Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bang

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 531
Volgende pagina

zal het dan toch

MEGANIEUWS schreef:

Ricky v.d. Bergh heeft woensdag een gesprek met de club !........
ik hoop ook dat het er van gaat komen
ik ben alleen bang dat we allemaal hoge verwachtingen hebben ,
en hij straks mischien een minder seizoen heeft,
maar laten we positief blijven.
0
Maandag 16 maart 2009 om 13:38 uur

Kees

kojak1 schreef:

kees,fijn om effe kennis gemaakt te hebben.had alleen weinig tijd maar dat komt volgende keer wel.trouwens,zit nog na te genieten,heb de wedstrijd nou al 2keer op eredivisie live gezien.zelfs de commentator was zeer positief over ado.maak je ook niet vaak mee.
Hoi Kojak. dat is wederzijds. Effe lekker dat we in deze klotetijd ADO hebben. Ik heb de samenvatting inmiddels al drie keer gezien en ben nog steeds bang dat ik gedroomd heb.
0
Zondag 15 maart 2009 om 22:22 uur

Ooievaar

Vooropgesteld: Ook ik ben geen fan van Wetzel, ben nog steeds van mening dat er uit deze selectie meer te halen valt dan strijden tegen degradatie. Die zeven nederlagen op een rij liggen me nog steeds als een steen op de maag, en daar is toch echt Wetzel goeddeels verantwoordelijk voor. Maar zoals ik eerder aangaf: ik hoop het wel degelijk te worden.

In zijn voordeel spreekt is dat het een uitermate correcte vent is, die een prima uithangbord is voor de club, we komen mede door Wetzel nu niet meer negatief in het nieuws, hij predikt rust en straalt het ook uit. Zijn media optredens kunnen me meer bekoren als die van Van Hanegem, om een voorbeeld te noemen.

Zeer verheugend is het ook om te zien en te ervaren dat de club haar imago van een probleemclub met een niet te temmen aanhang aan het afwerpen is. En dat is naar de supporters toe een groot compliment!! Want die laten wel degelijk zien dat het kan.

Ik stoor me ook veel minder aan trieste mediafiguren als Ajax van Gelder, bij wie elke vorm van objectiviteit ver te zoeken is. Van dat hele hilversumse gebeuren heb ik m`n beuk meer dan vol. Je hebt daar twee zekerheden: Ajax en de PvdA(...)

Maar goed: Ik had het over rust in de tent. Dat is dé voorwaarde om sponsoren te strikken, die je nodig hebt om de club op te stuwen in de vaart der volkeren. In dit geval langzaam maar zeker richting middenmoot, laten we daar eerst maar eens zien te belanden. 

Krijg de indruk dat men nu eindelijk serieus werk gaat maken van de scouting en de jeugdopleiding, dat is m.i. van levensbelang. Dit gekoppeld aan een positivieve beeldvorming over onze club, dan zie ik het allemaal best op z`n pootjes terecht komen. En gaat de 2e ring er op het stadion er komen, en hebben we het niet meer over het haags bakkie, maar over de haagse bak! Waar het voor de tegenstander kwaad kerseneten is, omdat er niets te halen valt.

Afgelopen zondag 14.000 man tegen Ajax, eengezind achter de club, geen wanklank gevallen, dat is pure winst. Daar vrienden, daar kunnen we op voortborduren.

Ben echt niet bang dat Wetzel er een HVV/Quick combinatie van gaat maken. ADO is een volksclub en moet dat vooral ook blijven. Maar de excessen uit het verleden moeten definitief tot het verleden behoren.

ADO en de beginjaren van FC Den Haag, waren volksclubs, en: er werden wél resultaten behaald. En die kant moeten we echt weer op. Het één hoeft het ander echt niet uit te sluiten. Dus ruimte voor de sponsoren de dassen dus. Maar aan de andere kant moet er ook een fatsoenlijk clubhuis komen voor de de supporters de shawls dus, ieder z`n eigen meug. Het één moet niet ten koste gaan van het ander. We hebben mekaar toch nodig.

