Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niveau

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 500
Volgende pagina

hejjoww

Niveau zakt weer kunnen geen bal naar elkaar overspelen
0
Zondag 9 maart 2014 om 13:38 uur

<FCDH>

Erwin en Ronald Koeman de Nederlandse jeugd spelers zijn te veel verwend daarom kunnen ze het niveau niet aan met andere Europese voetballanden ze zijn niks gewend
0
Zaterdag 8 maart 2014 om 10:46 uur

Bert

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Coutinho tegen RKC terug onder de lat
Gino Coutinho staat zondag in de wedstrijd tegen RKC weer in de goal van ADO Den Haag.
Lees het nieuwsbericht
Ik vind Zwinkels momenteel de man in vorm. Ze ontlopen elkaar weinig qua niveau Coutinho en Zwinkels.

Toch had ik dan voor Zwinkels gekozen. Voor het eerst dat ik kritiek op Fraser heb.
0
Vrijdag 7 maart 2014 om 19:56 uur

Tommy

Rico1818 schreef:

Heb het idee dat beugelsdijk gewoon wacht met verlengen omdat hij ( terecht ) wacht op een positief einde . Hij wilt niet terug naar de Jupiler lique
dat is gewoon zijn niveau hoor.
als wij 2 erdivisiewaardige cv`s hadden had hij helemaal niet gespeelt.
nogmaals we hebben het SLECHTSTE doelsaldo van de eredivisie
0
Donderdag 6 maart 2014 om 20:57 uur

wdr

<FCDH> schreef:

We staan volgens mij nog steeds in de top 6 van Europa qua voetballand maar het gaat snel achteruit dat is echt zonde
Dat WK 2010 was geweldig en nog bijna wereldkampioen ook (volgende keer iets meer naar links spelen Robben) maar ik ben bang dat we over veertig jaar aan onze kleinzoon vertellen: `Toen opa jong was, kwam Nederland altijd ver op het WK en ik heb ze nog zien spelen in de WK finale van 2010!
Maar we zullen zien. Gelukkig hebben wij ADO Den Haag, die worden in tegenstelling tot Oranje niet steeds slechter en presteren al tijden (op een Bromuitzondering na) op een constant niveau
0
Donderdag 6 maart 2014 om 11:04 uur

D.H.zuid-west

Kees schreef:

Nee hoor, niets gekraakt. Ik blijf het vreemd vinden dat er, met alle respect, wederom een assistent is aangesteld. Daarnaast had Steijn van mij mogen blijven.

Echter, ik probeer wel een eerlijk oordeel over Fraser te vellen. En dat oordeel is positief en in mijn beleving had Fraser het niet beter kunnen doen. Zowel tactisch als wel qua resultaat. Hij doet het uitstekend.

Daarnaast lig ik hier af en toe volkomen in een deuk. Veel wat Steijn deed wordt nu Fraser niet verweten. Ook wordt er nu op aangedrongen om Gehrt en Alberg samen te laten spelen. Of Gehrt zelfs in de aanval ten koste van Schet. Gehrt is een echte middenvelder en moet nu opeens op een andere plaats spelen van sommige shouters. Juist dat werd Steijn ook altijd verweten. Zo ook het opstellen van Malone en Wormgoor.

Hoe raar zit de voetbalwereld in elkaar?
Kees,

v. Duinen is volledig uit vorm en Tira heeft nog niets laten zien op het hoogste niveau. Leg mij eens uit wat er mis is om Gehrt het voorin te laten proberen. Hij heeft spelinzicht, scoort makkelijk en kopt zeker niet minder dan v. Duinen (die dit ecchhht niet kan). Slechter kan het niet worden dus..........
0
Woensdag 5 maart 2014 om 23:45 uur

Waht

Dannyy schreef:

Je beste spelers zitten nu wel op de bank, Tira, Kanon en Gehrt horen allemaal gewoon te spelen, klaar. Daarom ben ik het ook eens met H@@genees, je moet Wormgoor eruit doen voor Kanon, Gehrt op 10 met Holla en Bakker dicht tegen de verdediging. Alberg en Schet laten staan en Tira een kans geven in de spits. Je moet op je sterke punten spelen, niet op de zwakke.
Dat jij doodleuk Tira, Kanon als je beste spelers noemt is opvallend.
Gerth hoort daar zeker.
Dat we nu een systeem spelen met de nadruk op compact spelen is natuurlijk heel normaal in deze fase.
Ik heb me veel te vaak verbaasd en geërgerd door de opstelling met drie spitsen in uitwedstrijden tegen de top 4. Nu het voetbal ineens niet mooi is om te zien (wanneer was het wel mooi de afgelopen 30 jaar) vanwege de tactiek gaan we hier lopen zeiken. Ernie Brands` wilden veel shouters graag zien komen. Die speelt altijd zo verdedigend.
Maar wij moeten lekker alles op de blind op de aanval gooien met heel weinig punten als resultaat. Onze voorhoede heeft 8 doelpunten gemaakt dit seizoen? We hebben teveel spelers die de bal niet van a naar b krijgen waardoor je verdediging en middenveld dit jaar een gatenkaas is.
Ook je voorhoede heeft niets maar dan ook niets gebracht en is van heel matig niveau.
0
Woensdag 5 maart 2014 om 19:07 uur

Advertentie

opper

Oranje krijgt Haags tintje
woensdag 5 mrt 2014, 14:15 (Update: 05-03-14, 14:20)

Karim Rekik, Ricardo Kishna en Nathan Aké NOS .Met Karim Rekik kan woensdag tegen Frankrijk weer een international uit Den Haag debuteren in het Nederlands elftal. Als de voortekenen niet bedriegen, komen daar de komende jaren wellicht meer spelers uit de Hofstad bij. Keert Den Haag terug op de Oranje-kaart?

"Meer Hagenaars in Oranje zou goed zijn voor het Haagse voetbal", aldus Lex Schoenmaker, oud-speler en trainer van ADO. "Al spelen ze niet voor Den Haag. Dat is jammer. De club heeft te weinig aantrekkingskracht op de jeugd."

Derde stad
Den Haag is qua inwonertal de derde stad van Nederland en staat ook op de derde plaats qua aantal internationals. Amsterdam leverde de meeste spelers in de historie van het Nederlands elftal. Van de 738 internationals werden er 95 geboren in de hoofdstad. Daarna volgen de andere grote steden Rotterdam (76), Den Haag (41) en Utrecht (26).

Het had weinig gescheeld of Den Haag had op 42 internationals gestaan. De naam Schoenmaker komt echter niet voor in het rijtje. "Ik zat wel in de selectie voor een wedstrijd tegen Oost-Duitsland (1971), maar ik was die week getrouwd en Ernst Happel (Feyenoord-coach) wilde me niet laten gaan omdat ik dan te veel aan mijn hoofd zou hebben. Dat was balen. Ik dacht dat er nog een tweede kans zou komen, maar die kwam niet. Ik heb alleen met een bondselftal nog een officieuze interland gespeeld tegen Israël in Veendam."

Magere oogst
Opvallend zijn de schommelingen per decennium in de geboorteplaatsen van internationals. Amsterdam en Rotterdam leveren met regelmaat, maar Utrecht had bijvoorbeeld een uitschieter in de jaren tachtig. De Domstad was toen koploper met zeven Oranje-debutanten, onder anderen Gerald Vanenburg, Marco van Basten en Jan Wouters.

Den Haag blijft sinds de jaren zeventig wat achter, met sinds 1977 alleen Gaston Taument (1992) en Tim Krul (2011) als debuterende internationals. Daryl Janmaat (2012) werd officieel niet geboren in Den Haag, maar in Leidschendam. Den Haag is ook niet terug te vinden als geboorteplaats in de top-25 van spelers met de meeste interlands.

Verband club en stad
"Den Haag is wel een voetbalstad", stelt Schoenmaker. "Maar de club heeft natuurlijk jarenlang in de eerste divisie gespeeld. En in de eredivisie is Den Haag ook geen hoogvlieger. Dat straalt door naar de jeugd."

"De beste Haagse spelers kiezen voor een club met meer uitstraling", vervolgt Schoenmaker. "De spelers die wel blijven, spelen op een minder niveau bij een mindere jeugdopleiding. Hoe langer je op een lager niveau speelt, hoe moeilijker het is voor spelers om uiteindelijk op een hoger niveau te excelleren. Die spelers komen dus niet in aanmerking voor Oranje. Dat is een verklaring voor het feit dat er recentelijk weinig Hagenaars in Oranje spelen."

Toekomst
Met Karim Rekik (19) staat er weer een geboren Hagenaar op de drempel van Oranje en meer talenten uit Den Haag laten zich recentelijk zien in het betaalde voetbal. Zo werd linksbuiten Ricardo Kishna (19) van Ajax geboren in de hofstad. Hij speelde in de jeugd bij ADO Den Haag samen met een ander Haags talent, Nathan Aké (19) van Chelsea.

