Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: minuten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 525
Volgende pagina

Ooievaar

ahj215 schreef:

morgen 2 nieuwe proefspelers bij ADO op de training:

 

Verdediger Peter Klescik Sloveen Trenscin

Aanvaller Adi Fanendo Nigeriaan Trenscin 1.93 m

 

uit de stal van La Ling, dus als ze net zo goed zijn als Kubic....

Prima. Regeren is vooruitzien. Die Ling die kneist het wel en ben dan ook erg ingenomen met zijn vondsten. Als we zo blijven doorgaan dan worden er spelers van ons verkocht, wel is waar voor veel geld maar je dient toch andere spelers er voor terug te halen. We zijn per slot van rekening geen bank. Dus als je goede spelers voor weinig munten kunt ophalen door het netwerk van Tjeu te gebruike dan vind ik dat een zinnige investering waarbij je relatief gezien niet al te veel risico loopt.

 

Raadzaam is wél niet alleen op Tjeu te gokken, maar ook zelf goed te gaan scouten. Daar hoef je echt niet voor naar donker Afrika, kijk eerst eens goed in de juup. Dat is toch een hele goede kweekvijver. Wat dat betreft is het ook een hele goede zaak dat een jongen als Tommy Beugelsdijk in wie ik het persoonlijk erg zie zitten vlieguren kan maken in de juup. Dat is een competitie van veel kleunen en man op man, komt niet veel tactisch vernuft aan te pas, zoals we allen weten(...)

 

Prima voor zijn ontwikkeling dat hij al na tien minuten met rood kon inrukken, daar leert die jongen ontzettend veel van, dat zal hem echt niet meer overkomen. Maar in hem zie ik binnen een paar jaar een hele goede centrale verdediger.

 

Bij ADO zie je nu dat er wordt geluisterd naar mensen met verstand van zaken, waartoe ik ook Ling zeer zeker toe reken. Dat blijkt ook aan de spelers die gehaald zijn. Zoals: Kubik jonge jongen, als die echt doorbreekt is het een goudmijntje, dus wel even snel zijn contracht met drie jaar verlengen

 

Leeuwin komt zo uit de juup wordt nog al door het elftal heen gehusseld maar vind het een bruikbare speler, zeker op het middenveld. Groot loopvermogen. Heeft slechts 55,000 gekost, dus ook goed gedaan. Die duitse keeper schijnt ook een hele behoorlijke keeper te zijn, dus in geval als Coutinho uitvalt heb je daar waarschijnlijk een betrouwbaar alternatief. Dat is wel eens anders geweest. En met Don Kozak hebben we gewoon erg veel mazzel gehad, mag wel eens. Mooie kerel trouwens, kan je wel om een boodschap sturen. Echt iemand die bij ons past dus.

 

Met het aantrekken van Brom heeft de club overduidelijk in de roos geschoten, ook hier is blijkbaar goed over nagedacht. Jonge enthousiaste vent die echt van het spelletje houdt, en het voetbal laat spelen wat we graag zien, frivool maar toch met de mouwtjes opgestroopt.

 

We zijn met z'n allen hardstikke goed bezig, en dat moeten we uitbouwen. Op deze manier beuren we meer tv gelden, door al die positieve publiciteit komen er meer toeschouwers, en zullen spelers dolgraag voor ADO komen spelen, waar ze tot voor kort niet aan moesten denken. Maar als je de juiste mensen aan de juiste knoppen laat draaien kan de wereld er een stuk aangenamer uitzien. Dat bewijs is nu wel degelijk geleverd.

 

Volgende pot is Excelsior thuis, indien er met hart ziel en hersens wordt gespeeld en wij er met z'n allen als de brandweer achter gaan staan - dat verdienen spelers en trainer wel - dan grijpen we die ook. Zouden we op 15 punten komen en dat in oktober, dat geef rust, en kan je van de winterstop eens rustig om je heen gaan kijken waar je het team nog wilt versterken i.p.v. noodverbanden aanleggen.

 

Ik zie van de winterstop niemand verdwijnen dus moeten we ons zo snel mogelijk veilig spelen, dan kan je tijdig anticiperen op -eventuele verkoop- van spelers. En met een volle tas met punten en een goed gevulde portemonnee heb ik er alle vertrouwen in dat Brom en de adviseurs tot een nog betere selectie zullen komen.

 

Wil toch even v.d. Kallen een compliment geven, andersom ben ik er ook niet misselijk mee dus bij dezen. Doordat hij er korter op is gaan zitten, en zich laat adviseren door mensen met know how, die dus niet louter en alleen als doel op zich hebben om in de schijnwerpers te staan, spinnen we daar met z'n allen garen bij. Je ziet waar hnet toe leidt. Goed gedaan Mark

 

Zoals grootgraaier Kok sans gêne zijn ideologische veren afschudde, moeten wij onszelf verlossen van onze calimero complexen. Daar hebben we alle mogelijkheden voor. Maar vooralsnog: niet in de war raken, niet denken dat we iedereen maar even oprollen, maar vol gas er tegen aan. En dat met z'n allen. Bestuur, trainers, spelers en wij met z'n allen. Dan komen we weer waar we horen. Op- en langs het veld, schuim op die bekkûh.

 

Eendracht maakt macht, met z'n allen sleuren we die club weer omhoog Ja tog?!!

 

Dinsdag op m'n werk de Feyenoorders, werk in Leiden maar eens troosten, meen er geen hol van, want ik vind dat Feyenoord toch z'on typhus club. :)

 

 

 

 

 

 

0
Maandag 4 oktober 2010 om 01:49 uur

Kees

Beugelsdijk na 10 minuten al rood. Jammer, scheelt hem een paar wedstrijden en hij was net lekker op dreef.

0
Vrijdag 1 oktober 2010 om 20:21 uur

krm

Karakteristiek
Jong FC Twente – Jong ADO Den Haag 2–1 (0-0)
Scoreverloop: 49. Kastrati 1-0, 65. Kastrati 2-0, 78. Van Duinen 2-1
Locatie: Trainingscentrum Hengelo
Scheidsrechter: Bakkelo
Gele kaarten: Pennanen, Kastrati (FC Twente)
Opstelling FC Twente: Marsman, Stockentree, Röseler, Thesker, Rannankari; Bouma, Pennanen, Berghuis (84. Bruns); Gouriye, Kastrati (76. Smith), John
Opstelling Jong ADO Den Haag: Pellatz, Tillema, L. Piqué, Supusepa, M. Piqué; Visser, Koksal (87. Van der Dussen), Gielisse (76. Resodihardjo); Antonia, Vincento, Hulst (68. Van Duinen)

Mitchell 90 minuten meegedaan. Hoop dat ie binnenkort zijn rentree maakt in het eerste.

0
Maandag 27 september 2010 om 23:38 uur

ADODENHAAG

Kees schreef:

Als Derijck mogelijk vertrekt wordt Tommie Beugelsdijk teruggehaald van Dordt. Op het eind van VI was ie ook nog even in beeld bij zijn doelpunt voor Dordt en de verslaggever sprak ook lovend over hem.

 

Ik heb het al eerder geschreven dat die Beugelsdijk er zeker gaat komen. Oud-shouter Leidschenveen had dat al als een van de eerste gezien.

 

Ik begrijp ook niet waarom mensen zcih hier aanstellen als sommige spelers van ons weggaan en dat de grotere clubs kwalijk nemen. Wij doen toch precies hetzelfde! Dat is nou eenmaal de marktwerking. Veel erger is het als er niet over onze spelers gesproken wordt.

 

En geloof me: Derijck en Verhoek hebben nog een langjarig contract en lopen echt niet voor weinig weg.

 

Het is overigens ongelooflijk hoe het huidige elftal in waarde is toegenomen in vergelijking met 2 jaar geleden. Dat is inmiddels een miljoenenverschil. Jammer dat je de waarde van Kubik, Rado en Buly ook niet mee kunt tellen want dan is het verschil waanzinnig groot.

Beloften ADO - Vredenburch waar Tommie 90 minuten speelde, maakte hij ook een erg sterke indruk en maakte een supergoal. Toen viel die me ook al op. (paar maanden geleden alweer)

0
Maandag 27 september 2010 om 22:45 uur

Kees

Niet om het enthousiasme hier te temperen maar zo bijzonder vond ik het afgelopen zaterdag niet als ik het vergelijk met de voorgaande wedstrijden. De overwinning en de zeer fraaie aanval waar het tweede doelpunt uitkwam verdoezelen veel.

 

We hebben betere wedstrijden gespeeld met uitzondering van de tweede helft tegen Vitesse.

 

Het centrum werd af en toe op kinderlijke wijze uitgespeeld (m.n. bij het eerste doelpunt), Coutinho onzeker bij hoge ballen, Rado die teveel gaten moest dichtlopen, een groot aantal voorzetten van Verhoek kwamen deze keer niet aan en Kubik vond ik ook een van zijn mindere wedstrijden spelen.

 

Heracles zetten ons de eerste 20 a 25 minuten ook knap vast waar we bijna geen raad mee wisten.

 

Anderzijds is het dan wel een grote verdienste als je na een achterstand toch weet te winnen en zeker na die nieuwe domper van 2-2. Vroeger gingen dit soort wedstrijden verloren dus daar zit met name de grote winst in. We zijn volwassener geworden.

0
Maandag 27 september 2010 om 11:49 uur

Advertentie

Kees

Ik vond Heracles de eerste 20 minuten absoluut veel beter in de wedstrijd zitten dan wij. Ook die Plet was levensgevaarlijk en een sterk aanspeelpunt.

 

Het verschil met vorig jaar is dat we nu al twee wedstrijden op rij uit een achterstand zijn teruggekomen en daarna een voorsprong hebben weten vast te houden.

 

Wel is het vreemd dat het centrum van de verdediging zo onzeker oogt. Dat moet toch een oorzaak hebben, zeker als je bedenkt dat dat zelfde centrum vorig seizoen het beste gedeelte van de ploeg was.

0
Zondag 26 september 2010 om 14:50 uur

ADODENHAAG

Pff wat ben ik blij dat de wedtsrijd er na 93 minuten opzat... hij had er nog maar eens ingevallen aan de verkeerde kant.

 

Ik vond Janssen dramatisch; floot de wedstrijd kapot en ik vond zowel het 1e als 2e moment een penalty. Het 1e moment leek me duidelijk, bij het 2e moment kreeg hij een klein duwtje, ja tuurlijk, maar een irritant duwtje in zijn rug(Kubik) zodat hij uit evenwicht raakte, we hadden minimaal een pingel mogen krijgen.

 

We hadden ongeveer 70 minuten overwicht en dat hebben we gewoon goed gebruikt door 3 goals te maken.Vorig seizoen was er een tijd dat we 80 minuten overwicht hadden zonder maar één goal te maken.

 

Heracles had een paar goede spelers voorin (everton en vejinovic) die bijna de hele wedstrijd er uit werden gespeeld door respc. Ammi (!) en Rado(ook erg goed). Bulykin is gewoon een uitstekende man in de 16; moet het niet hebben van zijn snelheid maar door zijn fysieke kracht en scherpte zeer belangrijk. Ook Kubik en Verhoek speelden weer een prima wedstrijd.

 

Ff kijken of we volgende week een punt kunnen meesnoepen!!

0
Zondag 26 september 2010 om 12:03 uur

zuid tribune

ado-kenner schreef:

wie waren de uitblinkers? En heeft het publiek zoals ik hoor op forums zich egt zo weer misdragen. Als dat waar is dan laten we weer zien dat zo'n 2 halen 1 betalen een slecht idee is.

Een echte ADO-kenner die weer lekkah thuis zit. Das pas een echte, meestal komme die uit 020.

En uitverkocht nee, het getal van ruim 14.000 is vet overdreven.

Maar goed laten het er 12.000 (hooguit) geweest zijn. Die hebben een knokkend elftal gezien, strijd, lust, passie. En dan moet niemand, niemand het meer hebben over een sfeerloos stadion, over toeschouwersaantallen. want het stadion naar Leidschenveen, deze coach, deze iversteerder (!!), en dit team, verdient alle HAAGLANDEN steun die maar wenselijk is.

By the way (010), vanaf de Brienenoord is het maar 15 minuten rijden voor TOPVOETBAL !!!

0
Zondag 26 september 2010 om 00:27 uur

tjapi01

Vraag me af waarom mitchel pique er niet bij zit.

 

Hij had toch al enkele wedstrijden in het 2e meegedaan?

 

Dit is toch een ideale mogelijkheid om hem een paar minuten te gunnen!!!

 

Overigens ook vreemd dat Pellatz niet keept.

0
Dinsdag 21 september 2010 om 20:52 uur

Edwin

friuli schreef:

Oud stadion zuiderpark

nieuw stadion zuiderpark

 

Eeen nieuw stadion in het zuiderpark had ook meer sponsors opgeleverd ten opzichte van het oude stadion in het zuiderpark.

 

Daar heb je geen forepark voor nodig!!!!

Je sponsort een club ook om de plaats waar het stadion staat. Waarom zou een sponsor een club langs een snelweg, waar dagelijks duizenden mogelijke klanten langsrijden (ook die niet toevallig in de buurt moeten zijn), minder makkelijk sponsoren, dan een club, die je vanaf de dichtsbijzijnde doorgaande weg nauwelijks kan zien?

 

Dit is geen aanval, maar ik ben gewoon nieuwsgierig naar de onderbouwing van jouw stelling. (En ja, ik woon nu in de buurt van Leidschenveen, maar ik ging ook vanuit Delft al naar het Zuiderpark (toen een reis van meer dan 45 minuten, zeker op zondag met het niet gratis OV)). Zo'n 'reis' heb ik voor mijn club over!

 

Vertrek uit het Zuiderpark was noodzakelijk voor het imagoprobleem en voor de groeimogelijkheden. Waar kan je in en rond het Zuiderpark duizenden auto's kwijt? Die paar plaatsen bij de amateurvelden zijn nooit genoeg, zeker als er een tweede ring zou komen.

0
Maandag 20 september 2010 om 15:57 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 161 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 525
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5