Welkom in de shoutbox, gast
Lydia
Als Jansen ons niet met die bout trainer had opgezadeld dan hadden we nu een stuk hoger gestaan. Mols is echt goed, de rest vind ik niet om over naar huis te schrijven, of ziek of onderweg. De visie van Jansen is mij niet duidelijk, die van La Ling wel, en dat is terug naar de subtop, waar we horen. Maar dat zie ik er niet van komen omdat meneer Jansen dan macht moet afstaan. Als Jansen net zoveel om de club gaf als jij, ik en z`n vader dat doen dan hadden we dit jaar al om de europese plekken meegedaan. Die vent is dik en dik miljonair. Hij had maar een lening te hoeven geven, had hij wat mij betreft nog rente mogen krijgen ook, met het nieuwe stadion op komst. Jansen en de RvC spelen met vuur. En volgens mij fluit `vriend` Luinge zaterdag, die heeft nog wat goed te maken volgens mij...
Met Groen Gele Groet van een rasechte Hagenees
Ik denk niet dat hij alleen maar rijk wordt door spelers aan te dragen. En wie weet zijn er een hoop kosten niet gemaakt juist omdat ze bij Jansen vandaan komen? Als ik bij een spijkerfabriek werk denk je dan echt dat ik spijkers moet kopen? het zou jofel zijn om met z`n allen eens de echte mogelijkheden op een rijtje zetten en dan via een brief(?) of zoiets naar het bestuur doen. Als het een gewoon realistisch plan is zal het bestuur dat dan negeren? Ik weet het niet, maar toch iets om over na te denken? Het is een correcte manier om het te bepraten... En dan wordt er misschien serieus naar gekeken.. Geen bedrijf functioneerd op veel verschillende plannen. Het kan ook zijn dat ik zo maar wat zit te dromen hoor... Ik blijf dan toch een vrouw...
0
|
Dinsdag 28 november 2006 om 20:31 uur |
mike
Ik stel voor dat iedereen die het ziet zitten om een nieuwe supportersvereniging op te richten een mail stuurt naar vincent..(zie zijn oproep hier eerder)
De huidige SV kan dan gewoon blijven doorgaan en de nieuwe richt zich op de duizenden anderen die de club Ado Den Haag op een "andere " manier benaderen...
Ik doe hierbij niets af aan de bedoelingen van de SV ,want zij doen ook goed werk, maar de meerderheid van het thuispubliek komt alleen voor het voetbal en voor de club!
Die hebben op dit moment dus geen klankbord.
Kom en denk mee over de evt mogelijkheden..
0
|
Maandag 27 november 2006 om 14:37 uur |
Haaksman
Haagse Roel
christian
Zorgverzekeraar DSW gebruikt de supportersactie van afgelopen zondag als excuus om de samenwerking met ADO Den Haag te beeindigen.
In het blad "ADO Zaken & Mensen" een uitgave van de Business to Business van ADO Den Haag vertelt Chris Oomen van DSW over de sponsoring van de zorgverzekeraar.
"In het kader van de grotere keuzevrijheid van de consument willen we ook graag in Den Haag en in Zoetermeer onze vleugels uitslaan. Met het sponsoren van een club in het betaald voetbal werk je op een effectieve wijze aan de naamsbekendheid."
In het stuk staat bovendien dat vanaf het begin al wordt betwijfeld of de Zorgverzekeraar daadwerkelijk tot 2008 op het shirt zou staan. Dat was namelijk allemaal afhankelijk van de fusie tussen Azivo en DSW. De twee ondernemingen wilden fuseren en daarmee een nieuwe verzekeringsmaatschappij oprichten.
"Dat hebben we uitdrukkelijk bij de onderhandelingen met ADO Den Haag meegenomen. We willen samen met Azivo een belangrijke speler op de markt van zorgverzekeraars worden. Ik verwacht niet dat de nieuwe naam een samenstelling wordt van Azivo of DSW, maar dat we gezamenlijk voor een nieuwe naam zullen kiezen," aldus Oomen.
