Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: betere

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 507
Volgende pagina

Peter Mink

@ Richard mijn idee is met alle respect niet jouw idee.

By the way, ook deze reactie heb ik hier laatst nog geplaatst :

Beste columnist doe eens een keer gek en schrijf een brief naar het bestuur van Ado Den Haag met de vraag of het misschien geen goed idee is om een beroep te doen aan de creatieve denkers in de regio naar misschien mogelijke oplossingen voor Ado Den Haag. Wie weet is noodplan M43 wel een verbluffend plan. Zo niet, dan niet, veel slechter kan je er als club er gelukkig niet van worden. 

Zondag 16 maart 2008 om 01:24 uur ( hulp uit onverwachte hoek ).

Iedereen kan zo zijn eigen mening hebben over het idee van Richard, maar 1 ding is zeker : Richard heeft tenminste een idee en dat moet de Ado fan op zijn minst goede moed geven dat daar misschien ook nog andere en misschien nog wel betere ideeen leven bij creatieve denkers. 

Wie weet leveren al die creatieve ideeen bijelkaar van b.v. Richard en niet te vergeten onze Haagse Sjonnie etc etc wel op termijn ( 5 jaar ) het lieve sommetje van 10 mijloen of zelfs meer op voor Ado Den Haag. M.a.w. wordt er even binnen een zucht en een scheet van de Haagse Nood een Haagse Deugd gemaakt. 

Tot slot maar weer : het feit dat ik & Richard er eventueel ook een paar knaken mee willen verdienen zegt voldoende over onze Haagse Sjonnie : hij mag misschien zijn wie hij is maar hij is voor mij een echte Ado kanjer en dus iemand die na mijn mening een klein standbeeldje verdiend of zijn opgerichte stichting nu het gewenste resultaat haald of niet. Maar een keertje zijn naam massaal scanderen : " Haagse Sjonnie " Haagse Sjonnie " door het Ado Den Haag stadion is natuurlijk ook een optie.

0
Dinsdag 18 maart 2008 om 17:36 uur

<FCDH>

Spanning stijgt bij FC Den Haag
EINDHOVEN/DEN HAAG - FC Den Haag zit in de roerigste periode van zijn bestaan. Het dreigende faillissement is nog altijd niet afgewend en een ticket voor de nacompetitie is nog lang niet binnen.

De spanning stijgt bij FC Den Haag, zowel op als buiten het veld. In sportief opzicht bewees de brigade van trainer Wiljan Vloet zichzelf met de 0-0 in en tegen Eindhoven een slechte dienst. „We hebben geen ploeg die zo maar eventjes wint,” sloeg aanvoerder Virgilio Teixeira de spijker op de kop.

FC Den Haag kon in de troosteloze ambiance van het Jan Louwers Stadion tegenstander Eindhoven, dat de meeste verliespunten heeft in de eerste divisie, niet de baas, ondanks het betere spel. De deur bleef na afloop lang dicht. „Het is duidelijk dat de trainer niet tevreden was. We hadden ook gewoon moeten winnen. En al was ons veldspel niet best, we hebben daar de kansen voor gekregen,” aldus Teixeira.

Na afloop bleek MVV verloren te hebben van Helmond Sport (0-1) en RKC Waalwijk van Stormvogels/Telstar (2-0). Daardoor moet FC Den Haag in de zesde periode even pas op de plaats maken en liggen in de competitie Helmond Sport en MVV op de loer voor de vervangende periode.

Het is duidelijk: een ticket voor de nacompetitie ligt niet zomaar klaar voor FC Den Haag. De zaken zien er alsvolgt uit. RKC Waalwijk (61 punten), FC Volendam (59), FC Zwolle (59) en FC Den Bosch (57) hebben alle een periodetitel, net als Go Ahead Eagles dat op de achtste plaats staat. Als de zesde periodekampioen niet uit de eerste acht clubs van de eerste divisie komt, komen er drie clubs in beeld voor twee nacompetitieplekken: FC Den Haag (51 punten), Helmond Sport (50) en MVV (49). Er zijn nog zes wedstrijden te gaan. FC Den Haag speelt driemaal thuis, Haarlem, RKC Waalwijk en, op de laatste speeldag, FC Volendam. Op vreemd terrein treft de club FC Emmen (zondag), Cambuur Leeuwarden en Fortuna Sittard. „Normaal mag het niet meer mis gaan, maar wat is normaal? De strijd is nog niet gestreden. We zullen vol aan de bak moeten,” aldus Teixeira die sinds twee wedstrijden weer deel uitmaakt van de basiself van Wiljan Vloet. De geroutineerde centrumverdediger keerde terug tegen AGOVV. „Nacompetitie moet natuurlijk haalbaar zijn, maar we moeten niet met die ranglijst bezig zijn, maar gewoon van wedstrijd tot wedstrijd leven.”

Ook buiten het veld stijgt de spanning bij FC Den Haag. Voordat het reddingsplan ten uitvoer kan worden gebracht, moet er een crediteurenakkoord worden bereikt. De schuldeisers is gevraagd zeventig procent van hun vordering kwijt te schelden en ze moeten voor vrijdag 15 maart een beslissing hebben genomen. Vooral de sponsors onder de schuldeisers van FC Den Haag zitten met het verzoek in hun maag. Ze willen hun geld en tegelijkertijd gruwelen ze van het idee om degene te zijn die ‘nee’ zegt tegen het voorgekookte akkoord waardoor FC Den Haag surseance van betaling zou moeten aanvragen. Het groepje onder leiding van William de Wit (De Wit Automotive) en René Baggerman (Bex Beveiliging) heeft een externe adviseur in de arm genomen. „We willen ons zo goed mogelijk laten informeren, laat dat duidelijk zijn,” zegt Baggerman die niet verwacht dat er voor 15 maart een beslissing is genomen. „Ik verwacht dat we meer tijd nodig hebben. TRIP Advocaten, van wie we de brief hebben gekregen, schrijft dat de club alleen gered is als alle 165 crediteuren akkoord gaan. Anders dreigt er een faillissement voor FC Den Haag. Dan zou men de bal dus bij ons neerleggen en wij verantwoordelijk zijn voor het faillissement van de club als we niet akkoord zouden gaan. Dat zou onterecht zijn.”

Het crediteurenakkoord is dus nog ver weg. De deal is een voorwaarde voor de Rijswijkse zakenman Mark van der Kallen om acht miljoen euro te investeren in de noodlijdende voetbalclub. Baggerman: „Als één van de schuldeisers nee zegt, dan gaat het hele verhaal al niet door. Wij willen onderzoeken hoe andere schuldeisers tegenover het verzoek staan.”

Met FC Den Haag is er geen contact. Baggerman: „Alles gaat via TRIP Advocaten. Toen zij uit de krant vernamen dat we een externe adviseur hadden aangetrokken, kregen we een mailtje met de mededeling dat we ook bij hen informatie konden inwinnen. Ik heb teruggemaild of die info te maken had met een wijziging van het crediteurenakkoord. Dat had het niet. Dan moeten we het dus zelf uitzoeken.”

Bron: www.ad.nl


0
Woensdag 12 maart 2008 om 13:51 uur

vince

Harrie schreef:

Nee, Eredivisie.
Dus vd Haar heeft het beter gedaan , maar je vond jezelf een betere voetballer en daar ben je nu een beetje verbitterd over ? 
zoiets?

Anyway, ik vind vd Haar zeer belangrijk voor ado. is moeilijk van de bal te krijgen, is erg vervelend en lastig om te verdedigen.

Maarja ik heb het nooit verder geschopt dan GDA, dus ik heb er geen verstand van :-))

Fijne dag verder.



0
Dinsdag 11 maart 2008 om 22:32 uur

john linford

martin jol geeft een voorzetje...bestuur/beleidsbepalers/supporters/iedereen met een geel-groen hart; waarom doen we er niet alles aan om deze voorzet erin te knallen..  een betere dan jol is er niet!!!!
0
Maandag 10 maart 2008 om 14:33 uur

Scheermes

<FCDH> schreef:

Normaal gesproken hadden we gewoon een club in de top 4 moeten hebben we zijn de derde stadt van nederland wat in rotterdam kan kan hier ook alleen bij ons wordt het altijd zo tuttig aangepakt?denk je nou echt dat als wij de spelers van de top 3 clubs hadden dat het dan niet gaat lopen ?tuurlijk wel alleen het gebeurd nooit want er wordt niet genoeg geld ingepomp dat is gewoon de reden
@ <FCDH>, met "vissen in een andere vijver" bedoel ik dat bij de clubs die jij noemt weinig, tot niet, getrokken wordt aan potentiële supporters van ADO. Daarvoor liggen de genoemde clubs te veel in een andere regio. Natuurlijk speelt geld de belangrijke rol in het voetbal. Alleen om geld te verkrijgen dient in eerste instantie de nadruk bij ADO juist niet op het geld te liggen. Belangrijk is nu goodwill, bij mensen uit de regio, maar ook eventuele sponsors. De discussie is de laatste tijd alleen ten onrechte toegespits op de `naam` van de supporters. Dit is namelijk van ondergeschikt belang. Ten eerste bezit ADO over een supportersschare waar menig club alleen maar van kan dromen, en ten tweede is het zeer kleine deel dat van minder goede zin is bij elke BVO aanwezig. De kunst is echter van deze kleine groep de aandacht af te halen en te houden. Dit wil bij Den Haag nog niet zo goed lukken, en dat is zeker ook de media te verwijten. Dit doen (de media verwijten) heeft echter totaal geen zin. ADO moet zijn pijlen richten op de maatschappelijke betrokkenheid op de vlakken van sport, jeugd (in de breedste zin), en recreatie (vrije tijd). Nadrukkelijk aanwezig zijn op deze beleidsterreinen gaat zorgen voor meer goodwill en uiteindelijk dan ook voor meer geld. Dan is de cirkel rond. Dan start jouw verhaal.... Meer geld, betere spelers, scouts, trainers e.d. , beter resultaten, meer geld, enz.....
0
Zondag 9 maart 2008 om 16:41 uur

Aad

Drama schreef:

Volgens mij is de helft hier al vergeten
hoe dramatisch deze ploeg KAN voetballen!!

Hoe zou jij voetballen als iedere wedstrijd de laatste zou kunnen zijn en je maar af moet wachten of je je poen krijgt?
Ik verwacht dat de betere vooruitzichten ook leiden tot beter voetbal. En wat minder mopperende supporters zou ook wel eens kunnen helpen.
0
Vrijdag 22 februari 2008 om 12:44 uur

Advertentie

Fransje

Kikoman schreef:

en over hoeveel supporters heb je het? +/- 2000 zielen?
nou de kas is behoorlijk gevuld he
Bij geen enkele voetbalclub spekken de supporters de kas. Maar vollere tribunes dragen wel indirect bij aan meer inkomsten en betere prestaties van het team. 

Ik ben ook liever sponsor van een sfeervolle club, gevulde tribunes met sfeer maakt het voor de spelers ook leuker (moet je wel op een positieve manier achter je spelers gaan staan). Meer sfeer, betere prestaties = meer sponsors. Betere prestaties + meer sponsors = goede liquiditeit.
0
Donderdag 21 februari 2008 om 12:56 uur

M&M

Frans schreef:

M&M

Het allerbelangrijkste is het overleven van onze
club - onze groen/gele liefde.

Wat ik ervan begrepen heb gaat van der Kallen
proberen om samen met een grote(re) groep investeerders ADO Den Haag voor de lange termijn
gezond te maken en te houden

Hij wil ook een zo groot mogelijk aandelenpakket
vergaren........
ok, lijkt me ook een goede insteek. Belangrijkste is inderdaad overleven....toch ook wel blij dat we niet in Arnhem wonen op het moment....

Hoop dat bij de investeerders ook grotere namen zitten met de wat betere connecties....zodat wellicht een aantal grote sponsoren binnengehaald kunnen worden....maar dat is van latere zorg...


0
Woensdag 20 februari 2008 om 21:56 uur

Delft

Kikoman schreef:

Eindelijk iemand met een kritische visie.
Wij worden gezien als familie fl......  dat zegt genoeg.
Op de manier zoals het gisteren in beeld gebracht werd wel ja. De gemiddelde nederlander denkt kijk daar heb je er weer een van dat gajus. Het begin viel best mee alleen duurde de uitzending 5 minuten te lang. Als de gemeente niet helpt steken we het stadion in de brand. Lekkere handige opmerking. Kijk er zijn betere manieren om je standpunt duidelijk te maken zoals  de demonstratie van afgelopen zaterdag. Wordt tijd dat er eens wat Haagse prominenten in de bres gaan springen . Die Jansma had wel een mening waarom het mis was gegaan zou liever zien dat hij actief gaat lobbyen om die club weer op de rails te krijgen. Anders is het denk ik over 14 dagen over zoals er al werd beweerd.  
0
Dinsdag 19 februari 2008 om 17:48 uur

ouwe garde

bulldog schreef:

leek wel een uitwedstrijd voelde me egt 18 of 16
lopen door de stad en singing den haag ouwe 
herinneringen kwamen boven thanks guys
het was inderdaad top ouwe tijden herleefden.
alleen toen ik 18 was en we gingen uit dan liep ik altijd vooraan, altijd klaar voor de strijd ,nu ben ik 45 en liep ik achter aan  ouwehoeren over die tijd met gasten van vroeger.
echte ouwe garde was er nu met ze alle opweg naar nieuwe hopelijk ook betere tijden voor onze geel gr
oene trots.
FCDH FOR EVER.
0
Zondag 17 februari 2008 om 11:29 uur

Nu online

LeoH, Remy V, Ran1972, RickZ, jbdh, ADO079, Tuurke63, ADOZoetermeer en 258 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 507
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2