Welkom in de shoutbox, gast
Woody
laat lex triplex het dit zeisoen doen en met ingang op het nieuw zeisoen en een nieuw stadion kan je ook weer betere trainers krijgen en hebben we meer geld
Ik vind Lex de beste trainer die ADO zich kan wensen! Bovendien is het een Hagenees en heeft hij onvervalste Haagse Bluf!
Steek dat geld liever in spelers en de jeugdopleiding.
Ik zeg: Lexie, contract voor het leven!
![]() |
Dinsdag 28 november 2006 om 18:09 uur |
platje
mike
ik verschil wel eens van mening met jou,maar dit vind ik nou een goed idee.we hebben afgelopen week al ellende genoeg gehad,en na gisteren loop ik fluitend door leiden,stonden in de koffie tent al te juichen toen ik binnen kwam,dat doet je toch goed.en degene die een nieuwe sv wil,ik doe mee.verder een prettige dag geniet van het leven het is maar zo kort.
Heb de hele dag lopen nagenieten en het duurde wel heel lang tot het 1900 uur was...
Nu maar hopen op betere tijden en geen acties meer!
Die nieuwe SV moet er komen!
Ff Vincent mailen...
![]() |
Maandag 27 november 2006 om 16:29 uur |
..
Stand Voetballer van het Jaar
Stand per 21 november 2006.
Positie Naam Club Punten
1. Alex (PSV) 65.5
2. Jaap Stam (Ajax) 64.5
3. Wesley Sneijder (Ajax) 63.0
4. Carlos Salcido (PSV) 62.0
5. Phillip Cocu (PSV) 62.0
6. Urby Emanuelson (Ajax) 61.5
7. Arouna Koné (PSV) 61.5
8. Marc-Antoine Fortuné (FC Utrecht) 61.5
9. Shota Arveladze (AZ) 61.0
10. Timmy Simons (PSV) 61.0
11. Michael Mols (ADO Den Haag) 60.5
![]() |
Zaterdag 25 november 2006 om 12:34 uur |
Politiek
mogge,
lees net dat het bestuur wil praten over o.a. de plannen die ze hebben voor een vak achter het goal waar geen vaste zitplaatsen komen. 1 advies aan iedereen, TRAP ER NIET IN!! DIT ZIJN ALLEMAAL ZOETHOUDERTJES EN LOKKERTJES. Het hele stadion moet gewoon vrij van plaatsen zijn. Het is toch geen theater waar we naartoe gaan! Zo, ga nu ff wat anders doen, want word een beetje misselijk van ons bestuur...
![]() |
Vrijdag 24 november 2006 om 10:49 uur |
DHFC
@supporter
-betere scholen
-geen dubbele nationaliteit
-verbied de burka
-geen hoofddoekjes voor ambtenaren zeker niet voor de klas
-sluit radicale moskeen,geen nieuwe moskeen en islamitische scholen
-straatterroristen het land uit
-fatsoenlijke zorg voor ouderen
-meer wegen,bredere wegen
-geen tolheffing,geen rekeningrijden
-de macht terug naar Nederland
-fors minder geld naar Brussel
-geen nieuwe landen in de EU
-minimum gevangenisstraffen voor dierenmishandeling
DAAROM!
![]() |
Woensdag 22 november 2006 om 00:41 uur |
Den haag sup.
Diep triest dat Adelaar op deze manier het veld heeft moeten ruimen. Onverlaten die het veld bestormen en op deze manier de club meer kwaad dan goed doen, kunnen we op dit moment juist niet gebruiken. Het ergste is nog dat zijn familie bij de bedreigingen betrokken werd. Natuurlijk dienen deze zogenaamde supporters een straf te krijgen. Feit blijft wel dat het bestuur al lang in had moeten grijpen, zeker gezien de wanvertoning tegen Sparta de week ervoor. Dan was dit wellicht allemaal niet gebeurd. Het meest jammere is dat we in dit seizoen niet in het nieuwe stadion hebben kunnen spelen. Ongetwijfeld hadden we dan meerdere mogelijkheden gehad en een betere selectie. Alles was hierop afgestemd. De mensen, die dit onmogelijk hebben gemaakt, hebben mede bijgedragen aan de crisis waarin den haag nu verkeert
![]() |
Dinsdag 21 november 2006 om 16:06 uur |
Advertentie
Zulke reacties doen pijn
vincent - Schiedam - 20/11/06 - 16:52:20
![]() |
Maandag 20 november 2006 om 20:01 uur |
Rene
Vind het bestuur veels te mild geweest richting spelers en trainer. Een flinke schop onder hun hol hadden ze moeten krijgen maar die hebben ze vermoedelijk wel een keer gehad.
Triest dat het zover gekomen is en nog erger voor Adelaar die waarschijnlijk een paar slechte nachten tegemoet gaat. Ben al 20 jaar trouwe aanhanger maar gisteren baalde ik als een stekker dat het toch weer flink over de schreef ging, en ja, helaas weer in Den Haag!!
Hopelijk breken er betere tijden aan al zal de straf van de mafia in Zeist niet mild zijn vrees ik en zal de pers en de publieke opinie geen goed woord over hebben voor ADO!! Misschien terecht, misschien ook niet.
De tijd zal het leren!!
![]() |
Maandag 20 november 2006 om 17:26 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 26 | - | 52 |
2 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
3 | Excelsior | 26 | - | 46 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Den Bosch + | 26 | - | 42 |
7 | Graafschap | 26 | - | 40 |
8 | Telstar | 26 | - | 38 |
9 | Roda JC | 26 | - | 37 |
10 | Helmond Sp. | 25 | - | 36 |
11 | FC Emmen | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 26 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 26 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 26 | - | 1 |