Welkom in de shoutbox, gast
Vincent
Willem II heeft op de valreep nog Halilovic gehaald (een centrale back die bij Saturn Moskow amper speelde) en Andreas Landgren (verdedigende middenvelder die in Zweden als talent wordt gezien maar in een half seizoen Udinese vreselijk faalde)
boeiend..
hebben we het 45 minuten geleden (en xx shouts) al over gehad..
0
|
Woensdag 1 september 2010 om 00:28 uur |
DeHaagseHyena
jajoh
ik weet niet wat je er gungstig aan vindt? Dh is dat punt allang voorbij, degradatie zone is dit seizoen sowieso einde verhaal.
Kwa spelers doen we echt niet onder voor een NAC,Heracles, NEC,Vitesse, Feyenoord enzo en helemaal niet nu meerdere spelers in vorm zijn. Psv zo uit de wedstrijd spelen zegt voor mij al genoeg en in toeval geloof ik niet. De juiste trainer voor de groep en dat betaald zich gelijk uit o.a. een verhoek die jarenlang bagger presteerd en nu opeens de sterren van de hemel speelt? Ook toeval? dacht het niet. Derijck ,Toornstra,Kubik zelfde verhaal. Zo zie je maar hoe belangrijk het is om een goede trainer te hebben. Denk ,weet het wel zeker, dat dit een heel mooi seizoen wordt met i.i.g 9 punten uit de komende 3 wedstrijden.
Jij weet net zo goed als ik dat den haag altijd den haag blijft! Niets is zeker totdat we ook daadwerkelijk het benodigde aantal punten hebben om uit de gevarenzone te blijven. Net zoals het altijd spannend wordt als een tegenstander 5 minuten voor tijd de aansluitingstreffer maakt....
Ook ik heb vertrouwen in alles wat er nu gebeurd bij de club, maar zoals ik zei... den haag blijft den haag! dat hebben we helaas de afgelopen jaren en jaren wel meegemaakt helaas.
0
|
Dinsdag 31 augustus 2010 om 19:26 uur |
Ruudje16
Ruudje16
Kees
@ JB
Ik wilde je eigenlijk quoten op het feit dat wij er (in) direct geen enkel voordeel bij hebben bij zo'n schorsing.
Natuurlijk werkt het ook omgekeerd maar feit blijft dat het eigenlijk niet correct is.
Wat van het volgende te denken als we dadelijk Europa ingaan en we eerst uit loten. Bij een gelijke stand in de tweede wedstrijd en dan verlenging heb je als thuisspelende ploeg het nadeel dat maar liefst 2 x 15 minuten het uitgescoorde doelpunt dat je tegen kunt krijgen in je nadeel werkt. Daar hoor je ook nooit iemand over!
0
|
Maandag 30 augustus 2010 om 17:29 uur |
Advertentie
ado-kenner
van mij mag deze opstelling de hele seizoen blijven als ze presteren. Maar, dit is mijn beste opstelling in mijn ogen als alle spelers fit zijn
kubik-bulykin-verhoek
Toornstra
Buys/immers-rado
m.pique-kum/bosschaart-derreick-leeuwin
coutinho
zeg wat je ervan vindt heber wel 10 minuten aan gedacht aan plus en minpunten
0
|
Maandag 30 augustus 2010 om 00:11 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 24 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | Den Bosch + | 24 | - | 42 |
4 | FC Dordrecht | 24 | - | 41 |
5 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
6 | ADO Den Haag | 24 | - | 40 |
7 | Graafschap | 24 | - | 37 |
8 | Roda JC | 24 | - | 36 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 23 | - | 35 |
11 | Telstar | 24 | - | 32 |
12 | FC Eindhoven | 24 | - | 32 |
13 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
14 | Jong AZ | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 24 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |