Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 533
Volgende pagina

rijswijk hoekpolder

Ooievaar schreef:

Door een goed scoutingapparaat op te zetten. Dat verdient zichzelf vele malen terug. Kan je ook een speler goedkoop halen en duur doorverkopen. Schijnt erg ingewikkeld te zijn om oud spelers aan te spreken, als je zelf niet de moeite neemt om de eigen tribune af te komen.

Haal gerust eens de stofkam door je personeelsbestand. Zitten er veel voor veel geld en weten heel goed te maskeren wat ze uitvoeren. Dit leidt i.i.g. niet tot een goede selectie, een grotere sponsor, of een substantiële aanwas van het sponsorbestand, best wel leeg op de ere. Een prima Jeugdopleiding, veel betere afdeling commerciële zaken, of een goede AD met een goed functionerende RvC.

Neem nu het lachwekkende gehannes met de invulling van de positie van de AD terwijl zwaargewicht en droomkandidaat Kees Jansma zich beschikbaar stelt.

Als je dat gewoon een beetje normaal invult allemaal dan verkoop je heel wat meer scc`s dan die 5100. Wat natuurlijk heel erg matig is. Oh dat is waar ook, geen scc cultuur. Tijden veranderen, zeker als je een nieuw stadion bespeelt.

Dit is lachwekkend. Een elftal wat geen of nauwelijks restwaarde heeft. Van een al lang versleten keeper tot een spits die niemand meer wil hebben. Al heb ik voor Kramer wel een zwak, want die doet waar hij zelf zin in heeft en trekt zich van de hele wereld niets aan. Was in het verleden een kanjer, maar dat was toen. Nu is het maar afwachten. Al hoop ik dat hij zijn draai weer vindt, maar niemand wil hem -meer- hebben...

Nu weer een probleemgeval wat overal voor ellende zorgt, dus hier ook, daar hoef je geen psycholoog voor te zijn, en keeper nummer zoveel van PSV. Voorlopig komt van die versterkingen waar Van As mee zwaait weinig terecht. Oh ja, de transermarkt is nog open tot 31-08.

Dat zijn mijn aanbevelingen. Maar er zitten er veel te veel binnen de club die een club binnen de club vormen en geen donder presteren. Dan krijg je dus 5e rangs paniek aankopen al dan niet op huurbasis. Valt werkelijk geen lijn in te ontdekken. Hopelijk wordt het bij Utrecht vanavond verlengen bij 41 en worden ze naar 112 strafschoppen uitgeschakeld...

De vraag ging eigenlijk over Van As, wel goede aanbevelen wat je hebt gegeven hoor.
Ik heb geen zicht hoeveel mensen in het personeelsbestand wegkunnen ,maar er zullen dan wel heel wat weg moeten om je plannen te realiseren.
En denk niet dat Van As daar over gaat.
Ik persoonlijk denk dat hij het redelijk doet met lege portemonnee.

Dat er wat moet veranderen bij ADO dat is zeker !
Ff Peking bellûh... zal wel niks uithalen want hun doelstelling is niet dat ADO in top 5 komt ,met handhaving in eredivisie zijn ze al ruimschoots tevreden.
0
Donderdag 1 augustus 2019 om 19:51 uur

Petah

poemba schreef:

Ik weet niet waar je het over hebt hoor. Maar hij wilde zelf weg.
Omdat hij wilde keepen. Nou prima toch. Maar niet in het eerste.
Dus
Ja ik zou als ik jonge keeper ook weg willen als ze me binnenhalen als groot talent en vervangen door een fossiel die dezelfde fouten maakt

Was zwinkels nou zo perfect prima maar die was afgelopen seizoen net zo matig
0
Donderdag 1 augustus 2019 om 18:29 uur

poemba

Petah schreef:

Je laat je keeper gaan die overigens ook in jong oranje keept omdat hij een paar foutjes heeft gemaakt diezelfde fouten heeft zwinkels afgelopen seizoen ook gemaakt

Om er een van een andere club te huren en de mensen vallen er nog nieteens over omdat indy een neus is

De supporters zijn net zo beperkt als de technische staff echt waar
Ik weet niet waar je het over hebt hoor. Maar hij wilde zelf weg.
Omdat hij wilde keepen. Nou prima toch. Maar niet in het eerste.
Dus
0
Donderdag 1 augustus 2019 om 16:42 uur

dirk

Kees schreef:

Mee eens. Behalve de laatste regel.
De laatste regel, beste Kees, was bedoeld voor lieden die bij voorbaat al in opperste verrukking raken als er een doelwit is ontdekt om iemand af te serveren. Nog voordat die persoon zelfs maar de gelegenheid heeft gekregen om te laten zien dat-ie er niets van kan. Dat laatste gaat trouwens niet op voor Ould-Chick. Niet zijn talent, maar zijn karakter heeft hem tot dusver danig in de weg gezeten.
0
Donderdag 1 augustus 2019 om 15:49 uur

DHFC070

Vak B schreef:

Training geweest goeie eerste indruk van bilal klein maar sterk en een goeie balvaardigheid morgen nog maar is kijken
Gezien onze financiële situatie moet je het hebben van huurspelers, 30 plussers en spelers met een deuk in de carrosserie.
- Huurspelers, hebben we met de nieuwe 2e/3e keeper en mogelijke middenvelder van Feyenoord.
- 30 plussers hebben we in overvloed.
- Spelers met een deuk in de carrosserie hebben we nog niet.

Mocht zo`n speler zijn weg vinden en gaan draaien dan kun je er tenminste nog wat aan overhouden. Zit natuurlijk wel een bepaald risico aan vast maar heb er vertrouwen in dat de sociale controle binnen de selectie genoeg aanwezig is en Fons nou niet uitblinkt in het conflict zoekende karakter.
0
Donderdag 1 augustus 2019 om 14:24 uur

ENW02

R.E. schreef:

De interesse van Benfica voor Ebuehi heb ik eerlijk gezegd nooit begrepen. Is hij onder Fons nou echt zoveel beter geworden? Becker heeft toch alleen in zijn laatste paar maanden echt naar zijn mogelijkheden gespeeld? Van Pinas durf ik nu niet al te zeggen dat die structureel echt veel beter is geworden. En dan is er ook nog een ander probleem met Van As: Ebuehi en Becker hebben geen transfersom opgeleverd omdat Van As ze niet tijdig verkocht of niet tijdig hun contract verlengde. Laten we hopen dat dat met Pinas niet gebeurt, naar ik vrees het ergste
Weet je wat het is. Je kan het op 2 manieren bekijken.
Positief of negatief. Veel vinden alles slecht en niemand snapt er wat van. Wat verwacht je dan van een trainer bij Den Haag. Dat ze alle 11 stuk voor stuk beter worden.
Als dat zo was, zat GD niet bij ons en de spelers ook niet.
Iedereen die bij ons speelt of traint heeft een niveau wat hier bij hoort. Zo niet, dan zijn ze na een jaar weer weg zoals vd brom. Of de interesse van Benfica nou logisch was of niet, hij speelt er. Heeft op het wk gespeeld dus kan echt wel wat. Zo kan je dus door blijven praten zoals jij en ik nu doen. Als echt alles zo tegenstaat zoals sommige hier laten blijken moet je wat anders gaan doen.
Ik kom sinds 1982 en de illusie dat het ooit beter gaat heb ik naast me neer gelegd. Er zullen altijd zakkenvullers blijven, eerst vd kallen, later Manders. Die hield Jansma buiten btw. Kijk even fox 10 jaar terug wat voor bagger er rond liep in onze selectie. Ik wens je veel succes de komende maanden met den haag
0
Donderdag 1 augustus 2019 om 11:18 uur

Advertentie

Bolskie

BLEISWIJK-1 schreef:

Voor iedereen die Jeffre op handen draagt. Dit is toch onbegrijpelijk?

Beter dan Asmalash. Daar geloof ik niks van.
Zal daar iets achter zitten denk je? Miss bakker weg of ze zien het niet zitten in asmalash?
0
Woensdag 31 juli 2019 om 21:40 uur

GroenGeelHart070

Er komt in ieder geval weer wat leven in onze transfers. Vermoedelijk gaat Nasser nog weg en om Willie is het volgens mij helemaal stil. Ben benieuwd wie nog gaat en wie er komen.
Is het team van jong ADO al rond voor de 3e divisie?!
0
Woensdag 31 juli 2019 om 16:45 uur

ENW02

ado_denhaag070 schreef:

Eens,
Heb jij nog een gerucht of iets?
Enige wat ik weet is dat ze met Wehrman bezig zijn.
Aangezien er nog geen transfergeld is zitten we in de wachtkamer. Van As is erg druk bezig en doet veel meer dan iedereen denkt. Ook hij is gebaat bij een goed team.
Zodra EK weg is kunnen ze wat doen.
EK is klaar hier in ieder geval.
0
Woensdag 31 juli 2019 om 10:42 uur

Marijn

Feit dat koopmans gehaald zou zijn zou ook moeten betekenen dat groothuizen weg is. Anders zou het wel slecht zijn voor de onderhandelingspositie van onze club aangezien we hem dan helemaal niet meer nodig zouden hebben...
0
Woensdag 31 juli 2019 om 10:24 uur

Nu online

Lellow en 164 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 533
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5