Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kans

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 524
Volgende pagina

haagse-Dick

tuinfc schreef:

daar zitten ze toch al
NAC krijg weer een kans om te promoveren dus hoop dat Eindhoven ze terug de Juup in schiet
0
Vrijdag 13 mei 2016 om 23:09 uur

Thehague070

KR96 schreef:

Ben niet kapot van Kastaneer als voetballer, maar allememaggies wat is die jongen sterk zeg, en een goede goal ook vandaag.
Verdient in ieder geval een serieuze kans niet zo`n halve kans als Korte
0
Vrijdag 13 mei 2016 om 23:06 uur

grijze gek

Madmax schreef:

Groenendijk per direct weg bij Excelsior. ...

FoxSport
Die denkt de boer weg bij ajakus ik ga mijn kans pakken daar hij is daar toch een paar jaar trainer geweest van jong ajakkus? Of was dat bij de jeugd?
0
Donderdag 12 mei 2016 om 12:00 uur

KR96

H@@GenEES schreef:

Denk niet dat Schaars naar Den Haag wil, die ziet zichzelf nog bovenin de subtop spelen, heeft als een bod van Sparta ook al naast zich neer gelegd volgens VI, denk dus niet dat die naar DH gaat komen en dan is er idd nog het salaris, die gaat echt niet voor 200K ballen bij ADO... vergeet het maar.
Acht de kans ook niet groot, maar dromen mag altijd.
0
Woensdag 11 mei 2016 om 19:21 uur

Kees

grijze gek schreef:

mooi, een defensief spelend Vitesse volgend seizoen
Ik vind dat zo ongelooflijk kortzichtig denken van jou (en dat op jouw leeftijd ) en vele anderen.

Wie denken jullie dan wie er opvolger wordt en door wie de nieuwe trainer gescreend wordt? Er is bijna geen kennis van voetbal meer binnen de club en de kans is groot dat het een nono wordt.

De naam van Ranko wordt hier zelfs genoemd. Op basis van wat dan? Onvoorstelbaar. Overigens is het natuurlijk wel een fijne vent.

Wees toch blij met een trainer die er voor gezorgd heeft dat we vroeger dan normaal veilig waren en in de tranentrekkende ado soap overeind is gebleven.

Leer er meeleven dat aantrekkelijk voetbal en ADO in deze tijd waar in het om overleven gaat in de eredivisie en geld doorslaggevend is niet samengaat totdat Wang of opvolger er echt geld in steekt.

Het bromjaar was lang niet altijd ff fraai en wordt veels te veel geromantiseerd.
0
Dinsdag 10 mei 2016 om 17:34 uur

Petah

ADODENHAAG schreef:

Dat is voor jou zeker het gunstigst. K, dan zit je bijna achter de goal, dan zal ik zeggen ga dan helemaal achter die goal zitten..
Nee eend dat is voor de club het gunstigst feit is ze kennen o en n voor meer geld verkopen maak sta tribunes heb je kans dat de mensen van G die misschien wat minder te besteden hebben ook daar kunnen staan en je zit weer met ze alle op een vak
0
Maandag 9 mei 2016 om 12:15 uur

Jurriën

ooh en de wedstrijd. Havenaar, verrijkt die den haag of verpest die het?
16 goals waarvan sommige echt super knap + hij wint veel kopduels en is soms redelijk in de kaats.

Hij doet wat hij moet doen en als ie beter was speelde die niet bij Den haag

maar toch.. ik weet niet, hij mist ook best veel ballen en die eerste grote kans die die in de handen van de keeper schiet? zeer apart.

ebuehi top
kanon echt goed

eigenlijk is de basis van je verdediging best goed. er moet gewoon gesleuteld worden aan het middenveld en ik hoop eigenlijk dat duplan onze nummer 10 kan worden met vd berg of holla als ijzervreter. daarnaast een loper zoals bakker en jansen, die kunnen echt wel voetballen maar renderen nu samen nietr echt.
0
Maandag 9 mei 2016 om 01:20 uur

hagenees abroad

slash070 schreef:

Hornix, zo`n naam uit een Asterix strip, een typetje wat dan niet luistert of zo. Wel een aparte switch naar china
Limburger, al op leeftijd ook. Heeft al wat buitenlandse avonturen achter de rug. Gaat voor de kans denk ik. Geld zal wel een rol spelen , bleef liefst altijd in Limburg wonen voorheen.
0
Maandag 9 mei 2016 om 00:04 uur

Advertentie

Madmax

PSV gelukkig Kampioen
Ajax ...Hahaha
Feyenoord wint beker, houd in dat iedereen, nou bijna iedereen kans maakt.
AZ zeer knap weer van Brom...topscorer Jansen.
Utrecht gaat denk de play-offs winnen
PEC en Heracles heel goed jaar
Groningen doet wat het moet doen 1e 8
NEC keurig 9e
Chelsea 4 helemaal niks
ADO kleurloos 11e
Heerenveen valt tegen met 12e plek
Twente begrijpelijk - 6 punten
RodaJC eredivisie waardig
Excelsior heel knap
Willem II was iedereen na 5 wedstrijden lyrisch over.
De Graafschap ik hoop ze erin blijven via nacompetitie
Cambuur terecht een stapje terug.
0
Zondag 8 mei 2016 om 20:58 uur

H@@GenEES

Petah schreef:

Hij heeft Alberg pest vertieft had die jongen nooit aanvoerder moeten maken en in een vrije rol moeten laten spelen eeuwig zonde dat hij weg is
Dat is gelul van een dronken Aardbei natuurlijk, als er één speler is die onder Fraser de kans heeft gehad dan is dat Alberg wel, en als je niet tegen de druk van een armbandje om je bovenarm kan (want laten we eerlijk zijn meer is het niet) dan is topvoetbal misschien niet jouw sport.

Ik ben met weinig van zijn (Fraser) beslissingen eens maar afscheid nemen van Alberg is er één die ik 100% kan begrijpen.

0
Vrijdag 6 mei 2016 om 17:09 uur

Nu online

buurmanBrutus, Brian, guru, ps070, Ronaldo, Rooie91, KvR, broodjebal070, Haraldberg1, Twa, Q0172, DHFC070 en 195 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 524
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5