Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bank

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 524
Volgende pagina

Sound

Als er echt nog gekeken wordt naar weer een verdediger dan ga ik ervan uit dat Mörec al afgeschreven is, Kum inderdaad op een vertrek uit is en men weinig vertrouwen heeft dat Luksik nog beter gaat worden (alhoewel ik hem tegen NAC voor het eerst behoorlijk goed vond spelen). Als dit allemaal niet zo is krijg je namelijk wel een erg brede bank achterin straks als iedereen weer fit is of terug van een schorsing. Een beetje concurrentie is goed, maar met TEveel concurrerende spelers krijg je over het algemeen alleen maar gezeik.
0
Woensdag 7 december 2011 om 16:02 uur

pmc

Ricky schreef:

Let op mijn woorden:

Ali nu al afgeschreven??????????

Was die Rus dat ook niet????

Ali gaat ons POSITIEF verrassen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nee ik schrijf hem niet af het verbaast mij alleen dat Steijn hem op de bank laat beginnen, en ook ik laat mij heel graag verrassen, vol verwachting klopt mijn hart
0
Zaterdag 3 december 2011 om 15:43 uur

rien1

pmc schreef:

Ik ga op zeker, wel heel vreemd dat die Steijn zo graag Ali B wil hebben maar en dan nu op de bank laat beginnen. PS ook ik ben geen voorstander van Ali B maar als je hen dan l3 wedstrijden onder contract heb laat hem dan ook spelen.
Mister Steijn deed inderdaad de allergrootste moeite om Boussabon erbij te krijgen. Zelfs voor die 3 wedstrijden. Blijkbaar is Steijn zo geschrokken dat hij Boussabon tegen NAK kan opstellen, dat ie hem toch maar op de bank zet. Door die schrik moet hij natuurlijk eerst even relativeren en tot zichzelf komen.

0
Zaterdag 3 december 2011 om 14:33 uur

pmc

Ferdy schreef:

En toch ga ik vanavond weer naar mn cluppie!
Ik ga op zeker, wel heel vreemd dat die Steijn zo graag Ali B wil hebben maar en dan nu op de bank laat beginnen. PS ook ik ben geen voorstander van Ali B maar als je hen dan l3 wedstrijden onder contract heb laat hem dan ook spelen.
0
Zaterdag 3 december 2011 om 14:09 uur

BLEISWIJK-1

hjfff schreef:

Waarom gelijk idioot zeggen? Geef je mening en doe niet of jij alles beter weet.

Visser centraal achterin zodat hij kan inschuiven? Kom op man.
Verdedigen moetie. Heb je hem ooit een goeie sliding zien maken? Hij is zo snel als stront en 1.70 hoog.
We willen toch naar het linkerrijtje? Je kan mij niet vertellen dat je warm wordt van die Visser met Lukniks in je laatste linie?

Kijk even maar de overkant met Gorter, Luijckx en Botteghin. Iets andere koek.
Ik ben het niet helemaal met je eens. Visser is in de duels gewoon goed. En potitioneel staat hij vaak ook wel goed. Opbouwend en aan de bal kan het nog wel wat beter. Het grootste probleem zal morgen zijn, het voetballen met ruimte in zijn rug en het op buitenspel spelen. Dit is hij niet gewend.

Wat Luksik betreft. Omdat Bayram op de bank plaats moet nemen staat waarschijnlijk Lurling links en Josefzoon rechts. Die Josefzoon kan wel hard lopen, maar is gewoon een blind paard. Ik heb daarom wel vertrouwen in Luksik morgen!
0
Vrijdag 2 december 2011 om 14:34 uur

BLEISWIJK-1

ADODENHAAG schreef:

Wat dacht je van Chery - John Verhoek - Ali B? John gaat gewoon spelen hoor..
Ali begint op de bank. Let maar op!

Maar wat dacht je van de verdediging! Morec is voor zaterdag twijfelachtig. Er is daarom een grote kans dat de centrumverdediging gaat bestaan uit Visser - Supusepa. Zo hebben ze ook al getraind. Ik hou mijn hart vast!!!
0
Donderdag 1 december 2011 om 18:48 uur

Advertentie

Jimme

Wat gaat het worden zaterdag?

Chery / Ali / Hocher ?

of

Chery /Ali /van Duijnen ?

of

Chery / van Duijnen / Ali ?

of zal Ali op de bank gaan beginnen en gaan we zo spelen:

Chery /van Duijnen / Hocher?
0
Donderdag 1 december 2011 om 17:54 uur

Reswek

`Iedereen is te koop, dus Youssef en Assaidi ook`

30/11/2011 16:16

Johan Hansma, technisch directeur van SC Heerenveen, staat aan de vooravond van de eerste winterstop in zijn huidige functie. De Friese club, zesde in de Eredivisie, lijkt een rumoerige tijd tegemoet te gaan.

Meest in het oog springende speler is Oussama Assaidi. `Het zou heel naïef van ons zijn als we er niet op voorbereid zijn dat er iets rond hem kan gaan gebeuren`, stelt Hansma in de nieuwe editie van Voetbal International. `Daar spelen we met een schaduwlijst op in.`

Ook Youssef El Akchaoui lijkt voor een transfer te staan. De linksback zit ook dit seizoen meer op de bank dan dat hij speelt. Hansma: `Als ik me in Youssef verplaats, kan ik me best voorstellen dat hij graag wil voetballen. Hij zal om zich heen kijken, en voor ons is niets onmogelijk. Iedereen is te koop. Dus Youssef en Assaidi ook.` (David de Vries)
0
Woensdag 30 november 2011 om 17:33 uur

Karel KLaver

oodh schreef:

Er zijn er gelukkig hier meer die het wel zien zitten in Höcher. In ieder geval om hem een tijdje te laten staan. Liever iemand die kan voetballen dan iemand die alleen maar hard kan rennen. Gewoon op rechts zetten : beetje driehoeken met Ammi en Immers.

Volgens mij was het nooit de bedoeling van de RvC om te gaan werken met een TD. Vraag me ernstig af of dat nu veranderd is. Denk het niet, we moeten vast nog eerst X wedstrijden verliezen.
Punt is dat de TD niet bepaalt wat er op het veld gebeurt (behalve als je Johan Cruijff heet en Leo Beenhakker op de bank zit...

Je hebt ook iemand nodig die de boel op het veld motiveert. En dat lukt Steijn (helaas) niet.
0
Maandag 28 november 2011 om 13:43 uur

Kees

Tussen mei en nu zitten exact zes maanden. Wat een armoede qua spelersmateriaal en trainersstaf waarin we verzeld zijn geraakt. Zo`n 5 a 6 spelers die vandaag meededen hadden afgelopen seizoen op de bank of tribune gezeten.

Hoe snel zijn we in de vernieling geraakt.
0
Zondag 27 november 2011 om 20:18 uur

Nu online

Dang3r, opper, Renearmand56, James, Jk23, fcdh-denhaag, pajam, Bleek, TheMariner, Baco070 en 387 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 524
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5