Echter in augustus werd bekend dat de fusie tussen Azivo en DSW geen doorgang zou vinden.
DSW wilde de naamsbekendheid vergroten en na de gebeurtenissen van afgelopen zondag en het feit dat DSW de naam van het shirt van ADO Den Haag liet halen, en de media-aandacht die hierop volgde, werd DSW direct de meest bekende zorgverzekeraar van Nederland.
Maar nu de fusie niet doorgaat heeft DSW geen belang meer bij de vergroting van naamsbekendheid in de regio Haaglanden. De supportersactie geeft de Zorgverzekeraar dus een goed excuus om het sponsorcontract `om die reden` te beeindigen.
0
|
Woensdag 22 november 2006 om 21:14 uur |
JP
Nou misschien kun je in ieder geval leren te lezen dan had je waarschijnlijk opgevallen dat ALLE supporters welkom zijn... Ook mensen die het niet eens zijn met de actie van zondag!.
JP ben jij er wel bij? jij hebt ook een eigen kijk op de zaak. Het lijkt me goed dat het bestuur te horen krijgt wat er in alle lagen van de ADO supporters speelt..
Ik doe echt een oproep aan ALLE ADO supporters om te komen mits je kunt natuurlijk.. Als je niet gaat terwijl je wel kunt ben je in mijn ogen echt een weggooier. Als ik zie hoeveel mensen hier hun ongenoegen en genoegen uiten over afgelopen zondag verwacht ik dat er minimaal 200 man zijn..
Toch wil ik zeker praten en mijn punten kenbaar maken. Punten die ik al eerder heb aangegeven, maar dan niet via de shoutbox maar gewoon even live, dan zien we elkaar en dat praat een stuk makkelijker.
Voor alle duidelijkheid heb sympathie voor je gedrevenheid en passie in je comments, soms kan ik een eind met je meegaan en soms ook vooral niet.
Zal je spoedig laten weten wanneer dit kan.
0
|
Woensdag 22 november 2006 om 00:38 uur |
SUPPORTER
Door DENNIS JANSEN
DEN HAAG - In de dug-out nam Frans Adelaar (45) zondagmiddag de beslissing. „Toen ik daar zat, als een dood vogeltje...
ADO Den Haag-trainer Frans Adelaar. ARCHIEFFOTO ANP
... beschermd moest worden voor schreeuwende en dreigende supporters, heb ik tegen de clubarts gezegd: Doc, zo kan het niet doorgaan. Kort daarna heb ik Piet van der Pol (de algemeen directeur) mijn besluit medegedeeld. Na twee dagen van bedreigingen wilde ik niet verder.’’
In de scheidsrechterskamer, waar Adelaar neerstreek nadat de gemoederen enigszins bedaard waren, pakte hij zijn mobieltje. „Ik heb het thuisfront gebeld en kreeg huilende vrouwen aan de lijn. Toen werd het mij ook allemaal te veel. Tot hier, dacht ik, en niet verder.’’
Frans Adelaar had zijn vrouw en twee dochters op het hart gedrukt zondag tegen Vitesse weg te blijven. ,,Die discussie liep tot zondagmorgen nog, want ze wilden echt gaan om mij te steunen. Ze zijn voetbalgek, leven ontzettend mee en kijken graag naar de wedstrijden, maar eigenlijk konden ze al weken niet naar het stadion, zo bedreigend vond ik de situatie.
,,Kijk, mezelf beschermen gaat misschien nog, maar je moet er toch niet aan denken dat ze je vrouw en dochters opzoeken. Dus ik wilde absoluut niet dat zij zondag naar het stadion zouden komen. Zeker niet na de gebeurtenissen van zaterdag.’’
