Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: salaris

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 520
Volgende pagina

;)

'Opvallend, dat spelers nu ineens wel weer naar ADO willen komen'
Donderdag, 30 december 2010 om 19:30

Commissaris Mark van der Kallen van ADO Den Haag weigert de belangrijkste spelers van coach John van den Brom te laten vertrekken, zeker niet voor een appel en een ei. Vooral Lex Immers en Wesley Verhoek zijn bijzonder gewild. In het geval van Aleksandar Radosavljevic heeft ADO minder te willen. De Sloveense middenvelder kan in januari transfervrij vertrekken bij de Eredivisionist uit de Hofstad, op basis van een clausule in de contractuele overeenkomst.

Gesprekken over een nieuwe verbintenis liepen onlangs spaak op financiën, "Dat is het opportunisme van de voetballerij", verzucht Van der Kallen in Voetbal International. "Na een half jaar goed presteren denken jongens al dat ze meer geld moeten verdienen. Dat mag ook best allemaal, maar wij doen daar niet meer aan mee. Veel clubs zijn al kapot gegaan aan die spilzucht. Bij ADO laten we ons nu niet gek maken. We werken dit jaar met een salarisbudget dat veertig procent lager is dan vorig seizoen en dat bevalt prima."

De komst van Heerenveen-verdediger Youssef El-Akchaoui zal zeer waarschijnlijk afketsen. De linkspoot wil graag naar de Hofstad, maar Heerenveen houdt vast aan een bedrag van drie ton. "Opvallend, dat spelers nu ineens wel weer naar ADO willen komen", stelt Van der Kallen enigszins cynisch. "Toen El-Akchaoui nog bij NEC speelde, wilden we hem graag hebben. Maar toen ketste het af op de poen."

"Nu zijn we blijkbaar wel weer goed genoeg. Kijk, het is heel erg simpel: El-Akchaoui zit bij Heerenveen op de bank en is 29 jaar. Denk je werkelijk dat hij heel hoog op ons lijstje zal staan? Wij gaan zijn salaris in ieder geval niet overnemen en gaan ook geen transfersom voor hem neerleggen. Als hijzelf flinke concessies wil doen, dan moet hij maar bellen", aldus Van der Kallen.

0
Donderdag 30 december 2010 om 19:41 uur

JB

Kees schreef:

Ik ben niet kapot van Leeuwin en zie het niet als een speler die ons op een hoger plan brengt. Spelers voor in de breedte vind ik ook niets.

 

Van der Brom (zo komt het tenminste over) is bijna enkel in gesprek met oud-spelers van hem. Vind ik niet chque. Dadelijk is hij bij ons weg en past mogelijk hetzelfde toe.

 

Niet afhankelijk zijn van je trainer is een leerschool die al vele clubs hebben doorlopen.

Vraag me wel af hoe serieus we berichten van copy-paste internet-voetbalkrantjes moeten nemen.

 

Stel dat vd Brom met de Kerst in hetzelfde bungalowpark zat als de familie Bokila en gewoon even een kop koffie is gaan drinken daar.

Boklia twittert " heb vd Brom gesproken" en TaDa! "nieuws" is geboren!

 

En als Bokila nu (of over een jaar) inderdaad die sterke balvaste spits blijkt te zijn.

Kan je een (hele) jonge opvolger van Bulykin in huis hebben die waarschijnlijk voor 10%-15% van het salaris van onze Russische slager komt ballen.

Uit onze eigen jeugd zie ik zo iemand nog niet 1-2-3 komen.

 

Over Leeuwin zijn we het oneens, ik zie in hem zeker een goede vleugelverdediger, die bovendien ook nog op andere posities het eredivisie niveau aan kan.

 

En "geen spelers voor de breedte"?

Kees, we zijn het denk ik toch wel eens dat op dit moment de bank met afstand de zwakste plek van ADO is?

Zeker nu "het linkerrijtje" de doelstelling is.

 

Pellatz           ?

Zwinkels       +/-

 

Bosschaart     -

van Hese        -

Ammi           +/-

 

Buijs              +

Visser           +/-

Residohartjo   -

Koksal            ?

 

Vicento          -

Ignacio          -

Hulst             -

 

 

0
Donderdag 30 december 2010 om 12:53 uur

;)

ADO wil niet betalen voor komst El-Akchaoui

ADO Den Haag en Youssef El-Akchaoui hebben wederzijdse interesse in elkaar. Toch is het twijfelachtig of er in januari een transfer gaat plaatsvinden. Vooralsnog stelt sc Heerenveen zich hard op.

In Friesland behoort El-Akchaoui, in de zomer transfervrij overgenomen van NEC, tot de grootverdieners. Omdat trainer Ron Jans op de linksbackpositie wekelijks de voorkeur geeft aan Calvin Jong-a-Pin wil de Marokkaan (29) in januari alweer vertrekken. De directie van sc Heerenveen wil meewerken aan die wens, maar wel onder de voorwaarde dat een andere club 300.000 euro ophoest.

Het geïnteresseerde ADO wil daar echter niet aan voldoen. "Kijk, het is heel simpel; El-Akchaoui zit bij Heerenveen op de bank en is 29 jaar", meldt clubeigenaar Mark van der Kallen in Voetbal International. "Wij gaan zijn salaris bij Heerenveen in ieder geval niet overnemen en gaan ook geen transfersom voor hem neerleggen. Als hijzelf flinke concessies wil doen, dan moet hij ons maar bellen."

Heerenveen weigert vooralsnog om akkoord te gaan met minder dan drie ton. "Daarom vrees ik dat de transfer niet zomaar even beklonken zal worden", zegt El-Akchaoui er zelf over. "Vooralsnog houdt Heerenveen vast aan de hoge vraagprijs, maar ik hoop dat het sportieve belang gaat tellen. Ik ben niet gelukkig bij Heerenveen, en ADO is voor mij een geweldig alternatief."
 

0
Woensdag 29 december 2010 om 18:24 uur

Haagse Roel

Kees schreef:

Van der Kallen geeft een duidelijk en stevig signaal af. Prachtig. Scheelt een hoop clubs die onze spelers het hoofd op hol brengen en uiteindelijk geen pepernoot kunnen betalen.

Over Shouf is die ook heel duidelijk : "Toen hij bij NEC speelde wilde wij hem ook graag hebben "toen ketste het af op de poen ". Nu zijn we blijkbaar wel goed genoeg. Het is simpel : Hij is 29 jaar en zit bij h'veen. Denk je werkelijk dat hij hoog op ons lijstje staat ???? Wij gaan geen salaris overnemen van h'veen en betalen geen transfersom, als hij bij ons wil spelen zal hijzelf flinke concessies moeten doen, dan mag hij ons eens bellen.......

 

NB : Over Nijland wordt in het hele stuk niet gesproken....

 

Hoe dan ook , een geschenk uit de hemel die Kallen

0
Woensdag 29 december 2010 om 16:33 uur

Johannes

Kees schreef:

Ik ben benieuwd welke waarde onze selectie op het ogenblik vertegenwoordigd?

 

Vaak is de waarde op het veld van meer belang dan de begroting. Groningen en ADO hadden vorig jaar een bijna gelijkwaardige begroting doch de spelerswaarde van het elftal van Groningen was vele malen hoger. Vraag me af op welke positie we nu qua spelerswaarde in de eredivisie staan? Wie weet het?

Ik denk dat dat vooral voor topclubs geldt Kees. Je weet dat Ribery, Robben, Schweinsteiger enz. echt wel hun miljoenen op gaan leveren. Een topclub zwemt in de spelers met extra kwaliteit, die waardevast blijven.

 

Een kleine club heeft een paar uitblinkers. Spelers die net wel of net niet goed genoeg zijn voor de top. Verhoek, Derijck, Toornstra, Immers. Op het moment vertegenwoordigt Verhoek de grootste waarde. Stel dat hij 2 miljoen waard is. In het somberste geval gebeurt er iets waardoor hij niet meer presteert na de winterstop. De waarde verdampt tot laten we zeggen krap een miljoen. Vervolgens heeft hij een slechte zaakwaarnemer die de speler opstookt en hij roept: ik speel geen minuut meer voor ADO, ik wil weg! Zie daar de transferwaarde dalen naar laten we zeggen een half miljoen. 

Driekwart van de waarde van de speler foetsie in een paar maanden tijd. Het is mogelijk! Neem Ricky vdB als voorbeeld: in potentie een aardige voetballer, maar door al het gezeik en gedoe gratis weggelopen - zelfs met wat geld erbij dus.

 

Wat altijd helpt is langer lopende contracten, spelers die begin of half twintig zijn; een goed salaris en geen gekke clausules in de contracten. Dit zijn zaken waar zo'n beperkte site als transfermarkt.de geen inzage in heeft, dus daar hoef je echt je info niet vandaan te halen.

0
Woensdag 29 december 2010 om 12:45 uur

miq72

Bert schreef:

Beste Frans,

 

Het zou wel weer eens leuk zijn als jij met een update komt.

 

Of zit op de meeste mogelijke transfers nog een embargo.

Ik wil je wel een update geven .

 

PSv wil Nijland niet laten gaan , maar Nijland wil kostte wat kost naar Ado .

Heerenveen wil Youssef liever verkopen , maar heeft Ado nog geen definitief nee verkocht .

De onderhandelingen met Jordy Brouwer verlopen uiterst moeizaam .

Ado wil hem op basis van gespeelde wedstrijden betalen en Jordy wil normaal salaris .

Ado heeft zich inmiddels ook in Arnhem gemeld voor Sprockel .

0
Zondag 26 december 2010 om 23:46 uur

Bert

K.B schreef:

Het liefst geen spelers meer uit de eerste divisie halen en gewoon lekker in het buitenland (europa) spelers gaan bekijken op goed niveau.

Ik meld nu alvast dat er dit seizoen alleen nog spelers gehuurd gaan worden.

Dat vd bergh weg is wil niet zeggen dat er meteen een salaris beschikbaar is, want we zitten in een saneringsfase en dat betekent bezuinigen.

Spelers als Nijland willem graag komen vanwege onze plaats op de ranglijst en ons aantrekkelijk voetbal (zijn eigen woorden).

Gewoon spelers huren met optie tot koop zodat je aan eht eind van het seizoen de extra inkomsten (we staan dan op 0?) voor het investeren in spelers, want na dit seizoen (mocht je 8e worden) komen er genoeg investeerders en sponsoren op af.

 

Leuk voetballen is leuk, maar sponsoren,meer publiek,meer inkomsten,betere spelers kunnen contracteren dwing je af met je plaats op de ranglijst zo simpel is dat.

Met vertrek van VD Bergh spaart Ado wel wat uit maar er moest ook een afkoopsom betaald worden. Waarschijnlijk het verschil tussen zijn lagere salaris bij Sparta en zijn hogere salaris bij Ado.

 

Verder moet we nu geen gekke dingen gaan doen. Je hebt genoeg punten om spelers uit het tweede opengevallen plekken te laten invullen. Aankopen blokkeren de eigen jeugd.

 

Bevendien laten we maar zuinig zijn. Kunnen we wellicht Kubik vastleggen.

 

Bulykin zal alleen een haalbare kaart worden als sponsoren willen bijspringen. Neem aan dat VD Kallen flink aan het lobbyen is. Anders heeft het ook geen zin met Brussel te praten.

 

Hoe hebben we ooit zo stom kunnen zijn Powel en Milic te halen. Beide hebben 1 miljoen euro aan transfergeld gekost en ons weinig gebracht. (Bron VI)

 

Wat dat aangaat zou het helemaal niet zo raar zijn om Bulykin een contract aan te bieden als hij transfervrij is. 

0
Zondag 26 december 2010 om 21:11 uur

Advertentie

K.B

Vak B schreef:

leuke spelers voor onze fc

 

pedro              linker  aanvaller                            go ahead eagles

bottighin          centrale verdediger                        zwolle

swerts                rechts back                                az

nick van der velde     aanvaller/middenvelder         az

boymans                  spits                                     vvv

bas dost                 spits                                       heerenveen

amrabat                 rechter aanvaller                     psv

nijland                   linker aanvaller                        psv

 

deze spelers lijken mij wel wat huren of overnemen zijn jong enkunnen zeker nog door groeien dus geld opleveren

 

Het liefst geen spelers meer uit de eerste divisie halen en gewoon lekker in het buitenland (europa) spelers gaan bekijken op goed niveau.

Ik meld nu alvast dat er dit seizoen alleen nog spelers gehuurd gaan worden.

Dat vd bergh weg is wil niet zeggen dat er meteen een salaris beschikbaar is, want we zitten in een saneringsfase en dat betekent bezuinigen.

Spelers als Nijland willem graag komen vanwege onze plaats op de ranglijst en ons aantrekkelijk voetbal (zijn eigen woorden).

Gewoon spelers huren met optie tot koop zodat je aan eht eind van het seizoen de extra inkomsten (we staan dan op 0?) voor het investeren in spelers, want na dit seizoen (mocht je 8e worden) komen er genoeg investeerders en sponsoren op af.

 

Leuk voetballen is leuk, maar sponsoren,meer publiek,meer inkomsten,betere spelers kunnen contracteren dwing je af met je plaats op de ranglijst zo simpel is dat.

0
Zondag 26 december 2010 om 19:09 uur

ADODENHAAG

Kees schreef:

Ik vind dat huren maar niets. Kijk eens hoe kwetsbaar we zijn met de drie wijzen uit het oosten.

Die prijs die ze er voor vragen kunnen wij niet betalen.. anders hadden ze dat echt wel gedaan. Vd Kallen en z'n maten zijn net zo verstandig als wij, misschien wel verstandiger. Althans dat denk ik na het beleid van de laatste paar jaar te hebben gezien.. (in de praktijk). Maar volgens mij vroegen ze meer dan 2 miljoen voor hem?? Dan mag je blij zijn hem voor een normaal salaris 1,5 jaar te kunnen huren! Ik zal er iig erg blij mee zijn.

0
Zondag 26 december 2010 om 16:56 uur

DHFC070

Tsja als je een Pique in de selectie hebt die meer geblesseerd is dan dat hij kan spelen moet je wel elders gaan kijken. Met als backup Bosschaart wordt je er natuurlijk helemaal niet beter op in tegendeel zelfs die jongen maakt iedere wedstrijd minimaal 1 beslissende fout. Dat Supusepa na 2 wedstrijden afgeschreven is ook door vd Brom vind ik zeer vreemd. Ik neem aan dat die jongen echt wel wat kan als hij in jong Oranje heeft gespeeld maargoed. Hoe eerder we afscheid kunnen nemen van Bosschaart en Pique hoe beter. Laatstgenoemde voegt kwalitatief gezien wel wat toe maar is gewoon tevaak geblesseerd en daardoor zijn geld niet waard. Shouf Shouf mag van mij komen als hij bereid is om het nodige salaris in te leveren iets wat volgens mij niet gaat gebeuren en ik geef hem geen ongelijk. En Pique die beter en gevaarlijker is dan Shouf Shouf is natuurlijk onzin. Kijk de assist en doelpunten er maar op na en.... Verdedigend zijn ze ongeveer gelijk. 

0
Vrijdag 24 december 2010 om 12:54 uur

Nu online

MichelAdamsMatje, john 147, GGH, Langebach2, CashD070, Teeg070, FFL, rh_vakm, Eeuwig Den Haag en 217 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 520
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Vandaag om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2