Welkom in de shoutbox, gast
Arjen
Ik ben echt verbaasd over v.d brom! Dat hij ooit naar vitesse zou gaan is geen verrassing maar ik vind dit echt ongelooflijk. Daar bij aan toegevoegd 2 dagen voor start nieuwe seizoen vind ik helemaal schandalig!
Ga maar lekker naar vitesse niemand is groter/beter/belangrijker dan FC DEN HAAG!
Een soort Dejavu dit:
96-97 Met Wotte een periode binnenhalen, club in opbouw en meneer ging weg naar Utrecht... en ow ja hij nam ook ff onze sterspits John mee.
Zou me niets verbazen als John een van onze spelers meeneemt.
Het gaat toch maar om een ding .... poen..
![]() |
Vrijdag 24 juni 2011 om 08:48 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Jezus, wordt je wakker, moet je 130 shouts doorlezen.
Mmm, hij is nog niet weg, zou het erg sneu vinden voor jongens als De Vogel, Hocher en Chery die volgens mij ook voor een gedeelte voor ADO hebben gekozen VANWEGE Vd Brom.
Staat me iets bij dat brom iets van 140K per jaar verdiend, dus een jaar contract afkopen is een weekje zakgeld voor die knakenpooier daar in Arnhem.
Steijn zal dan zeker voor de groep komen te staan, heeft net voor 4 jaar getekend en heeft de steun van de groep, maar hoe zal Kootwijk zich voelen zeg.
Dit soort dingen zijn onontkoombaar in voetballand, het valt me ook tegen van Vd Brom, maar als jij een toezegging krijgt onder het genot van een Cuba Libre aan de Cote D'azur, dat je voor weet ik veel hoe veel miljoen spelers mag gaan halen, dan weet je het antwoord al.
![]() |
Vrijdag 24 juni 2011 om 07:36 uur |
Johannes
ga jij lekker in je hotel zitten van 18 euro dan heb je dus nog geen vervoer van het vliegveld naar je hotel pf naar het stadion of terug naar het vliegveld en je heb ook nog geen kaartje voor de wedstrijd.
iedereen kijkt hier naar de vliegreis maar het is een totaal pakket.
ik kan niet mee,maar anders had ik dit gedaan.
Euh, vervoer van vliegveld naar m'n hotel kost me 2 euro; bus of trein naar Kaunas ook zo'n soort bedrag. Ik kom vaker in het voormalig Oostblok en ik geef je op een briefje dat je voor die 18 euro waar jullie zo schamper over doen echt hele goede kamers kunt krijgen als je de weg een beetje weet.
De mensen die regelmatig naar Warschau gaan kunnen dit beamen.
![]() |
Donderdag 23 juni 2011 om 20:34 uur |
Don
Prutser 070
ADO supporter Leidschenveen
Al sinds de oprichting van ADO is het nooit gelukt om een (Haagsche) multinational te strikken als hoofdsponsor. NN was een keer sponsor van de residentiecup maar haakte snel af. ADO - Barcelona, 1-0 Steijn.
Nadat mijn vader was overleden heeft mijn moeder zo'n 15 jaar een relatie gehad met een oud-penningmeester van ADO uit de tijd van Eddy Hartman, Herman Choufeur en Ernst Happel. Hij vertelde ook altijd dat het als ADO zijnde onmogelijk was om bij die bedrijven binnen te komen. Zelfs voor de indertijd legendarische Amerika-reis was het enorm moeilijk en liep ie voor niets de deur daar plat.
Misschien moeten we het ook niet zoeken in de hoek van de Nederlandse multinationals. Die hebben hier eigenlijk ook niets aan naamsbekendheid in Nederland, want die hebben ze al. Pas als ADO consistent over de grens trekt voor Europees voetbal, worden wij voor hun pas interessant.
We moeten het hebben van een buitenlands bedrijf dat voet aan de grond probeert te krijgen in Nederland, een goed voorbeeld is Bank of Scotland bij Utrecht. Wellicht moeten we een langere doelstelling voor ogen hebben en in zee gaan met een bedrijf uit India. ADO wil een samenwerkingsverband opzetten met een regio daar, 1 miljard inwoners, daar moeten toch wel een paar goede voetballers tussen zitten waar je dan een soort eerste keuze uit hebt, dat moet voor de Indiaase bedrijven ook aantrekkelijk zijn.
![]() |
Zaterdag 18 juni 2011 om 22:15 uur |
Robin Straub
hahaah dromen mag vriend maar dat moet ik nog zien.
maar er kunnen wel leuke dingen gaan gebeuren als het zo doorgaat
haha, ik droom altijd.. mja, als je 2 jaar geleden had gezegd we gaan over 2 jaar europa in hadden ze je ook voor gek verklaard.. dus ik droom lekker door alles door een groen gele bril bekijken na dit jaar.. lekker de zomer doorgaan met het gevoel alsof je toch een soort van kampioen bent geworden.
![]() |
Vrijdag 17 juni 2011 om 01:01 uur |
Advertentie
rien1
Ik geloof er weinig van dat VD Brom weggaat. Als hij terugkomt van van vakantie ligt er een goede aanbieding klaar. VD Kallen is niet achtelijk. Als VD Brom nog een jaar blijft neemt de Haagse Guardiola daarna het stokje over. Rust en continuïteit is het devies.
Toornstra, Verhoek en Immers. Als ze voor een bedrag van een paar miljoen de man wegkunnen ga maar. Misschien Toornstra nog een miljoen of wat meer. Voordeel dan is er morgen nog een FC/Ado Den Haag.
Als VD Brom maar blijft. Dat is het belangrijkste. Straks valt er bij de rest van de clubs weer van alles buiten de boot. Ogen en oren open houden huren of kopen we weer wat nieuwe parels.
De club leeft als nooit tevoren en valt echt niet zwaar terug mochten we onverhoopt volgend jaar tiende worden.
De belangrijkste spelers zijn Derrijck met Bulykin. De tweede is misschien niet te houden. De eerste moet wel een goede aanbieding krijgen gewoonweg omdat hij een van de beste spelers binnen de selectie is die ook misschien nog graag wil blijven. Dan vangen we daar over een paar jaar wel weer flink geld voor zo is Twente ook groot geworden.
De enige club waar vd Brom mee in verband wordt gebracht is Vitesse. Ik heb eerder gelezen dat die Jordania als eerste man graag v.Gaal naar Arnhem wil halen. Alleen is ome Louis een beetje uitgeblust na zijn Duitse avontuur en wil graag nog even ''uitrusten''. Er staat verder in dat stuk dat Jordania v.Gaal dan toch later wel wil halen als trainer. Lijkt mij dat vd Brom hiervoor (als het verhaal klopt) vriendelijk voor zal bedanken om als een soort tussenpaus te fungeren. Als hij al bij ons weg zou gaan. En inderdaad heeft Brom nogal wat spelers gehaald naar zijn inzicht. Daar zou hij toch wel wat graag mee aan de slag gaan. En ja, het (mogelijke) transfernieuws zal ons de komende weken heus wel om de oren gaan vliegen vanwege het afgelopen superseizoen. Daar kunnen we weinig aan doen. Ik ben blij met iemand als vd Kallen in dit geval.
![]() |
Woensdag 15 juni 2011 om 21:35 uur |
Ferdy
Pas als dat soort berichten in de VI staan ga ik er iets van geloven,
staat e.e.a. ook al in t papieren AD?
Ik vraag dit omdat de internetredactie en de papierenredactie gescheiden zijn bij t AD. De internetredactie rommelt maar wat aan en da's een quote van iemand die t echt weet bij t AD.
![]() |
Woensdag 15 juni 2011 om 09:58 uur |
marcellino
Sorry, maar een rekensom zoals jij schrijft (1+1=2) gaat alleen op als je van vaste waarden uitgaat.
De enige zekerheid in jouw lijstje is:
ad heibel schoppen.
Al het andere zijn veronderstellingen waarvoor geen enkele onderbouwing met feiten is.
geen onderbouwing
v/d kallen sitaat :als er groot geld geboden wordt kunnen we hem niet behouden
v/d brom vitesse is een club waar ikj ooit voor wil trainen.
v/d brom het is nog niet concreet is dat het wel dan praat ik eerst met ado
v/d brom heb nog een contract bij ado en zij kunnen mij aan het contract houden etc... etc...
dit soort teksten is niet alleen door het ad gemeld mar ook op tv door hem zelf
hoeveel feiten wil je heben
![]() |
Woensdag 15 juni 2011 om 09:46 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |