Welkom in de shoutbox, gast
ozzy
Ik denk dat het salaris van vd Gun wel boven de half miljoen euro zit hoor.
Met het eerder in de media genoemde salarisplafond van 250.000 euro is het rekensommetje niet zo moeilijk en is hij ondanks de 50% korting nog te duur.
volgensmij is het wel iets meer als 50% korting. Ik lees de helft van zn weeksalaris. Ik neem aan dat ze bedoelen dat ADO de helft van zijn weeksalaris betaald per maand. Dus dat is 1/8ste van zijn salaris
![]() |
Woensdag 25 augustus 2010 om 14:13 uur |
DHFC070
<FCDH>
Interessant stukje in ZuidwestNieuws vandaag:
"Mijn vriend John van Zweden, mede-eigenaar van Swansea City FC en bloedserieuze ADO-fan, heeft de club Cedric van der Gun aangeboden. Cedric -die graag terug wil naar Den Haag en momenteel bankzitter is in Engeland - mag voor de helft van zijn weeksalaris naar ADO vertrekken terwijl Swansea City de rest voor haar rekening neemt. Van ADO-zijde wordt echter niet eens gereageerd op dit voorstel!"
Laat swansea ze hele salaris voor ado betalen waarom willen ze hem zo graag kwijt daar?
![]() |
Woensdag 25 augustus 2010 om 14:02 uur |
ADODENHAAG
tmvnstn
Als we voor een japanner gaan, hebben we de keuze uit
Middenvelders: Yuki Abe (Urawa Reds), Yasuhito Endo (Gamba Osaka), Makoto Hasebe (VfL Wolfsburg), Keisuke Honda (CSKA Moskou), Junichi Inamoto (Kawasaki Frontale), Daisuke Matsui (Grenoble), Kengo Nakamura (Kawasaki Frontale) en Shunsuke Nakamura (Yokohama F-Marinos).
lijkt me sterk, moet je ook de hoofdprijs aan salaris geven. denk toch eerder aan europa
![]() |
Dinsdag 24 augustus 2010 om 15:40 uur |
JB
Ja maar dan wel ruilen met Sulejmani en Emanuelson.. :D
Sulejmani blijkt nu ook op het verlanglijstje van "meneer" Jordania te staan.
Helaas, helaas, zou dat natuurlijk de interesse van Ajax in Verhoek kunnen verklaren.
Sulejmani eruit, Verhoek er in.
Scheelt ze waarschijnlijk een miljoen aan salaris per seizoen.
![]() |
Maandag 23 augustus 2010 om 21:11 uur |
Frans
De verdediging is al zo stabiel, weet jij of ze dan een vervanger voor hem op het oog hebben? Bedankt voor de update man
Beste Haagsesjaak,
Ja er zijn natuurlijk lijstjes met namen, de moeilijkheid zit hem hierin dat je binnen een paar dagen alles moet regelen en hoe langer je in onzekerheid zit des te lastiger word het om alsnog zaken te doen.
Bedrag zou volgens mijn bron zelfs richting 1,4 miljoen euro gaan !!!
Timothy heeft een doorlopend contract en is een van de spelers uit de hoogste categorie qua salaris.
groeten Frans
![]() |
Maandag 23 augustus 2010 om 18:05 uur |
Advertentie
Mike
alleen verhoek naar 020 als we er sulemani voor mogen huren
Als Ajax Verhoek haalt zullen ze hem zeker wel een kans geven. Ben alleen bang dat ie daar aan alle verwachtingen niet kan voldoen.
Goede Nederlandse (dus goedkope) buitenspelers zijn zeldzaam maar ook berucht in de hele wereld. Als hij een goed seizoen draait met 10 doelpunten en 10 assists kan hij overal in het buitenland tekenen. Beter 4 jaar een riant salaris bij een Spaanse 2e klasse topper dan de bank van Ajax, lijkt me (wie zegt 'm dit ff?)
![]() |
Maandag 23 augustus 2010 om 16:07 uur |
the mouse
3 mln.?? je gelooft toch zelf zeker niet dat we zo'n bedrag gaan vangen??!
ajax biedt waarschijnlijk een tonnetje of vier in de hoop om hem voor een half miljoen over te nemen. den haag vraagt uiteraard meer maar omdat verhoek z'n hoofd nu op hol wordt gebracht zal het moeten kiezen voor de doekoe die het kan krijgen of het risico lopen dat we met een zwaar gefrustreerde rechtsbuiten verder moeten. een ander risico is ook nog dat je met een rechtzaak krijgt te maken waarbij de speler in het gelijk wordt gesteld vanwege duidelijke positieverbetering.
lastig dat ook derijck en toornstra in de belangstelling staan. het zorgt toch voor een hoop onrust in de hoofden van die spelers als je naar een betere club kunt en daar vooral veel meer geld kunt verdienen.
het zal voor ons sowieso moeilijk worden om goede vervangers te halen aangezien we sportief voor veel goede spelers geen verbetering zijn. concurrenten als nec en willem II die al veel langer constant in de ere spelen hebben het dan toch nog net iets makkelijker.
ze moeten het salaris sowieso afbetalen wat ie zou verdienen de komende 2 jaar, en dan zit je idd rond dat bedrag.
maar zou verhoek daar nog veel beter worden en een meerwaarde kunnen gaan zijn?
en zouden de neuzen er later nog geld aan kunnen verdienen?
en als dat zo is dan gaat den haag er ook weer aan verdienen,
als den haag slim is regelen ze dat!
Mocht het zover komen,
maar er gaat niemand weg!
![]() |
Maandag 23 augustus 2010 om 10:54 uur |
ado-kenner
niks hoor, Ricky moet er weer zo snel mogelijk in. Je zag vanmiddag duidelijk dat hij gemist werd. Het hele middenveld was onzichtbaar, behalve Immers, dat ging wel.
waarom doen jullie zo moeilijk? De ricky van 2-3 jaar geleden die had erin gekund maar de ricky van de laatste tijd niet. Ik weet zeker dat we dan weer verloren hadden. Jullie meoten kappen met die ricky obsessie hij is te dik en dat is de man die niet hier naartoe wilde komen als we naar de jupiler degradeerde en 1 van de mensen die het hoogste salaris heeft van de team. Als hij weer de vorm kan oppakken dan best maar hoe hij de laatste jaar speelt dan heb ik er geen twijfel aan om hem gewoon op de bank te laten.
![]() |
Maandag 23 augustus 2010 om 00:01 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 26 | - | 52 |
2 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
3 | Excelsior | 26 | - | 46 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Den Bosch + | 26 | - | 42 |
7 | Graafschap | 26 | - | 40 |
8 | Telstar | 26 | - | 38 |
9 | Roda JC | 26 | - | 37 |
10 | Helmond Sp. | 25 | - | 36 |
11 | FC Emmen | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 26 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 26 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 26 | - | 1 |