Op de zaterdagtraining die vanwege het besloten karakter in het Zuiderparkstadion werd afgewerkt, kreeg Adelaar en diens selectie bezoek van supporters. ,,Zo’n tachtig man kwamen ineens het veld op. Ik was verbaasd, verbouwereerd eigenlijk, dat ze zo gemakkelijk binnen konden komen. Ik denk dat ze gewoon in het bezit zijn van de sleutels van de hekken. De taal die zij uitten, het was heel beangstigend. Ze bedreigden mij met mijn familie. De jongens van de selectie hebben ze eerst nog tegengehouden, maar daarna ben ik toch met hen gaan praten. Zo goed en wel als dat kon. Ik kan je vertellen dat het zweet op m’n rug stond. Er hoeft er maar eentje tussen te zitten, die iets verder gaat en er gebeuren veel ergere dingen.”
Een etmaal later volgde voor Adelaar de bekende druppel. Tijdens ADO-Vitesse stroomde bij een 0-2 stand een groot gedeelte van de Aad Mansveld-tribune, tegenover de dug-out van Adelaar, leeg. ,,En dan weet je dat ze niet naar huis gaan,’’ aldus Adelaar, die korte tijd later de supporters opnieuw het veld zag opkomen.
,,Ik wilde de kleedkamer in, maar dat was niet zo gemakkelijk. Ik herinner me dat Santi Kolk tegen me zei: ‘Blijf in de dug-out, trainer’. Daar heb ik me zo klein mogelijk gemaakt, zodat ik minder zou opvallen. Op dat moment was ik verschrikkelijk aangeslagen. Je bent overgeleverd aan de agressie van anderen. Later besefte ik pas dat ik geluk heb gehad, want ik kon geen kant op, terwijl supporters me te lijf wilden. Mark de Vries, André (teammanager, red.) en een aantal stewards hebben me beschermd.’’
Toen de gemoederen bedaard waren, besloot scheidsrechter Bossen in samenspraak met de veiligheidsfunctionaris dat het duel gestaakt werd. De trainer: ,,Misschien had er nog door gevoetbald kunnen worden, maar ik was nooit meer het veld opgegaan.’’
Frans Adelaar, die geen aangifte deed bij de politie, kreeg dit jaar nogal wat voor z’n kiezen bij ADO. Van een vermeend omkoopschandaal tot een sekstape van de doelman en van sportieve neergang tot de bestorming van de supporters afgelopen weekeinde. ,,Een woelige periode, die me veel energie heeft gekost. Maar dit is absoluut het dieptepunt.’’
Terugkijkend: ,,Ik heb met veel plezier gewerkt bij ADO, een hoop fijne mensen leren kennen. Er zijn ook zoveel hardwerkende mensen binnen de club, die dit niet verdienen. Het is in en intriest dat een klein gedeelte van de supporters het vergalt voor de hele club. Ze beseffen niet dat ze ADO Den Haag op deze manier naar de kloten helpen.’’
Hij steekt de hand ook in eigen boezem. „Ik ben als trainer onderdeel van de groep. Ook ik heb fouten gemaakt, maar ik was en ben ervan overtuigd dat we het hadden gered. Het is triest dat ik mijn werk bij ADO Den Haag niet kan afmaken, maar ik kan niet anders.’’
0
|
Dinsdag 21 november 2006 om 01:19 uur |
Ed
Ondanks de resultaten lukte het me gisteren om 10 vaders met 15 kinderen voor het eerst zover te krijgen om mee te gaan naar het Zuiderpark.
Op zich al een overwinning, want buitenstaanders moeten over een drempel heen worden getild willen ze zich in het Zuiderpark begeven.
Onder de volwassenen 2 potentiele sponsors, onder de kinderen alleen maar opgewonden en enthousiaste gezichten!
Geen van hen allen zal ooit nog een wedstrijd van Ado bezoeken.Ook ik kon het mijn kinderen niet uitleggen.
Hetzelfde gevoel geldt dus nu ook voor nieuwe sponsors, spelersversterkingen, potentiele trainers, en alles wat we nog meer nodig hebben in de race naar de top.
Wat we dus ab-so-luut niet nodig hebben zijn die 80 debielen die gisteren dachten stoer te moeten doen.