Hoe jammer ik het ook vind dat we niet meer in het Zuiderpark spelen, maar het is een feit dat we meer toeschouwers trekken, en de sfeer aanmerkelijk verbeterd is. Dat zijn belangrijke voorwaarden om door te groeien. De negatieve beeldvorming al dan of niet terecht van het Zuiderpark behoort ook tot het verleden. Hierdoor komen er betere spelers, komt de loop er in bij de toeschouwers en krijgen we meer sponsors. Een win win situatie dus.

Wat in Groningen of in Enschede kan, dat kan hier natuurlijk ook. Kwestie van beleid maken - daar heeft het wel aan ontbroken bij de vorige machthebbers - en het ook uitvoeren. Daar blijf ik op hameren.

Maar eerst handhaving. Zondag NEC thuis dus. Dat zal om de drommel niet meevallen, het is een stugge rotploeg, waar we niet zomaar even van gaan winnen. Hoewel dat zeer gewenst is, maar als het niet anders kan in vredesnaam niet verliezen.

Laten we ons eerst maar eens zien te handhaven, zonder nc dus, opdat we tijdig zaken kunnen doen. Dan ga ik er vanuit dat het groeiproces zich vanaf komende zomer zal doorzetten.

Sluit ik af met mijn medesupporters Kojak/Wim en Kees ontzettend veel sterkte toe te wensen. Jongens ik hoop dat jullie zondag even alles mogen vergeten door een klinkend resultaat van onze club. 
Al het goede en heel veel sterkte!!

Gegroet,

Ooievaar

0
Vrijdag 13 maart 2009 om 13:12 uur

Ruudje16

Bert schreef:

Ik denk vanwege zijn afstandschoten. Hebben ze allebei
Meer omdat ik bang ben dat Ricky, net als Sjaak tegen zal vallen............
Ik denk dat we (jullie) er te hoge verwachtingen van hebben
0
Vrijdag 13 maart 2009 om 03:01 uur

jajoh

The only way is up! Dankzij of ondanks onze TD?
De wijze waarop Wetzel iedere keer de supporters denkt aan te moeten spreken! Zoals nu weer. Alsof hij het over/tegen een stel kinderen heeft zegt hij dat hij apetrots is dat hij met de supporters van die grote stappen gemaakt heeft. Alsof o.a. hij er voor gezorgd heeft dat het rustig is gebleven in het AAD MANSVELD Stadion. Terwijl hij zichzelf eens ernstig af zou moeten vragen of dat nou niet ondanks hem is. En let op de woordkeus; apetrots. Weer onhandig?
Andre mot ons eigenlijk niet. En dat bewijst hij nog eens door te zeggen dat hij liever geen supporters mee heeft naar uitwedstrijden van FC Den Haag. Want dat geeft alleen maar last.

Andre ff voor de duidelijkheid. Dat er geen ellende is met Haagse supporters is niet aan jou te danken maar aan de supporters zelf. De supporters zijn er o.a. door vd Kallen weer in gaan geloven dat FC Den Haag gewoon een topclub in wording is maar dat er dan wel gebroken moet worden met het negatieve imago dat FCDH met zich meesleept.
Door jouw slechte presteren en door vooral in uitwedstrijden te kiezen voor een uiterst laffe onHaagse tactiek, en door iedere keer in de media de nadruk te leggen op negatieve zaken aangaande de supporters heb juist jij daaraan NIET meegeholpen. Degene die wat stapjes moet maken, om zich wat minder arrogant op te stellen, ben JIJ!
Verder o.a. het doorlopend aanstellen van familie, vrinden en bekenden in de organisatie van Den Haag en de wens om met de spelers van FC Den Haag een erehaag te vormen voor ojox (!!!) (naar verluid was daar tot vlak voor de wedstrijd discussie over tussen hem en de spelers, die weigerden).

Andre denkt misschien dat hij heel populair is, maar onvrede over hem, op meerdere vlakken, leeft al langere tijd onder veel supporters.
In het belang van FC Den Haag hebben wij daar niet te veel aandacht aan besteed op onze sites, omdat prioriteit 1 moet zijn; NIET DEGRADEREN!

Maar de respectloze wijze waarop Wetzel denkt om te kunnen gaan met Haagse Helden is voor ons wel het dieptepunt.

Een advertentie plaatsen voor een vacature in de jeugdopleiding, en het daarmee voorbij lopen van en/of het afserveren van jongens met een Groen Geel Hart met meer dan voldoende ervaring en capaciteiten, die ook nog eens graag wat voor de club willen doen, zegt ons in ieder geval dat het Haagse dat hij zegt terug te willen brengen in ieder geval niet uit ons Den Haag komt.

Als genoemd in een stuk op de HCF site is de reden daarvan kennelijk het gebrek aan voldoende kwaliteit bij die jongens.
Maar vraag nou eens aan de spelers van FC Den Haag of zij voetballen nou een van de sterkste kwaliteiten vinden van de door Wetzel zelf aangetrokken, huidige assistent trainer.

Dat geeft te denken;

Andre,

Jij vindt dat een Ron de Roode, een Cor Lems, een Frans Danen, om maar wat namen te noemen, niet genoeg kwaliteit hebben, want ze worden niet door je benaderd of grofweg afgeserveerd, en plaatst bij gebrek aan beter (volgens jou) dan maar, zeer professioneel, een advertentie.

Ben je dan niet bang dat iedereen ernstig gaat twijfelen aan jouw motieven.
Of aan juist jouw kwaliteiten?

En als je eigenlijk wel vindt dat zij voldoende kwaliteiten hebben wat is dan de reden om op deze manier met deze jongens, onze jongens, om te gaan?

Wat is nou de echte reden dat je deze mensen niet benaderd, wat is nou de echte reden dat je deze jongens niet ziet zitten?

Wij denken (en wie niet?) dat een aantal van deze gasten zeker, meer dan goed genoeg zijn voor Den Haag en dat alleen hun betrokkenheid bij de club al enorm veel zal betekenen voor alle echte supporters van het echte Den Haag.
Wij denken ook dat juist dat soort, bij Hagenezen, aansprekende namen bij de jeugdopleiding van FC Den Haag de talentjes in Den Haag zal houden en niet die van (met alle respect) Arie vd Padt en de broer van Albert van Oosten.
.
Wij denken dat je bang bent dat zij voor jou te populair, te goed en te mondig zijn en op deze manier jouw positie kunnen verzwakken.
Dat je daarom ook lullig doet over of tegen een Ricky vd Bergh of Cor Lems, en dat ze daarom, zolang jij er zit, nooit voor een plek bij Den Haag in aanmerking zullen komen. Dat je daarom ook Rick Hoogendorp zijn contract niet gaat verlengen.
Jongens, Andre, als wij; de supporters van FC ADO Den Haag

Wij denken dan ook dat jij je eigenlijk verheven voelt boven de Hagenezen aan de overkant.
En dat jij je eigenlijk een beetje geneert voor de Haagse Supporters

Wij denken dat o.a. de net genoemde gasten meer Haagse Beleving bezitten dan jij ooit in je hebt gehad of zal hebben.
Wij denken dat je wat betreft voetbal en wedstrijdinstelling en WINNAARSmentaliteit nog niet in de schaduw mag lopen van deze gasten.
Wij denken dat we met hun instelling, ervaring, motivatie en bewezen capaciteiten als trainers en voetballers al veiliger hadden gestaan dan dat jij nu staat jij met jouw ( door jou zo vaak genoemde) `beperkte middelen`. Lekker motiverend ook.
Wij denken dat jij, in tegenstelling tot bovengenoemde gasten maar er zijn er veel meer, nooit een Haagse Held zal worden.

Wat veel supporters zorgen baart is dat jij, en jij alleen bepaalt wie wel en wie niet de capaciteiten heeft terwijl je tot op heden niet laat blijken er zelf wel over te beschikken.
Sterker nog, vraag de door jou aangestelde, en dus kennelijk door jou wel op waarde geschatte, assistent trainer eens een balletje recht vooruit te trappen.
Wij denken daarom dat je andere (eigen?) belangen dan het belang van FC Den Haag voorrang geeft en dat dit ten koste gaat van ONZE CLUB.

We denken dat je spelletjes speelt. En we denken dat vd Kallen dat eigenlijk ook al een tijd weet (vanaf 6 april 2008?).

