Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: wedstrijd

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 519
Volgende pagina

D.H.zuid-west

Iemand een idee waar je de wedstrijd te zien is?
0
Vrijdag 31 juli 2020 om 19:55 uur

grijze gek

BLEISWIJK-1 schreef:

Geen idee of dit erg is. Ik geloof best dat zijn hart bij ADO ligt. En dat het een aardige gast is. Maar wat heeft hij gepresteerd? Geen idee. Een is zeker.....ons scouting is al 25 jaar ruk. Wat dat betreft.

Dit jaar voor eerst worden spelers aangetrokken, waarbij ik een gevoel heb dat ze deze spelers gescout hebben.



Tuurlijk zal zijn hard bij ADO liggen, maar als je op zondag als ADO speelde lekker in het pluche gaat zitten i.p.l.v. langs de velden te gaan kijken voor talent dan is er iets mis.
Laat pappa lekker kijken naar de wedstrijd...........die heeft het verdiend
0
Vrijdag 31 juli 2020 om 18:19 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Ook 5 wissels in de eredivisie
Trainers mogen in het nieuwe seizoen vijf keer per wedstrijd wisselen.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 30 juli 2020 om 18:45 uur

Bolskie

jamesjones schreef:

Staat er nu wel of niet 2x cars jeans op de voorkant?

Sommige fotos met oa Immers niet, maar filmpje met Pinas weer wel?
Geloof dat de wedstrijd shirts 2keer met cars is dit ivm interviews na de wedstrijd zodat ook cars jeans in het zich is.

En de verkoop voor supporters staat er maar 1 keer cars jeans op.
0
Donderdag 30 juli 2020 om 15:58 uur

Madmax

Barend schreef:

Morgenavond 20.00 u in Maastricht is een mooie tijd.
Wordt het een experimentele opstelling, of de ouwe hap van vorig seizoen, met een of twee nieuwe gezichten? Als er maar niet als een gek gewisseld wordt.
1e wedstrijd in de voorbereiding en jij wilt niet zoveel wisselen .... wat dacht je van 1e en 2e helft compleet ander elftal.
0
Donderdag 30 juli 2020 om 14:30 uur

GroenGeelHart070

Komend seizoen zijn 5 wissels in een wedstrijd toegestaan
0
Donderdag 30 juli 2020 om 12:01 uur

Advertentie

Corleone070

Tommy schreef:

Mwah hij is er voorlopig miljionair mee. Jij ook?
Oh dus omdat benfica (waar hij overigens geen 1 wedstrijd voor speelde) hem een riant salaris bied en daardoor miljonair is geworden wil dat zeggen dat hij ook echt goed kan voetballen? Tip: kijk eens op wikipedia hoeveel wedstrijden hij daadwerkelijk ergens op niveau heeft gevoetbald.
0
Woensdag 29 juli 2020 om 22:46 uur

haguhnees87

De beste optie voor kishna is een prestatie contract betaald per wedstrijd anders zou ik er nooit aan beginnen.
0
Woensdag 29 juli 2020 om 11:36 uur

barney0700

Sprinkhaan070 schreef:

Misschien kunnen er bij Emmen niet meer in?
In dit artikel van eerder dit jaar komt dat niet naar voren dat het altijd uitverkocht is. En als iedereen voor Emmen is dan zal het toch echt 100% uitverkocht moeten zijn volgens mij.

Als ik dit zo lees kunnen we Financieel gezien toch wel jaloers zijn. Ok veel lager budget maar er word wel veel beter mee omgegaan.


FC Emmen boekte over het seizoen 2018-2019 een recordwinst van 831.000 euro. Daarin is de transfer van doelman Kjell Scherpen, die voor anderhalf miljoen naar Ajax verkaste, nog niet meegenomen. Dat bedrag is opgenomen in de begroting over het huidige seizoen.

De Emmenaren danken de winst vooral aan de geweldige bezettingsgraad van de sponsor- en toeschouwersplaatsen in het stadion sinds de promotie van 2018. De Oude Meerdijk is nog steeds wedstrijd na wedstrijd nagenoeg uitverkocht.

Nog meer goed nieuws voor FC Emmen
Maatje had nog meer goed nieuws, want voor het huidige seizoen wist FC Emmen de begroting op te krikken van 6 miljoen euro naar 8,5 miljoen euro. Het spelersbudget werd met 2 miljoen euro opgehoogd.
Volgens de penningmeester kan er bij FC Emmen onder meer veel kapitaal op het veld staan omdat de club met de kleinste kantoororganisatie van de eredivisie werkt.
,,Dus als de buitenwacht zich afvraagt hoe wij niet-EU-salarissen kunnen betalen voor spelers als Sergio Peña, dat is mede daaraan te danken.’’
0
Dinsdag 28 juli 2020 om 19:25 uur

Tommy

JB schreef:

Bij Feyenoord miste hij als 2e/3e keeper 1 jaar (januari 2016- december 2016) vanwege een ingescheurde knieband, doordat hij in een duel verkeerd terecht kwam..

Bij Heerenveen heeft hij er eind 2017 en begin 2018 2 x 3 maanden uit gelegen vanwege een schouder uit de kom.
Ja, de eerst keer vanwege te uitbundig juichen bij een doelpunt.

Maar dus echt geen man van glas.
Hij heeft afgelopen seizoen van de 26 wedstrijden er nog 6 gemist. Dus ach anyway. Van my hoeft hahn dus niet te komen en ik zie het ook niet gebeuren.
Zeker niet zolang koopmans er nog zit.
Dus we zullen jou nog veel horen bij de tegen goals.
Wat betreft tim krul, ik denk niet dat die nu naar ado komt. Zo ja dan ren ik tijdens de openings wedstrijd in mn blote reet over het veld ok. Als die niet komt doe jij het
0
Dinsdag 28 juli 2020 om 16:20 uur

Nu online

R.E. en 159 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 519
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5