"De toekomst ziet er voor die jongens goed uit", aldus Schoenmaker. "Aké moet zorgen dat hij echt gaat spelen en Kishna heeft nu ook zijn debuut op het hoogste niveau gemaakt. Die jongen gaat nu steeds meer minuten maken. Rekik doet het al langer goed. Nu moet hij hopen op een goed debuut voor Oranje en die lijn doortrekken. Hij heeft als voordeel dat hij linksbenig is. Het zijn stuk voor stuk uitstekende spelers, maar ze staan nog maar aan het begin."

Laatste tien internationals uit Den Haag

Speler
Debuut

Tim Krul
4 juni 2011

Gaston Taument
12 februari 1992

Tscheu-la Ling
5 oktober 1977

Johnny Dusbaba
31 augustus 1977

Bobby Vosmaer
30 april 1975

Aad Mansveld
30 augustus 1972

Henk Houwaart
16 april 1969

Peter Kemper
25 oktober 1964

Guus Haak
11 november 1962

Carol Schuurman
4 mei 1958

© NOS.nl
0
Woensdag 5 maart 2014 om 16:28 uur

janjazz37

Dannyy schreef:

Je beste spelers zitten nu wel op de bank, Tira, Kanon en Gehrt horen allemaal gewoon te spelen, klaar. Daarom ben ik het ook eens met H@@genees, je moet Wormgoor eruit doen voor Kanon, Gehrt op 10 met Holla en Bakker dicht tegen de verdediging. Alberg en Schet laten staan en Tira een kans geven in de spits. Je moet op je sterke punten spelen, niet op de zwakke.
Voorlopig moet je blijven spelen met de nu bekende sterke punten.
Resultaat staat voorop.
Tira en Kanon heeft nog niemand op ERE-niveau in aktie kunnen zien.
Die paar invalminuten en redelijke prestaties bij de beloftes zeggen me weinig. Inpassen kan als we veilig zijn.
0
Woensdag 5 maart 2014 om 14:10 uur

ADODENHAAG

Tommy schreef:

het valt me op dat veel mensen hier vrij negatief zijn over schet.
Ik vind hem echt niet zo slecht sterker ik vind hem beter dan gouriye.
Ik vind dat als je toch met 3 spitsen wil spelen je beter 2 echte vleugelspelers kan hebben dan bijvoorbeeld alberg hangend rechts te laten spelen.

Ik ben er eigenlijk nog steeds van overtuigt dat je met zoveel goede middenvelders gewoon 4-4-2 moet spelen. holla, alberg,bakker,gehrt,van haren malone.

Zullen ze trouwens geen spijt hebben dat ze van duinen niet hebben verkocht wat er toen geboden is krijgen ze nu never nooit meer.
Ik vind zelfs fernadez bij zwolle beter dan van duinen.
Kom nou niet met leeftijd en ontwikkeling want die jongen staat momenteel gewoon stil. en kan weleens op zijn top zijn op dit moment.
Maar k kan me vergissen
Schet is de beste van de slechtsten (Cabral/Gouriye/Esajas), speelt zn wedstrijdjes maar is voor mij meestal een 5,5. Wildschut lijkt mij echt wel een stukje beter en heeft een goede instelling. Van Haaren en Malone vind ik allebei niet van niveau 12e plek. Kevin Jansen komt wel terug gelukkig, verwacht ik nog wel wat van.

Over Mike heb je natuurlijk gelijk, in zijn minste vorm sinds een paar jaar. Het is natuurlijk wel zo dat die jongen nu niet opeens opgegeven is.

Alberg viel mij trouwens heel erg mee tegen NAC. Een middenveld met Gehrt, Holla, Bakker (K. Jansen, Alberg)..... kan je best mee thuiskomen hoor. Alberg hangend van linksbuiten een prima idee van Fraser, kan je gewoon lekker daar laten staan. En dan zie ik graag Wildschut rechtsbuiten.

Coutinho/Zwinkels
Malone Zuiverloon Beugelsdijk Meijers (Bank: Wormgoor, Kanon)
Holla Gehrt Bakker (Bank: K. Jansen, v Haaren)
Wildschut Van Duinen/Kramer Alberg (Bank: Gouriye & die andere matige jongens)
0
Maandag 3 maart 2014 om 14:51 uur

Nu online

fcdh-middennoord, Lellow, Prutser 070, James, pajam, Alle ballen op Jort, ADO73, Aad, Alexander, Wahter, Robztw en 188 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 500
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5