Welkom in de shoutbox, gast
anti td
Datum plaatsing: 06-03-2000 15:50:00 adofans
Meppelink: "Ik wilde van hem af"
Den Haag - André Wetzel is per direct bij voetbalclub ADO Den Haag opgestapt, De assistent-trainer, die al eerder kenbaar had gemaakt aan het einde van het seizoen te zullen vertrekken, heeft gisterochtend bij de training afscheid genomen van de selectie.
'Het ging niet meer tussen hoofdtrainer Rob Meppelink en mij'', motiveert Andre Wetzel zijn besluit om met onmiddellijke ingang bij ADO Den Haag te vertrekken.
"Rob had moeite om met mij samen te werken, nadat bekend was geworden dat ik met mijn laatste maanden bij ADO Den Haag bezig was. Daarom heb ik met Meppelink en algemeen directeur Govard Slooters in goed overleg besloten om nu al de eer aan mijzelf te houden. Ik heb de selectie gisteren gedag gezegd en ga mij nu verder bezig houden met de toekomst. Ik heb contact met twee clubs. Met een daarvan ben ik bijna rond. Ik hoop nog deze week te kunnen vertellen waar ik naar toe ga".
Meppelink is wat duidelijker in het waarom de samenwerking met Wetzel per direct is opgezegd. "Ik wilde perse van hem af. Ikverwacht dat hij binnenkort naar een andere club in het betaalde voetbal gaat. Je kan niet bij een club nog werken en met je gedachten al ergens anders bezig zijn. Dan is het beter om gelijk te stoppen''.
"Bovendien was ik niet tevreden over hem, dat zeg ik eerlijk. Andre had al snel een conflict met Piet de Zoete, die als
commissaris technische zaken in zijn portefeuille heeft. Dat werkte niet echt motiverend voor Andre. Bovendien had hij het idee hier technisch directeur te kunnen worden en dat kwam niet uit. Daarom is dit voor alle partijen de beste oplossing''.
Aad Kila
ADO Den Haag zal niet per onmiddellijk op zoek gaan naar een vervanger. "Nee, Aad Kila schuift door naar de vacante positie van assistent'', aldus algemeen directeur Govard Slooters.
"Hij zal samen met Rob Meppelink ook het tweede elftal blijven doen. Voor de resterende paar wedstrijden is dat geen probleem".
Den Haag komt pas vanavond (aanvang 20.00 uur) in actie. FC Groningen komt in het Zuiderpark op bezoek. Rob Meppelink kan in deze wedstrijd geen beroep doen op Santi Kolk, Robin Koers, Raymond Atteveld, Emiel van Eijkeren (allen geblesseerd) en Patrick Kalkema. De laatste is geschorst.
![]() |
Donderdag 19 november 2009 om 00:29 uur |
Bert
Alles wat Atteveld tegen Wetzel zegt gaat blijkbaart het ene oor in en het andere weer uit. Slim was het niet dat Atteveld De Rijck iets in het oor beet - relatie probleem - maar Atteveld wilde hem slechts iets in het oor knopen. Maar kleine oorzaken hebben aan de andere kant dikwijls grote gevolgen, beter legt Atteveld z'n oor niet te luisteren bij die ijdeltuit, want die naait hem rustig een oor aan bij de snor.
Van de Kallen die denkt bij z'n eigûh: Een oortje gespaard is een oortje gewonnen, maar aan de andere kant ieder oortje brengt zijn gierigheid, dus ook hij moet z'n oren wat minder laten hangen naar die lulhannus van een td, anders kom ik dat hele zooitje persoonlijk ff een oorvijg geven. Heb er onderhand tabak van, de oorzaak is me dunkt toch wel bekend.
Vanavond bij de snor ging het weer aardig los over Ado. De snor kraakte ook Wetzel af over het uit de school klappen. naar mijn idee onterecht maar hij deed het wel. Komt toch niet erg professioneel over. Als Ricky vd Berg over die oren trekken begint geloof je het hiet maar het werd nu door Elia bevestigd. Weer voer voor journalisten.
Laat Atteveld met zijn maatje Wetzel eens normaal gaan doen.
Mochten we in de nacompetitie terecht komen mag Atteveld met zijn technisch directeur Andre Wetzel eruit (geen aankopen in de winterstop) neemt Cor Lems de zaak wel over.
![]() |
Maandag 16 november 2009 om 23:55 uur |
Moerwijk 64
Vanavond bij VI kwam Ricky v.d. B. ter sprake.
Ron Jans had daar een hele mooie opmerking over.
Het ging erover dat Ricky v.d. B. zo een moeilijke speler was.
Antwoord van Ron Jans : Dan had je er nog meer moeten aandacht
aan moeten besteden c.q. nog meer in moeten investeren.
Ik neem het niet op voor Ricky, want hij weet heel goed dat hij fout
zit. Maar zo kan het dus ook.
Veel respect voor Ron Jans.
Ik zou Ron Jans graag hier zien, maar ik ben bang dat hij daar misschien zelf anders over denkt.
![]() |
Vrijdag 13 november 2009 om 23:25 uur |
rien1
kojak1
Ricky van den Bergh is pas na de winterstop weer welkom bij de trainingen van het eerste elftal van ADO Den Haag. Dat is de uitkomst van een gesprek dat de middenvelder vrijdag voerde met technisch directeur André Wetzel.
Van den Bergh liep afgelopen zondag tegen PSV (5-1 nederlaag) kort nadat hij was ingevallen tegen een rode kaart aan. Voor ADO was dat de druppel die de emmer deed overlopen. De afgelopen zomer van Heracles Almelo overgekomen middenvelder lag dit seizoen al vaker in de clinch met trainer Raymond Atteveld.
Aanvankelijk werd Van den Bergh voor vijf dagen geschorst, maar tijdens een gesprek op vrijdag bleken de verhoudingen dusdanig verstoord dat Van den Bergh tot Kerst niet meer welkom is. De speler moet bovendien een fikse boete betalen. In december gaan beide partijen opnieuw rond de tafel zitten om een eventuele terugkeer in de selectie te bespreken.
hij traint in ieder geval weer mee,al is het in het tweede.is toch nog een uitkomst mogelijk,voor het eerste is hij toch al geschorst.nou weer rust in de tent en opla naar willem2 de drie punten halen.ook een gevoel dat knopper er snel weer bij komt,en ranco.kum en waterman er bij heb je toch een prima selectie.dat hij een boete betaald is niet erg,komt ie wel overheen,wij betalen al zoveel om hem niet te zien.hopelijk gaat het vanaf nu snel weer de goeie kant op.prettig weekend allemaal,ik ga me vanavond even vol laten lopen hier in leiden.
![]() |
Vrijdag 13 november 2009 om 15:15 uur |
Robin Straub
voor het gemak plaats ik het even op de shoutbox:
Woensdagavond waren we uitgenodigd voor een ingelaste spoedvergadering met de overige supportsgroepen en de ADO-directie. Verrassend genoeg bleek dat ook Atteveld en de spelersraad waren uitgenodigd.
Na zondag is de wereld niet meer hetzelfde, er is iets veranderd. Even heb je het gevoel dat we met z'n allen vijftien, twintig jaar terug zijn gegaan in de tijd, maar gauw genoeg realiseer je je dan dat daar geen sprake van is. Ik heb namelijk geen één keer glasgerinkel of bommen gehoord, laat staan een M.E.-er die een laatste waarschuwing uitspreekt dat wanneer we nu niet weg gaan er charges zullen volgen. Dus dat kan het allemaal niet geweest zijn, maar ik heb wel een gestaakte wedstrijd aanschouwd, wat is er dan misgegaan ... ?!
Fuck, ik weet het weer, ik zat naar de Luinge-Show te kijken en hoorde ver weg fluitsignalen, ik zag alleen maar Rood en Geel voorbij komen, emoties liepen hoog op, hoorde supporters zingen, als laatste hoorde ik nog één of andere bami-bal wat zwetsellen (of is dat geen Nederlands woord?) door een stadionspeaker en toen was het ineens voorbij, wedstrijd gestaakt!
Alsof er een totale oorlog was uitgebroken vertrokken hele families van de gezinstribune, om waarschijnlijk nooit meer terug te komen. Ik hoor ze bijna lettelijk zeggen "een dergelijk iets willen we nooit meer mee maken - spreekkoren - dat zijn we bij ons HVV niet gewend".
De andere dag het hele land in rep en roer, de media kopt groot "Wedstrijd gestaakt!". Sponsoren trekken hun lidmaatschap in, business mensen beëindigen hun contract, sociaal cultureel geplande activiteiten worden uitgesteld ...
De KNVB krabt zich achter het oor en denkt, hmmm, zie je wel het is kwestie van tijd en dan flikken ze het toch weer, nu gaan we ze eens goed te grazen nemen. Gelukkig hebben we onze eigen redder in nood Wetzel die voor onze Haagse eer en glorie strijdt. Uiteindelijk was hij het, en niemand anders, die er voor gezorgd heeft dat het al twee jaar lang goed gaat. Hij zal er wel voor zorgen dat middels de juiste management tactieken de boel gesust wordt, we gaan naar Hilversum en we zullen ze daar (bij VI) eens laten zien hoe we dat vlot trekken ... damage control!
Nou ja goed de rest kennen we inmiddels wel ... en dat allemaal naar aanleiding van een spreekkoor!
Welkom bij het Modern Football!!
Woensdag kregen we een uitnodiging binnen of we mee wilden praten in een ingelast spoed supportersoverleg (OGS). Wat schetst onze verbazing als blijkt dat naast diverse supporters afgevaardigden en directie leden van ADO Den Haag ook Raymond Atteveld, Rankovic en Zwinkels aanschuiven bij dit overleg.
Hieronder vind je een beknopt gespreksverslag waarin is terug te lezen wat er is besproken tijdens dit overleg, nogmaals niet alle letterlijke punten en komma's zijn hierin benoemd, maar de essentie is er goed uit te halen.
Lees en geef je mening.
OGS vergadering d.d. 11 november 2009.
Aanwezig:
Marco Esser, Dick Vierling, Maurice Westerwoudt, Marcel vd Holst, Raymond Atteveld, Robert Zwinkels, Aleksander Rankovic, Jan, Dick, Jan, Rinus, Kipp, Koos, Dennis, Erik, Geer, Koos, Dick, Marco, Marco, Michael, John, Mak en Maureen (notulist).
Koos geeft aan dat we vanavond bijeen gekomen zijn naar aanleiding van de gebeurtenissen de afgelopen dagen en geeft het woord aan Marco Esser (Lid RvC).
In het laatste supportersoverleg hebben we uitgebreid gesproken over spreekkoren en hoe we dat kunnen voorkomen. De reden daarvoor is dat spreekkoren op dit moment een hot item is en onder de loep ligt.
De verbetering van het imago is een zaak van lange adem, er hoeft maar iets te gebeuren en je doet gelijk een stap terug. De dingen die bij ADO Den Haag gebeuren worden altijd uitgelicht, wat er bijv. bij De Graafschap is gebeurd, daar hoor je niemand over.
Met betrekking tot de spreekkoren in het algemeen heeft ADO Den Haag een gesprek aangevraagd met de KNVB. De reden hiervan is dat er momenteel geen richtlijn is voor hoe te handelen bij spreekkoren. De ene scheidsrechter legt een wedstrijd stil, de andere laat door spelen. Volkomen willekeurig worden deze beslissingen genomen. ADO Den Haag wil dat er 1 lijn getrokken wordt.
ADO Den Haag wil niet alle mensen als groep over 1 kam scheren, maar alleen de schuldigen straffen. De gevolgen van dit incident zijn namelijk groot. De club is op de goede weg, zeker sociaal maatschappelijk.
De afgelopen dagen is er veel publiciteit geweest rond de selectie en Raymond Atteveld. Daarom zijn Raymond Atteveld, Robert Zwinkels en Aleksander Rankovic aanwezig.
1. Huidige prestaties en verwachtingen.
Raymond Atteveld geeft aan dat het bij hem om ADO gaat. Hij is op 17 april 2009 ingestapt, met als enige doel de ploeg in de eredivisie te houden. Op de laatste speeldag speel jij je veilig en dan ben je alleen maar heel dankbaar voor de handhaving. In het nieuwe seizoen komen er geen versterkingen omdat de geldkraan is dicht gedraaid. Ondanks de afspraken schik jij je. De verwachtingen zijn erg hoog, dit heb ik geprobeerd te temperen, want het is niet reëel. Als er schorsingen of blessures komen zit je met de gebakken peren. De uitspraken van de Raad van Commissarissen hebben mij behoorlijk in de voeten gereden. Een plek tussen de 10e en de 12e plaats zijn verwachtingen die Andre Wetzel en ik niet waar kunnen maken met de kwaliteit van deze spelersgroep. We zijn ADO Den Haag en hebben niet een zodanig hoge begroting. We hebben eerst 3 wedstrijden gewonnen, nu hebben we een mindere periode, op dit moment pakken we te weinig punten.Soms gooi je ook een wedstrijd op slot, omdat je dan tevreden moet zijn met 1 punt.
Vanuit de supporters wordt aangegeven dat de spelers de laatste wedstrijden te weinig inzet tonen. Raymond geeft aan dat dit het geval is geweest bij VVV (in de beker), Heerenveen uit en PSV thuis. De andere wedstrijden hebben de spelers wel degelijk inzet getoond. Wel geeft hij aan dat de spelers wel willen, maar het niet kunnen. Je kunt een ploeg als ADO niet vergelijken met Heerenveen of PSV, die een veel hogere begroting hebben. Door de supporters wordt aangegeven dat geld niet bepalend is voor de inzet die getoond wordt, dat we geen leiders in het veld hebben momenteel en dat het niet aan een falen van 1 speler ligt maar aan een collectief falen. Verliezen vinden we niet erg, maar wel de manier waarop. Na een flinke discussie hierover geeft Raymond Atteveld aan dat, als bepalende spelers na de winterstop weer terug zijn, hij wel perspectief ziet.
De supporters stellen vragen over de wissels.
Waarom Ammi/Horvath eruit? RA: Ammi speelde dramatisch en Horvath had het erg moeilijk. Ik kies dan voor jonge honden die zich helemaal geven, ook al hebben ze weinig ervaring.
Waarom Soltani op het middenveld en niet Vd Bergh? RA: Soltani gaat wel achter Affelay aan, dat doet Vd Bergh niet.
Waarom Vd Bergh er in bij een 2-0 achterstand? Hij is dan al gefrustreerd?
RA: Wie hebben er om Vd Bergh geroepen?
Hierover ontstaat weer een flinke discussie.
Aleksander Rankovic vraagt zich af waarom er al na 10 minuten om Vd Bergh geroepen wordt, wat heeft hij in de 2 maanden dat hij bij ADO zit gedaan om zoveel respect te hebben bij supporters? Aleksander geeft aan dat je dan geen steun geeft aan de spelers die op het veld staan. Als hij op het veld zou staan, op de positie van Vd Bergh zou hij er ontzettend veel moeite mee hebben, hij werkt al 4 tot 5 jaar bij deze club en geeft zich helemaal, waarom zou hij dan zo behandeld moeten worden door de supporters?
Door Marco Esser en de supporters wordt aangegeven dat het geen disrespect is naar de spelersgroep, maar om aan te tonen dat het in het veld niet goed gaat, er voor willen zorgen dat de spelers meer geprikkeld worden en meer inzet tonen.
2. Publiciteit die er nu is met betrekking tot management van de spelersgroep.
De vraag rijst bij de supporters waarom Andre Wetzel naar Voetbal International is gegaan?
De Directie geeft aan dat zij er toe besloten hebben in verband met “damage control”.
Helaas werd hij daar geconfronteerd met uitspraken die door Vd Bergh zouden zijn gedaan in een interview waar noch Andre Wetzel, noch Raymond Atteveld van op de hoogte waren.
Supporters zeggen daarop “Is het dan zo moeilijk om te zeggen, hier weet ik niets van, dus hier kan ik geen uitspraken over doen”. Nu is een en ander weer geëscaleerd door uitspraken van de TD, want in het hele interview met Vd Bergh komen geen uitspraken voor die door Johan Derksen genoemd zijn.
Raymond Atteveld vraagt of er nog mensen op de training aanwezig zijn geweest die dingen gezien hebben die niet door de beugel kunnen. 1 supporter geeft aan dat hij gezien heeft dat Raymond Atteveld, Horvath met een stok gepord heeft. RA geeft aan dat dit met lachende gezichten gebeurde, een dolletje dus, mochten hierover twijfels zijn dan kan men dit navragen bij Horvath. Een andere supporter geeft aan dat hij gezien heeft dat Raymond Atteveld, Vd Bergh tijdens een oefening een bal in het gezicht heeft geschoten.
RA geeft aan dat dit niet juist is. Tijdens een bepaalde oefening willen de spelers graag de bal hebben, ik heb de bal omhoog gegooid terwijl ik op mijn klok keek, toen heeft Vd Bergh de bal op zijn gezicht gekregen. Van enige moedwil is geen sprake geweest.
3. Stand van zaken met betrekking tot Ricky vd Bergh.
Raymond Atteveld zegt:
Er niemand is geweest die Ricky vd Bergh meer steunt dan ik. Ik heb helemaal niets tegen Vd Bergh, ik praat dagelijks met hem, juist om hem te steunen.
In de periode dat ik zelf nog speelde liep ik mijn poten uit mijn lijf voor een speler zoals hij.
We hebben hem constant gesteund. Ik pas mijn gedrag aan op verschillende spelers dus ook bij Vd Bergh.
Ook de spelersgroep geeft aan hem te hebben gesteund. Als voorbeeld geven zij de wedstrijd dat Vd Bergh niet op de bank wilde zitten, toen hebben zij aangedrongen bij de trainer om hem nog een kans te geven.
Vrijdag gaat Vd Bergh eerst op gesprek bij de TD en daarna heeft hij een gesprek bij Raymond Atteveld.
Vanuit de supporters wordt de vraag gesteld of Vd Bergh nog genoeg credits heeft bij de spelersgroep.
Raymond Atteveld geeft aan dat het heel moeilijk is geworden.
Aleksander Rankovic zegt dat hij niet gelooft dat Vd Bergh bepaalde dingen heeft gezegd. Maar mocht hij het wel gezegd hebben dan is het vertrouwen geschonden. Je moet elkaar kunnen vertrouwen en als er dingen uit de kleedkamer naar buiten worden gebracht dan wordt het heel moeilijk.
Hoe gaan we nu verder?
Raymond Atteveld geeft aan veel te willen, maar weinig te kunnen.
We blijven dagelijks bouwen, ik vind dit een heerlijke groep om mee te werken.
We willen gewoon vooruit. Daarbij hebben we de steun van de supporters nodig. We willen jullie steun voelen, dan kunnen we boven ons zelf uit stijgen. Soms lukt het en soms ook niet.
Raymond Atteveld, Robert Zwinkels en Aleksander Rankovic worden bedankt voor hun aanwezigheid en inbreng.
4. Wedstrijd afgelopen zondag
We beginnen met de positieve dingen zoals:
- de ADO kids hebben shirts gekregen, waarvoor dank nu alleen nog de broekjes
- er was op Vak G een hele mooie vlag aanwezig
- de wedstrijd is op tijd begonnen, volgens de supporters is dit niet waar, de wedstrijd is 5 minuten te laat begonnen, oorzaak de scheidsrechter had problemen met de “oortjes”.
In een eerdere vergadering hebben we het over spreekkoren gehad, wedstrijden worden willekeurig stilgelegd.
De tekst van de stadionspeaker is eigenhandig aangepast door Marco Esser, waardoor er geen dreiging meer vanuit gaat, maar juist positiever is. Supporters geven aan dat het gros toch niet hoort wat er omgeroepen wordt en dat het wel heel toevallig is dat juist dan spreekkoren ontstaan.
Ook wordt er aangegeven dat het stilleggen van de wedstrijd niet alleen aan de supporters ligt. Er is geen communicatie naar de 4e official geweest, zodat hij ook de scheidsrechter niet kon informeren over wat er achter de schermen plaatsvond, waardoor de wedstrijd mogelijk niet stilgelegd zou zijn.
De club blijft er van overtuigd dat dit een incident is geweest, want structureel gaat het goed met ADO.
Om de imago schade te beteugelen is Andre Wetzel naar het programma Voetbal International gestuurd.
Volgens de supporters is dit dus weer mislukt.
Je hebt spreekkoren en aanhoudende spreekkoren, als de stewards dan de tribune opgaan om te voorkomen dat de wedstrijd stilgelegd wordt, ontstaat er een schermutseling. Dit is voor de club onaanvaardbaar. Ook is het onaanvaardbaar dat men een scheidsrechter bespuugt. Deze mensen en de mensen die de spreekkoren gestart zijn zullen voor de onafhankelijke stadion verboden commissie moeten verschijnen.
De supporters geven aan dat deze commissie niet onafhankelijk is als er personeel van ADO in de commissie zit. Tevens wordt aangegeven dat Andre Wetzel al publiekelijk heeft aangegeven dat deze mensen een stadionverbod krijgen en als het aan hem ligt levenslang. Wat is het nut dan van de commissie?
Ook geeft men aan dat het belachelijk is dat men voor spreekkoren een stadion verbod kan krijgen. Jaren geleden zou er op deze dag na de spreekkoren een massale vechtpartij ontstaan, honderden stoelen gesloopt worden, ME moeten optreden en een bestorming van het hoofdgebouw plaatsvinden. Er is alleen maar een spreekkoor geweest. Hoe is het mogelijk dat er straffen uitgedeeld worden voor het stilleggen van wedstrijden wegens spreekkoren als er geen richtlijn bestaat hierin?
De vraag van ADO blijft hoe kunnen we spreekkoren stoppen c.q. uitbannen?
De supporters blijven het antwoord hierop schuldig. Het is een puur emotioneel gebeuren.
Het enige advies wat ze ADO kunnen geven is:
Houd Wetzel uit de media, houd Vd Bergh bij ADO en pak 3 punten bij Wilem II
![]() |
Vrijdag 13 november 2009 om 11:12 uur |
Bert
Volgens mij is Derijck helemaal niet geschorst tegen Willem 2 en zit de officiële site er voor de honderdduizendste keer naast.
Dat denk ik ook het elftal wat vanavond heeft gespeeld zal het tegen Willem 2 gaan opnemen.
Alleen vraag ik mij nog af of Ditewieg of Waterman op de goal gaat staan.
![]() |
Donderdag 12 november 2009 om 22:39 uur |
Advertentie
Kees
Mr. FC DEN HAAG
Ik wens hierbij alle FC/ADO DEN HAAG supporters (na al die ellende van de afgelopen dagen zowel in de pers als in de shoutbox) veel
plezier met de wedstrijd ADO Den Haag - Derby County!
Ik kan er helaas vanavond niet bij zijn maar hoop dat jullie een leuke wedstrijd voorgeschoteld krijgen en support
Raymond Atteveld hij verdient hard jullie steun!
![]() |
Donderdag 12 november 2009 om 18:59 uur |
Bert
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 27 | - | 55 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 27 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 26 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 25 | - | 17 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |