Welkom in de shoutbox, gast
<FCDH>
Op hetweer.nl komt een enorm pak sneeuw in deze richting. Bij het vooruitkijken op al die radars wordt alleen nooit rekening gehouden met het uitdijen daarvan. Deze sneeuwvlek wordt nl steeds breder. Meestal zo 2 uur van tevoren is dat op een klein stuk aardig in te schatten. Alleen zijn de meeste supporters dan al onderweg met gevolg dat de wedstrijd misschien wordt afgelast als ze in het stadion zijn.
Zou niet slecht uitkomen trouwens met die geschorste spelers.
kijk maar ff rien welk vak je wil volgend jaar ik zou voor O of n of m gaan zit de meeste sfeer
uitwedstrijden kan ik helaas niet dat gaat ff niet nu
mochten we elkaar niet zien rien succes vanavond en hopelijk 3 punten hebben we echt nodig
![]() |
Zaterdag 30 januari 2010 om 14:04 uur |
<FCDH>
Ik ben er al!!
Ik had ook al het idee dat ik weer kon gaan werken, maar heb nog geen foontje gehad. Ik vind het allang best.
Al kan het ook dat over 5 minuten ineens een "coordinator" aan de telefoon hangt dat ik bv richting remise moet.
Volgend seizoen ben ik in ieder geval weg van K. Dat staat vast. Alleen je kent het verhaal over het lang recht stilstaan tegen die pest-stoeltjes
Ik kom volgend seizoen op zeker jullie kant op! Ook leuk om jou eens te ontmoeten.
ja ik ga vanavond rien maarja in die drukte komen we elkaar nooit tegen natuurlijk bij henk patat kom ik nooit haha maar wil jou en ooievaar en haagse roel en de andere ook wel is zien heb alleen een bloedhekel aan zoeken haha wanneer is die nieuwe suphome open dan vanavond?
![]() |
Zaterdag 30 januari 2010 om 13:58 uur |
Midden-Oost
als ik zo de berichten lees vrees ik voor rien dat ie moet werken?rien waar zit je man ?rien jij zit toch altijd in vak K?dat is in een hoek man ik weet niet of je een scc heb?kom volgend jaar naar vak O man of N daar is veel meer sfeer en zitten ooievaar en haagse roel ook altijd als goed is?en ik zit daar uh sta ;)ook altijd
Net nog even langs het stadion gereden. Ze zijn druk aan het strooien dus ze doen er alles aan om het doorgang te laten vinden. Ik hoop eerlijk gezegd dat het afgekeurd wordt en het liefst de komende weken ook. Met Ammi, Horvath en Hese in de basis weet je eigenlijk al bijna zeker dat je vanavond weer verliest. Na de winst gisteren tegen van Willem II op RKC telt er nog maar 1 ding : niet rechtstreeks degraderen.
![]() |
Zaterdag 30 januari 2010 om 13:23 uur |
<FCDH>
wil niemand ontmoedige maar er komt geen einde aan
Langdurige vorstperiode in zicht
Meer sneeuw
Vanmorgen is de rust in de atmosfeer weergekeerd. Er volgt een overwegend zonnige zaterdag, maar vanavond neemt de kans op sneeuwbuien opnieuw toe. Morgen is er meer kans op sneeuw. Januari behoort na morgen officieel tot de koudere exemplaren in de meteorologie. Het is in veertien jaar niet meer zo koud geweest. In De Bilt bleef de gemiddelde dagtemperatuur onder nul steken. 23 dagen bleef de temperatuur onder nul en sinds december lag er op 29 dagen sneeuw.
De winter is nog niet voorbij. De komende dagen zal er op uitgebreide schaal sneeuw vallen bij temperaturen rond het vriespunt. In de nachten kan het matig vriezen.
ik hoop wel dat ze het vanavond op tijd bekend maken of het doorgaat of niet straks sta je daar en kan je weer naar huis???
![]() |
Zaterdag 30 januari 2010 om 12:33 uur |
haagskwartiertje
hou me hart vast vanavond het is wel duidelijk dat er veel van het plubliek verwacht wordt vanavond want zonder onze stemmen zijn we nergens kom op den haag
atteveld eruit oper naar een verzorgings huis
wielaard maar halen en nog een andere spits die wel kan spelen en niet aleen maar naar dokters hoeft
enm hoe staat het met Mitchell Piqué ?
![]() |
Zaterdag 30 januari 2010 om 12:27 uur |
jajoh
Volgens HCF heeft Vd Bergh gisteren nagetrapt/doorgeschopt op Zwinkels. Pfffff.
Vermoedelijke opstelling
Zwinkels
Ammi Horvath Derijck V Hese
Buijs Luijckx Toornstra
Verhoek Milic Soltani
Al hoop ik persoonlijk dat Milic vervangen wordt door de in vorm zijnde Santy Hulst.
als dat waar is van vd Bergh, moeten ze 'm meteen op de tribune zetten of z'n contract ontbinden (en naar een goeie psychiater sturen!) Als het vanavond doorgaat en we spelen echt met van Hese wat Atteveld zegt, dan vrees ik het ergste......
![]() |
Zaterdag 30 januari 2010 om 12:18 uur |
Advertentie
haagskwartiertje
Kees
Tegen de avond trekken pittige winterse buien het westen van het land binnen met lokaal intensieve sneeuwval en onweer. Aan het einde van de avond verlaten de intensievere buien het (zuid)oosten. De wind draait vanavond naar een noordwestelijke richting en is aan de kust krachtig, boven land meest matig.
We beginnen pas om 20.45 uur en ik krijg het vermoeden dat het er afgegooid wordt. Het veld zal wel bespeelbaar zijn vanwege de verwarming via de drainage maar eerder vanwege de veiligheid voor de toeschouwers.
![]() |
Zaterdag 30 januari 2010 om 11:39 uur |
<FCDH>
kojak1
Wanneer ik de hoeveelheid zie die hier in Alphen aan den Rijn is gevallen wordt het heel hard werken om de grasmat sneeuwvrij / bespeelbaar te maken.
We krijgen vanmiddag weliswaar wat dooi en ook geen sneeuw maar vanavond na zonsondergang gaat het weer vriezen en daarna sneeuwen.
Voorlopig houd ik erop dat het afgelasten wordt.
je hebt vanavond de ruimte Aad,die twee slanke jongens,me broer en ik dus,kunnen helaas niet.ook hier ligt wel sneeuw en dat zal wel verdwijnen,dus krijg je weer zo een baggerveld.maar na ik hoop 3 punten.
![]() |
Zaterdag 30 januari 2010 om 09:32 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 26 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |