Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 532
Volgende pagina

Tommy

Fraser moet nog wachten op aankopen


Henk Fraser zal geduld moeten hebben. De trainer van ADO Den Haag wil in elke linie nog een versterking aan zijn toevoegen, maar de club zal, vooral in aanvallend opzicht, eerst spelers moeten verkopen.



Rydell Poepon mag al langere tijd uitkijken naar een nieuwe club. Er was interesse uit Turkije en Bulgarije, maar de spits wil het liefst in Nederland blijven. Ook een vertrek van Ninos Gouriye is bespreekbaar. De aanvaller werd vorig jaar aangetrokken, maar kon de hoge verwachtingen niet waarmaken. Verschillende clubs uit Turkije volgen de speler, maar tot een concreet bod is her nog niet gekomen.

Dat geldt wel voor Mike van Duinen, maar ADO heeft het voorstel van AZ van de hand gewezen. De Hagenaars hopen wel nog altijd op de komst van Martin Hansen. De Deense doelman van FC Nordsjaelland moet met Robert Zwinkels de strijd aangaan voor de plek onder de lat. ADO is nog altijd in onderhandeling met de Deense club. Daarnaast wil ADO in de komende weken nog een centrumverdediger aan de selectie toevoegen.
0
Zondag 6 juli 2014 om 17:08 uur

haagse-Dick

Het geduld van Henk Fraser wordt de komende dagen op de proef gesteld door ADO Den Haag. De hoofdtrainer wil graag enkele spelers aan zijn selectie toevoegen. ADO kan echter pas investeren als het enkele spelers weet te verkopen.

ADO hoopt dan ook op korte termijn Mike van Duinen aan een andere club te slijten. Er is volop belangstelling voor de spits van de Residentieclub. Onder mer AZ aast op de handtekening van de afmaker. Ook Rydell Poepon en Ninos Gouriye kunnen op interesse rekenen. Poepon blijft het liefst in Nederland, terwijl Turkse en Bulgaarse clubs geïnteresseerd zijn. Fraser heeft ADO om een versterking in elke linie gevraagd, zo meldt Voetbal International.

Gouriye werd afgelopen seizoen overgenomen van Heracles Almelo, maar wist de verwachtingen niet waar te maken. Diverse clubs uit Turkije volgen de aanvaller op de voet, maar hebben nog geen officieel bod uitgebracht. Ondertussen blijft ADO hopen op de komst van doelman Martin Hansen. De Deense goalie moet in Den Haag gaan concurreren met Robert Zwinkels. De onderhandelingen met FC Nordsjaellend lopen nog omtrent de sluitpost.
0
Zondag 6 juli 2014 om 16:48 uur

Tiberya

Haagse Roel schreef:

De eerste keer dat die Neymar terecht gaat liggen....wat een eng mannetje....
Mag hopen dat hij goed kapot is
0
Vrijdag 4 juli 2014 om 23:56 uur

Garcia

MikeDH schreef:

Je heb helemaal gelijk, zie het nu ook.
Maakt niet uit, snap soms ook niks van dat twitter, gebruik het zelf ook niet.

Geloof trouwens helemaal niks van een aanstaande transfer van Stekelenburg naar Den Haag. Maar goed, geloofde ook nooit dat Den Haag overgenomen zou worden door een stel kapitaal krachtige Chinezen. Laten we hopen dat de wonderen de wereld nog niet uit zijn.

Ben het trouwens helemaal met je eens wat betreft meer Aziatisch schoon op de tribune!
0
Woensdag 2 juli 2014 om 22:52 uur

miq72

H@@GenEES schreef:

Ohw dus als je Derijck geen versterking vind en argwanend bent over de overname van de Chinezen, niet gelijk meeloopt in de polonaise bij elk positief gerucht als een manische dorpsidioot dan ben je geen "echte" supporter?

Ben ik blij dat ik met jouw maatstaven niets te maken.(alsof jioj uitmaak wie wel en geen supporter is, je arrogantie is stuitend...)

Als ik in jouw en al die manische meelopertjes geen echte supporter ben, jammer dan.


Van der Kallen zegt dat er nog 2 dingen moeten gebeuren : Goedkeuring gemeente en de cijfers moeten nog goedgekeurd worden .
Om in jouw woorden te blijven , elke manische dorpsidioot en meeloper hier op de shout weet dat niemand en dan niemand op deze hele wereld tig miljoen neerlegt zonder de cijfers zeer grondig te bekijken . Jij maakt hier echter weer gebruik van en suggereert dat de deal hiermee kan afketsen omdat er met de cijfers gekloot zou zijn .En deze standaard procedure noem jij maar weer een vreemde wending om de hoop van de echte ado supporters hier op de box maar weer eens stevig de kop in te drukken .Supporters die al jaar in jaar uit naar hun cluppie hebben gesteund in de jupiler en onderin de eredivisie . Supporters die hopen dat we wel een keer mee gaan doen in de top van de eredivisie in een vol stadion met goed voetbal .

Met goede argumenten je twijfels uitspreken over de Chinese deal prima maar je medesupporters hun hoop proberen te ontnemen met op niks gebaseerde shouts over een standaard procedure is misselijkmakend .

Aan de andere kant wat kan je ook verwachten van een shouter die zijn mede supporters manische dorpsidioten en manische meelopers noemt .
0
Woensdag 2 juli 2014 om 22:09 uur

oodh

Langebach2 schreef:

Heerenveen is nu nog een stap vooruit voor hem, hij heeft Schouten als zaakwaarnemer dus dan weet je het wel......................
Voorlopig zijn we gewoon ADO Den Haag dat achterloopt bij Heerenveen. Voor elke speler is die club zowel sportief als financieel dus interessant. Niets nieuws toch?
Vervolgens gaan wij weer shoppen bij clubs die weer minder aantrekkelijk zijn dan wij. Zal nog wel tijden duren voordat dat verandert.
We hebben er morgen, volgende maand echt geen 10 miljoen bij voor Stekelenburgs en zo. Denkt hier nou iemand echt dat hij dat zou willen?
Je kan op alles hopen maar realisme lijkt me handiger.

0
Woensdag 2 juli 2014 om 19:50 uur

Advertentie

haagse-Dick

H@@GenEES schreef:

ik vind dit maar een vaag verhaal, ik ben geen fan van van Zweden, verre van zelf, maar waarom zou die het nu gewoon vol blijven houden, sterker nog hij doet er een schepje boven op door te zeggen dat Jan-Hermen De Bruijn zelf de één van de bronnen is.

Zo dom is John nu toch ook niet dat die zichzelf zo voor lul gaat zetten als er niet iets is gezegd tegen hem, ik geef hem voorlopig nog even de voordeel van de twijfel, zeker als Jan-Hermen De Bruijn zo hard ontkent, want die zit ook niet om een leugentje verlegen
Mag het hopen voor John anders is hij nooit meer serieus te nemen, velen nemen hem nu al niet meer serieus en dat laatste beetje brokkelt steeds meer af. Had zelf altijd wel sympathie voor John, dus laat dit dan geen onzin zijn anders zet hij zich idd zwaar voor LUL!
0
Woensdag 2 juli 2014 om 18:07 uur

H@@GenEES

MikeDH schreef:

Wie zegt dat omroep west onzin vertelt? Wat is hun belang hierbij?
In de poep roeren en hopen dat het gaat stinken, zoals ze al jaren doen.
0
Woensdag 2 juli 2014 om 18:00 uur

1905

Wizard schreef:

Goed mijn reactie lezen. Er staat "als". En in dat geval dan ben ik hard in mijn oordeel over hun (eigenlijk hele RVC). Waarom wist de gemiddelde supporter al in januari dat van der Kalle zocht naar investeerders en waarom RVC niet? Als ze het wel wisten waarom kwam de RVC niet met een alternatief die beter was? Waarom acteren ze nu pas op de situatie door te zoeken naar alsnog een gelijkwaardig alternatief of beter? Is dat omdat je het niet wist of dat je niet actief opzoek was in eerder stadium naar investeerders? En bekijk de taken van een RVC! Ik noem dat geen behoorlijk toezicht. In mijn ogen is dat falen.
En ik geloof niet zo in het feit dat RVC nergens van op de hoogte was. De aandelen moeten eerst worden aangeboden aan de medeaandeelhouders. Indien deze niet geïnteresseerd zijn en de vennootschap ook geen andere gegadigden aanwijst, dan is overdracht aan een derde vrij, zodoende lijkt mij het vrijwel uitgesloten dat zij niet vroegtijdig zijn geïnformeerd inzake die overname van aandelen. Maar heb ik het fout, dan hebben we misschien wel weer oorlog tussen v/d Kalle en het bestuur en RVC. Maar het is allemaal maar speculatief.
Het is ook niet de taak van de RvC om een investeerder te zoeken, en dat doen ze ook niet, zo hopen op edn alternatief.
Als je naar de officiële ADO site gaat even kijken bij organisatie dan RvC daar stast omschreven wat betreft hun taak is.
0
Dinsdag 1 juli 2014 om 20:44 uur

Tommy


De overname van ADO Den Haag door het Chinese United Vansen is dinsdag onderwerp van gesprek bij de gemeente. Die moet het licht op groen zetten.



`Ik verwacht geen problemen`, aldus grootaandeelhouder Mark van der Kallen tegen Voetbal International. `Het kan alleen nog worden tegengehouden als de gemeente met een betere partij komt.`

Die kans is nihil, maar wordt op de achtergrond in alle haast onderzocht door leden van de raad van commissarissen. Zij hebben in hun directe omgeving hun ongenoegen laten blijken over de geplande overname van United Vansen en hopen nog op een alternatief plan.
`Daar ben ik heel verbaasd over, want deze deal is in het belang van ADO, en bovendien al maanden bekend bij de rvc en directie`, vervolgt Van der Kallen. `Ik heb altijd gezegd dat ik opensta voor een partij die de club naar een hoger plan kan tillen. Daarbij zijn we heel secuur te werk gegaan, en hebben we enkele dagen voor de deal de rvc en gemeente ook netjes geïnformeerd. Ik kan me de onzekerheid voorstellen, maar de vermoorde onschuld spelen slaat nergens op. Niemand hoeft bang te zijn dat ADO in verkeerde handen terechtkomt.`


[dit dik gedrukte snap ik niet
0
Dinsdag 1 juli 2014 om 18:29 uur

Nu online

Don Leo, haagse chick, ADOZoetermeer, Robbie, rh_vakm en 204 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 532
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2