almelo) hadden hun schikkingsvoorstel van respectievelijk één en drie – waarvan één voorwaardelijk – wedstrijden al geaccepteerd
lees ik nou zo slecht of staat het hier fout?
en een ander bericht op vi.nl
Rosales accepteerde het voorstel van een schorsing voor drie duels, waarvan één voorwaardelijk, naar aanleiding van zijn rode kaart in het duel met Roda JC. De verdediger van FC Twente haalde zondag de doorgebroken Willem Janssen onderuit.
De aanklager van de KNVB deed nog twee schikkingen de deur uit. Mark Looms (Heracles Almelo) accepteerde een schorsing voor één duel in vooruitzicht naar aanleiding van zijn rode kaart tegen Willem II.
andere bericht zullen ze het wel per abuis hebben omgedraaid.
![]() |
Maandag 11 april 2011 om 19:34 uur |
ADOFLEVO
marcellino
raar dat een ado supporter alles veroordeeld wat onze spelers doen ,maar niet water bij de tegenpartij gebeurd.
wat immers en vicento hebben gedaan is niet goed maar gebeurd elke zaterdag en zondag in en rond het veld.
Het is waarschijnlijk dagt je niet in het stadon bent geweest tegen utrecht anders had je gehoord wat zij allemaal zongen(iets waar immers veel te hoog voor gestraft is)
Maar hoor je daar nog wat over
tuurlijk vicento had bij het aangeven van de stand 1-3 misschien beter een andere vinger kunnen gebruiken.
maar als je dit erger vind als leuzen van haagsche joden en we gaan op jodenjacht dan heb je het totaal niet begrepen.
gelijke monniken gelijke kappen.
jammer genoeg gaat dit voor ado niet op
en zijn wij altijd het voorbeeld voor de rest.
en waarom we zijn gewoon een clubje die vecht om status te krijgen
en hebben totaal geen rol gespeeld laat staan een voobeeld functie.
die zijn voor ploegen als ajax,feijenoord en psv.
en weet je daar gebeurd veel meer dan wat ooit bij ons zou gebeuren ,maar door vriendjes politiek en liefde voor deze clubs verzwijgen ze het of publiceren ze het niet.
misschien tochwat aktiever aanwezig zijn in en rond het voetbal had je misschien dit zelf ook geweten
![]() |
Dinsdag 5 april 2011 om 13:36 uur |
Kees
shannii1
Ik heb Brouwer gisteravond de volle 90 minuten gezien en dat was echt niet om vrolijk te worden. Van der Brom zat ook op de tribune en die moet dat zeker gezien hebben. Brouwer speelde geen seconde op rechts enkel in het centrum. Anders had men dat wel uitgeprobeerd.
Misschien, heel misschien laat Van der Brom Mike van Duinen wel op rechts debuteren. De verrassingen zijn de wereld nog niet uit. Van Duinen is overigens wel een centrumspits.
Natuurlijk zet v/d de Brom geen vam Duinen of Brouwer rechtsbuiten .Buijs is zondag weer fit en zal er bijkomen op het middenveld .
![]() |
Dinsdag 5 april 2011 om 11:27 uur |
ADOnieuwegein
dan moet je maar eens goed kijken hoor, misschien het beeld eens pauzeren of je bril opzetten want hij steekt duidelijk 3 vingers op.
Het kan echt geen kwaad om eens voor je eigen spelers op te komen hoor.
Idd, Vicento laat zien wat de stand was op dat moment aan een Utrecht-supporter die hem voor alles en nog wat uitmaakt.
En dat gezeur over die geldpremies klopt ook niet. Ik sprak zondag voor de wedstrijd nog met Nathalie (persvoorlichster ADO) Zij vertelde dat die 1,8 milj wel klopt, maar dit voor het grootste gedeelte te maken heeft met sponsorinkomsten, die achterwege blijven.
De spelers premies worden betaald uit de tv-inkomsten en uit het bedrag wat je krijgt ivm je stand op ranglijst!! Nu we hoger staan, als wat het doel was, krijg je dus ook meer dus zijn de premies gewoon te betalen !!!!!
![]() |
Dinsdag 5 april 2011 om 07:44 uur |
yesyes
Toornstra zijn voorzet is volkomen dramatisch. Die jongen heeft zo wat de slechtste voorzet, tezamen met Buijs, van het gehele elftal.
Toevallig is een enkele bal over de grond de laatste maanden van hem aangekomen maar voor de rest is het eredivisie onwaardig. Wel een voetballer overigens die zich erg goed ontwikkeld.
Ik weet niet waar jij zondag om, wat zal het geweest zijn, rond 13:00 naar heb zitten kijken. Het was toch echt toornstra die een voorzet gaf op vicento waar een goal uit kwam. Maar je heb wel een beetje gelijk dat is niet ze sterkste punt en hem moet je ook gewoon op het middenveld houden met ze inzicht en loopvermogen. Ik zal toch eens proberen om ammi rechtsbuiten te zetten al is het maar alleen om ze voorzetten op bulykin.
Trouwens ben ik de enige die opvalt hoe dramatisch Kum de laatste wedstrijden speelt. Zoveel dekkingsfouten maakt kum en veelste veel risico met ze slidings in de 16. Ben benieuwd wat de reden is waarom pique plaats moest maken
![]() |
Maandag 4 april 2011 om 14:18 uur |
Advertentie
DenHaagFC
We support our team, so we support Lex
Daarom hebben wij 'iets' gemaakt om Lex zondag te steunen.
Het zal in de bussluis te koop zijn voordat we richting Utrecht af reizen voor €5.
Er zijn er maar 250 van gemaakt dus op=op
Wat 'iets' is houden we nog ff geheim!
www.fansupportdenhaag.nl
![]() |
Vrijdag 1 april 2011 om 21:40 uur |
Rome
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |