Welkom in de shoutbox, gast
JB
Een ding wat me wel ineens te binnen schiet:
Wat is er gebeurt met een aantal "grote" talenten die in onze jeugd rondliepen.
Zo maar wat namen (en de andere shouters weten er vast nog veel meer):
Frank vd Zwan - via Haarlem nu Utrecht-2
Ferdi Sonmez - via Haarlem nu Lisse
Kevin Cameron - nu Vitesse-2
John Verhoek - nu Dordrecht
Dit zijn/waren toch allemaal grote talenten, jeugdinternationals, John Verhoek zelfs beste speler van de A1 competitie.
Waar is dit de laatste jaren dan misgegaan?
Kijk dat je Tim Krul en Nadir Cifti niet in Den Haag kon houden, valt te begrijpen, maar de rest?
![]() |
Woensdag 30 december 2009 om 15:09 uur |
kojak1
Dat Wetzel nooit een eerlijke kans heeft gehad bij ons is zeker niet waar. Maar je kan moeilijk blijven zeggen dat iets goed gaat als je ziet dat het helemaal fout gaat.
Mss vinden mensen hier het interview in de Volkskrant een incident. Op de HCF site verschijnen al maanden artikelen die dit gedrag van AW aankaarten.
Veel mensen willen dit nu nog niet zien, Geeft niks, gelukkig dat degenen die bepalen het uiteindelijk wel hebben gezien. Dat was overigens al voor het interview van AW in VItv.
AW is het tegendeel van fatsoenlijk en als je dat doorhebt zal je zien dat ie zich idd gedraagt als een clown.
AW deed, doet en zal alles via de media blijven doen. Dan hoeft hij, en niemand voor hem, te klagen dat hij een koekje van eigen deeg krijgt. En ik denk niet dat hij al klaar is met het beschadigen van ADH.
Hij heeft je club naar de kl.ten geholpen.
Buiten dat weten wij vaak niet eens wie de personen zijn achter de artikelen. We krijgen enorm veel toegestuurd en we plaatsen in principe alles. Ook als AW een column had gewild.
Dit filmpje heb ik niet gemaakt of op de site gezet, maar in dit geval vond ik het wel leuk. Staat ook wel s iets op de site dat ik niet leuk vindt of wat anderen leuk vinden.
Qua onvolwassen gedrag zit je er over het algemeen niet ver naast, maar dit is slechts 1 artikel. Ik denk dat er regelmatig heel doordachte, goed geschreven en mooie artikelen, GEMAAKT DOOR SUPPORTERS, op de HCF verschijnen.
gonz,met alle respect,ik denk en weet het haast wel zeker dat je het filmpje beter niet had kunnen plaatsen.maakt jou hcf nou niet bepaalt populair er mee.ze kunnen opsturen wat ze willen maar je bent niet verplicht het te plaatsen vind ik.ondanks dat ik geen fan ben fan de hcf,hoop ik je toch weer eens te zien op vak R.heb trouwens na een paar dagen wel een bericht ontvangen van de hcf hoe ik me uit moest logen,want zo snugger ben ik niet met de pc.Gr wim.en voor de andere shouters hoop ik op een mooie ouwejaars avond en een heel gelukkig nieuwjaar.nog een halve competitie te gaan en heb er alle vertrouwen in.
![]() |
Maandag 28 december 2009 om 10:26 uur |
Mike
Hoeveel mensen moeten de laan uit ?
Den haag is ziek heel ziek.
we moeten gewoon constateren dat de visie van den haag niet aansluit van wat er werkelijk mogelijk is.
het is nu 4 dagen voor oudjaar en we mogen toch wel vast stellen dat met de middelen die we nu hebben den haag niet verder helpen.
er is geen geld en ik denk dat die er ook de eerst jaren niet gaat komen (mits er iemand zo gek is om geld te spenderen aan een zieke club als den haag)
v/d kallen moeten we op een voetstuk plaatsen die man heeft den haag voor de ondergang gered.
maar wat doen vele supporters van den haag(als ze zich wel supporter mogen noemen )die gaan weer een andere zondebok zoeken.
of misschien is het atteveld wel waar de fout zit!!!!
onze trainer heeft de eerste wedstrijden boven verwachting gepresteerd.
we mogen toch wel stellen dat we een matig elftal hebben
pilaren als knopperd,swinkels,piqeu en rankovic worden erg gemist en de speler die gehaald is (ricky)voldoet op dit moment nog niet aan de verwachting.
als dan spelers als dereijck en buijs ook minder presteren (door familie omstandig heden)hou je niet veel over.
kum>>> altijd vol risico en te weinig inzicht
pique>> komt gewoon nog te kort.
horvart>> is te afwisselend
ditewig>> pakt geen punten voor den haag
verhoek>> te afwisselend
soltani>> te egoistisch en te afwisselend
milic>> wordt verkeerd gebruikt krijgt geen enkele goede bal van de zijkant
vicento>> gewoon te jong en onervaren
immers>> geen schim meer van vorig jaar
we kunnen dan roepen dat er spelers bij moeten komen maar van welk geld dan.
wat ik den haag wel kwalijk neem is dat ze allemaal hoog van de toren riepen dat den haag wel eventjes in het linker rijtje gaat voetballen en dat we zelfs europa in gaan.
iets later werd er ook geroepen dat we allemaal versteld zouden staan welke spelers den haag wel zou gaan halen.
komt het door de supporters elke wedstrijd 10.000 in getallen die naar het stadion komen ,ik denk het niet we zijn gemiddeld van 6000 supporters naar 10.000 gegaan daar is toch een winst gehaald wat geld betreft.
maar ook dat is niet genoeg.
v/d kallen heeft den haag gered maar hij is niet dom hij zal zeker den haag niet faillet laten gaan maar hij zal er ook geen geld in stoppen wat er niet meer uitkomt
sponsors komen door de een of andere reden niet.
nou ja we weten de reden wel sponsors willen hun naam verbinden aan succes en we mogen toch wel zeggen dat den haag dat niet heeft.
er is zelfs nog geen naam voor het stadion?
er zijn maar weinig mensen die nog afiniteit hebben met den haag en dat is bij de supporters,sponsors en zelfs in de politiek.
hoe komen we hier uit!!!!
ik denk dat we er alleen uit komen als er echt iemand op staat die liefde heeft voor den haag en er veel geld in wel pompen ,gebeurd dat niet dan zal den haag altijd een risico factoor blijven wat betreft ere/eerst divisie,voortbestaan/faillet,supporters rellen/voorbeeldige supporters.
wat ik zelf denk!!!
ach dat denk ik al 25 jaar het wordt niets.
en soms wordt dat gevoel weg genomen door een anthousiaste
investerder of trainer maar puntje bij paaltje zijn we weer terug bij af.
jammer maar helaas.
we blijven strijden voor promotie/degradatie.
er zullen best wel weer supporters rellen komen.
gaat het slecht zitten er 3000 a 5000 en gaat het goed dan zitten er 9000 a 11000 en of we nou in de eerst of ere voetballen dat maakt niet uit mensen komen pas als er succes is en die is er niet.
wel raar he dat alles draait om succes
sponsors= succes
supporters = succes
spelers en trainers van naam = succes
nou mensen nog veel succes met den haag
Ik heb hier niemand vd Kallen als zondebok zien aanwijzen. Waar haal je dat vandaan?
vd Kallen heeft de club, die blijkbaar nauwelijks nog wat waard was gekocht en daarmee gered.
Ik kan me de discussies hier op dit forum nog wel herinneren. Aan de ene kant de blijdschap dat het voortbestaan verzekerd was maar aan de andere kant de twijfel over de plannen van een slimme zakenman. Wat zou vd Kallen van plan zijn? Voorbeelden over het opkopen van bedrijven, saneren (lees: ontslagen) en weer verkopen waren er genoeg.
Feit is wel dat er zeker niet de hoofdprijs voor de club betaald is en dat, zoals we nu merken, er meer voor nodig is dan een aankoopbedrag om de club veilig voort te laten bestaan.
Natuurlijk zal vd Kallen rendement op zijn investering willen behalen maar op dit ogenblik is dat onmogelijk. Niemand zit te springen zijn club over te kopen en spelers van een elftal dat onderaan bungelt leveren ook al niet veel op. Daarnaast zullen al zijn andere bedrijven in deze crisis-tijd, die nog lang niet over is ook geld nodig hebben.
Alhoewel ik het eens ben met je betoog vind ik het wel vreemd om hier nu te gaan roepen dat het team in het begin boven verwachting heeft gepresteerd aangezien we voor aanvang van de competitie hier nog een zeer levendige discussie hebben gehad over de sterkte van het team. Waarbij jij bijzonder vasthoudend was je stelling te verdedigen dat het team er weldegelijk sterker op was geworden.
Ik denk dat er op dit ogenblik drie dingen belangrijk zijn:
1) Er moet rust in de tent komen
2) Er moeten hoe dan ook punten gepakt worden
3) Geen rare akties van supporters die daarmee de club over het randje gaan duwen.
Ik heb met kerst een kaarsje voor de club opgestoken.
![]() |
Zondag 27 december 2009 om 13:38 uur |
Ooievaar
Wie A zegt moet ook B zeggen. Met RA aan het roer voorspel ik een trieste afloop van het seizoen. Ik zie ook niet in waarom het nu beter zou gaan lopen zonder AW. Met RA hebben we tot nu toe 4x gewonnen. Vorig seizoen 1x op de laatste speeldag tegen Vitesse en dit seizoen nog 3x. Tot nu al 12x niet meer gewonnen en elke week wordt het spel nog slechter. Ik heb er een hard hoofd in mannen.
Ik niet. Althans niet meer. Ben er echt van overtuigd dat als De Mos zou komen de zaak in beweging komt. In positieve zin wel te verstaan. We hebben nog een halve competitie.
Zo ingewikkeld lijkt me de opdracht niet. Er in blijven. En dat met een club die de negende begroting heeft, er wordt geen europees voetbal verwacht.
Maar alleen al het feit dat 'het licht' definitief is verdwenen doet mijn hoop en optimisme toenemen. De man zorgde louter en alleen voor onrust en ellende. Als de RvC inderdaad doorpakt - waar ik wèl vanuit ga - dan zou ik eens serieus met De Mos gaan praten. Denk niet dat Atteveld daar problemen mee zou hebben.
Ook hij riep reeds afgelopen zomer dat handhaven hèt doel was en meer verwachten absoluut niet aan de orde was. Dus realiteitszin kan hem niet ontzegd worden.
Als er nu nog eens verstandig beleid gaat worden gevoerd, dus professionals aan het roer, dan zullen we spoedig een tweede ring bouwen op het stadion. Het geeft toch te denken dat we ondanks alleen maar puinwedstrijden toch voor een gemiddelde van ruim 11.500 toeschouwers draaien.
Kan je nagaan, als de juiste mensen aan de knoppen draaien
![]() |
Woensdag 23 december 2009 om 13:14 uur |
Mike
Beter lezen....
Dit zijn teksten waar onze TD zich altijd mee bezighoud.....
Hij is een meester in het verzinnen van teksten die kant nog wal
raken en is constant stapjes aan het maken....
Word zo ontzettend moe van deze popie-jopie.....
Wegwezen en neem al die klojo's mee die je naar binnen hebt
gebracht....scouting stelt 0,0voor en al die maatjes kosten de club bakken met geld.
Wil nu weer Jong ADO afschaffen.....eerst een giga-bedrag aan
Mark vd kallen gevraagd om het op poten te zetten en nog geen
half jaar erna de boel weer opdoeken....
Ik heb het gehad met ADO en haak na bijna 40 jaar een seizoenkaart te hebben gehad voorlopig even af.
Ieder weekend weer de hoop op beter en om 16.15 weer met de staart tussen de benen en een kut-gevoel huiswaarts.
Wat al meer gezegd word hier het was niets, het word niets en
de toekomst is weer eens git-zwart...
amen en fijne feestdagen voor een ieder !
Weer zo'n shouter die ergens iets gehoord heeft en dan hier gaat roepen. De KNVB wil de 2e elftallen afschaffen waarna Wetzel geopperd heeft dan een onder 23 competitie op te richten.
Als ik het zo lees denk ik dat het beter is dat jij je 41e jaar geen seizoenskaart meer koopt (of zuig je dat ook uit je duim?) Beter voor ons en beter voor je hart
![]() |
Zondag 20 december 2009 om 15:11 uur |
rien1
He ouwe sneeuwman !!! Respect voor jou en de anderen hoor om in die teringkou naar zo'n teringwedstrijd te kijken........was in een warme huiskamer al niet om aan te gluren, laat staan in die kou.....opnieuw oprakelen is dan ook niet nodig..
Man man, het was echt verschrikkelijk (koud). Ik weet alleen niet of die tranen nou kwamen door de teleurstelling of door de kou. 1 voordeel vanavond, het stadion was binnen 3 seconden leeg, geloof ik. Het enige wat ik kwijt wil is dat ADO er beter aan zal doen om iemand anders voor de groep te zetten. Al zou je vanavond haast denken dat zelfs V. Gaal hier bij ons in de resterende competitie geen punt meer haalt. 1 ding is wel zeker, zoals het nu gaat, gaan we rechtstreeks op degradatie af.
Het is toch onbestaanbaar met zo n mooi stadion en de 3e stad van Nederland.
![]() |
Zondag 20 december 2009 om 00:12 uur |
rien1
Kom op Rien, beetje positiever............
Volgens mij hebben we het tegen AZ de "laatste tijd" niet zo slecht gedaan.
Heb jij gelijk in. Het was ook gelijk de laatste wedstrijd die we wonnen, deze competitie. Zou mooi zijn als we de slechte reeks nu tegen AZ opnieuw weer doorbreken.
Alleen de uitwedstrijd vorig seizoen was minder. Ik herriner dat we
0-1 voorstonden maar toch nog verloren met 4-1 dacht ik.
Toch hoop ik zaterdag weer dat Milic erin staat. De laatste 2 of 3 wedstrijden deed hij het als invaller best aardig goed. Er was direct onrust bij de tegenstander, en de kansen kwamen.
![]() |
Donderdag 17 december 2009 om 19:09 uur |
rien1
ik ben het een groot deel met je eens ook ik geloof er nog niet in dat we echt failliet gaan?maar als we niet uitkijken kan het zomaar gebeurd zijn?toch denk ik niet dat vd kallen ado zomaar zou laten vallen als je er 13 miljoen in heb zitten laat je dat niet zomaar los???hij heeft genoeg geld het voormalige RIVA OPEL nu het MOTERHUIS heeft ie voor 30 miljoen winst verkocht hij koopt bedrijven op en verkoopt ze met veel winst maar ik kan niet geloven dat ie 13 miljoen zomaar weggooit????
Dat lijkt mij ook niet, Maar de ellende is dat je niemand bij ADO op zijn woord kan geloven. We zien op nu op 365 sites en tot aan Timboektoe dat "ADO niet in de financiele problemen" zit, maar na al die leugens over vanalles aan het begin van de competitie gelooft niemand dit verhaal meer, en komt dit bij mij over of dat Jagersma maar wat aan elkaar breidt.
Het zal goed kunnen dat vd Kallen de boel niet laat versloffen, maar we horen ook helemaal niets van die man. Niet dat hij elke dag verantwoording aan ons schuldig is, maar nu er zoveel onrust is omdat fans bang zijn dat de club omvalt, zou hij best wel eens zijn mond open mogen doen. Overigens is Kallen een groot fan van het Licht, en die trekt (misschien) zijn conclusies.
![]() |
Dinsdag 15 december 2009 om 18:27 uur |
Advertentie
JB
Je 1e alinea ben ik het wel mee eens...........de rest klopt m.i. niet.
Denk jij nou werkelijk dat Vitesse en Roda in de winterstop omvallen ????????? JP cluppies waar voor ons niet halen valt daar zal het , zeker in 1e instantie , gebeuren.
