Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: jongen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 529
Volgende pagina

Mitado

ik vind van Haaren echt een KUT speler, maar wat kan die jongen toch heerlijk een vrije trap nemen zeg
0
Zondag 20 oktober 2013 om 14:46 uur

Bleek

H@@GenEES schreef:

Wat had die dan moeten zeggen? Dat hij hem niet mocht halen van het bestuur omdat er zogenaamd geen geld was geweest, had je de supporters (jij dus) dan eens moeten horen.

Ik weet uit zeer betrouwbare bron dat Steijn hem dolgraag wilde maar dat Driebergen dat met de hulp (noem het manipulatie) van v/d Kallen en Beijerszwijn het heeft tegengehouden.

Ik weet dat jij dolgraag Steijn overal de schuld van geeft, maar in deze treft de goede man geen blaam, en dat linkje zegt dus niets.
Ga je nou dingen verzinnen om je eigen gelijk kracht bij te zetten met je zogenaamde betrouwbare bron..

Maurice zag het gewoon niet zitten in deze jongen omdat hij Vicento en Elbers beter/ gelijkwaardig vond.. Later heb ik van Maurice zelf vernomen dat hij daar gewoon naast heeft gezeten!
0
Zaterdag 19 oktober 2013 om 15:33 uur

pajam

H@@GenEES schreef:

Steijn wou Mokthar ook maar Driebergen (lees v/d Kallen/Beijerszwijn) heeft daar een stokje voor gestoken met het excuus dat er geen geld zou zijn. Steijn doet een hoop fout maar deze blunder is gemaakt boven zijn hoofd.
Hoe kom je toch hierbij?
Steijn heeft letterlijk gezegd dat die jongen niet beter was dan wat we indertijd op de vleugels hadden (Elbers, Vicento...) en nu ligt het ineens aan Driebergen?

Zelfs als Steijn zelf duidelijk aangeeft (in dit geval eventuele aankoop van Mokthar) dat hij het niet ziet zitten in een speler , is het nog andermans schuld?

0
Zaterdag 19 oktober 2013 om 13:47 uur

BLEISWIJK-1

Mitado schreef:

Korte 4-1
Die jongen heeft inmiddels 8 doelpunten gemaakt. Die moet je sowieso in de winterstop terug halen. Maar ik zou het wel snappen als hij dan wat toezeggingen op speeltijd wil.

Hij is ook maar net 20 jaar. De opvolger van v.Duinen!
0
Vrijdag 18 oktober 2013 om 22:49 uur

haagse-Dick

Mitado schreef:

Korte 4-1
toch wel weer knap al is het in de jup, ben benieuwd wat voor aanbieding de club hem doet. Denk wel dat je die jongen wil houden al weet je niet of hij zich in de eredivisie ook weet staande te houden, dus vandaar benieuwd wat het bestuur gaat doen!!!
0
Vrijdag 18 oktober 2013 om 22:10 uur

BLEISWIJK-1

ADODENHAAG schreef:

Verschil is dat jij Bakker max 1x in de verdediging heb zien spelen en ik een keer of 5,6,7. Ik zal dan idd Supi er neer zetten, Bakker is daar niet geschikt voor. Zeker niet bij PEC.
Ho, ho.....ieder zijn mening he. Jij zag het ook niet zitten in Korte. Die heeft er inmiddels 6 inliggen en maakt een frisse indruk. Terwijl je die jongen misschien wel vaker heb zien voetballen dan Bakker.

Mijn mening over Bakker is gevormd naar aanleiding van de 3 wedstrijden dat ik hem achterin heb zien voetballen. En dit wil niet zeggen dat ik gelijk heb.

0
Vrijdag 18 oktober 2013 om 18:46 uur

ADODENHAAG

H@@GenEES schreef:

Ik ben daar niet rouwig om om eerlijk te zijn, sneu voor die jongen maar ik denk dat het voor de Haagse verdediging een zege is
Laten we het hopen. Laat die jongen eerst maar eens een half seizoen gezond blijven. Zal een blunder zijn als hij conditioneel compleet ongeschikt blijkt.
0
Donderdag 17 oktober 2013 om 14:13 uur

H@@GenEES

frans swa schreef:

ik zie Wormgoor ook na z`n blessure niet snel terugkeren in de basis...
Ik ben daar niet rouwig om om eerlijk te zijn, sneu voor die jongen maar ik denk dat het voor de Haagse verdediging een zege is
0
Donderdag 17 oktober 2013 om 12:26 uur

Advertentie

BLEISWIJK-1

Franky schreef:

Vraag was niet aan mij gesteld maar weet het antwoord toevallig.
Tot het einde van dit jaar nog.
Dat is niet waar. Er is nog een optiejaar. Hij ligt daarom tot 2015 vast.

Maar die jongen gaat gewoon bij ADO verlengen!
0
Vrijdag 11 oktober 2013 om 20:47 uur

TONH

Ik heb een klein beetje gezien van Kanon en dat zag er ff niet zo slecht uit.
Een vriend van wilfried Bony en ik denk dat deze wilfried kanon nog heel wat kan gaan doen...
Gisteren zag ik ook even de jonge b1 speler(geselecteerd voor oranje 0nder 17)Segun Owobowale invallen bij de wedstrijd tegen HBS,...Deze Segun owobowale mogen we zeggen kan rennen man!! Tsjonge heee deze jongen is supersnel,..dat viel iedereen op,...Ik zou als ik Ado was even snel wat met hem gaan bespreken want hij heeft nog geen contract en let maar op,...hier komen clubs op af!!
Wat een snelheid spat ervan m af zeg...Ik sprak heel even met hem na de wedstrijd en dan is t opvallend hoe die Segun spreekt zeg,...erg netjes en zeer a.b.n....leuke vent en spontaan(ja meneer,nee meneer haha),..gaan we nog heel wat van zien dacht ik zo,...
Ik kan al niet wachten tot we Kanon aan t werk gaan zien,....Persoonlijk in ieder geval net zo sympathiek figuur als z,n landgenoot Bony.
Bescheiden en zeer netjes....
0
Vrijdag 11 oktober 2013 om 19:00 uur

Nu online

KvR, Ado Vakkie S, James, Eeuwig Den Haag, Jk23, rien1 en 141 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 529
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5