Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: waarom

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 515
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

JB schreef:

Mijn eerste indruk wat ik de afgelopen nachten aan informatie terug gevonden heb, is dat Zheng van een hele andere orde is dan Wang Hui, van wie eigenlijk al direct vast stond dat hij de baas niet was.

Zheng is ook niet de uiteindelijke baas, voor zover ik nu zien lijkt dat de eigenaar van de K.Wah Group (JiaHua wordt in Chinese berichten ook wel met Wah Oriental aangeduid) te zijn, die er uit ziet als de Chinese Barry Hughes.
En dan praten we toch echt over top10/20 in China.

Maar Zheng zit duidelijk wel veel hoger in de boom (daarom kon hij die 2 miljoen wel direct over laten maken) en heeft ook in het verleden hoge functies bekleed, o.a. bij grote bedrijven in de sportmarketing als InFront China, Octane Group China en World Sports Group.

Mijn inschatting is daarom dat Zheng zelf beleid maakt.
En dat hij het niet heeft over Ajax doen vergeten, maar wel over op langere termijn toonaangevend worden, geeft denk ik aan dat hij realistisch(er) is, maar toch ook ambitie heeft er iets van te maken.

Maar in hoeverre hij dat bij onze club in de praktijk gaat brengen durf ik nu nog niets van te zeggen.
Daarvan is nog helemaal niets terug te vinden.
Los van je onderzoekswerk. Waarom zat Wang in de arena op de tribune. Wat is daar het idee achter?
0
Woensdag 1 februari 2017 om 21:10 uur

KR96

Hopen dat die Zheng dan een goede invloed kan zijn op de club. Als het vertrouwen in Wang tot het nulpunt is gedaald, waarom neemt Zheng dan de zetel in de RVC niet over?

Ik ben zelf niet voor een meerderheid Chinezen in de RVC, maar dat zij enige invloed willen vind ik niet vreemd.
0
Woensdag 1 februari 2017 om 14:31 uur

Bolskie

Aad schreef:

Nee daar mag je andere conclusies uit trekken. Hoorde het van een kennis die een rij of 4 schuin achter hem zat. (Ja, ik heb goede kennissen die Ajax sponsor zijn.)

Het was wel een feit en onderstreept duidelijk dat ADO en voetbal in het algemeen hem niet zo veel (meer) interesseert. Zijn goed recht overigens.
Oke, naja dat zou moeten blijken. Vraag mij dan af, als het hem niks zou intresseren waarom hij dan nog uberhaubt de moeite neemt om heen en weer te blijven vliegen en de gespreken blijft aangaan. Lijkt mij niet dat je zoiets voor de lol doet.
0
Woensdag 1 februari 2017 om 11:11 uur

oodh

Wat ik echt niet begrijp is wat Wang kwam doen in de Arena. Wanneer ze echt wat van de club willen maken hadden ze toch wat versterkingen moeten laten komen. Het risico dat het fout gaat met een degradatie is groot. Waarom gaan ze dat risico lopen?
En wanneer ze niets met de club willen, waarom zat Wang daar dan?
0
Woensdag 1 februari 2017 om 10:33 uur

jajoh

KR96 schreef:

Tamata ook naar ADO.

Via AD (Wietse)
Voor een colaatje en een Unox worst, ach ja waarom niet.
0
Dinsdag 31 januari 2017 om 22:35 uur

Advertentie

Leidse ADO-fan

GreenYellowTheHague schreef:

We zijn een top club in wording. Geef die spleetoog toch is een kans man.

ON-GE-LO-VE-LIJK
Denk het ook ,

Als er straks met Zheng i.p.v. Wang, die steeds meer uit beeld zal gaan verdwijnen, straks zaken moet worden gedaan en Knuppe en van der Have duidelijke (investerings)spelregels opstellen voor de Directie, RvC en aandeelhouders voor de toekomst, waarom zou het niet kunnen werken?

Bedenk wel :

1. als de gemeente eigenaar wordt van de aandelen, dan wordt er nooit geinvesteerd in ADO, zij passen alleen op de winkel.

2. als de `Haagse jongens` de aandelen hebben , dan gaan zij ook niet met miljoenen strooien

3. Het bedrijf van Zhen heeft een vermogen van 400 miljoen euro, zij zijn als enige in staat om echt te investeren in ADO.

Of dit ook gaat werken valt of staat vooral met de spelregels die Knuppe en van der Have moeten gaan opstellen.

0
Dinsdag 31 januari 2017 om 19:29 uur

Bert

Waarom praat iedereen over Kristensen. Goede wedstrijd een keer tegen Twente gespeeld en misschien nog wel 3 a 4 keer tegen een andere club maar dat was het dan wel zo`n beetje.

Verder aardige gozer hoor.. Maar de oorlog ga je daarmee niet winnen.
0
Maandag 30 januari 2017 om 23:32 uur

Haagse Roel

Vakkie-G schreef:

Iedereen al uitgelachen na het zien van van het bericht over die ruildeal?
Ellende ellende......neem het al jaren niet meer serieus , al onder Kallen was het een bende en ben ik afgehaakt in 2012, de ene directeur naar de andere werd ontslagen door die dictator. En ja , hij heeft de club gered maar..Van enig beleid dat ADO beter zou maken was toen ook al geen sprake ,Gezond maken van de club , jazeker , maar niet uit liefde voor ADO , zoals die van Seumeren bij Utrecht , maar uit eigen belang. Alles wat kwaliteit had werd verkocht om zwarte cijfers te draaien en de club te verkopen.

Dat recht heeft ie als zakenman , niets mis mee , maar niet gaan doen alsof je zo betrokken bent bij de club , want dat is hij helemaal niet , nooit geweest ook. Dat er geen NL investeerder kwam ook waar, maar onze Mark wist zeker dat ADO baat had bij de nieuwe eigenaar

Kan ie een keer een skybox vooruit betaald hebben en wat salarissen hebben betaald.........mag het met die 2 miljoen boeteclausule die ie in z`n zak gestoken heeft. Geen cent naar ADO !!!

Dus H@@g en Kallen for President , waarom heb je je naam veranderd ? Je Kan wel tot het eeuwige blijven zeiken over Wang, terecht , maar jullie Godfather is gewoon mede verantwoordelijk voor de ellende waar de club al tientallen jaren in verkeerd.

0
Maandag 30 januari 2017 om 18:10 uur

allround hagenaar

grijze gek schreef:

Zal je zien dat die Marengo uit wraak tegen ADO 2x gaat scoren
Kan er iemand vandaag op de training Petro effe op z`n bek timmeren
helemaal met je eens. Marengo heeft eindelijk een standpunt ingenomen, wat andere spelers nalaten. Petrovic loopt - voor eigen belang - spelers kapot te maken. marengo wil niet meer onder die zelfingenomen babbeltruc voetballen.
Dat is ook de reden, waarom andere al reeds zijn vertrokken. Alle jeugd talenten lopen weg en over een tijdje zijn dat ook de andere talenten die net komen kijken. Zijn we dankzij die Pinokkio meer dan 20 jaar terug in de tijd gegooid. ACTIE VRIJDAG AVOND VERWACHT
0
Maandag 30 januari 2017 om 12:31 uur

Bert

Maar goed genoeg over de bijen en de bloemetjes. Mochten we in de eredivisie blijven wil ik gewoon eens naar die stink Arena volgend jaar. En ja dan moet er ook Ajax supporters bij ons komen.

Ik zou zeggen strenge regels maar het moet wel een keer mogelijk worden. Waarom hebben wij anders het best beveiligde stadion van Europa. Ze kunnen zo goed inzoomen. Als ik een peuk opsteek weet de veiligheidscoördinator of ik hem in mijn linker of rechter hand heb. Dat zwaar beveiligde stadion is toch niet gebouwd voor de uitsupporters van Pec Zwolle.

Begin gewoon eens met 250 man schreef het vanmiddag ook al. Als er supporters zijn die daar niet tegen kunnen blijf dan weg.
0
Zondag 29 januari 2017 om 22:34 uur

Nu online

ps070, pajam, Remy V, Langebach2, jbdh, BLEISWIJK-1, barney0700, Baco070, guru, Vak_W, Bhattoe 74, Dappere dodo, James, vakkiel, Alle ballen op Jort, buurmanBrutus, fcdh-denhaag, kojak1, Bollie74, ADO079, Marcie, Dannyy, William, yesyes, Erba1, Madmax, wiegah070, Robztw en 233 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 515
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5