Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 522
Volgende pagina

marcellino

Kamikaas schreef:

DUELS VERLOREN 51
DUELS GEWONNEN 33

Daar begint het bij Necid. Bij Ado moet hij een aanspeelpunt zijn en dat is hij niet genoeg omdat hij zijn duels verliest. Is hij slecht..ach we hebben niet veel opties
Lorenzen is zeker niet mijn optie maar de laatste wedstrijd die hij speelde als spits ging het toch niet zo slecht.hij word niet bediend en hooi voelt zich in zijn element als hij naar binnen trekt.john de wolf geeft ook aan lange bal op Necid en iemand daar omheen dus 4-4-2
0
Zondag 21 oktober 2018 om 15:35 uur

slash070

ton schreef:

Kan je je de zwarte kousen met rood/groene boord nog herinneren?
Yep, +/- eind jaren zeventig, C1 junioren van ADO-amateurs. Rood/groen shirt, witte broek, zwarte kousen met rood/groene omslag. Geel trainingsjack met ADO achterop, voor tijdens de warming-up en voor de reserves. We waren trots om dat tenue te mogen dragen, moest je nog een proeftraining doen om lid te kunnen worden.

Meesten hadden een `haags matje` en iedereen sprak toen nog met elkaar voor de wedstrijd, koptelefoon/oortjes/mobieltjes bestonden nog niet, moesten we zelf lachen ipv een smiley te sturen, en toen zonder internet hielden we onze mond als we ergens geen verstand van hadden. En ook op zwarte voetbalschoenen uiteraard in die tijd, van Adidas, Puma of Quick.

Goh, jammáh dat ik eigenwijs was of er geen reet van kon(dat laatste kan ook en geloof ik nu zelf ook eerder eerlijk gezegd, maar eigenwijs staat beter om te vertellen). Paar keer per week trainen op een kaal getrapt veld met de lichtmasten van het Zuiderpark stadion op een paar meter afstand, `kijk, dáár moeten jullie uiteindelijk terechtkomen!` schreeuwden de trainers toen. Yep, mooie tijd, ADO was een bolwerk, voor vele een jongensdroom.

0
Zaterdag 20 oktober 2018 om 17:27 uur

Barend

Wordt tijd dat we weer gaan voetballen, schrijft H@@GeNees. Gelijk heeft ie. Maar omdat dat nog wel ff duurt, hier dan maar een stukje ADO-historie. (Met dank aan wikipedia.)

Piet de Zoete speelde in totaal twaalf seizoenen voor ADO.

Met de club speelde De Zoete vijf KNVB bekerfinales. Alleen in 1968 wist hij de finale te winnen, met 2-1 van AFC Ajax.

Verder behaalde hij met ADO drie keer de derde plaats in de Eredivisie: 1965, 1966 en 1970.

Zijn laatste wedstrijd was met ADO tegen PSV op 28 april 1974.

Gelukkig leeft de man nog! Hopelijk in goede gezondheid.
0
Donderdag 18 oktober 2018 om 00:09 uur

Edwin

Vakc schreef:

O, aha. Ik begrijp het nu. Zijn 80 jaar en 100 jaar geleden een oorlog begonnen en de generaties erna blijven kutmoffen. Dus wij blijven ook kuthagenezen en a-sociaal omdat we pas 10/20 jaar geleden half Nederland sloopten?

Leer eens schakelen in het leven man!
Eerste alinea klopt helemaal (helaas in het grootste deel van het land ook de laatste zin van die eerste alinea).
0
Maandag 15 oktober 2018 om 11:52 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Laatste kans Groothuizen op debuut
Indy Groothuizen hoopt deze week te debuteren in Jong Oranje.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 8 oktober 2018 om 15:51 uur

Advertentie

GreenYellowTheHague

Aad schreef:

Wat was daar dom aan? Beugelsdijk kreeg een ordinaire trap voor zijn poten. Als er bij de VAR ook maar enige twijfel was geweest hadden ze die strafschop zonder meer gegeven. ADO kan wat dat betreft op weinig clementie rekenen.
Manier van inkomen op je tegenstander in de 16 met een 1-0 voorsprong in zowat de laatste seconde. Tuurlijk raakt ie die gozer niet, maar als alles toch al tegen zit aan de naam Beugelsdijk, vind ik dit niet verstandig.Ik had echt het idee dat we die pingel tegen zouden krijgen
0
Zondag 7 oktober 2018 om 15:30 uur

GreenYellowTheHague

Bleek schreef:

Is tegen Beugelsdijk net zo’n hetze als tegen Becker..