Zou je het gek vinden als veel supporters er hetzelfde over denken als wij?


Namens;

in ieder geval alle actieve leden van de HCF & NORTHSIDE.NL

Bron: www.haguecityfirm.nl

0
Donderdag 12 maart 2009 om 13:04 uur

The only way is up! Dankzij of ondanks onze TD?

De wijze waarop Wetzel iedere keer de supporters denkt aan te moeten spreken! Zoals nu weer. Alsof hij het over/tegen een stel kinderen heeft zegt hij dat hij apetrots is dat hij met de supporters van die grote stappen gemaakt heeft. Alsof o.a. hij er voor gezorgd heeft dat het rustig is gebleven in het AAD MANSVELD Stadion. Terwijl hij zichzelf eens ernstig af zou moeten vragen of dat nou niet ondanks hem is. En let op de woordkeus; apetrots. Weer onhandig?
Andre mot ons eigenlijk niet. En dat bewijst hij nog eens door te zeggen dat hij liever geen supporters mee heeft naar uitwedstrijden van FC Den Haag. Want dat geeft alleen maar last.

Andre ff voor de duidelijkheid. Dat er geen ellende is met Haagse supporters is niet aan jou te danken maar aan de supporters zelf. De supporters zijn er o.a. door vd Kallen weer in gaan geloven dat FC Den Haag gewoon een topclub in wording is maar dat er dan wel gebroken moet worden met het negatieve imago dat FCDH met zich meesleept.
Door jouw slechte presteren en door vooral in uitwedstrijden te kiezen voor een uiterst laffe onHaagse tactiek, en door iedere keer in de media de nadruk te leggen op negatieve zaken aangaande de supporters heb juist jij daaraan NIET meegeholpen. Degene die wat stapjes moet maken, om zich wat minder arrogant op te stellen, ben JIJ!
Verder o.a. het doorlopend aanstellen van familie, vrinden en bekenden in de organisatie van Den Haag en de wens om met de spelers van FC Den Haag een erehaag te vormen voor ojox (!!!) (naar verluid was daar tot vlak voor de wedstrijd discussie over tussen hem en de spelers, die weigerden).

Andre denkt misschien dat hij heel populair is, maar onvrede over hem, op meerdere vlakken, leeft al langere tijd onder veel supporters.
In het belang van FC Den Haag hebben wij daar niet te veel aandacht aan besteed op onze sites, omdat prioriteit 1 moet zijn; NIET DEGRADEREN!

Maar de respectloze wijze waarop Wetzel denkt om te kunnen gaan met Haagse Helden is voor ons wel het dieptepunt.

Een advertentie plaatsen voor een vacature in de jeugdopleiding, en het daarmee voorbij lopen van en/of het afserveren van jongens met een Groen Geel Hart met meer dan voldoende ervaring en capaciteiten, die ook nog eens graag wat voor de club willen doen, zegt ons in ieder geval dat het Haagse dat hij zegt terug te willen brengen in ieder geval niet uit ons Den Haag komt.

Als genoemd in een stuk op de HCF site is de reden daarvan kennelijk het gebrek aan voldoende kwaliteit bij die jongens.
Maar vraag nou eens aan de spelers van FC Den Haag of zij voetballen nou een van de sterkste kwaliteiten vinden van de door Wetzel zelf aangetrokken, huidige assistent trainer.

Dat geeft te denken;

Andre,

Jij vindt dat een Ron de Roode, een Cor Lems, een Frans Danen, om maar wat namen te noemen, niet genoeg kwaliteit hebben, want ze worden niet door je benaderd of grofweg afgeserveerd, en plaatst bij gebrek aan beter (volgens jou) dan maar, zeer professioneel, een advertentie.

Ben je dan niet bang dat iedereen ernstig gaat twijfelen aan jouw motieven.
Of aan juist jouw kwaliteiten?

En als je eigenlijk wel vindt dat zij voldoende kwaliteiten hebben wat is dan de reden om op deze manier met deze jongens, onze jongens, om te gaan?

Wat is nou de echte reden dat je deze mensen niet benaderd, wat is nou de echte reden dat je deze jongens niet ziet zitten?

Wij denken (en wie niet?) dat een aantal van deze gasten zeker, meer dan goed genoeg zijn voor Den Haag en dat alleen hun betrokkenheid bij de club al enorm veel zal betekenen voor alle echte supporters van het echte Den Haag.
Wij denken ook dat juist dat soort, bij Hagenezen, aansprekende namen bij de jeugdopleiding van FC Den Haag de talentjes in Den Haag zal houden en niet die van (met alle respect) Arie vd Padt en de broer van Albert van Oosten.
.
Wij denken dat je bang bent dat zij voor jou te populair, te goed en te mondig zijn en op deze manier jouw positie kunnen verzwakken.
Dat je daarom ook lullig doet over of tegen een Ricky vd Bergh of Cor Lems, en dat ze daarom, zolang jij er zit, nooit voor een plek bij Den Haag in aanmerking zullen komen. Dat je daarom ook Rick Hoogendorp zijn contract niet gaat verlengen.
Jongens, Andre, als wij; de supporters van FC ADO Den Haag

Wij denken dan ook dat jij je eigenlijk verheven voelt boven de Hagenezen aan de overkant.
En dat jij je eigenlijk een beetje geneert voor de Haagse Supporters

Wij denken dat o.a. de net genoemde gasten meer Haagse Beleving bezitten dan jij ooit in je hebt gehad of zal hebben.
Wij denken dat je wat betreft voetbal en wedstrijdinstelling en WINNAARSmentaliteit nog niet in de schaduw mag lopen van deze gasten.
Wij denken dat we met hun instelling, ervaring, motivatie en bewezen capaciteiten als trainers en voetballers al veiliger hadden gestaan dan dat jij nu staat jij met jouw ( door jou zo vaak genoemde) \`beperkte middelen\`. Lekker motiverend ook.
Wij denken dat jij, in tegenstelling tot bovengenoemde gasten maar er zijn er veel meer, nooit een Haagse Held zal worden.

Wat veel supporters zorgen baart is dat jij, en jij alleen bepaalt wie wel en wie niet de capaciteiten heeft terwijl je tot op heden niet laat blijken er zelf wel over te beschikken.
Sterker nog, vraag de door jou aangestelde, en dus kennelijk door jou wel op waarde geschatte, assistent trainer eens een balletje recht vooruit te trappen.
Wij denken daarom dat je andere (eigen?) belangen dan het belang van FC Den Haag voorrang geeft en dat dit ten koste gaat van ONZE CLUB.

We denken dat je spelletjes speelt. En we denken dat vd Kallen dat eigenlijk ook al een tijd weet (vanaf 6 april 2008?).

Zou je het gek vinden als veel supporters er hetzelfde over denken als wij?


Namens;

in ieder geval alle actieve leden van de HCF , NORTHSIDE.NL , Groen Geel Hart
0
Donderdag 12 maart 2009 om 10:21 uur

Kees

Vincent schreef:

Kees,

Hoorde vd week van paul dat het niet goed gaat met je vrouw. Wil jou (en je vrouw) heel veel sterkte wensen.
Hoop zondag een keer kennis met je te maken

er staat een (onofficiele) afspraak om 13:00 bij henk patat (tov verkooploketten)

Ja, dank je. Paul en aanhang komen binnenkort bij ons op bezoek. Alhoewel ik maar op 10 fietsminuten in het schone Voorburg van het stadion woon weet ik niet zeker of ik dan al bij die patatboy ben. Effe lastig voor me om exacte tijden af te spreken. Vorige keer (superboeren thuis) heb ik nog rond gekeken maar zag helaas niemand.

Volgens mij was ik op fiets naar huis afgelopen zondag nog aan het juichen voor dat doelpunt van Wesley, zo`n ontlading was dat.

Heb `savonds nog tig keer naar de samenvatting op eredivisie live gekeken en was steeds bang dat ie misging.
0
Woensdag 11 maart 2009 om 21:59 uur

Vincent

Ik heb vandaag contact gehad met koos roeg, supporterscoordinator. Heb hem wat vragen gesteld nav intrekken buscombi tegen roda.Hij vond het goed als ik deze antwoorden op de shout zou plaatsen:

V)Is dit geen competitie-vervalsing? 
A) Zowel de politie haaglanden, de veiligheids organisatie van ADO en ik zelf, supporters coordinator van ADO (en groot voorstander van eigen vervoers regelingen) konden zich voor de volle 100% in deze
verandering vinden 

V) is roda niet gewoon bang dat er teveel supporters van ado komen ?
A) nee, want dan hadden we nog voor een andere oplossing kunnen kiezen, bijvoorbeeld max 300 man met eigen vervoer ofzo, ADO mag nu met 1000
man  komen

V) Gaat ado nog in protest bij de knvb?
A) Nee ADO is het eens met dit besluit

V) Kunnen mensen die wel al een auto-combi kaart hebben ergens hun geld terug krijgen ?
A) Bij ADO

0
Woensdag 11 maart 2009 om 20:00 uur

Advertentie

ewea

den haag schreef:

Bij het publiek van ADO leven nog meer haatgevoelens dan bij dat van Feyenoord,’ zegt Urby Emanuelson. ‘Dat merk je in het stadion en in de spelersbus op weg naar Den Haag. We hebben heel veel politiebegeleiding.

 

 

Weet iemand trouwens wie er heeft gescoord bij jong ado

haah op ajax tv verklaren verschillende spelers dat ze bang waren voor het aggresieve haagse publiek ^^

pff . heb ik naar een andere wedstrijd gekeken zeker?!

0
Maandag 9 maart 2009 om 22:36 uur

Leidschenveen

Marcel schreef:

Ik heb Cheque van G een mail gestuurd gisteren, kon mijn oren niet geloven!

Geachte heer van Gelder,

Met veel plezier kijk ik elke zondagavond naar jullie programma. Als voetbaliefhebber vind ik dit heerlijk al die praatprogramma\`s over voetbal.

Naast liefhebber ben ik ook fan van ADO Den Haag. Wat een heerlijke pot heb ik gisteren gezien, niet vanwege de kwaliteit, maar vanwege de strijd van mijn cluppie. Ook ben ik trots op alle ADO supporters, in het verleden hebben wij een reputatie opgebouwd waar ik niet trots op ben.

Dit seizoen gaat het fantastisch met alle ADO fans. Geen gezeur of vechtpartijen. Iedereen is zich ervan doordrongen dat dit soort dingen niet meer kunnen. Toch, omdat we tegen Ajax speelden, was ik bang dat er net zulke spreekkoren zouden komen, inclusief sisgeluiden als vorige week in Utrecht.

De hele week voorafgaand aan de wedstrijd is er op forums op aangedrongen om dit vooral niet te doen.
En met succes, wat heb ik genoten, hier kunnen Feyenoord en Utrecht nog een voorbeeld aan nemen!

Lekker studio voetbal kijken \`savonds en........wat zegt hij nou? Hoor ik dit goed?! U scheert de spreekkoren van Utrecht en ADO over één kam?!

Meneer van Gelder, gooi de vooroordelen van u af. Geef ons de kans uit te groeien tot een subtopper. Daar hebben wij supporters voor nodig, mensen die niet meer naar het stadion durften in het verleden, moeten weer komen!

Met deze kleine zin die u uitsprak, kunt u een hoop voor ons kapotmaken. Mensen denken: zie je wel, er verandert niets.

Ik heb er begrip voor dat u baalt dat uw club wéér punten verspeelt, maar reageer dat niet af op ADO, reageer dat maar af op Marco Pannenkoek.

Als u niet zelf in het stadion bent geweest, kom dan ook niet met vooroordelen aan, of "ik hoorde zoiets op tv".

Louis van Gaal zou zeggen: jack leidt aan interpretatiedivergentie (datgene horen wat je ook wil horen)

Graag zie ik eens een positieve opmerking tegemoet over ADO!

Met vriendelijke groet,

De ADO fans
Mooie actie van je. Alleen ben ik bang dat het weinig zal uithalen, maarja niet geschoten is altijd mis.
0
Maandag 9 maart 2009 om 19:31 uur

Nu online

Robbie, Rob2002, Wahter, broodjebal070, 070FCDH070, yesyes, BLEISWIJK-1 en 229 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 531
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2