Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: euro

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 531
Volgende pagina

Max

Unieke ADO Den Haagstropdas
The Maestro of Ties, Tony Tetro, heeft speciaal voor ADO Den Haag een stropdas ontworpen. Deze gedistingeerde groengele das met een rood detail is gemaakt van puur zijden. Vanaf heden is deze stropdas te koop in de Fanshop en Onlineshop van ADO Den Haag.

De ADO Den Haagstropdas is goed te combineren met meerdere pakken en zal het goed doen op feesten en partijen. Zorg dat u er één heeft, de das is te verkrijgen voor 40,00 euro.

-----

Dus: Tegen AZ niet meer met een groengelesjaal, maar netjes deze das met een dubbele windsor om je nek :).
0
Vrijdag 28 augustus 2009 om 10:41 uur

Yo

NIEUWS Swansea wil contract Bodde flink opwaarderen Vandaag om 07:02 Fabian Bijman Om de pijn van het uitblijven van een transfer te verzachten, doet Swansea City een gebaar naar Ferrie Bodde. De Nederlandse middenvelder kan een flinke opwaardering van zijn contract bij de club uit Wales tegemoet zien. Bodde, nog altijd herstellende van een zware knieblessure die hij eind afgelopen jaar opliep, werd vrijwel de gehele zomer in verband gebracht met een vertrek bij Swansea. De Premier League lonkte voor de Nederlander, die in zijn eerste seizoenen op de Engelse velden een uitstekende indruk achterliet. Bolton Wanderers opende het bal, maar haakte af nadat The Swans niet wilden tornen aan hun verhoogde vraagprijs. De voormalig ADO Den Haag-speler zag zijn marktwaarde door Swansea-voorzitter Huw Jenkins verdubbeld worden. Clubs die Bodde willen wegkapen uit Wales moeten met een bedrag van ruim vijf miljoen euro over de brug komen. Dat werd Bolton in elk geval te gortig. Die club richtte zich op andere versterkingen. Afgelopen week deed Wigan Athletic nog een ultieme poging om Bodde los te weken bij Swansea City, maar ook de club van Roberto Martinez – vorig jaar nog trainer van The Swans – werd zonder Bodde terug naar huis gestuurd. Ondertussen hoopt Swansea de Nederlander met een nieuw contract langer voor de club te behouden. "We spreken al enkele weken over een nieuwe overeenkomst", liet Jenkins al weten. "Ferrie is heel gelukkig bij Swansea en kijkt uit naar het moment dat hij weer fit is en het Swansea-shirt weer aan kan trekken. Op dit moment traint hij weer mee met de groep. Als het goed is hij over enkele weken weer speelklaar."
0
Vrijdag 28 augustus 2009 om 07:37 uur

jajoh

lulijzer schreef:

Immers story...

On a flight back from holland yesterday into Durham Tees Valley, on the flight was a player called Lex Immers from ADO Den Haag, attacking midfielder. highly rated in the Netherlands, only 23, and it is quite common knowledge over there that his transfer to us is a formality, to be completed in the next couple of days, for a fee in the region of 500k - a mill.

http://fansonline.net/middlesbrough/mb/view.php?id=1337484
als je die link bekijkt zijn die borofans niet echt positief over Immers... en dan druk ik me nog zachtjes uit...... Maar ja, 1 miljoen euro is 1 miljoen euro
0
Donderdag 27 augustus 2009 om 22:30 uur

ado-kenner

zal je zien morgen op de krant lex immers naar middlesbrough voor 500.000 euro
0
Donderdag 27 augustus 2009 om 20:41 uur

Kees

Max schreef:

Echt waar (dat eerste)?
Tuurlijk. Onder vak T had hij het niet terug van 10 euro en toen maar meteen 10 keer. Of hij ook 10 keer heeft opgeschreven weet ik natuurlijk niet. Als dat spandoek er maar komt.

