Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jongen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 513
Volgende pagina

Ferdy

DHFC070 schreef:

Tira Tira Tira.
Als hij te laat komt of niet komt op een training volgt een disciplinaire maatregel dat vind ik dan niet zo heel gek. Dat je dagen lang gestraft wordt en zelfs niet mee op trainingskamp mag vind ik weer een heel ander verhaal. En dan heb ik het nog nieteens over de specifieke maatregel want hoe kinderachtig is dat nu wel niet?

Buiten dat vind ik het vreemd dat heel het stel afreisd naar Spanje want bijna de gehele selectie verdiend zo`n snoepreisje helemaal niet. Heb zelden een ploeg zo onder zijn niveau zien spelen als de afgelopen anderhalf jaar.
Gewoon n hele griezelige trainer dit. Dat die jongen op zn 19e n keer in de fout gaat door n uurtje te laat te komen gut gut. O nee, hij moet wennen aan het Nederlandse voetbal. Nogmaals uitermate eng van Steijn, Tira kan je dus gewoon afschrijven vanaf nu.

Twitter/Tweet die knul even; gewoon hart onder de riem steken: @CatalinTira

Maar goed..Steijntje..zolang jij er zit kom ik niet meer in t stadion! De mazzel!
0
Zondag 5 januari 2014 om 16:43 uur

Ferdy

Het begin nu zo langzamerhand echt lachwekkend te worden met Steijn.
-> Neemt Tira niet mee naar Estepona!

Waarom haal je zo`n jongen dan?

http://www.adofans.nl/article/11451/Foto_s_zondagtraining__ADO_met_5_jeugdspelers__maar_zonder_Tira_naar_Spanje.htm?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
0
Zondag 5 januari 2014 om 15:53 uur

ADODENHAAG

070-Hagenees schreef:

Precies. Gorter heeft ook een grote stootkracht. Dat mis ik vaak van onze middenvelders dit seizoen.
Ze bieden Gorter echt niet voor zijn volle salaris denk ik, stel ADO betaalt 50% van zijn salaris, alle reden om die jongen te halen. Malone hoef je dan ook niet meer gedwongen op het middenveld te zetten, kan je Bakker rustig laten komen en mag Van Haaren binnenkort naar de Jupiler (en niet met ons erbij ).
0
Zaterdag 4 januari 2014 om 13:37 uur

Mitado

Pfft gezeik met steijn, alsof die Tira zo`n type lalkovic is, ik geloof nog steeds in deze jongen!
0
Vrijdag 3 januari 2014 om 13:47 uur

<FCDH>

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Disciplinaire straf voor Tira
Voor Catalin Tira begint het nieuwe jaar minder goed. De Roemeen kan een sanctie tegemoet zien.
Lees het nieuwsbericht
Begint het gezeik nu alweer het jaar is net 3 dagen oud hij doet net of ie een week te laat is wat kan ie jongen er nou aan doen dat ie ff wat later land?

Waarom is steijn nog niet weg?
0
Vrijdag 3 januari 2014 om 12:33 uur

K.B

marcellino schreef:

ja joh waarom niet laten we een van de weinige speler die nog een beetje kan voetballen ook weg doen.

gunnen ik gun hem niks lekker bij ado blijven en nog een paar goede voetballers erbij als we dan vast in het linker rijtje staan dan pas verkopen ,levert het ook meer op.

ongelooflijk dat shouters hier praten over gunnen en wie verkocht kan en mag worden als we op de rand van de afgrond staan en dan zeggen dat we in hart en nieren ado supporter zijn.
Wat kom je nou weer met dat sentimentele gelul aanzetten. Uiteraard doel ik erop dat we erin blijven en dat die jongen dan de eerste is die aanspraak maakt op een transfer. Met een beetje pech hadden Holla en van Duinen al ergens anders gespeeld afgelopen zomer.

Van Duinen is godverdomme een van de weinige die elke wedstrijd honderd procent geeft in tegenstelling tot een heleboel andere spelers. Spelers houden en betere spelers halen is een leuk vooruitzicht, maar totaal onrealistisch als je kijkt naar de huidige sportieve prestaties. Ik zie van Duinen graag blijven, maar samen met Gerth laat hij zien dat hij het huidige niveau van ADO ontstijgt. Misschien niet altijd even constant, maar na een aantal jaar zal die jongen toch de stap willen maken en zeg zelf, ADO in de huidige vorm, daar wil je niet voor een derde opeenvolgend jaar in voetballen, of ADO hem nou hoog zit of niet.

