Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 521
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

Sprinkhaan070 schreef:

Vind niet dat hij op een posite speelt waar wij nog een speler nodig hebben. Hij is namelijk een 10 en daar hebben we Duplan, Gehrt en als het moet Atay voor lopen.
Op Wiki staat dat hij ook een winger is. Op links. Daar kunnen we wel wat gebruiken.

Maar even voor de duidelijkheid. Hij speelt bij een club waar 70.000 mensen in een stadion kunnen. En heeft daar nog een contract.
Die kunnen wij toch nooit betalen? Daar haak ik vooral af. Niet vanwege de positie.
0
Dinsdag 19 juli 2016 om 10:13 uur

Sprinkhaan070

grijze gek schreef:

28 jaar en middenvelder, zou een goede versterking zijn.
en transfer vrij geloof ik
Nee nog een jaar contract. Is tevens een type Gehrt.
0
Dinsdag 19 juli 2016 om 09:13 uur

GreenYellowTheHague

BLEISWIJK-1 schreef:

Op twitter gaan berichten dat Diego Buonanotte (ARG / SPA) ADO zou volgen op Twitter. Waarom? Vanwege Pepe? Of komt hij naar .....?

Ik zou het wel een interessante speler vinden. Ik ben echter niet zo handig met Twitter. Hoe kunnen we nu echt zien dat hij ADO volgt?
Zal wel voor Pepe zijn, hebben samen bij River gespeeld. Lijkt me niet dat wij die halen , transfer waarde 1.25 miljoen en nog een jaar contract. Speelt bij AEK Athene , Hij volgt wel ADO
0
Dinsdag 19 juli 2016 om 08:58 uur

BLEISWIJK-1

harryk schreef:

Christopher nordfeld komt boven de sterkte bij Swansea
Die kunnen we goed gebruiken
Maar niet betalen. Heeft een contract tot 2018 en een Premier League salaris.
0
Maandag 18 juli 2016 om 20:41 uur

Tommy

Zou die becker die vorig jaar bij zwolle speelde wat voor ons zijn? Zijn contract loopt volgend jaar af dus zal ook niet heel duur zijn
0
Zondag 17 juli 2016 om 20:31 uur

gillah

Haagse Dick schreef:

Dit jaar ook geen proefspelers, zijn we toch wel gewend
Nu krijgen ze gewoon meteen een contract
0
Vrijdag 15 juli 2016 om 22:00 uur

Aad

Tommy schreef:

Joh of ado nou wel of geen interesse had zal wel.
Als jij als doelman van jong oranje in de Jupiler League gaat keepen ben je voor mij niet goed bij je hoofd.
Maar az ls dit je ambitie is ipv ergens anders in de eredivisie te spelen.
Of hij moet zo dom zijn om te denken dat ie zoet eruit gaat spelen hahaha
Zoet heeft nog een contract tot 2019 maar wil in 2017 weg. Ik kan mij voorstellen dat Jurjus 1 jaartje in de JL niet erg vindt met deze wetenschap.

http://www.voetbalprimeur.nl/nieuws/671414/-psv-houdt-rekening-met-belangstelling-maar-wil-keepersduo-behouden-.html
0
Vrijdag 15 juli 2016 om 13:41 uur

grijze gek

Bolskie schreef:

Zou een stunt weze als zij ineens met Tim Krul op de proppen komen. Dromen mag toch
29 juni 2016 – Newcastle United heeft doelman Matz Sels aangetrokken. De keeper is alweer de vijfde doelman die The Magpies onder contract hebben staan, waardoor het steeds aannemelijker wordt dat Tim Krul zijn geluk ergens ander gaat beproeven. De afgelopen tijd deden er al geruchten over een vertrek van de Nederlander de ronde. Onder meer Crystal Palace wordt genoemd.

Sels is de doelman van Jong België en staat te boek als een groot keeperstalent. Niet voor niets werd hij vorig jaar in dienst van AA Gent verkozen tot Doelman van het Jaar in België. De goalie werd in de gaten gehouden door meerdere Premier League-clubs, maar stapt dus over naar het gedegradeerde Newcastle. Hij tekent voor vijf jaar op St. James` Park.
0
Vrijdag 15 juli 2016 om 10:11 uur

Advertentie

Wizard

Wizard schreef:

Nog 2 om het af te leren: Welke speler hebben wij overgenomen van Huddersfield Town?
Welke Australische spelers stond onder contract bij ADO/FC Den Haag?
0
Donderdag 14 juli 2016 om 22:09 uur

Bolskie

Haag af

Edwin Grünholz (46) heeft ADO Den Haag afgezegd. De huidige trainer van derdedivisionist Westlandia was in gesprek met de directie om toe te treden tot de technische staf.

Dennis Jansen 14-07-16, 15:24
Laatste update: 15:25
1
1

Nu is het de tijd blijkbaar nog niet, maar ik sluit zijn komst in de toekomst zeker uit
Matthijs Manders
,,Ik heb een aantal goede gesprekken gehad met Mattijs Manders, de directeur en heb ook met Petrovic gesproken, maar dit is niet het goede moment om in te stappen," aldus Grünholz die vorig jaar kampioen werd in de hoofdklasse met Westlandia en zijn contract verlengde.

De oud-prof van onder meer ADO en Roda JC, die in Den Haag de bijnaam De Magiër kreeg, timmert aan de weg als trainer. De Hagenaar snapt dat ADO bij hem uitkomt. ,,Met mijn achtergrond, maar de club is vrij laat gekomen. Ik heb een contract bij Westlandia. Dat respecteer ik. Nu past het gewoon niet," aldus Grünholz.

Interesse
ADO-directeur Mattijs Manders bevestigt de interesse in Grünholz. ,,Kijk, we zoeken iemand die als brug kan dienen tussen de jeugdopleiding en de senioren. Die aansluiting moet worden verbeterd. Dan wil je iemand met groot netwerk, visie en kennis van de Haagse regio. We hebben een positief gesprek gehad. Edwin heeft zich uitstekend opgewerkt. Nu is het de tijd blijkbaar nog niet, maar ik sluit zijn komst in de toekomst zeker uit."
0
Donderdag 14 juli 2016 om 16:24 uur

Nu online

MichelAdamsMatje en 138 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 521
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Vandaag om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2