Wat mij betreft mogen ze allebei op de bank plaats nemen. Goppel en Pinas erin en gaan!
Beugelsdijk was zo slecht nog niet gisteren, alleen die laatste actie was een domme.
0
Zondag 7 oktober 2018 om 13:12 uur

daveadodh

FC2500 schreef:

Toch is dit ondanks alle kritieken laatste tijd ook mooi.
Man die elk jaar 30+ wedstrijden speelt en gemiddeld een 6/7 scoort.

Zo scherp als de kritiek laatste periode op hem is is naar mijn mening ook te scherp.
We hebben een hele degelijke linksback met hem op een voor het Nederlandse voetbal jarenlange problematische positie.

Mooi dat er een voetballer in deze tijd nog in de top10 van de club gaat komen. Dat ie dan nu nog 3,5 jaar aan de club verbonden zit is alleen maar mooi.
Langzame overgang naar de periode na zijn carrière. En voor een salaris wat binnen ons plafond past blijkbaar tov voorheen.

Mooi verwoord. Toch hoop ik dat dit zijn laatste seizoen in de basis is. Of je moet betere centrale verdedigers aantrekken die zijn foutjes kunnen opvangen.
0
Vrijdag 5 oktober 2018 om 12:41 uur

FC2500

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Meijers in illuster rijtje bij ADO
Aaron Meijers voegt zich als eerste in de 21ste eeuw bij een select gezelschap.
Lees het nieuwsbericht
Toch is dit ondanks alle kritieken laatste tijd ook mooi.
Man die elk jaar 30+ wedstrijden speelt en gemiddeld een 6/7 scoort.

Zo scherp als de kritiek laatste periode op hem is is naar mijn mening ook te scherp.
We hebben een hele degelijke linksback met hem op een voor het Nederlandse voetbal jarenlange problematische positie.

Mooi dat er een voetballer in deze tijd nog in de top10 van de club gaat komen. Dat ie dan nu nog 3,5 jaar aan de club verbonden zit is alleen maar mooi.
Langzame overgang naar de periode na zijn carrière. En voor een salaris wat binnen ons plafond past blijkbaar tov voorheen.

0
Vrijdag 5 oktober 2018 om 09:47 uur

Barend

poemba schreef:

Ik vind dat de huidige supporters er al veel aan doen. Ze staan positief in de media. Ik denk dat het aan de ligging van het stadion ligt. Je kan er wel van alles omheen gaan doen. Maar de mensen kunnen er niet komen of moeilijk komen.
En op de parkeerplaatsen een joet betalen vind ik gewoon te duur.
En dan ook nog eens een kaartje kopen voor een geeltje. Ben je toch 35 euries kwijt.
Ben je alleen nog maar binnen.
Kan me best indenken dat mensen twee keer na denken
De ligging is beroerd, daar is iedereen het over eens.
Uit het hart van Den Haag gesneden.
Een grafmonument voor de eikel die dat bedacht heeft.
Ook nog eens op een slecht moment met toenemend tv aanbod, en andere internet- mogelijkheden.

Je moet het stadion nu meer functioneel maken zodat ook een ander publiek daar terecht kan (popmuziek). Dan komt de loop er een beetje in. Maak het spraakmakend.

Zorg dat het dak dicht kan.

Pomp meer geld in de kwaliteit van de ploeg. Met internationaal voetbal trek je allicht ook meer publiek. Gemiereneuk over linker-rechterrijtje moet over zijn.

De Mos gaat eerstdaags naar UV China. Praat De Mos bij over deze en andere opties. Er moet iets gebeuren voor het te laat is en de laatste supporter het licht uitdoet.
0
Donderdag 4 oktober 2018 om 14:35 uur

Nu online

rh_vakm, wiegah070, FC Jeff, KvR, Grimm, Franky, Swaber, Dang3r, Teeg070, ADO079, Peter87, FC Den Haag!, troje en 195 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 522
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 FC Dordrecht 25 - 44
4 ADO Den Haag 25 - 43
5 Den Bosch + 25 - 42
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 VVV-Venlo 25 - 26
16 TOP Oss 25 - 26
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5