Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: wedstrijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 495
Volgende pagina

Bolskie

DH070 schreef:

Het lijkt wel alsof bijna alle ‘buitenlandse’ spelers zoals Marokkaanse of Surinaamse etc altijd alleen maar voor het geld gaan. Dan hebben ze weer een status te pakken. Ze willen graag gezien worden en houden enorm van aandacht. Elia gaat ook op alles en iedereen in wie commentaar heeft op hem... puur aandachtsgeil. Het zou hem sieren als hij zijn voeten laat spreken ipv die gouden kettingen, oorbellen en auto’s.
Vooralsnog moet die even wachten en doet die de eerste competitie wedstrijd niet mee.
0
Maandag 7 september 2020 om 18:22 uur

rh_vakm

Tommy schreef:

Er zitten alleen kinderen in het vak.
Ik weet niet hoe oud je dochter is maar je zou een mail naar ado kunnen sturen met de vraag of daar wat volwassen stewartes kunnen staan.

Ik snap echt wel dat het allemaal kut is op deze manier maar ado probeert het stadion maximaal mogelijk te vullen.
Het liefst nog met mensen die ook nog een kaartje moeten kopen.
Mijn dochter is 13, zeer binnenkort 14. Het gaat pas spelen zodra ze 14 is. Het gaat er mij om dat wij bewust samen een SCC op M hebben om samen (en dus niet in gescheiden vakken) de wedstrijd bij te wonen. Als je vanuit hetzelfde huishouden komt (wat bij ons uiteraard het geval is) mag je naast elkaar zitten dus ze zal geen plek van een ander bezetten (wat op zich al een vreemd argument is omdat we beiden het volle pond betaald hebben voor een plek in vak M). Ik ben er eigenlijk wel klaar mee en overweg nu na ongeveer 25 jaar mijn SCC en die van mijn dochter op te zeggen. Ik snap dat ADO iets moet, maar welke hersenloze dit verzonnen heeft en vergelijkbare situaties als van mij en mijn dochter niet aan heeft zien komen.
0
Maandag 7 september 2020 om 13:07 uur

rh_vakm

Dappere dodo schreef:

Wat een kut club he...
Ik ging altijd met mijn buurman en mijn neefje!
Voor mij kaartje gefikst op O, buurman ook, maar mijn neefje moet een kaartje bestellen voor vak X!? Waarom dan! Hij heeft toch ook een SCC besteld voor Vak O!?
Wat maakt hem minder dan een oudere supporter dan?
En als ik dan de club bel neemt er niemand op, en als er iemand opneemt dan is het dat ze er niks van weten!
Hier hetzelfde probleem, ik ga altijd met mijn dochter naar vak M, wij worden gedwongen om nu gescheiden van elkaar deze wedstrijd te gaan zien. Heb hier over gemaild, krijg een bullshitmail terug met een gekopieerd/geplakt stukje uit de eerder door ADO gestuurde mail over het reserveren van plekken voor de eerste twee wedstrijden. Vervolgens hier op gereageerd met de vraag of er een oplossing kan komen voor mij en mijn dochter. En toen werd het stil aan de kant van ADO. No way dat ik mijn dochter alleen in een ander vak laat zitten.
0
Maandag 7 september 2020 om 12:41 uur

radar

Johannes schreef:

Heb ik dat met die gouden scc`s verkeerd begrepen, of heeft er nog niemand iets van gehoord of gezien? Die scc is automatisch afgeschreven, maar verder vanuit de club niets meer vernomen over mijn `full support`.
Moet voor eerste thuis wedstrijd komen.
Van de ado site:
Verzilver jouw e-ticket
Let op: met alleen je fysieke Seizoenkaart, die voor de eerste thuiswedstrijd bij (Full) Support Seizoenkaarthouders op de mat zal vallen, heb je dus geen toegang tot de thuiswedstrijden. Volg onderstaande stappen en verzilver jouw e-ticket.
0
Zondag 6 september 2020 om 21:59 uur

Mike

Lellow schreef:

De O-21 is best interessant maar ik blijf erbij dat onze talenten meer leren bij Dordrecht of Eindhoven.
1. Je speelt wedstrijden tegen eind 20ers begin 30ers dus vaak meer fysieke weerstand.
2. Uitwedstrijden tegen NAC Cambuur en Roda wordt je mentaal sterker van dan voor 100 man op een bij veldje.
Je leert beslist veel van een wedstrijd tegen een sterke tegenstander maar je leert vooral ook van je trainers en medespelers de overige 5 dagen in de week. Bovendien is het een van de doelen dat je jeugdopleiding en je onder21 beter wordt.
0
Zondag 6 september 2020 om 17:45 uur

Tommy

Club Achter de Duinen

Navigatie

Menu

ADO verliest niet meer maar mist nog creativiteit

5 september 2020

Sprankelend is het nog niet, maar ADO heeft de voorbereiding zonder nederlaag afgesloten.

 

Een week voor de eerste competitiewedstrijd uit bij Heracles is wel duidelijk hoe ADO aan de eredivisie gaat beginnen, schrijft het AD. Normaal gesproken zal het team nauwelijks afwijken van de opstelling waarmee hij Aleksander Rankovic gisteren speelde.

 

Dat de Servische trainer voor een 4-4-2-systeem kiest, leek al een tijdje vast te staan. Maar tegen Sparta bestond het centrale duo op dat viermansmiddenveld voor het eerst uit Kees de Boer en Dante Rigo.

 

De Boer was daar al een zekerheidje. Toen Lex Immers nog onder contract stond bij ADO, stond De Boer naast hem. Vorige week tegen AZ had de Volendammer John Goossens naast zich.

 

Kort na dat duel met AZ werd duidelijk dat PSV’er Dante Rigo aan de selectie zou worden toegevoegd. De 21-jarige Belg is net als De Boer een jonge middenvelder. Samen moeten zij de handschoen oppakken binnen het nieuwe ADO. Rigo nam in zijn eerste wedstrijd voor ADO meteen de corners.

 

Maar rondom de grote groep nieuwe, jonge spelers die hun plekje binnen het elftal van ADO proberen te veroveren, staat ook nog een clubje ervaren krachten, aldus de krant. Eén van hen is Michiel Kramer. De spits lijkt de strijd om het aanvoerderschap te hebben gewonnen en is weer een vaste waarde in Den Haag.

 

,,Ik voel me goed”, zei hij na het duel met Sparta. ,,We hebben een goede voorbereiding gehad en hard getraind. Ik heb het gevoel dat we allemaal super fit zijn.”

 

Kramer ziet ook dat het nieuwe ADO vooruitgang aan het boeken is. ,,Het voetballende gedeelte kan nog beter, maar daar werken we ook hard aan. Je ziet dat we stapjes maken en hopelijk kunnen we dat vasthouden. Dat is ook nodig, want we moeten meer vastigheid krijgen. Als dat lukt, gaan we ook meer kansen creëren en hopelijk meer scoren.”

 

Want als het gaat om het creëren van mogelijkheden is er voor ADO nog wel wat te winnen. De ploeg van Rankovic is ongeslagen gebleven in de voorbereiding en dat laat zien dat het qua organisatie al aardig in elkaar steekt, maar van de vier doelpunten die het tegen Vitesse, AZ en Sparta maakte, kwamen er drie uit een dood spelmoment. 

 

Tegen Sparta benutte Kramer net als tegen Vitesse een penalty. ,,Tot nu toe lag de focus vooral nog op positioneel goed staan”, zegt de spits verder in het AD. ,,Naar het doel toe moet het in mijn opzicht nog veel beter. Maar ik merk dat het snel wordt opgepikt als we dingen aankaarten die nog niet goed gaan. Dat is positief.”

Ander nieuws:

Beleid toegangskaarten voor thuisduels ADO

Lees meer over

Michiel Kramer

Reacties

tim jonk

Vorig seizoen hadden we ook een scoringsprobleem met bijna alle doelpunten uit dode spelmomenten, eigenlijk heeft Ado wel heel erg vaak dat probleem de laatste jaren, dat er geen goede scorende spitsen zijn Johnson deed het even aardig en El Khayati deed het goed daarom stonden we die jaren er nog redelijk voor. En nu? Kramer is geen productieve spits en Arweiler nog niet goed genoeg voor de basis van Utrecht, is maar gehuurd voor een jaartje.

Door een sterke productieve voorhoede kom je hoger op de ranglijst dan met dat sukkelen met gemiste kansen door onmacht. Een of twee doelpunten tegen, dan verlies je al, je krijgt niet elke wedstrijden het geluk van pennalties of vrije trappen rond de 16. Door een scorende spits voorin en behoorlijke vleugels, komt ook je verdediging niet zo veel onder druk te staan.

Een, liefst twee redelijk tot goede diepe spitsen brengen je waar je wil zijn, het linker rijtje of top rechter rijtje. Dit zou pas een goede investering zijn, ze moeten die chinezen eens onder druk zetten en ze wijzen op het afgelopen seizoen, ze zijn als de dood voor het degradatie spook.

Vandaag, om 10:15 uur

Barend

In ieder geval kun je het nemen van een penalty aan Kramer overlaten. Hard en laag in de hoek (aan doelmans linkerhand).

0
Zondag 6 september 2020 om 12:56 uur

Advertentie

Tommy

BLEISWIJK-1 schreef:

Het grootste gedeelte van de opstelling volgende week is wel duidelijk. Mits iedereen fit.

Koopmans, Beijen, Pinas, Kemper, Ratiu, Bouratd, Kramer en Arweiler spelen denk ik zeker.

Maar voor de laatste drie plekken, zal Ranko kiezen uit v. Ewijk, De Boer, Goossens en Rigo. Welke drie denken jullie dat het gaan worden?

Ik denk dat de Boer er wel eens naast kan komen te staan. Omdat ik verwacht dat er eerst gekozen wordt voor de ervaring van Goossens. En ik verwacht dat Rigo bij Ranko een streepje voor heeft op de Boer.
Zoals ik het las in ik geloof het ad wordt goosens kind van de rekening zal ook liggen aan de blessure hoe erg die is.
Vind het jammer dat rankobic nergens gereageert heb op de wedstrijd tegen sparta
0
Zondag 6 september 2020 om 12:03 uur

BLEISWIJK-1

Thommetjsh schreef:

Ik hoop eigenlijk op een 4 mans middenveld van Ratiu, Rigo, Bourard en Meijers. Heb je gelijk opkomende flankspelers.
Maar Meijers is de eerste wedstrijd geschorst.
0
Zondag 6 september 2020 om 11:32 uur

Fokke Zwart

Tommy schreef:

Of ewijk of ratiu wordt rechtsback er zijn belangerijkere plekken om te versterken.
Voorin en centraal achterin
Iedere wedstrijd weer die ik zie van van Ewijk is het overduidelijk dat deze jongen betaald voetbal fysiek niet aan kan dus lijkt me verstandig een rechtsback!
0
Zaterdag 5 september 2020 om 21:11 uur

Thehague070

denhaagmufc schreef:

Hugo botermans speelt ook
Volgensmij ook meteen gescoord? En van kleef ook vorige wedstrijd?
0
Zaterdag 5 september 2020 om 17:40 uur

Nu online

TheMariner, James, Bleek, pajam, grijze gek, Haraldberg1, GGordeau, Baco070, Jk23 en 210 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 495
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5