Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bang

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 523
Volgende pagina

Haagse Roel

<FCDH> schreef:

hahaen voor sparta hoeven we ook niet bang meer te zijn in de laaste minuut adelaar gaat daar heen dus we kunnen rustig slapen
Mag toch hopen dat we het "degradatiespook" nu eens definitief van ons afgooien. Bang voor Sparta ????Wetzel heeft plek 10 genoemd als doelstelling, lijkt me prima. Ik vind het dan wel vreemd dat ie roept dat Kolk al te duur is.....

Afgezien van het feit of je Kolk nu wel of niet moet halen, de meningen blijven natuurlijk altijd verdeeld, als Kolk al te duur is dan kan je wel een hoop "kandidaten" schrappen. 

Ik ga er vooralsnog maar vanuit dat Wetzel/Atteveld/Kallen weten wat ze doen en wacht rustig af op nieuws van Frans.
0
Vrijdag 15 mei 2009 om 17:24 uur

<FCDH>

Aad schreef:

2 x vrijgesproken ?

Is dat alvast voor de volgende elleboogstoot die hij uitdeelt
hahaen voor sparta hoeven we ook niet bang meer te zijn in de laaste minuut adelaar gaat daar heen dus we kunnen rustig slapen
0
Vrijdag 15 mei 2009 om 16:38 uur

Ooievaar

Kees schreef:

Middag Rien,

Weg met alle stress en op naar de eerste training op geloof ik 22 juni. Misschien dat het nog verandert wordt zodat er weer een dag gelijk aan dit jaar is.

Zeker jammer dat Volendam eruit is. Niet speciaal voor Volendam maar het is wel een ploeg die je onder je had kunnen houden. Met Roda, ondanks een lagere begroting, weet ik dat nog zo net niet tenzij Roda ook degradeert.

Zou mooi zijn: VVV, TOP OSS en Excelsior erbij. Kan nog steeds!
Goede middag Kees,

FF over de heuvel heenkijken. Het zal me worst wezen wie er promoveert of degradeert, om het simpele gegeven dat we gaan groeien als kool. Ben er van overtuigd dat we komend seizoen zeker 40 punten gaan halen. Dus blijven we weg uit de gevarenzone. We moeten gewoon de ambitie uitspreken om voor plek 10 te gaan.

We hebben best wel aardig materiaal, en er zal afgezien van vriend Rikcy best nog wel wat bijkomen. Zeker in ogenschouw nemende dat Elia bijna 2 miljoen gaat opbrengen. En een uitstekende trainer voor de groep, dat is natuurlijk zeer bepalend (...)

We hebben dit jaar ontzettend veel goodwill gekweekt, door een prima sfeer in het stadion en relatieve rust rond de club. Met dank aan v.d. Kallen, RvC ook Wetzel dus, een beschaafde vent, en wij de supporters uiteraard.

Door de handhaving kunnen we echt gaan bouwen, en dat zal de club in alle geledingen door groeien. Hopelijk komt er snel een naam voor het stadion, wat natuurlijk om weer de nodige munten genereerd.

Kees, je gaat het meemaken komend seizoen, niet meer kijken wat Heracles, VVV e.d. heeft gedaan, maar Utrecht, NEC en NAC.

Met z`on stadion - en de mogelijkheiden die dat biedt- en achterban kan je ambitieus zijn, dat is voor mij een uitgemaakte zaak.

Overigens zou ik het prachtig vinden als ADO weer in het echte ADO shirt zou spelen, maar ben bang dat dat statutair niet mogelijk is.

Verheug me nu al op het nieuwe seizoen, gaan we een hoop schik van beleven.

Gegroet,

Ooievaar


0
Maandag 11 mei 2009 om 17:12 uur

HC

Kaos schreef:

Nou kom maar op, ik ben benieuwd wat je nu gaat zeggen...

Gefeliciteerd allemaal
Wat denk je Kaos?

Ik ben gewoon strontblij!

Was gewoon bang gisteravond, dat kan/mag toch?!

Gefeliciteerd iedereen!

Paar versterkingen erbij en volgend jaar richting plaats 11
0
Zondag 10 mei 2009 om 17:32 uur

rien1

HC schreef:



Ik wist wel dat je realistisch was. 

Tuurlijk is iedereen gestresst!

Ik word dan meestal pessimistisch  als iedereen zo optimistisch is 

Ik weet t ook niet meer allemaal
Ik begrijp je goed, HC. Ik zie ook steeds dat zenuwachtige gedoe achterin met die tegengoals in dat laatste 15 of 20 minuten. Die juichende en compleet uit hun dakraam gaande supporters van de tegenpartij vergeet ik ook niet zo snel. Bv bij Willem2 na de 3-0 voorsprong. Niemand gaf nog een cent voor de Tilburgers, Net als de Spartanen en de Heereveners. Dat zal toch echt anders moeten morgen. En ook ik weet het niet hoor. Je hebt ook een beetje het geluk nodig soms. Dan komt het wel goed.
1 ding hoeven we gelukkig niet bang voor te zijn tegenover De Graafschap,Volendam en vooral Roda. En dat is directe degradatie. Dat zal voor onze spelers toch wel een voordeel zijn tenopzichte van de 3 andere clubs. 
0
Zaterdag 9 mei 2009 om 23:37 uur

Advertentie

Mike

pietje schreef:

dat noemen ze zeiken om te zeiken.zelfde om verhoek nu al weer af te kraken in plaats van achter hem te staan.
Ik ben bang dat we met Verhoek erbij als een kip zonder kop gaan aanvallen. Vergeet niet dat Vitesse de laatste 4 wedstrijden heeft gewonnen.
0
Zaterdag 9 mei 2009 om 12:54 uur

angelo

hooooooiii schreef:

jammer dat knopper uitgeschakelt is. Speelt zwinkels eigenlijk ???

zeker jammer de enige spits die dit seizoen een beetje doelpuntjes heeft gescoord,
gelukig komt waterman steeds beter in vorm,ook al zie ik liever zwinkels,maar ben bang dat die niet voor ons hopelijk de laatste wedstrijd van dit seizoen meespeelt.
0
Vrijdag 8 mei 2009 om 21:08 uur

Mitchel

voor de nacompetie ben ik niet eens bang als ADO laatste kwatier gewoon kan voetballen
0
Zondag 3 mei 2009 om 16:53 uur

angelo

dennn haaag schreef:

Ben bang dat het unieke codes zijn, maar nu al bedankt voor je moeite en hopelijk werkt het gewoon! Anders gewoon ff radio west met hartslag 180. Die gasten maken de aftrap al spannend.
ja ook ik riep gister ,dan maar een keertje ouderwets met het radioo`tje,ook ben ik bang dat de code 1 malig is,maar we gaan het gewoon proberen,
maar een keer 6euro is ook nog wel te doen.
ook al ben ik het ook met je eens dat ze iedereen die lid zijn van eredivisielive een code hadden moeten toesturen zonder er om te moeten bedelen.
0
Zaterdag 2 mei 2009 om 21:12 uur

dennn haaag

angelo schreef:

helemaal met je shout eens,
hoop dat je morgen nog iemand te pakken kan krijgen,
mocht het niet lukken hoop ik dat je wat aan mijn activatie code hebt.
moet morgen eerst met laakwartier om 12 uur naar westlandia waar laakwartier hopelijk kampioen gaat worden ,zal me haastig naar huis spoeden om hopelijk op tijd de code hier te plaatsen.
en natuurlijk hoop ik dan dat bij iedereen dezelfde code gaat werken.

Ben bang dat het unieke codes zijn, maar nu al bedankt voor je moeite en hopelijk werkt het gewoon! Anders gewoon ff radio west met hartslag 180. Die gasten maken de aftrap al spannend.
0
Zaterdag 2 mei 2009 om 20:59 uur

Nu online

James, pitbull, Aad, KvR, FFL en 234 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 523
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2