Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: spelers

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 500
Volgende pagina

Haagse Haas

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Elia: ik hoop snel van waarde te zijn
Eljero Elia hoopt snel van waarde te kunnen zijn, mogelijk direct morgen al tegen Telstar.
Lees het nieuwsbericht
Echt ronduit belachelijk dat ze die hebben terug gehaald, voegt helemaal niets meer toe, waarom weer elke keer terugvallen op opgebrande en uitgerangeerde oud spelers?

Het lijkt wel een fetisj van de club!
0
Donderdag 18 november 2021 om 14:00 uur

poemba

Kees schreef:

Onzin. Spelers zoals hij mogen afwijkend gedrag vertonen.
Wat jij zegt is onzin. Gewoon normaal doen. Waarom zou anders zijn dan de andere, omdat beter kan voetballen ? Echt niet

Dank zei die andere spelers kan hij zo voetballen .

Heb dasr echt een t....... hekel aan afwijkend gedrag

Sorry
0
Woensdag 17 november 2021 om 12:36 uur

Kees

grijze gek schreef:

Gaan we met z.n alle volgend jaar nog met de kerst naar het ned elftal kijken?
Thats the question
Egoiste pleuris joch die depay, zum kotsen
Onzin. Spelers zoals hij mogen afwijkend gedrag vertonen.
0
Dinsdag 16 november 2021 om 22:42 uur

Kees

Tijdens de tweede helft van de competitie beschik je mogelijk over Matthijs, Bourard, Breinburg, Goossens, Klas, Catic, Besuyen, Koopmans, Steijn,Kemper, Janmaat, Kishna, Elia en Verheijdt.

Veertien spelers die bij elke eredivisieclub in het rechterrijtje zeker in de selectie zouden zijn opgenomen. Nog een smalle basis (maar ook aanstormende jeugd erachter) en met drie gerichte aankopen/huurlingen word ik als trainer zelfs kampioen.
0
Dinsdag 16 november 2021 om 15:51 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Twee ADO-speelers in elftal van de week
ADO Den Haag levert twee spelers voor het elftal van de week.
Lees het nieuwsbericht
0
Dinsdag 16 november 2021 om 15:14 uur

Advertentie

Kees

Kan iemand mij uitleggen wat de meerwaarde van dat Nederlands elftal is? Even voor de goede orde: natuurlijk gun ik dat carnavalspubliek hun collectieve uitje verkleed in kostuum.

In mijn beleving zorgt het er enkel voor dat de eredivisie en in mindere mate de eerste divisie leeg geroofd worden en wij enkel (een uitzondering daargelaten) met derde- of vierderangsvoetballers te maken hebben. De speelkalender is overbelast (lekker wedstrijden tegen Gibraltar of Liechtensteijn) waardoor er zelfs doordeweekse ere- en eerste divisiewedstrijden moeten worden gepland.

Clubs/toeschouwers/sponsors betalen/salariëren de spelers toch?
Wat mij betreft snel afschaffen die nationale teams.
0
Maandag 15 november 2021 om 22:54 uur

Superfc

Laten we hopen op witte rook uit china. De aandeelhouder geniet natuurlijk van de macht die hij heeft. Hij kan indien gewenst de boel behoorlijk vertragen.
Vooruitlopend op een goede afloop komt de aandeelhouder met een duidelijke visie....hou het haags....
Nou als dat niet duidelijk is weet ik het ook niet meer.... iets in de trend van zelf je broek op houden, spelers opleiden en die met winst verkopen. Dat doet het lekker en maakt indruk lees
Ik vind het wat tegenvallen al ken ik de ins en outs niet.
Benieuwd hoe de invulling "hou het haags" gaat worden. Mijn indruk is dat de Haagse kanonnen die een poging hebben gewaagd de club over te nemen zeggen veel succes maar ik ga niks meer doen etc. Lekker kijken hoe nu een Amerikaanse partij gaat zwemmen? Zou toch mooi zijn dat de kanonnen zeggen geen eigenaar dan maar op een andere manier helpen door bv sponsoring etc. Maar stap voor stap eerst de chinees de deur uit.
0
Maandag 15 november 2021 om 10:37 uur

BLEISWIJK-1

Sprinkhaan070 schreef:

Zou graag een goede rechtsback nieuw willen zien. Seedorf vind ik daar helemaal niks. Verder heb je achterin voldoende spelers naar mijn mening. Centraal kunnen Janmaat, Mathys, Kemper, Amofa, M. Mulder, Asante. Linksback Kemper en J. Mulder.

Michael vond ik trouwens vandaag zeer volwassen spelen. Is wat verder als zijn broertje.
Ik heb ondertussen wel zo iets van, laat het maar snel rondkomen met GBH. Want dan kunnen belangrijke spelers vastgelegd worden.

Om te beginnen zou het goed zijn om de contracten van Kemper, gebroeders Mulder, Breinburg en Steyn deze winter te verlengen. En uit de jeugdopleiding ook heel snel Dicke, Nikiema en Ates een contract aanbieden. Of verlengen.

Als je het hebt over het versterken van de A selectie. Dan zou ik graag een nieuwe rechtsback zien. En een concurrent voor Verheydt. Want als hij geschorst is, valt er een groot gat. Ook mag Elia het van mij wel laten zien.
0
Maandag 15 november 2021 om 09:54 uur

Sprinkhaan070

ADODENHAAG schreef:

En nog wat versterking achterin in de winter, het is zeker niet onmogelijk
Zou graag een goede rechtsback nieuw willen zien. Seedorf vind ik daar helemaal niks. Verder heb je achterin voldoende spelers naar mijn mening. Centraal kunnen Janmaat, Mathys, Kemper, Amofa, M. Mulder, Asante. Linksback Kemper en J. Mulder.

Michael vond ik trouwens vandaag zeer volwassen spelen. Is wat verder als zijn broertje.
0
Zondag 14 november 2021 om 23:38 uur

Ranthehague

Kishna maakt het verschil. Nu spelers die ook af gaan maken. En als Janmaat achterin er nog bij komt heb je een mooi team hoor. Elia Ben ik persoonlijk niet zo gecharmeerd van maar als ie het goed doet….😊
0
Zondag 14 november 2021 om 18:24 uur

Nu online

Langebach2, jbdh, Swaber, Erik070, Tante Wil, FC Den Haag!, Aad, haagse jr, guru, KvR, J001, 070FCDH070 en 311 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 500
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5