Je kan natuurlijk altijd , tegen beter weten in , postief blijven.
Bij Roda staat nu al vast dat het de salarissen van januari niet kan betalen.
Alleen als de gemeente voor de zoveelste keer het stadion terug koopt is Roda na de winterstop nog van de partij.
Hetzelfde geldt voor Vitesse, waar de begroting alleen met slimme boekhoudkundige trucs langs de diverse instanties is geloodsd, maar waar men nu van diezelfde instanties (gemeente, knvb) de gaten acuut moet dichten. Als gevolg van de boekhoudkundige trucs zijn ook hier problemen met de salarissen.
In het beste geval kunnen beide clubs de gaten tijdelijk dichten door hun verkoopbare spelers in de etalage te zetten in de winterstop, en dus de tweede helft van de competitie verzwakt verder te gaan.
Tenslotte, doordat het overal crisis is, kunnen onze spelers met aflopende contracten voorlopig toch nergens terecht.
Dus waarom zou je je nu haasten?
Vallen Roda en Vitesse niet om, dan praat je half januari gewoon weer verder met Verhoek en anderen.
Amper 48 uur geleden biedt men Toornstra, die op dit moment nog wel in de winterstop gratis en voor niets weg kan, een contract voor 2,5 jaar aan.
In die 48 uur zijn de financien van ADO echt niet helemaal ondersteboven gegaan.
Gelukkig studeert die jongen economie, dus is het heel gemakkelijk aan hem uit te leggen hoe de vork in de steel zit.
Leuk praktijklesje voor hem. ;-)
![]() |
Dinsdag 15 december 2009 om 17:43 uur |
JB
Ik ben bang dat we volgend jaar niet in de bierdivisie spelen, maar in de zogenaamde amateur topklasse. Ik heb deze ellende nu al zo veel meegemaakt bij ADO, b.v. jaren geleden toen we een geldinzamelingsavond hielden in de toenmalige houtrushallen. Een paar geleden dus. En nu weer.
Het blijkt zelfs dat van der Kallen niet aan ze overeengekomen verplichtingen van 3 miljoen euro kan voldoen en dus NIETS voor ADO kan betekenen. Misschien toch een paar jaar geleden op het verkeerde paard gegokt en de andere groep moeten kiezen die van plan was ons te helpen. Al blijft het natuurlijk koffiedik kijken. En de mededeling van de RvC geloof ik niet, is in het verleden al zo vaak gebeurd dat er iets voorgelogen.
Ik hou me hart vast. We kunnen in ieder geval bezuinigingen als we wetzel en atteveld laten vertrekken, als ik hoor hoeveel personeel er nog op kantoor zitten dan kan daar ook makkelijk nog bezuinigd worden.
Met angst en beven voor de toekomst !!!!
En waaruit zou blijken dat vd Kallen zijn verplichtingen niet nakomt?
Dat is de voortdurende misvatting over begroting en liquiditeit, oftewel het kunnen betalen van de rekeningen.
Bedrijfseconomisch heb je het dan over 2 heel verschillende dingen.
Het geld dat vd Kallen zou bijdragen is al lang in de begroting verwerkt. Zit dus ook in het "kleine" verlies dat op dit moment over dit seizoen wordt verwacht.
En doordat hij dat geld gewoon op de bankrekening van ADO stort kunnen de salarissen, de huur, e.d. allemaal gewoon betaald worden op het moment dat dat moet gebeuren.
Zoals Jagersma ook zegt is men nu al heel bewust bezig met de begroting voor volgend seizoen. En wil men dus eerst een zekre hoeveelheid inkomsten zeker stellen, voordat men nieuwe verplichtingen aangaat.
Geen reden voor paniek, eerder voor applaus.
En een teken dat de lange termijn nu regeert in plaats van de waan van de dag.
Mijn verwachting is dat wij naar het einde van deze competitie toe en in de loop van de volgende competitie uiteindelijk de lachende derde zijn.
![]() |
Dinsdag 15 december 2009 om 17:31 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
4 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
5 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |