Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jongen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 526
Volgende pagina

haagse-Dick

Peppie schreef:

Hoe snel die gozer zich heeft aangepast is heel opmerkelijk. Ik was sceptisch over deze gozer toen hij gehaald werd maar Gehrt is een extreem goeie speler voor ons.
Je kon op de eerste training al zien dat die jongen talent had, moeten ze vaker doen daar in scandinavie zoeken naar goeie spelers voor den haag. Vele clubs slagen daarin en blijken het ook vaak geen miskopen te zijn, en passen ze zich ook nog eens snel aan, zowel de taal als het voetbal.
0
Zondag 27 oktober 2013 om 22:46 uur

Gast

H@@GenEES schreef:

Deze van Bakker vind ik ook wel mooi om te zien, zie hoe van Duinen blij is met zijn (bakker) doelpunt, dat zit wel goed in die groep.
Ja zeker, ook geweldig voor die jongen natuurlijk!
0
Zondag 27 oktober 2013 om 13:24 uur

pajam

FFL schreef:

Ff een kritische kanttekening. Gouriye in het begin wel aardig maar daarna weer ouderwets kut.
Hij voert zijn acties te ver door en is ook de schuldige aan de 2-1, onnodig balverlies.
Hij kan echt wel voetballen, maar om nou te zeggen dat hij goed speelde gaat me nog veel te ver!!
Volledig met je eens, maar dat die jongen gewoon beter kan en beter moet.
Hoop dat zo`n, waarin ie ook scoort hem over `dode punt` heen helpt.


http://www.omroepwest.nl/sport/26-10-2013/den-haag-extase-na-3-2-zege-ado-op-fc-twente
0
Zondag 27 oktober 2013 om 09:12 uur

Ricky

Kees schreef:

Toch blijf ik vertrouwen in een goede afloop voor vanavond houden. Tegen Vitesse was die onverzettelijkheid er weer en tegen Zwolle bij vlagen in de eerste helft behoorlijk voetbal. Ik hoop en geloof dat het ergste achter de rug is. Kan toch niet anders? Of is die gifbeker nog niet leeg?

Ongeacht de resultaten zit Maurice Steijn vanavond en tegen MVV en AZ nog zeker op de bank. Die jongen zit als één van de weinigen nog diep geworteld in de club en zoveel opgebouwde kennis mag je niet verloren laten gaan.

Vanavond een 3-2 overwinning.
Die jongen zit als één van de weinigen nog diep geworteld in de club en zoveel opgebouwde kennis mag je niet verloren laten gaan.


Sorry, kon het niet laten.

Maar goed, ieder zijn mening he......

0
Zaterdag 26 oktober 2013 om 12:41 uur

Kees

Toch blijf ik vertrouwen in een goede afloop voor vanavond houden. Tegen Vitesse was die onverzettelijkheid er weer en tegen Zwolle bij vlagen in de eerste helft behoorlijk voetbal. Ik hoop en geloof dat het ergste achter de rug is. Kan toch niet anders? Of is die gifbeker nog niet leeg?

Ongeacht de resultaten zit Maurice Steijn vanavond en tegen MVV en AZ nog zeker op de bank. Die jongen zit als één van de weinigen nog diep geworteld in de club en zoveel opgebouwde kennis mag je niet verloren laten gaan.

Vanavond een 3-2 overwinning.
0
Zaterdag 26 oktober 2013 om 12:18 uur

pajam

Elbers 2x gescoord voor Helmond Sport, leuk voor die jongen
0
Vrijdag 25 oktober 2013 om 22:42 uur

Langebach2

070-Hagenees schreef:

Zo mooi, nou je het zegt. Met Bakker heb ik geen rekening gehouden, maar ik denk dat Supusepa gewoon weer centraal staat. Niet dat je daarvoor op de banken moet gaan staan, maar ik denk wel dat ie verder is als Bakker.
Ik hoop gewoon dat we een vroeg doelpunt maken, dat is lekker voor de wedstrijd. Na de 1-0 op zoek naar de 2-0 en dan de wedstrijd langzaamaan dood spelen.
En Bakker moet je gewoon op het middenveld laten spelen, je kan het die jongen niet aan doen tegen die spelers van Twente.
Inderdaad liever Supusepa, die is meer ervaren.
0
Vrijdag 25 oktober 2013 om 22:13 uur

Haagse_Aad

Haha dat stuk op voetbalprimeur... `ado-spelers; kom niet aan onze trainer` en dan zo`n Beugelsdijk die er wat over zegt... ja die jongen snapt ook wel dat als er een andere trainer komt hij er gelijk naast staat..
0
Donderdag 24 oktober 2013 om 12:03 uur

Advertentie

Haagse_Aad

H@@GenEES schreef:

Misschien ligt het gewoon aan Hahn zelf, wie zegt dat hij voor ADO wilde voetballen, misschien is het dat zijn zaakwaarnemer de boot heeft afgehouden omdat die wist dat 010 interesse in hem had, waarschijnlijk is die daar ook aangeboden.

Iedereen roept ook in deze maar wat zonder de ins en outs te kennen en uiteraard krijgt de club er weer van langs omdat hij niet heeft getekend, wat verrassend weer.

Dan kan je dat samenwerkingsverband ook wel opdoeken..

De kunst is natuurlijk om zo`n jongen al binnen te halen als ie een paar wedstrijden goed heeft gespeeld.. als de grotere clubs komen ben je natuurlijk te laat..

Maar nu gebeurde het onder je neus en nog herkende ze het talent niet..
0
Woensdag 23 oktober 2013 om 15:17 uur

Haagse_Aad

Zeo schreef:

Is het geen idee om een pros en cons lijstje te maken?

Want als ik het zo oplees is het enige voordeel dat het een Hagenees is.
Ja en is dat wel een voordeel vraag ik me af... heb juist het idee dat daardoor mensen minder objectief naar hem kijken..

Als hij uit Rotterdam of Utrecht had gekomen was ie al lang weggestuurd.. en nu mag hij maar blijven zitten omdat het "een jongen van de club is"..

Nee het pros lijstje blijft erg leeg denk ik..
0
Woensdag 23 oktober 2013 om 14:22 uur

Nu online

barney0700, James en 176 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 526
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5