Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gisteren

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 508
Volgende pagina

lulijzer

Yo schreef:

                           Waterman

                         Kum     Dereijk       
Ammi                                                   Pique
                                     Ranko
         Buijs                                                 
                             v/d Bergh
                                                            Soltani
(Aankoop)                
                              Powel of (Milic)

-----------------------------------------------------------
Dit is hem wat mij betreft. Dan Denneboom, Slory of De Mul voor rechtsbuiten.

Bank
Zwinkels
Horvath
Lorenzo Pique
Van Hese (liefst aankoop)
Bosschaart
Resordihadjo
Cornelisse
Verhoek
(milic of Powel)
Laat Slory maar zitten na gisteren. drukteschopper, lijkt me niet bevordelijk voor de groepsdynamiek.
Wegblijven die gozer!
0
Zaterdag 18 juli 2009 om 12:20 uur

ADO supporter Leidschenveen

Bert schreef:

Let op wedstrijd tegen Valencia is nog niet uitverkocht.

Ben net kaarten wezen halen in Den Hoorn. Vanmiddag moesten ze diverse mensen teleur stellen want ze kregen de melding uitverkocht vertelde de verkoopster. 

In Den Hoorn!! moesten ze mensen teleur stellen waar 80% voor 010 is/was. Laat staan in Den Haag. Er zijn dus weer kaarten te krijgen. Zou of morgenochtend gelijk naar de ticketbox gaan of morgen naar het stadion.

Voor vak G zijn nog genoeg kaarten heb rij 4 stoel 1 en 2.

Ik zou niet te veel waarde hechten aan het rijnummer, ik ging op de eerste dag van verkoop, op maandag 6 juli, kaarten kopen voor M, en ik kreeg rij 11 toegewezen. Ik weet van een supporter van een ander forum dat hij gisteren is geweest en hij kreeg rij 10. Dus ze hebben geen slang in de kaartverkoop.

Als je graag een keer David Villa wil zien ballen, zou ik wel morgen naar het stadion of ticketbox gaan, en en niet aan laten komen op woensdag. Ik kijk er helemaal niet gek van op als het gewoon uitverkocht is. Valencia is een mooie club om tegen te ballen. Dat soort clubs zullen we helaas de komende jaren niet veel in het stadion zien.

0
Vrijdag 17 juli 2009 om 20:19 uur

Rob

Leiden schreef:

dan is `ie in elk geval beter dan verhoek ;)
Nounounounou..... ik ben geen fan van m maar gisteren deed Verhoek t toch echt niet slecht.
Ik vind wel dat onze tokomstige nieuwe aanvaller een vleugelpeler moet zijn
0
Vrijdag 17 juli 2009 om 00:11 uur

Kees

Ruurd schreef:

ja tegen top oss wel ja. man man wordt je nou nooit moe van die juichverhalen. je lult maar raak eerst ratel je dat we zeker 4 spelers nodig hebben. En nou niet zeker. Nou die td zal snel door het ijs zakken nu blijkt dat hij helemaal niemand kan halen.

Lezen, probeer te lezen. Ik ben positief over de Wesley Verhoek die ik gisteren gezien heb.

Nergens schrijf ik dat ik niet achter mijn standpunt blijf dat we zeker 4 a 5 spelers moeten halen om deze selectie volledig op eredivisieniveau te hebben om niet meer in de problemen te komen.

Waterman en Ricky van der Bergh zijn er inmiddels dus nog 2 a 3 erbij. Dat aantal wordt dus nu ook door Atteveld en Wetzel bevestigd.

Overigens is dat Wetzel toch niet te verwijten als er niet voldoende financiële middelen zijn. Of moet hij daar ook al voor zorgen?
0
Donderdag 16 juli 2009 om 16:41 uur

Kees

kojak1 schreef:

met het eerste is toch niks mis mee vincent,een hoer in een caravan.lekker warm.
Schaam je, gisteren teveel evenementenbier gedronken?

In de tweede helft hadden we minstens zo`n zes a zeven goede kansen met vooral dank aan Verhoek. Zal die eindelijk zijn belofte gaan inlossen? In ieder geval gisteren liet hij zien dat ie wel degelijk veel potentie heeft.

0
Donderdag 16 juli 2009 om 11:24 uur

Advertentie

Midden-Oost

Zomaar een berichtje:

Ik las gisteren in het AD dat Stoffels naar Haaglandia gaat, niks bijzonders. Verder stond in dat artikel te lezen dat Haaglandia dit jaar een ijzersterk IX heeft en zich wil kwalificeren voor de Topklasse die volgend jaar start. 

Het duurt misschien nog even maar wat vinden alle hier gewaardeerde shouters ervan als Haaglandia straks via de Topklasse instroomt naar de 1e divisie ?

1. leuk, ga er dan vast eens kijken op vrijdagavond;
2. geweldig, straks weer een spijkerharde derby in Den Haag;
3. vreselijk, een concurrent, je kan met geel/groen niet meer door Rijswijk lopen;

Er is straks weer van alles mogelijk, wie weet Westlandia, Scheveningen en ook heel serieus Rijnsburgse Boys willen een BVO worden.
0
Donderdag 16 juli 2009 om 08:47 uur

Yo

Hagie307 schreef:

Die Lorenzo Pique is ook wel een topper hoor knalde er gister ook een aantal malen goed in zonder pardon.
Denk persoonlijk dat Ammi t redelijk moeilijk gaat krijgen tegen hem.
Alhoewel Ammi meer mee opkomt. 

Ik vond hem een van de betere op het veld gisteren. Maar ammi is wel een klasse beter!
0
Donderdag 16 juli 2009 om 08:03 uur

Brian2

Stadion ADO Den Haag model voor burcht van Cambuur

(tekst: Fred van Dijk en Wiebe Woudstra http://www.wiebewoudstra.com)

De Cammingha Burcht

Vrijgegeven zijn ze nog niet (er is wel een officiële brochure), maar duidelijk is al wel dat bij de eerste schetsen voor een nieuw Cambuurstadion wordt uitgegaan van een stadion volgens het voorbeeld ADO Den Haag. Het stadion van ADO Den Haag valt vooral op door de metalen beplating (aan de buitenzijde). Geen idee of het mogelijk is, maar als er dus gekozen wordt voor een ‘beplaat’ stadion, dan zouden wij graag een houten beplating voor willen stellen. Dat suggereert duurzaamheid en is (daarmee) wellicht de bron voor subsidies uit onverwachte hoek(en) en geeft meteen de gelegenheid om het karakter van een burcht te versterken. We horen u denken. ‘Leuk idee’. En het moet gezegd. Daarin heeft u helemaal gelijk. Voor de inrichting van de binnenkant zal Cambuur, zodra er groen licht is voor de daadwerkelijke bouw, in overleg treden met haar supporters.

Komkommertijd (4)

Het is komkommertijd. ‘Een periode van het jaar waarin weinig nieuws te melden valt omdat politici en veel anderen op vakantie zijn’ zo definieert internet encyclopedie Wikipedia en voor ons ook een periode die volgt op 7 (afgesloten) jaren van (sportieve) komkommer en kwel.
Weinig nieuws dus al zijn er wel wat korte mededelingen te doen. Te beginnen met – alweer - een mededeling over Shkodran Metaj. Gisteren kwam hij nog niet maar vandaag komt hij wel. Cambuur en Groningen zijn het namelijk alsnog eens geworden over een huurovereenkomst voor één jaar. Daarmee is de selectie van Cambuur nu zo goed als rond. De bodem van de schatkist is echter nog niet helemaal in zicht en er blijft ruimte voor nog 1 versterking; waarbij de voorkeur uit gaat naar een centrale verdediger.

Versterkt wordt ook de organisatie van Cambuur. Dat gebeurt met ingang van 01 augustus van dit jaar. Dan treedt een even opvallende als logische naam in dienst als financieel directeur. Het enthousiasme in Cambuurkringen over de betreffende persoon is begrijpelijk. Vrijgegeven wordt de naam voorlopig nog niet.
0
Woensdag 15 juli 2009 om 21:40 uur

HJF

Edwin schreef:

Hij zegt toch: morgen.....
Nog niet wakker?
Gisteren zei hij dat toch.
0
Woensdag 15 juli 2009 om 12:07 uur

supporter..

Rayan Donk was gisteren bij de wedstrijd op laak
0
Zondag 12 juli 2009 om 20:27 uur

Nu online

Adonees, JP, Max, Aad, Alle ballen op Jort, Rob2002, Tante Wil, GS, Cor-0174, Bolskie, ton, haagse jr en 235 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 508
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1