Mijn shout heeft helemaal geen inhoudelijke bedoelingen waarin ik zeg dat ik die jongen graag zie gaan. Dit jaar zijn de sterkhouders Holla en van Duinen gebleven en zijn er goede jongens als Gerth, Zuiverloon, Alberg en Gouriye bijgekomen en dit heeft niet geresulteerd naar het linkerrijtje waar naar gestreeft wordt.

Waar hebben we het in godnaam over. van Duinen wordt door ADO onder gewaardeerd en jij verwacht dat die jongens braaf bij de club blijven voor een minimaal salaris. Waar is dat verbeterde contract voor hem dan waaruit de waardering voor je beste spelers blijkt?! Hij speelt toch echt voor een minimaal salaris, in tegenstelling tot Poepon die 2 of 3 keer zoveel verdiend!
0
Zondag 29 december 2013 om 11:51 uur

Advertentie

K.B

Ronaldo schreef:

Van Duinen zit daar samen met zijn broer, had al eerder aangegeven dat hij een wedstrijd in Engeland ging kijken. Maw geen paniek.
Van Duinen is wel de eerste die een transfer verdient. Gun het die jongen zeker aan het eind van het seizoen.
0
Zondag 29 december 2013 om 10:51 uur

H@@GenEES

rien1 schreef:

Ik ga me nu nog meer zorgen maken. Zelfs onze superkeeper die zelf nog wel eens foutjes maakt is nu al de weg kwijt.

Niet te geloven gewoon, "kwaliteit voor de playoffs"!
Ik dacht dat hij play-offs voor na-competitie bedoelde, maar hij bedoelt echt de bovenste plekken voor Europees voetbal!!
Wat moet die jongen dan zeggen, net zo als jij dat alles wat er bij de club gebeurd al jaren kut is en als het kon hij ook geen wedstrijd meer zou komen?

Aangezien het allemaal nog heel dicht bij elkaar zit kun je idd na 3/4 keer winnen op koers van de playoffs zitten in deze gekke competitie, en ook heeft hij een punt dat er veel wedstrijden gewoon domme pech hebben gehad met als hoogtepunt de wedstrijd tegen RKC.

0
Vrijdag 27 december 2013 om 09:35 uur

Petah

Zit nou al een tijdje mee te lezen en wat zeggen die Roel en Riel fout dan
Sinds die steyn er is is er een hand vol goeie wedstrijden gespeeld hij heb alles wat er in het jaar van de brom is opgebouwd vert

Want vergeet niet dat jongens als Verhoek immers de rijck weg hier wouden onder hem er zijn tal van miskopen geweest er is nog geen speler beter onder hem geworden hij doet zelf maar wat dat zie je maar aan de opstelling elke week

En dan moeten we maar nemen omdat hij een haagse jongen is nou ik zei al op ado forum toen ie aangesteld werft dat t niks was niks word en nooit iets zal worden onder hem en ik zeg t weer




0
Dinsdag 24 december 2013 om 10:45 uur

1905

Kees schreef:

Wat er moet gebeuren? Mijn lieve God. Dat weet ik ook niet. Als de oplossing is een trainerswisseling dan moet dat gebeuren in het belang van de club. Maar ik betwijfel of dat de oplossing is. Je leest, hoort en constateert dat zo`n wisseling maar heel kort effect heeft.

Mogelijk is de inbreng van Kevin Jansen, die toch voor de aansluiting tussen de linies zorgde, onderschat. Of missen we het leiderschap van Holla steeds meer? Hoe kan en mag Tommy gister nou die pingel nemen?

Als we die pingel en rode kaart gister niet tegen hadden gekregen was dat doelpunt toch wel gevallen. Op drie minuten na of zo was PSV de betere ploeg in de eerste 30 minuten.

Echter op het ogenblik wordt Steijn en de club werkelijk alles verweten. Dat gaat me veels te ver. Jammer.
Word soms wel eens een beetje onpasselijk over de manier waarop jij die Steijn het hand boven zijn hooft blijft houden, maar wel fijn toch zo`n jongen van de stad, de stad waar je zelf niet eens woont.
Hij is de wedstrijd in gegaan met de schade beperkt houden, en na een half uur de hoop dat je psv pijn kan doen, je moet het veld in gaan met de instelling we GAAN ze pijn doen, en als die in stelling er niet is leg ik de schuld daar van bij Steijn.
0
Maandag 23 december 2013 om 13:18 uur

Nu online

tjapi01, Aad, Haagse070_, ps070, jbdh, ypenburg070, buurmanBrutus, guru, fcdh-denhaag, MichelAdamsMatje, bommetjebas, Thehague070, ADO079, yesyes, Twa, FC Den Haag! en 125 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 513
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5