Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 498
Volgende pagina

Haaksman

Taki schreef:

Er zwerft een sextape van Postma op het internet vanuit z`n Engeland tijd. Te shocking voor woorden. 
http://www.totallycrap.com/videos/video_stefan_postma_sexvideo/NL

Al gezien! Ieder zijn pleziertje... Dat zegt niets van zijn werk. werk en prive gescheiden houden? hahahaha
0
Donderdag 19 oktober 2006 om 11:18 uur

jos

Haaksman schreef:

De plicht roept. Fijne dag mensen!
Kan je me niet op de hoogte houden , van de ontwikkelingen? Ik woon en werk in Drenthe....  beetje balen.. ben verstoken van up to date  FC informatie.
0
Donderdag 19 oktober 2006 om 11:07 uur

Vincent

kojak schreef:

die tijd zit er voor mij op,mijn leven lang gewerkt en als je denkt dat ik de hele dag in bed lig of in de kroeg sta heb je het mis,dat doe alleen nog maar op vrijdag.verder toch nog een prettige dag.
Leuk om mensen met hun eigen uitspraken te confronteren:-))
Jij verbaasde je erover dat er mensen om 11:00 op internet zitten.. niet ik...
Trouwens zit nu op mijn werk.. moet tot 23:30
No hard feelings.. jij ook een prettige dag en een mooie vut
0
Maandag 16 oktober 2006 om 20:48 uur

Haaksman

Ooievaar schreef:

Ik ben het wel met onze dame en Roel eens dat we ons minder moeten focussen op de supporters van de tegenstander en meer ons eigen team moeten supporteren. Maar het lijkt wel of het team bang is om thuis te spelen. Ik heb begrepen dat van Hanegem en de snor hebben gezegd in de rust dat ze ADO veel te afwachtend vonden spelen, en dat met name v. Hanegem niet begreep waarom er maar met 2 spitsen gespeeld werd in een thuiswedstrijd waarin je druk moet zetten. Zo kunnen we niet doorgaan, want het gaat er bij echt niet in dat we met dit materiaal op 1 schamel puntje dienen te staan na - wellicht - 9 wedstrijden.
En dame Haaksman;
Ten overstaan van iedereen maak ik je hierbij mijn welgemeende excuses, lullige en kortzichte reactie van mijn kant. Welkom bij de club, wat ondanks alle narigheid toch de mooiste van Nederland blijft.

Aanvaard joh! Wel dapper trouwens om dit te overstaande van iedereen te doen. Hahaha het is oke. Het is alleen elke keer weer die negatieve toon in de dingen die ik lees. Zelfs ik wordt er een beetje moedeloos van. En ik ben iemand die altijd de zon achter de wolken ziet. Ik denk dat het van belang is gewoon even objectief (als mogelijk) te kijken naar wat er nu allemaal aan de hand is. Waar volgens de kijker het aan schort en dit zonder persoonlijke aanval. Ik weet zeker dat als dit in rust en objectieviteit gebeurd dit mogelijkheden kan bieden. Elkaar met respect benaderen. Respect niet uit angst maar uit werkelijk meeleven en bedenken wat er anders zou kunnen. Als dit dan op orde is kan men pas echt wat gaan veranderen. Dan weet ik ook zeker dat er te praten is met bestuur en/of trainerS om tot een vormgeving te komen. Als jij iets voor me doet en ik zie alleen je minder positieve kanten hoe of wat moet ik dan doen om het in een goed resultaat te krijgen als jij in die minder positieve pot blijft roeren? Weet je, er zijn meerdere omstandigheden gaande in het spel voetbal. Schieds, spelers en diens stemmingen (en denk erom dat er een druk op die gasten ligt nu. Zou jij met je prestatie dan vrolijk zijn? De druk maakt dat het spel niet meer is wat het kan zijn. Denk je nu echt dat de spelers niet balen van hetgeen zij presteren?)  maar ook de supporters bepalen een heel groot deel van de sfeer. Hoe harder de zon schijnt, hoe groter de kracht toch? Zomers zijn mensen ook veel meer in een betere stemming als in de winter? Ja, het is een andere benadering van het spel en diens omstandigheden, dat begrijp ik. Ik zal een voorbeeld geven: Wanneer ik (alleengaande moeder) een pestbui heb zie je dat ook terug in mijn kinderen. Wanneer je baas op het werk komt met een pestbui zie je dat terug in de werknemers.En dan hebben we het nog maar over 1 persoon. Hoe moet dit dan zijn als het 5, 6 of meer personen zijn? Ik hou van ADO, al jaren. Als Hagenees kan ik ook niet anders. En net als bij mijn kinderen... hoe stom zij soms ook kunnen doen, hoe zij ook soms het bloed onder de nagels vandaan kunnen halen. Het doet niets af aan mijn liefde voor hen. Ik kijk dan toch ook hoe ik het zo goed mogelijk kan benaderen en opbouwend moet oplossen om hen iets duidelijk te maken?
Ik sla ze dan toch ook niet voor de harses?
MMM, het zou denk ik meer inzicht geven om eens te kijken wat er werkelijk gaande is en daarin oplossingen bedenken met het team zoals het nu is. Want het is nu eenmaal dit seizoen even niet anders. 
En o ja, een verwachting of invulling is een niet gestelde vraag en brengt daardoor teleurstelling. Ik heb vertrouwen in het gehele team en hun leiders.
0
Zondag 15 oktober 2006 om 23:44 uur

vincent

man schreef:

ik begrijp niet dat sommige nog geloven in adeloser,
ga nou kijken 2,5 seizoen adelaar ....hoeveel momenten wedstrijden hebben we gewonnen en goed gevoetbald........???  ik heb al 2,5 jaar geen moment meer gehad dat je voelt en denkt dit team heeft vertrouwen en straalt dat ook uit....... Je geeft het team er trainer vertrouwen , maar als je na 2 ,5 sezoen nog geen team kan samensmelten....nee mensen  ik weet zeker met deze trainer en misschien andere oorzaken maar vooral tactische onkunde en lafheid we niet vooruit komen.
wanneer gaat er iets veranderen.......
dit doet allemaal zo pijn als je ze ziet spelen...
Misschien verwachten we wel gewoon teveel?
Met spelers als de leegte, saeys en stroeve had je kwaliteit. Nu hebben we vooral spelers die "vroeger" goed waren
Als je de selectie ziet denk ik (of hoop ik het?) nog steeds dat je in het 1e rijtje moet kunnen spelen., maar het is geen ploeg. ze gaan er gewoon niet voor.. Misschien komt het wel door al de vergane glorie van dikbetaalde vedette in het team?
Misschien dom , maar als ik bodde was en ik zag een dikbetaalde knopper rondbanjeren zou ik ook denken "waarom zou ik dan mijn poten uit mijn lijf lopen" Het blijft tenslotte werk... vergelijk het maar met je eigen omgeving. Waarom zou jij harder werken als je collega die misschien ook nog meer verdient?
Bodde kan natuurlijk veel beter, en de rest mag je gewoon ook gebrek aan inzet /inzicht verwijten.

0
Zondag 15 oktober 2006 om 09:30 uur

Haagse Roel

                   

In 1968 voor het eerst met m`n pa naar Ado, in mijn herinnering speelden er spelers als Harry Heijnen en Carol Schuurman . Het stadion zat stampvol.

Later als Haagse Bengel op 10 jarige leeftijd naar het Zuiderpark met vriendjes.
Getooid met grote vlaggen vanaf de Leyweg naar het stadion. Opgegroeid op met Hague City en op Noord.

Totdat de ouders besluiten om te gaan verhuizen naar Lelystad, lekker centraal gelegen voor Pa z`n werk. Bovendien handig omdat Roeltje lijkt te ontsporen in  DH. 

Er volgt een tijd waar ik niet  in de gelegenheid ben  om FCDH te bezoeken.

Sinds ik mijn rijbewijs heb (1984) , bezoek ik FCDH weer iedere thuiswedstrijd.

Je staat op met FCDH en gaat ermee naar bed.  je volgt alles op Tv en nu op internet.

Daarom doet het zo`n pijn als het zo klote gaat.

Zoethoudertjes als ;we moeten overleven todat het nieuwe stadion er is ,heb ik altijd voor zoete koek geslikt. Maar nu, in het Farewell seizoen, dreigt het al vanaf het begin mis te gaan en daar wordt ik ziek van. Letterlijk dus !!!!

Waar gaan we heen...........ik vrees het ergste. Ben geen voorstander om een trainer gelijk de schuld te geven maar Adelaar heeft zijn krediet nu echt verspeeld.

De moraal van dit verhaal ; ik snak naar ie die goeie ouwe  tijd.
0
Zondag 15 oktober 2006 om 00:11 uur

Warmado

klap net me laptoppie open technologie staat voor niks, woon nu sinds 8 jaar in de bollenstreek, (iedereen maakt fouten) maar zit voor me werk in belgie deze week luik maar heb vrij genomen vandaag en me baas is zo,n halve j...d dan mot ik met de trein. maar maak niet uit heb ik er voor over. Ben bijna in Leiden dan gaat het feest beginnen. Kom vanavond nog wel ff online om de overwinning te vieren, 3-1 is trouwens een hele mooie uitslag.
0
Vrijdag 13 oktober 2006 om 14:52 uur

Haagse Roel

200%ANTI VI, KAVB, AJACHES, RTL 5, HEERENVEEN ENZ schreef:

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Ben je in de war met stijn vreven, lijken wel op elkaar he!
Tsja, je kan er wel om lachen, zou m.i wel een topkeeper  zijn voor DH.

Of  Josh nu klaar is voor het grote werk weet ik niet.
0
Woensdag 27 september 2006 om 17:39 uur

Advertentie

vincent

Haagse Roel schreef:

Die foto bij die snor LIET ECHT ZIEN dat Luinge bewust heeft laten doorspelen zeg ( was die van ju Vincent ??).

Het mag duidelijk zijn dat de KNJB op zoek moet naar een andere scheids voor de risicowedstrijden in Zuiderpark...........LUINGE komt er niet meer in !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
foto was van iemand van dit forum, maar ik heb hem wel doorgestuurd naar mijn vriend derksen (!) met de vraag of hij het lef had om deze op tv te laten zien.. Ben aan het werk (nachtdienst), maar heb het opgenomen. zal morgenochtend eens kijken.
0
Dinsdag 26 september 2006 om 00:37 uur

fc hageneez

den haag moet proberen alles in het werk te stellem om alsnog drobny te halen want we hebben wel wagenaar maar als ie ook nog is wegvalt hebben ze groot probleem ?
0
Zaterdag 23 september 2006 om 23:31 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 150 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 498
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5