Sowieso doe ik altijd wat extra`s omdat ik mijn seizoenskaart belachelijk goedkoop vind. Ik betaal maar 150 euro. Kan niet meer in de eredivisie.
0
Woensdag 26 augustus 2009 om 09:34 uur

Gast

Max schreef:

Ik denk er over na, maar beloof niks. Misschien iets teveel gedoe.
Maar dat spandoek, daar hou ik je aan .
MAX,
Van Kees alvast 10 euro en van Bert een pot groene verf. 
Komt goed......
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 23:29 uur

Advertentie

Kees

schreef:


Maken wij een prachtig CADD spandoek !!!
Ik heb reeds tien euro gegeven voor 10 keer de naam van CADD op het megaspandoek.

Swansea overigens net weer verloren (1 mnuut geleden) met 1-2. Ik denk dat ze daar snel toch een paar versterkingen willen gaan halen. FF Bodde verkopen en er is weer geld.
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 23:13 uur

Max

Haagse Roel schreef:

Max, ben er niet bekend mee hoor, maar gaat dat gedoe met de belastingdienst niet wat ver..als je praat over een prijs van bijv 100 euries te besteden in de fanshop, deelnemers maken vastgesteld bedrag over naar jou  als beheerder en klaar. Kansspelbelasting betaal je volgens mij pas vanaf 1000 euro of zit ik nu mis..
Het gaat niet alleen om de belasting, maar om het feit dat je een kansspel speelt. Als je meedoet aan de toto kan je soms ook niet meer dan 100 euro winnen.

En de tot zijnook een stel lijers ide je u\zullen aangeven (heb daar indirect ervaring mee).
0
Maandag 24 augustus 2009 om 18:19 uur

Haagse Roel

Max schreef:

In principe is de opzet van een soort Toto geen probleem. De users zijn er en de wedstrijden zijn er.

Leuk dat jullie meedenken, alleen is er een probleem voor de dingen die hieronder bedacht zijn: Een spel met inleg gaat niet werken. Dan krijg ik zo justitie achter me aan in verband met illegale kansspelen.

Dus deelname moet altijd gratis zijn. Qua prijzenpot zijn er dan twee mogelijkheden: Voor de eer, of via een sponsor. Dat laatste kost misschien iets te veel tijd voor me.
Max, ben er niet bekend mee hoor, maar gaat dat gedoe met de belastingdienst niet wat ver..als je praat over een prijs van bijv 100 euries te besteden in de fanshop, deelnemers maken vastgesteld bedrag over naar jou  als beheerder en klaar. Kansspelbelasting betaal je volgens mij pas vanaf 1000 euro of zit ik nu mis..
0
Maandag 24 augustus 2009 om 17:30 uur

<FCDH>

Haagse Roel schreef:

Goed plan, de prijs vind ik persoonlijk minder belangrijk....is natuurlijk afhankelijk van het aantal deelnemers . Gewoon een waardebon van 50 tot 100 euro te besteden in de fanshop vind ik ook prima. Gaat om het competitie element he . Max is dit uitvoerbaar, op de site een link naar de toto, alleen toegankelijk voor deelnemers of zo.........

Kan mij ook zo voorstellen dat Max denkt, leuk en aardig allemaal, maar ik heb het er al druk zat mee. 
Ik heb geen ruk verstand van ICT anders had ik het wel willen opzetten ,maar wellicht een van de shouters wel zodat hij Max wat werk uit handen kan nemen. Gooi maar wat in de groep hoor
of een soort lotto invoeren en met elke wedstrijd een 2 of 5 euro inleg ?en dat een seizoen lang en degene die het beste de uitslagen gedaan heb aan het eind van het seizoen krijg de pot?haha kan aardig oplopen zo potreken is uit elke wedstrijd 100 man 2 euro of meer haha
0
Maandag 24 augustus 2009 om 17:09 uur

Nu online

MichelAdamsMatje, Aad, wiegah070, JvDH, Erba1, Ran1972 en 233 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 531
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2