Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: minuten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 520
Volgende pagina

Max

Die winter is trouwens ook een schijtluis eerste klas. vijf minuten!! Hoe komt ie erbij.

0
Zondag 14 november 2010 om 16:20 uur

Kees

Kees schreef:

Hopenlijk is Rado zondag van de partij.  Vind ik veel belangrijker dan die beker.

Uit het interview met Van der Brom op www.haaglandenvoetbal.nl

 

 

Ben je bang dat deze slijtageslag zijn weerslag zal hebben op het duel van komende zondag bij NEC uit?

,,De enige die vandaag lacht is NEC. Dat lag al uit de beker en ziet haar volgende tegenstander 120 minuten bekervoetballen. Maar als wij dat goede gevoel, dat we hebben na deze wedstrijd, weer meenemen naar Nijmegen, dan komt het wel goed. Morgen weten we meer over de eventuele pijntjes. Dan weten we ook meer over Radosavljevic (Die gaf later aan geen problemen te hebben voor zondag en dat zijn wissel preventief was – red.). We blijven overnachten in de buurt van Groningen en rijden morgenvroeg terug richting Den Haag. Daar zullen we een training hebben en het vizier weer op NEC richten.’’

 

0
Vrijdag 12 november 2010 om 08:55 uur

dirk

Haagse Roel schreef:

Klopt wel hoor, is natuurlijk een jonge jongen, heeft vind ik , ten opzichte van vorig seizoen , een terugslag. had aanvallend een paar keer eerder een steekpass kunnen geven, leed nu balverlies.......maar ach hoort bij het leerproces, prima ventje !!!!

 

Kum had trouwens ook een paar keer verdedigend z'n beruchte vreemde capriolen......

 

Maar goed , mij hoor je verder niet klagen...geniet van ons ploeggie.

Doe ik ook Roel. Afgezien van de eerste tien minuten was de eerste helft minder, maar in de tweede helft en de verlenging was ADO gewoon beter. En met een van de shouters ben ik het volledig eens dat Immers grote vorderingen maakt. Eerlijk gezegd had ik nooit gedacht dat hij dit niveau ooit zou halen.

Misschien dat Jens even in de wachtkamer gezet moet worden. Inderdaad een prima ventje, maar vorig seizoen zo van de amateurs gekomen en inmiddels heel wat wedstrijden op het hoogste niveau gespeeld, inclusief Jong Oranje. Uitkijken dat hij zich niet over de kop draait. En die Van den Bergh moet eens ophouden met mokken als hij eruit wordt gehaald.

0
Vrijdag 12 november 2010 om 00:18 uur

Haagse Roel

Jammer Boys , veldspel zag er weer prima uit. Komende twee dagen geen gekke dingen doen op de training, met de conditie zit het wel goed !!!! Zou alleen ff trainen op afwerken;)hehehe..

 

NB : Opvallend hoe DH qua conditie vooruit is gegaan....afgelopen seizoenen zakte ze na 80 minuten telkens door hun hoeven ......

Goed bezig die Brom.

0
Donderdag 11 november 2010 om 23:41 uur

Max

Jammer.

Maar eerlijk gezegd vind ik het nog erger dat we 120 minuten aan de bak hebben gemoeten. Dat kost energie. Dat bekertoernooi is niet zo aan mij besteed.

0
Donderdag 11 november 2010 om 23:22 uur

krm

Zenuwen worden me echt teveel... Wel heel veel respect voor de meegereisde supporters.

 

Nog 3 minuten

0
Donderdag 11 november 2010 om 23:06 uur

krm

Nog 7 minuten. Pfff.... Luciano laat de bal los bij een voorzet van Kubik, maar niemand kan er van profiteren...

0
Donderdag 11 november 2010 om 23:02 uur

Advertentie

krm

Lexie hoog over. 100 minuten gespeeld

0
Donderdag 11 november 2010 om 22:47 uur

supporter-noord

Tis gewoon weer een slappe hap, de eerste 10 minuten uitgezonderd. Zeker nog teveel nagefeest van zondag. Jammer, zou liever zien dat ze eens wat verder kwamen in de beker. Met al die amateurs er nog in kom je ver. Nu zie je toch niks van dat snel opjagen. Je moet die boeren niet laten voetballen.

0
Donderdag 11 november 2010 om 22:02 uur

daanyboy4

http://p2p-stream.yolasite.com/tvu-2.php eerst ff 2 minuten downloaden en dan rustig kijken doen!

0
Donderdag 11 november 2010 om 20:47 uur

Nu online

Q0172, Bollie74, Ado Vakkie S, oodh, LeoH, Alle ballen op Jort, john 147, Jk23, opper, Rikkie1, adorob, tjapi01, Lellow, KvR, GroenGeelHart070, haguhnees87 en 219 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 520
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5