Welkom in de shoutbox, gast
FC Den Haag!
ze moeten Gunter Thiebaut, van mvv halen zeer goeie spits
Verder ook nog een hele goede centrale verdediger halen en als er daarna nog geld is van der Leegte huren van PSV. En uiteraard een rechtsback!
0
|
Woensdag 2 juli 2008 om 15:02 uur |
FC Den Haag!
adoforevah
Heerenveen krijgt 4 miljoen euro voor Zuiverloon?? Dan hoop ik echt dat Den Haag ook een goede prijs vraagt voor Janmaat en niet genoegen neemt met 5 ton ofzo, want als Janmaat nog een keer zo`n seizoen speelt is hij meer waard dan Zuiverloon.
0
|
Woensdag 2 juli 2008 om 13:31 uur |
the part
02-07-2008 om 12:05 | Gewijzigd: 02-07-2008 12:58 | Door: pieter
SC Heerenveen raakte vandaag de vaste rechtsback kwijt en lijkt direct een opvolger te hebben gevonden. Darryl Janmaat (foto) wordt gezien als dé nieuwe man in de defensie van de Friezen. Janmaat maakte een opvallend debuut door bij ADO Den Haag. Hij speelde de laatste weken van de vorige competitie uitstekend en toonde steeds veel drang naar voren.
Heerenveen en ADO zijn echter al langer in gesprek over Janmaat. Door Heerenveen is er inmiddels een derde bod uitgebracht. ADO wilde hem eerst een jaar terughuren, maar dat lijkt met het vertrek van Zuiverloon geen optie. Daarom hoopt ADO nu zelf een nieuwe speler binnen te halen, namelijk Mampuya. Die komt momenteel uit voor VVV-Venlo, dat degradeerde uit de Eredivisie.
www.v-bal.nl lijk me een gerucht,maar mampuya lijk me een goeie vervanger
0
|
Woensdag 2 juli 2008 om 13:10 uur |
J.P
Heerenveen en ADO zijn echter al langer in gesprek over Janmaat. Door Heerenveen is er inmiddels een derde bod uitgebracht. ADO wilde hem eerst een jaar terughuren, maar dat lijkt met het vertrek van Zuiverloon geen optie. Daarom hoopt ADO nu zelf een nieuwe speler binnen te halen, namelijk Mampuya. Die komt momenteel uit voor VVV-Venlo, dat degradeerde uit de Eredivisie.
0
|
Woensdag 2 juli 2008 om 12:17 uur |
Tedo
28/06/2008 09:04
Marvin Ogunjimi blijft mogelijk actief in Nederland. FC Volendam wil de twintigjarige Belgische aanvaller huren van RC Genk.
`Eerst wilde Genk hem alleen verkopen, maar daar hebben we het geld niet voor`, aldus technisch directeur Peter Wijker in het Algemeen Dagblad. `Nu verhuur een optie is, is Marvin een zeer interessante speler.`
Ogunjimi speelde het afgelopen seizoen op huurbasis voor RKC Waalwijk. Hij scoorde tien keer in 28 duels. Dat was onvoldoende om de Waalwijkers aan promotie te helpen. FC Volendam komt als kampioen van de Jupiler League komend seizoen wél uit in de Eredivisie.
0
|
Zaterdag 28 juni 2008 om 09:33 uur |
Advertentie
yo
papadopulos
Maandag, 23 juni 2008, 18:53
Michal Papadopulos wil de Bundesliga na twee en een half jaar verlaten. De Tsjechische aanvaller van Bayer Leverkusen heeft zijn zinnen gezet op een terugkeer naar zijn vaderland. Volgens Kicker hebben al drie clubs belangstelling getoond.
Papadopulos speelde afgelopen seizoen een half jaar op huurbasis bij Energie Cottbus. Die club lichtte de optie tot koop niet.
0
|
Maandag 23 juni 2008 om 18:59 uur |
den haag
zulle we alvast denken over de opstelling met het team wat je tot nu toe heb of waar er geruchten over zijn ...::...
zwinkels
janmaat-kum-teixera-piqeu
rancovic-bosschaart
meric knopper cornelisse
van der haar
AANKOOP
janmaat-kum-AANKOOP-bosschaart
rancovic-reuser
meric knopper cornelisse
AANKOOP
ZO ALS JE ZIET BEN IK VOOR STANDER VAN EEN 4-2-4-1 FORMATIE K DENK DAT ONZE FCDENHAAG HET DAAR MEE MOET REDDEN
EN ``AANKOOP`` WAT ER STAAT HOEF NIET EEN DURE TE ZIJN MAG ER VAN MIJ DES NOODS 1TJE HUREN ZOLANG ZE MAAR VOOR ONS KNOKKEN ... VAN MIJ PART MOT HET VAN AJ*X KOMEN ZOLANG WE MAAR IN DIE ERELIEK BLIJVE
EN DEN HAAG IS VRIENDEN MET JUVE..BRUGGE..LEGIA.. MAAR IK HOOR NOOIT OVER SPELERS DIE WORDEN VERHUURD DOOR DIE CLUB AAN ADO DESNOODS MET OPTIE TOT KOOP DAN MAAR 1 JAAR VEEL GELD UITGEVEN AAN EEN GOEIE SPELER DIE ZIJN SELARIS HOOG IS ... MAAR ALS IE WORD WEG GEKOCHT MERK JE DAAR NISK MEER VAN ...... NU JULLIE EEN OPSTELLING DAN.... BEN BENIEUWD
0
|
Maandag 23 juni 2008 om 18:23 uur |
marco
Gentile komt over van ADO Den Haag waar hij dezelfde functie bekleedde. Zijn contract liep daar af. Ook als speler was Gentile aan ADO verbonden. Hij speelde er acht seizoenen. De jaren daarna stond hij onder contract bij MVV, Burnley (Engeland), FC Volendam en Willem II.
``Marco is een echte winnaar. Dat was hij als speler en dat is hij als trainer", aldus Gert Aandewiel, technisch manager bij Haarlem. ``Hij is een echte prof, die uitstekend bij de club past."
Naast Gentile is Haarlem nog in onderhandeling met een tweede assistent-trainer, die tevens het belofte-elftal onder zijn hoede zal nemen. ``Het is nog niet rond", aldus algemeen manager Dino Rasmijn tegenover Elf Voetbal.
De vorige assistenten, Rob Alflen en Edmond Claus, gaan niet in die functie verder. Alflen verlaat de club, Claus gaat zich volledig op de jeugdopleiding richten.
0
|
Vrijdag 20 juni 2008 om 16:16 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | Graafschap | 23 | - | 37 |
7 | ADO Den Haag | 23 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 23 | - | 26 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 23 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |