Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bijna

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 525
Volgende pagina

haagse-Dick

miq72 schreef:

Inderdaad Dick ! Gaat zoals gewoonlijk weer helemaal nergens over met die zielepoot .
Ik shout ook al minder en de berichten worden ook steeds korter. Je ken hier bijna geen discussie meer voeren zonder aangevallen te worden!

En idd de herhaling, continu over hetzelfde ouwehoeren...

Maar goed ik hoop op een stuntje 2-2
0
Zaterdag 1 november 2014 om 17:56 uur

070-Hagenees

D.H.zuid-west schreef:

Natuurlijk, de overwinning tegen Dordt was fijn en broodnodig en de 2 wedstrijden na PSV zijn voor ons de toppers waar we moeten winnen. Maar om nu al, zoals sommige hier doen, de handdoek in de ring te gooien voordat de bal rolt vind ik ook wat overdreven. PSV moet, wij mogen en hoe langer je ze afhoud hoe meer gemor er komt. Net als NAC gaan ze dan hopelijk wat uit positie lopen en kunnen we met Kramer nog iets doen. Een snelle 2 of 3-0 betekent einde wedstrijd en wordt het een lange zit voor ons daar.

Ik ben gematigd optimistisch en ga voor een stuntje met 1-1
Begrijp me niet verkeerd, hoor! Maar ik probeer juist reëel te denken. Tegen Dordt was de winst ook erg belangrijk en ik gooi de handdoek nog niet in de ring, maar ik wil velen hier alleen waarschuwen dat we niet gelijk te optimistisch moeten worden als we 1 keer hebben gewonnen! Want de klap komt dan erg hard aan als we opeens met vijf verschil verliezen. Dan krijgen we weer van die vragen of opmerkingen op de box van: "Hoe kan dat? Tegen Dordt bijna niks weggeven en nu ruim verloren?" of "Fräser moet Wormgoor nooit meer opstellen, wat een drama zeg!" terwijl we tegen de beste selectie van Nederland spelen vanavond!

En tuurlijk...Een mooi voorbeeld wat je noemde met NAC. Maar vergeet niet dat we vanavond tegen PSV spelen en niet tegen NAC. Zo makkelijk gaan ze niet uit positie lopen.

Maar nogmaals, ik lijk nu wel een azijnzeiker, maar ik hoop natuurlijk van harte dat we vanavond minimaal een punt meenemen uit het Philips-Stadion.

We staan met zijn allen achter Den Haag!!
0
Zaterdag 1 november 2014 om 13:57 uur

lasoog1

ADODENHAAG schreef:

Ik vind het ook een voorbeeld dat klassiek niet altijd zo mooi is.
Die banner is veel te schreeuwerig. Ik hoef niet bijna beeldvullend te zien dat er n shirt te koop is. Zet dat op n 1/8 van t scherm ofzo. Ik wil informatie zien. Die hele homepage kan je in 1 pagina zonder scrollen bijna kwijt. ADO moet toch ook begrijpen dat de helft op n tablet kijkt?
Ja, kan wel maar dan is t helemaal n ramp. Echt uberlelijk maar ja zal maar niet klagen


0
Donderdag 30 oktober 2014 om 22:41 uur

GroenGeleGroninger

slash070 schreef:

Heeft die Tyrone The Philosopher trouwens nog een dagelijks "spreekuur" hier op de box. . . ?
Volgens mij niet meer, gisteren en vandaag (zijn `spreekuur` is bijna ten einde) heb ik hem niet gezien. Terwijl ik nog wel wat prangende vragen aan hem had.
0
Donderdag 30 oktober 2014 om 19:53 uur

lasoog1

slash070 schreef:

voetbalzone

Drie Nederlandse clubs uit de Eredivisie azen op het Zweedse talent Andreas Blomqvist. Het gaat om FC Groningen, PEC Zwolle en ADO Den Haag. Dat meldt het medium Kvällsposten.

Blomqvist is een 22-jarige middenvelder die momenteel nog onder contract staat bij Mjällby AIF.
Blomqvist speelde dit seizoen 27 competitiewedstrijden in het shirt van zijn werkgever. Hij was goed voor zeven doelpunten en met zijn elftal is hij verwikkeld in een felle strijd tegen degradatie; Mjällby staat momenteel voorlaatste. Naast de drie Nederlandse clubs zouden ook een drietal clubs uit Denemarken interesse hebben.

De tweevoudig international van Zweden heeft bij Mjällby nog een contract tot het einde van het kalenderjaar 2015, maar als zijn werkgever degradeert zal hij hoogstwaarschijnlijk kiezen voor een vertrek. Welke club en of een Nederlandse club überhaupt dan zijn voorkeur heeft, is niet duidelijk. In het weekeinde vindt de laatste speelronde in Zweden plaats en dan zal duidelijk worden of Mjällby degradeert.
Had Tyrone ul Akhbar t toch bijna goed...Zweden
0
Donderdag 30 oktober 2014 om 19:09 uur

Advertentie

gillah

haagse-Dick schreef:

Ooit speelt PSV een kut wedstrijd, zal dat zaterdag al zijn?

Als PSV in goeie doen is hebben we geen schijn van kans maar ook psv heb wel is een keer een mindere dag
Helaas hebben ze die mindere dag bijna nooit tegen ons, uitgezonderd die ene keer met Verhoek:

13/14: PSV - ADO Den Haag 2-0
12/13: PSV - ADO Den Haag 7-0
11/12: PSV - ADO Den Haag 5-0
10/11: PSV - ADO Den Haag 0-1
09/10: PSV - ADO Den Haag 2-0
08/09: PSV - ADO Den Haag 6-0

Wel is 1x scoren genoeg
0
Woensdag 29 oktober 2014 om 16:04 uur

frans swa

Een oudere supporter schreef:

Eens.
Alberg gaf gewoon diplomatiek antwoord op vragen van West. Op de vraag of de wedstrijdpremies al rond waren gaf hij gewoon netjes antwoord dat dat nog niet zo was, dat ze er nog over aan het praten zijn.
West bleef een beetje doorzeuren.
Ook over het kunstgras. Op de vraag of de vele blessures momenteel komen door het kunstgras omzeilde hij eigenlijk netjes, maar gaf eerlijk toe dat hij liever op gewoon gras speelt. Niets mis mee.
pffff het houdt niet op, wanneer wordt West eens tot de orde geroepen?

je zou bijna denken dat er Amsterdamse of KNVB-infiltranten werken daar ;-)
0
Dinsdag 28 oktober 2014 om 10:28 uur

Kees

gillah schreef:

Ik zou het eerder omdraaien: het past niet in het straatje van Kees - en ook niet in dat van jou - dus is het slechte journalistiek.
Ik heb zojuist dat stuk in het N.R.C. nogmaals aandachtig gelezen. Vertel mij eens welke passage, of zelfs welk woord, er nog niet bekend was. En ik ben zo vrij om er vanuit te gaan dat ook jij (bijna) alles de laatste weken gevolgd hebt.
Het is enkel een opsomming van eerder gepubliceerde artikelen waarbij ze (bewust) iemand (B.P.) opvoeren die het artikel nog een beetje smeuïg maakt.
0
Maandag 27 oktober 2014 om 19:44 uur

Johannes

<FCDH> schreef:

Tuurlijk is er geld meer dan de laaste jaren duren spelers weggegaan
Hansen en Christensen verdienen minstens zoveel als Coutinho en Holla.
Derijck verdient duidelijk fors meer dan Beugelsdijk.
Houtkoop zal verdienen wat het kostte om Wildschut te huren.
Bij verhuurde spelers is het bijna nooit zo dat je 100% van de salariskosten eruit haalt, zeker niet als je erg graag van de spelers af wil (Esajas, Van Haaren) of omdat je ze verhuurt om ervaring op te doen (Korte, de Wit).

Poepon is een goede besparing want die had een goed salaris, Supusepa misschien ook.

Samengevat: stel je er niet teveel van voor, van al dat geld voor salarissen dat er zogenaamd `over` moet zijn.
0
Maandag 27 oktober 2014 om 19:27 uur

zuid tribune

yesyes schreef:

Nou ik wil mezelf geen veer in me reet steken maar ik wist meteen al dat hij belangrijk ging worden. Lengte in de spits is de gouden formule en vooral hier in de eredivisie. Daarom ben ik altijd een voorstander van een goed koppende spits bij ons. Kijk pelle bulykin dost. Genoeg voorbeelden te noemen dat werkt gewoon goed. En vooral met het hedendaagse voetbal waar er zeer matige verdedigers rondlopen. Met een lange spits sta je daarom al vaak 1-0 voor en het is ook precies wat past op de manier hoe wij al jaren voetballen. Dus zulke dingen moet je gewoon weten als je beleid wilt voeren. Onze aankopen zijn in mijn ogen goed de laatste jaren maar de contracten en verkoop inkomsten zijn een lachertje. Er valt veel meer uit te halen
Ja, jij was gelijk al fan van Kramer..... Net nog een shout van je gelezen uit augustus........

"Kramer ook dramatisch met dat grote lijf bijna geen duel winnen...."

0
Zondag 26 oktober 2014 om 17:54 uur

Nu online

Teeg070, Oldtimer o en 220 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 525
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2