Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: lopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 502
Volgende pagina

keesvld

Sprinkhaan070 schreef:

Derijck word nooit meer de oude... wegwezen ermee en heel snel! Sinds hij in t team staat speelt den haag slecht en zonder vertrouwen. Gewoon Malone rechtsback en Zuiverloon centraal!
Nee Zuiverloon in top
Speelt al weken als een natte krant

Met Derijck komt het goed hoor Wat heb die jongen nou om zich heen lopen Helemaal niks toch
0
Zaterdag 4 oktober 2014 om 15:34 uur

Een oudere supporter

R.E. schreef:

De achterstand ten opzichte van het vorige seizoen is weer toegenomen: vorig seizoen haalde ADO in de acht wedstrijden die tot nu toe zijn gespeeld, maar liefst 11 punten meer! Die punten werden overigens vooral in de periode-Fraser gehaald, uiteraard niet in de periode-Steijn! Maar helaas zou Steijn dit seizoen (tot nu toe) niet slechter hebben gepresteerd dan Fraser. Het wordt nu dus echt tijd voor Fraser om de teugels weer heel strak aan te trekken, net zoals hij vorig seizoen heeft gedaan.
Helaas zullen de spelers wel weer een aantal dagen achter elkaar vrij krijgen de komende weken, anders raken de arme jongens overbelast.

Smoezen zat: de Chinees, smalle selectie, overbelasting. Geen oefenwedstrijd vanwege de eerder genoemde punten enz.
Nog even en ze raken overbelast als ze een trap op moeten lopen.
0
Zaterdag 4 oktober 2014 om 01:32 uur

lasoog1

Ooievaar schreef:

Mark van der Kallen heeft de zaken prima voor elkaar. De zijne wel te verstaan...
Wat n ongelooflijke lul opmerking. Op dit moment slaat t totaal nergens op, bel m lekker of ga voor zn huis slapen als je n persoonlijke hetze tegen die man hebt.
Die vent heeft zn miljoenen in de club gestopt en er nog geen reet van terug gezien, Ga jij lekker lopen zaniken in t bejaardenhuis
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 22:37 uur

jajoh

lasoog1 schreef:

Niet om jou hoor maar de tijd van analyseren is voorbij. at oeverloos gelul waar geen hond binnen ADO naar luistert is zonde van de tijd.

Gewoon tijd voor bloed op die schenen. Dan maar pompen en schaven. Alles beter dan dat als jufferhondjes elke pot verliezen.
Precies! Waar zijn de lems, Adam en gentile mentaliteit spelers gebleven? Als die pootjes tegenwoordig met roze schoentjes en blits haar. Zelfs bij onze club lopen de rond helaas. Had gehoopt dat die flikkercultuur bij ons niet geaccepteerd zou worden maar helaas.
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 22:31 uur

Dannyy

Weet je wat een groot probleem is? Dat er geen ENKELE speler in het elftal staat met een vechtersmenaliteit. Ze denken (bijna) allemaal dat ze het mannetje zijn, hoe ze erbij lopen. Volgende wedstrijd ALBERG, VAN DUINEN, JANSEN, ZUIVERLOON en DERIJCK op de bank. Dit team is toe aan verandering IN het veld. Fraser heeft een kapitale fout gemaakt door Alberg aanvoerder te maken, dit moet natuurlijk altijd de keeper of een verdediger zijn. Geen momentenvoetballer.
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 22:31 uur

Bert

Ik ga met mijn zoon maar eens nadenken of we nog wel naar Ado blijven gaan.

Beleving plezier en zelfs de teleurstelling is weg, Supporters lopen lachend het stadion uit. VD Kallen had net de boel onder controle en probeert opeens midden in de transferperiode de club te verkopen aan een stel Chinezen.

Maar goed ik heb hiervoor gewaarschuwd maar ja dat wil niemand horen.
Wordt er weer gezegd dat ik teveel bier op heb.

Of worden we nog steeds boos als ik zeg poep.......

Nee het gaat lekker zo met de club.
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 21:25 uur

Haagshart

`51 Ebuehi, Owobowale en Merencia gaan zich warm lopen
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 21:09 uur

Rob2002

Als je ziet hoe die Alberg achter die Leerdam aan loopt weet je genoeg....te weinig agressie en scherpte in heel die ploeg...

4 van de 5 tegengoals zijn een gebrek aan beleving.
1-0 Alberg laat Leerdam lopen.
3-1 Derijck is niet scherp genoeg en schampt de bal maar waardoor de bal erin valt.
4-1 Malone springt niet mee in de muur waardoor ie de bal schampt en toch over de muur gaat
5-1 Penalty na hands Van Duinen....onnodig, had de bal allang moeten hebben..
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 21:01 uur

Advertentie

rien1

<FCDH> schreef:

Afgeslacht fraser fraser fraser waar ben je mee bezig
Dat je nog kunt kijken! Is (bijna) rust en ik heb genoeg gezien. Na de 2-0 al trouwens. Er zal echt wel meer aan de hand zijn want ze lopen echt als zombies over het veld. Misschien dikke problemen in de groep incl coach, ook na de flapuit van Fraser afgelopen zondag over de "zieke" vDuinen. Als er verder niets aan de hand is en ze kunnen niet beter kan je de club wel opdoeken want dat wordt dan jupilerleaque. Dan zijn we ten dode opgeschreven. Vanavond zal het wel iets van 8 of misschien wel 10-1 worden. Sorry, maar dat hoef ik echt niet live mee te maken. Ga wel wat anfders doen. Iedereen heel veel sterkte die blijft kijken. En in het bijzonder mensen als ADO-Women die in Arnhem zit te kijken. Sneu voor de supporters.
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 20:50 uur

Ron001

KR96 schreef:

Hou toch op man. Prima reflexen verder is het niks. Uittrappen zijn voor de tegenstander, vrij trappen pakt hij nooit en coachen, een van de belangrijkste aspecten van het keepen , is hem wereldvreemd.
als die jongen nou een paar jaar bij ons had gespeeld dan had je een punt!! Maar een Dereijk had nu moeten opstaan!!! Maar ja , breng maar een paar jeugd spelers om te wennen!!!(Jannsen laat ook zijn man lopen??)
0
Vrijdag 3 oktober 2014 om 20:46 uur

Nu online

KvR, VAKKIE-l, Langebach2, carbayon, Dang3r, Ran1972, ADO079, haguhnees87, RickZ, Priapus Rex en 169 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 502
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5