Welkom in de shoutbox, gast
sjampie
AZ en Feyenoord hebben toch ook geen cent te makken ? Hoe kan het in godsnaam dat zij straks misschien met onze kroonjuweel weglopen ?
Ik hoop dat het alleen een truuk is van Kubik zijn belangenbehartigers ( Ling ) om ADO onder druk te zetten om snel met een goede aanbieding te komen.
Waar haalt Feyenoord die munten vandaan ? Geen goed begin van deze dag...............
zo dacht ik er ook over het rotte is dat een Feyenooit wel een beter salaris kan betalen !!
![]() |
Woensdag 26 januari 2011 om 08:08 uur |
ADODENHAAG
wat zou bas dost kosten dan? lees net dat feyenoord hem over wil nemen... dan moet dat voor ons toch ook wel haalbaar zijn?
Gaat alleen om huur dus salaris. Feyenoord kan dan geen spelers kopen, maar het salaris wat ze kunnen betalen is nog altijd meer dan bij ons het geval.
![]() |
Maandag 24 januari 2011 om 16:24 uur |
JB
Ik las het net ook op Teleneus, maar dat kunnen wij toch echt niet betalen. Wellicht in huurvorm, maar Dost is een echte spits, die hebben we nu niet nodig.
Zag trouwens dat VVV nu interesse heeft in Shouf Shouf.
Volgens Elf biedt ADO El Akchaoui de helft van het salaris dat hij bij Heerenveen krijgt.
Kennelijk kan hij dat salaris bij VVV wel krijgen.
Tja, met al die Japanners en Nigerianen daar schrikken ze niet zo gauw van een stevig salaris.
![]() |
Donderdag 20 januari 2011 om 12:04 uur |
DHFC070
DenHaagFC
ADO supporter Leidschenveen
Stelde niks voor.. had niks met hooliganisme te maken ofzo. Ja, er werd gezegd dan 'joden' zeggen moet kunnen. Was verder gewoon een nette reportage.
Ik geloof er niks van dat AZ Boymans wilt.. zolang Pelle en Jonatas daar zitten komt er geen spits bij. Afwachten dus.. alhoewel, als wij hem nu al vastleggen zijn we iedereen voor. Maar een noodaankoop moet het ook niet worden, hij moet in het team passen..
Jonathas ? Die ligt al 4 maanden op zijn luie reet op de Copa Cabana, onder het mom dat zijn moeder ziek is. Dat hij geen salaris krijgt schijnt 'm niet te deren.
![]() |
Dinsdag 18 januari 2011 om 07:48 uur |
yesyes
Winterstop in Duitsland en Rusland duren veel langer. Vervolgens spelen ze vd zomer langer door en mogen ze (kubik en Bulykin) zich bij Ado melden die al in juli weer begonnen is. Jongens hebben amper vakantie gehad. Bulykin is een top spits en dat laat hij zien als hij meedoet.
Hij is helemaal geen topspits, als die dat was dan had die al veel eerder gepresteerd bij ze vorige clubs. Hij is een beest in scoren en op de juist plaats staan maar verder is het matig je zal hem bijvoorbeeld nooit 5 man zien passeren om te scoren, wat een topspits wel kan. Maar ja voor ons is die perfect met een verhoek die de ballen op maat voorgooit daarom is wesley nu ook zo in topvorm omdat er eindelijk iemand staat die ze wel afmaakt. Dus ik hoop dat wesley blijft volgend seizoen dan denk ik dat bulykin ook wel wil inleveren kwa salaris. De interesse die nu ze tonen in booymans is meer een spelletje denk ik omdat ze weten dat er weinig clubs zitten te wachten op een russische spits die de 30 al gepasseerd is en ook nog blessure gevoelig is
![]() |
Vrijdag 14 januari 2011 om 14:39 uur |
michel
ADO wil door met Derijck en Kum
Na Lex Immers moeten Timothy Derijck en Christian Kum de volgende spelers worden die zich langer aan ADO Den Haag zullen binden. Ook trainer John van den Brom en zijn assistent Maurice Steijn gaan met de clubleiding rond de tafel.
Derijck en Kum hebben nog een contract tot de zomer van 2012. ADO Den Haag hoopt beide verdedigers langer aan zich te kunnen binden, zo meldt commissaris Mark van der Kallen aan Voetbal International.
"Met die spelers hebben we nog niet gesproken, maar dat gaat wel snel gebeuren", aldus Van der Kallen die eerder al het contract van Immers wist open te breken. Daarnaast is de club nog altijd in gesprek met huurlingen Frantisek Kubik en Dimitri Bulykin.
Ook de trainers Van den Brom en Steijn hebben inmiddels een evaluerend gesprek gevoerd. "We hebben een evaluerend gesprek gehad en daaruit kwam naar voren dat we de samenwerking wederzijds zeer waarderen. Er is geen haast bij, maar we hebben allebei de intentie uitgesproken om langer met elkaar in zee te gaan."
Logisch dat ze met kum en derijck willen onderhandelen. Er is interesse voor kum en derijck. Indien ze bijtekenen brengen ze meer op. Ze tekenen allebei niet bij tenzij ze een behoorlijke salaris verhoging krijgen volgend seizoen. Dit laatste zit er niet in dat het behoorlijk is. Ze kunnen wel meer verdienen, maar binnen de perken. Immers heeft bijgetekend omdat er een verbeterde salaris voor hem in zat. Niet super, maar voor iemand met z'n ado hart op de goede plek genoeg.
![]() |
Donderdag 13 januari 2011 om 19:45 uur |
Advertentie
ADODENHAAG
Tenzij hij er in die 20 wedstrijden 20 ofzo inschiet;-). Hoe vaak hebben we spitsen gehad die een heel seizoen meedraaien en er meer inschieten dan Buly totnutoe al heeft gedaan?
Bulykin is dit seizoen uiterst effectief.. maar als hij elk jaar blessuregevoeliger wordt gaat zijn rendement ook achteruit. (zeker als je ziet hoeveel salaris hij krijgt voor de (wel belangrijke natuurlijk) goals die hij maakt). Ik vind bovendien dat een jonge jongen die altijd fit is meer kans moet krijgen als een blessuregevoelige 30-er. In de vorm waarin Dimitri nu verkeert geldt dat natuurlijk niet; buitengewone klasse moet altijd in het veld staan.. maar als hij straks half-geblesseerd in het veld staat en minder scherp is dan hij was in de 1e seizoenshelft, dan moet je toch beslissingen gaan nemen op de spits-positie.
![]() |
Donderdag 13 januari 2011 om 13:44 uur |
Kees
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |