Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 521
Volgende pagina

tjapi01

De overname van ADO den haag,
Als ik al de reacties en aan elkaar geplakte pers reacties lees dan vallen mij een paar dingen op!!

1, vooral jaloezie vanuit de niet ADO supporters
2, 1 iemand zegt iets over cung li en hij is meteen een oplichter etc
3, alle websites knippen en plakken de berichten in elkaar totdat er een onsmakelijk stuk ontstaat (want dat is blijkbaar interessant leesvoer)
4, niemand vraagt wang hui om een reactie
5, eigen ADO den haag supporters gaan volledig in dit verhaal mee en geloven alles wat er geschreven wordt
6, ADO blijkt volledig stil te liggen tijdens de overname ( toch vreemd Hansen en kristensen zijn in die tijd aangetrokken en tevens zijn er een aantal spelers verhuurd )


Ik zit al vrij lang op dit forum en het lijkt erop dat 80% niet eens supporter is van ADO aangezien het nooit goed is! Eerst is het niet goed omdat we te weinig kwaliteit en te veel kwantiteit hebben vervolgens worden er een aantal niet basisspelers verhuurd om plaats te maken voor kwaliteit en dan is dat weer niet goed!
Tevens kan ik mij een aantal jaar geleden herinneren dat toen Mark vd kallen de club overnam toen was niets goed het was een oplichter die alleen maar aan zichzelf dacht en al meerdere bedrijven had laten klappen! Nou ik kan jullie vertellen er is ADO nog nooit zoiets goeds overkomen als MARK VD KALLEN!! Chapeau voor deze man die van onze zieke club een gezonde club maakte! Nu hij niet meer verder kan en wil investeren probeert hij ADO zo goed als mogelijk achter te laten ! Ik ga er dan ook vanuit dat het helemaal goedkomt met wang hui ! Zolang hij nog niet de eigenaar is kan hij niet schakelen maar totdat het tegendeel bewezen is geef ik hem zeker het voordeel van de twijfel meneer wang hui van harte welkom wij allemaal hopen dat u minstens de helft van de uitgesproken visie kan waarmaken!!! Zondag tegen Groningen dat worden onze eerste 3 punten!! En o ja de reden day de reijk hoer nog steeds niet speelt dat zijn zijn salaris eisen meneer is gewend om 8 ton pj te verdienen en wil logischer wijze wel iets inleveren maar ADO kan hem nog niet bieden wat hij vraagt en vindt hem dat ook niet waard. Zodra de partijen meer naar elkaar toekomen komt het goed!!
0
Woensdag 20 augustus 2014 om 19:20 uur

Ronaldo

Momenteel zijn er twee stromingen. Van der Kallen, Beijersbergen en de Chinezen tegen de andere functionarissen die stiekem hopen dat Wang niet kan betalen. Coach Fraser is de dupe.

Voor welk kamp VI schrijft is wel te raden. Is er nog een afscheidsborrel voor die trambestuurder?
0
Woensdag 20 augustus 2014 om 17:45 uur

Ronaldo

ADO noteerde een verrassende 2-2 bij FC Twente. Achter de schermen is het een chaos. De Kleine Chinees wil alles bepalen, doet precies wat de gemeente niet wil en het geld was er maandag nog steeds niet.


Jozias van Aartsen schreef enkele weken terug een brief aan clubeigenaar Mark van der Kallen. De burgemeester van Den Haag bleek zich toch wel zorgen te maken over de Chinezen die ADO overnemen. ‘Het brengt onvermijdelijk onzekerheid met zich mee’, schrijft de voormalige minister van Buitenlandse Zaken. Zeker aangezien koper Hu Wang een buitenlander is, vereist de clubverkoop in zijn ogen ‘bijzondere aandacht’. Van Aartsen lijkt het verstandig wanneer de huidige clubleiding in elk geval blijft zitten. Hij stelt dat Van der Kallen bij Wang moet aandringen op het voortzetten van het bestaande beleid en ‘de huidige samenstelling van de directie en het management’. Van Aartsen liet ook de gemeenteraad per brief weten: ‘Er is veel vertrouwen in een goede samenwerking met de huidige directie.’

Even later had tussenpersoon Chun Li buiten de raad van commissarissen (rvc) om al Maarten Fontein aangesteld. Althans, onder voorbehoud, want zolang Wang niet betaalt is Fontein nog geen directeur. De voormalige Ajax-man reageerde erg enthousiast op de Chinezen die volgens hem langetermijnplannen hebben met ADO. Er bleek veel animo te zijn om onder de nieuwe Chinees te gaan werken. Voormalig Vitessenaar Paul van der Kraan was ook in de race, maar hij haakte bij nader inzien zelf toch maar af na eerdere slechte ervaringen met Merab Jordania. Helaas voor Marcel van den Bunder en Jan Willem van Dop liepen hun sollicitaties op niks uit. Formeel moest de rvc afgelopen maandag de aanstelling van Fontein nog goedkeuren. Voor wat het waard is. Als Wang straks heeft betaald, zullen de commissarissen zo goed als zeker plaats moeten maken voor een paar jaknikkers. Zo ging dat ook bij Vitesse.

Niet technisch manager Rob Meppelink maar Chun Li is bezig met het spelersbeleid. Henk Fraser bestookt hij al dagelijks met sms’jes
Intern is er vooral veel verbazing over de rol van Chun Li, die als een baasje over de burelen loopt. Zonder een officiële aanstelling viel hij zomaar binnen en kwam de handelaar in ver-pakkingsmaterialen, zonder enige ervaring in het betaalde voetbal, met allerlei voetbaladviezen. Technisch manager Rob Meppelink heeft niets te vertellen. Dat was eigenlijk al zo onder Van der Kallen en Paul Beijersbergen, die alle transfers doen, maar ook de Chinezen lijken geen heel grote plannen met hem te hebben. Meppelink annuleerde zijn vakantie in Zuid-Frankrijk omdat Wang hem wilde spreken, maar voorlopig mag hij een beetje rondlopen bij de jeugd. Niet Meppelink maar Chun Li is bezig met het spelersbeleid. Henk Fraser bestookt hij al dagelijks met sms’jes.

Li blijkt tevens ambities te hebben als spelersbegeleider. Zo vroeg hij in een advertentie om stagiairs voor zijn firma Dong Dao. Volgens ADO een bedrijf in relatiegeschenken. Niettemin vroeg hij in de advertentie assistentie voor het begeleiden van spelers en het opstellen van contracten. Vorig jaar kwam hij ook al eens met een proefspeler aanzetten bij ADO. Wellicht dat hij daarom continu de technische leiding bestookt met zijn ideeën. Niet eens alleen over Chinese spelers, maar ook wil hij zich graag laten gelden als het gaat om de Nederlandse markt. Van het idee van Fraser om Timothy Derijck te halen was Chun Li in elk geval niet heel erg onder de indruk.


Chun Li, hier bij de ondertekening van een sponsorcontract voor de jeugd, heeft al een bureau in het stadion van ADO.
Wel nodigde Li al een Chinees uit om de trainingen van Henk Fraser te analyseren. De man, die hij verder niet voorstelde, was volgens hem ‘een vriend’, maar bleek een functie te bekleden bij de Chinese profclub Dalian Aerbin. Tot verbazing van het personeel heeft Chun Li zichzelf ook al een bureau in het Kyocera Stadion toegeëigend. Intern kregen medewerkers te horen dat er in de transferperiode van januari veel geld in de ploeg gepompt gaat worden en dat niemand ervan moet opkijken als ADO in de toekomst schittert in de Champions League. Boos was hij vorige week wel toen in het AD uitlekte dat hij intern door het leven gaat als De Kleine Chinees.

Chun Li was ook degene die bij de gemeente om de tafel zat om de plannen van Wang toe te lichten. Uit het verslag blijkt dat hij daarbij geen garanties heeft kunnen geven voor de investeringen. Van Aartsen stelt niettemin ‘geen slechte ervaringen’ met Li te hebben en uit een quick scan was ‘geen verontrustend signaal’ naar voren gekomen. Toch duiken de laatste weken steeds vreemdere verhalen op rond De Kleine Chinees, die van Wang kennelijk de boel moet regelen in Den Haag. Li, eerder betrokken als sponsor van een dubieuze voetbalschool, werd vorige week door een man genaamd Rudy Deighton beschuldigd van diefstal. Deighton beweert dat Chun Li zijn businessplan heeft gestolen en ermee de markt op is gegaan. Het plan betreft het invliegen van Chinese jongeren, die in ruil voor tienduizenden euro’s per jaar een visum, een studie en een voetbalopleiding krijgen aangeboden. ‘Hij heeft het overal onder proberen te brengen, waaronder bij ADO’, aldus een boze Deighton. Li zelf ontkent overigens het plan te hebben ontvreemd. Ook in Alkmaar gingen er alarmbellen af. We kregen meerdere tips dat we eens achter zijn problemen met AZ moesten aangaan. Daar is Li met zijn bedrijf Dong Dao sponsor, maar er zou inmiddels een zaak lopen. Directeur Earnest Stewart: ‘Wij zijn een nette club en willen hier liever niet op reageren.’ Bij ADO wil ook al niemand reageren op de vraag of hij de honderdduizend euro sponsorgeld voor de jeugdopleiding inmiddels heeft betaald.

De man lijkt wanhopig om een voet aan de grond te krijgen in het voetbal. Zo heeft hij met zijn Chinese plannen ook aangeklopt bij derdeklasser Die Haghe. Dat was nadat een brand het clubhuis daar vorig jaar in de as had gelegd. De pastor die voorzitter is van de club viert vakantie, maar er volgt wel een reactie van bestuurslid Hans Floor. ‘Die Haghe is in oktober 2013 getroffen door een brand in het clubhuis.’ Volgens hem wordt sindsdien met verschillende partijen gesproken over nieuwbouw. ‘Concrete afspraken zijn nog niet gemaakt, maar ook de heer Li van Dong Dao heeft interesse getoond omdat het buurthuis kan dienen als ontmoetingsplaats voor de Chinese community.’

Met zo’n verhaal kwam Li ook bij de gemeente die groen licht moest geven voor de verkoop aan Wang. Hij had een algemeen relaas over de connectie tussen China en Den Haag, verbinding met de Nederlandse voetbalcultuur en mogelijkheden voor de jeugdopleiding. ADO moet ook een ontmoetingsplek worden voor Nederlandse en Chinese zakelijke activiteiten.

De gemeente kon de overname niet tegenhouden, maar Jozias van Aartsen zette weken geleden al wel vraagtekens bij het gebrek aan garanties
Door de toegang tot de Chinese markt zullen de sponsorgelden van ADO omhoog gaan en de club moet Chinese talenten gaan opleiden. De gemeente kon de overname niet tegenhouden ondanks de vraagtekens bij het gebrek aan garanties. De beloftes zijn mooi, maar gegarandeerde bedragen op papier waren er niet. ‘De gemeente is echter niet in de positie om dit te eisen, ook al had de gemeente daar graag harde afspraken over gezien. Er zijn geen garanties gegeven, maar wel duidelijke uitspraken gedaan. Wang heeft verwachtingen gewekt, en het is aan hen om die waar te maken.’


Burgemeester Jozias van Aartsen van Den Haag vindt dat ADO moet streven naar een meervoudig aandeelhouderschap.
Het is alweer twee maanden geleden dat ADO de overname bekendmaakte. In het persbericht dat de club destijds verstuurde stond dat nog één tot twee maanden nodig zouden zijn om de plannen verder uit te werken. Aanvankelijk zou er afgelopen vrijdag betaald worden, dat is nu uitgesteld tot eind augustus. Volgens zowel de verkopers als de kopers is er geen reden tot zorg, omdat dit met formaliteiten in China te maken zou hebben. Hoe dan ook zijn ze op het stadhuis totaal niet blij met een enkele Chinees die vanuit Peking alles gaat bepalen. Van Aartsen: ‘De gemeente streeft naar meervoudig aandeelhouderschap van ADO. Dit om de afhankelijkheid van één eigenaar te verkleinen en het eigenaarschap breder te wortelen.’ Tevens stelt hij dat de gemeente ‘liever meer zekerheden had gehad over de toekomst van ADO, bijvoorbeeld als het gaat om de toekomstinvesteringen waarvan gewag wordt gemaakt’.

Hoewel Van der Kallen en mede-eigenaar Beijersbergen zeggen dat alles goedkomt, wat gezien hun persoonlijke financiële belangen ook wel logisch is, wordt het binnen ADO als behoorlijk onprofessioneel gezien dat uitgerekend in de transferperiode de club in een impasse is beland. Momenteel zijn er twee stromingen. Van der Kallen, Beijersbergen en de Chinezen tegen de andere functionarissen die stiekem hopen dat Wang niet kan betalen. Coach Fraser is de dupe. Hij baalde na afloop van de knappe 2-2 tegen FC Twente voor het eerst openlijk over het uitblijven van versterkingen.

Wordt vervolgd...

Tekst: Iwan van Duren, Freek Jansen & Tom Knipping
0
Woensdag 20 augustus 2014 om 17:39 uur

oodh

BLEISWIJK-1 schreef:

Derijck trainde in afwachting op zijn transfer naar ADO vanochtend individueel bij PSV.

Klinkt als niet langer dan een paar uur.....
Dit speelt nu al weken volgens een aantal hier. Waarom dan nu pas een overgang? Voorlopig is hij in ieder geval niet inzetbaar.
En wie moet de andere aanwinst zijn..
Voorlopig is er nog niets en zijn er wel heel veel weg. Mag hopen dat ze goed gegokt hebben.
Meestal doe je oude schoenen pas weg wanneer je zeker weet dat de nieuwe er aan komen.
0
Woensdag 20 augustus 2014 om 17:18 uur

Bleek

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik denk dat de aanvaller waar vd. Kallen het over heeft Armenteros is. Wil net als Derijck enkel voor meer dan twee ton bij ADO voetballen. Maar mag waarschijnlijk voor een lage transfersom bij Anderlecht wel weg. En heeft bewezen goed op kunstgras te kunnen voetballen.

Abc`tje. Ik zeg Armenteros en Derijck tekenen vrijdagochtend voor twaalf uur bij ADO.

Bron: RTV Bleiswijk
Dat zou toch wel een mooie zet zijn! Zie die Armenteros zeker als een versterking voor ons..

Hopen dat je gelijk krijgt!
0
Dinsdag 19 augustus 2014 om 21:01 uur

Advertentie

ADOnieuwegein

Tobias Sana hoopt zijn carrière zo snel mogelijk elders voort te zetten, maar hoeft voorlopig niet te hopen op een switch tussen Ajax en Aalborg BK. Die club zou niet meer geïnteresseerd zijn.

Dinsdag werd Sana door De Telegraaf naar voren geschoven als mogelijke aanwinst voor de Denen, maar de komst van de Zweed naar Aalborg lijkt van de baan. "We hebben deze zomer naar veel spelers gekeken. We weten niet zeker of Thomas Enevoldsen (voormalig FC Groningen, red.) en Nicklas Helenius bij ons blijven. Daarom hebben we gesproken met Sana, maar het is al tijden stil", citeert het Algemeen Dagblad technisch directeur Allan Gaarde van Aalborg van Tipsbladet.

Ook zaakwaarnemer Abders Karlsson laat weten dat een overstap naar Denemarken niet aan de orde is. "Aalborg benaderde Sana eerder deze zomer, maar het is inmiddels niet meer relevant", aldus de belangenbehartiger. Mogelijk meldt IFK Göteborg zich nog voor Sana. De buitenspeler stond tussen 2009 en 2012 onder contract bij die club. Göteborg zag Sam Larsson onlangs naar sc Heerenveen vertrekken.
0
Dinsdag 19 augustus 2014 om 16:41 uur

haagse-Dick

Dannyy schreef:

Kownacki is zeker talentvol maar wel een spits, en van Toutouh is weinig te vinden behalve die geweldige goal. Ze zijn allebei welkom natuurlijk .
Dit doelpunt bedoel je

Maar ook dit kop doelpunt is sterk

Ga vanavond weer Kopenhagen kijken, die spelen tegen Leverkusen. Wel hopen dat ie speelt natuurlijk, en het laatste jaar staat hij vaak links of rechtsbuiten
0
Dinsdag 19 augustus 2014 om 16:20 uur

aadche

FC Den Haag! schreef:

FOX sports:

AZ gaat verder kijken dan Mike van Duinen nu ADO Den Haag heeft laten weten dat de spits niet weg mag. Dat vertelt technisch directeur Earnest Stewart van AZ tegen FOX Sports. ,,Wij hebben al anderhalve week geen contact meer met ADO over Mike ``, aldus Stewart. ,,De status is sindsdien hetzelfde: zij willen hem niet kwijt en we komen niet nader tot elkaar. Dan wordt het tijd om door te schakelen.``

Volgens Stewart blijft Van Duinen een optie, maar pakt AZ wel de lijst met andere namen er weer bij. ,,Het wordt een moeilijk verhaal, omdat wij een grens bepaald hebben.`` Naar verluidt heeft AZ 1,5 miljoen euro geboden, ADO wil meer voor de aanvaller die nog tot 2016 onder contract staat in de Hofstad.

Stewart voert de onderhandeling over Van Duinen met Chun Li. De Chinese rechterhand van nieuwe eigenaar Wang Hui die de afgelopen week in opspraak raakte, omdat hij afspraken niet zou nakomen. ,,Maar ik heb geen slechte ervaring met Li``, aldus Stewart.

Op het lijstje van namen die AZ nog graag aan de selectie wil toevoegen, staat ook Michael de Leeuw van FC Groningen. FC Utrecht kreeg nul op het rekest toen de club zich in het noorden meldde voor de aanvaller. Ook De Leeuw mag voorlopig niet vertrekken van zijn club.

AZ zoekt een extra spits omdat Aron Jóhannsson langer dan verwacht uit de roulatie is . De Amerikaans-IJslandse aanvaller moet een liesoperatie ondergaan en ligt er zeker zes tot acht weken uit. Het eventueel in de winterstop terughalen van Denni Avdic, de centrumaanvaller die nu verhuurd wordt aan Heracles Almelo, is volgens Stewart geen optie. ,,Dat hebben we niet afgesproken.``

Allemaal onderhandelings tactiek van AZ. Ze hopen dat ADO nu snel akkoord gaat.
Wat betreft met die overname, voor iedereen is het afwachten.
Maar die Li is toch echt een charlatan. Die zich overal tussen wringt en, overal praatjes maakt en zaken beloofd. Hij legt de contacten, hij stelt een directeur aan, hij doet de onderhandeling, nu weer de onderhandelingen met Stewart. Dat kan toch niet kloppen.
Als de hele shit niet door gaat, komt dat misschien omdat Wang er achter komt dat hem de gouden bergen zijn beloofd door die ene dwaas. Dat ook hij, net als iedereen door Li er in geluld is met zijn fantasie.
Kan ie beter verhuizen uit den haag met zijn winkel met kadoverpakkingen en praatjes.
0
Dinsdag 19 augustus 2014 om 16:00 uur

haagse-Dick

haagse-Dick schreef:

SV`er Derijck in de wacht bij ADO

Timothy Derijck staat voor een terugkeer naar ADO Den Haag. Door de overname van de club zit de verdediger echter in de wachtkamer.
De 27-jarige centrale verdediger mag zijn huidige club PSV transfervrij verlaten. ADO-trainer Henk Fraser ziet de Belg graag komen, maar er moet gewacht worden op de overname van de Haagse club door het Chinese bedrijf United Vansen.

Fraser blijft hopen op de mandekker, zo stelt hij tegenover VI. "Op dit moment blijft het gewoon nog even afwachten. Derijck blijft een hele interessante optie voor ons, en het is duidelijk dat we de selectie nog op een aantal posities willen versterken."
0
Dinsdag 19 augustus 2014 om 14:22 uur

Dennis72

Mag hopen dat al die namen die ik langs ziet komen niet komen pfff behalve dereijck

Denk dat wang ze geld dan beter in de brand kan steken
0
Dinsdag 19 augustus 2014 om 10:56 uur

Nu online

Rob2002, Wahter, adorob, VAKKIE-l, Alle ballen op Jort en 196 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 521
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2