Elke supporter die zich gisteren op het veld begaf heeft Ado een stuk verder de vernieling in geholpen en richting degradatie geduwd. Het feit dat dit door hun zelf niet gezien wordt maakt de situatie alleen nog maar triester en hopelozer.
Beseffen zij uberhaubt wel hoeveel mensen alleen al door hun NIET naar het stadion komen?
Hoeveel inkomsten er door hun wekelijks NIET in onze kas stromen?
Ik hoop oprecht op levenslange stadionverboden en weet zeker dat daarmee het juiste publiek en de juiste sfeer zal kunnen terugkeren.
Wat betreft het bestuur en zelfs Frans Adelaar:
RESPECT!
Dit bestuur zit er sinds Ado op sterven na dood onderaan de eerste divisie bungelde en vanuit die positie hebben ze het voor elkaar gekregen om een nieuw stadion te laten bouwen.
Verder stond er 10 wedstrijden geleden nog een elftal op papier waar iedereen enthousiast van werd. Helaas liep en loopt het niet zoals gewenst.
Ook dat licht besloten in het spelletje.
Het is dan gewoon wachten tot het balletje een keerde goede kant oprolt.
Met dit soort acties zijn alleen dingen kapot gemaakt.
Ik werk in Amsterdam en daar is me tot dusverre dit seizoen weinig bespaard aan schimpende opmerkingen.
Als trots Hagenees deed het me niks!
Maar voor hetgeen wat gisteren gebeurd is, schaamde ik me voor het eerst diep en ik heb spijt dat ik mijn kinderen dit heb laten meemaken....
0
|
Dinsdag 21 november 2006 om 00:01 uur |
Advertentie
Ron
ADO moet alle die gasten vervolgen en laat ze maar die boete betalen minimaal.
0
|
Maandag 20 november 2006 om 21:53 uur |
jos
Ik word echt kotsmisselijk van al die reacties op al die forums (incl. deze) van al die mensen die schande spreken over de actie van gisteren. Laat ik even een paar dingen op een rij zetten:
We roepen al maanden dat er iets moet gebeuren om ons voor degredatie te behoeden. Adelaar heeft de afgelopen seizoenen HEEL VEEL MAZZEL gehad waardoor we er steeds NET inbleven.
Het bestuur heeft gegokt en heeft verkeerd gegokt door te denken dat dit seizoen de mazzel ons er weer doorheen zou slepen. Waarom gaat een Robert Langenbach weg, 1 seizoen voordat ZIJN PROJECT, het nieuwe stadion zou zijn afgerond???? Waarom gaat Rob Baan na een paar maanden alweer weg?????? Omdat zij zich, net als ons, niet serieus genomen voelen door de overige bestuurleden! Het nieuwe stadion word een bolwerk van Bobo`s en daarom is het bestuur beetje bij beetje bezig ons imago van VOLKSCLUB af te breken, het imago waar iedereen juist zo trots is! een supportershome waar nog net 100 man in kan, vaste plaatsen, vaste harde kern achter het goal etc etc.
Gesprekken met supporters die steeds maar weer afgezegd worden. Het verhaal dat Adelaar niets afwist van een heleboel vragen die wij hadden en dat hij deze week bij het overleg zou zijn, is een lulverhaal natuurlijk. Hij weet dondersgoed hoe wij onze ploeg willen zien spelen, hij weet dondersgoed dat hij week na week de verkeerde keuzes maakt qua systeem en spelers. Dus kon hij op z`n vingers natellen wat onze "vragen" waren.
De hoofdsponsor DSW trekt zich terug.... Die sponsor wilde allang van ons af, aangezien we onderaan staan en de prestaties nou ook niet echt in hun voordeel werkt. Dus zijn de acties van gisteren een MOOI EXCUUS
stelletje kanslozen racisten. Vooral ultra rechts stemmen, niet aan het werk. Jullie aangerichte schade is inherstelbaar!!!
Hopelijk dat jullie herkenbaar zijn op de camera`s.
0
|
Maandag 20 november 2006 om 15:27 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |