Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vanavond

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 535
Volgende pagina

ADO supporter Leidschenveen

Kaos schreef:

nope..
Eredivisielive maar he.

Komt wel goed Kees. als je wint heb je wel gelijk 7 punten voorsprong.. hele hoop in ieder geval
ADO presteerde vorig jaar ook ondermaats in uitwedstrijden. Uit bij Graafschap, Heracles, Roda helemaal niets mee naar huis genomen met belabberd voetbal.
Als we echt vooruit willen kijken, moeten we echt die 3 punten pakken vanavond.
0
Vrijdag 28 augustus 2009 om 19:26 uur

Kees

Kaos schreef:

Je was me voor
Niet mee vanavond? Ik heb echt een heel slecht voorgevoel. Dit is weer zo`n wedstrijd waarbij we net als voorgaande jaren een flinke stap op de ranglijst kunnen maken.

Het optimisme is weer groot en ook alle voorgaande keren ging het toen fout. Hopenlijk zit ik er helemaal naast.
0
Vrijdag 28 augustus 2009 om 18:24 uur

jajoh

Vak Q schreef:


Powel & Cornelisse uit de wedtrijdselectie gezet
voor de wedstrijd RKC - ADO Den Haag i.v.m. slechte inzet tijdens Jong ADO Den Haag - Sparta.
Powel interessrt me niets, maar wel jammer dat Cornelisse zich zo laat kennen dan. Kan echt van waarde zijn als het niet loopt tijdens de wedstrijd..

Heb zin in vanavond!!

COME ON THE HAGUE
0
Vrijdag 28 augustus 2009 om 17:49 uur

De Regenjas

Denk niet dat Immers speelt vanavond: http://89.18.179.41/~dalotte/BBC/SPORTNEWS/0809/Boro_New_Signing.jpg
0
Vrijdag 28 augustus 2009 om 15:05 uur

Kees

Vincent schreef:

Misschien is er wel meer te doen in leiden dan sightseeing kojak... maar neem aan dat je naar het ziekenhuis bent geweest.. 
sterkte kees. 
Ja, klopt waren in het lumc.
Op een of andere manier heb ik een slecht voorgevoel over vanavond. En als ik dat heb dan ......
0
Vrijdag 28 augustus 2009 om 13:47 uur

Bert

’ADO moet winnen van RKC’ 

DEN HAAG - Never change a winning team. Afgaand op de laatste training lijkt het erop dat trainer Raymond Atteveld vanavond bij RKC Waalwijk (20.45 uur) dezelfde elf voetballers het veld instuurt als vorige week tegen Vitesse. 

De hele succesploeg kreeg een basishesje.

Dat betekent dat Ricky van den Bergh wederom op de bank moet plaatsnemen. De Hagenaar krijgt daar gezelschap van Gino Coutinho die er voor het eerst weer bij is sinds hij zijn debuut maakte in de eerste competitiewedstrijd van ADO Den Haag tegen NAC Breda.

Twee dagen na dat duel werd de doelman aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij wiethandel en moest hij veertien dagen de cel in. Deze week keerde Coutinho, die geen bekentenis aflegde maar wel verdachte blijft, terug op het trainingsveld. „Gino was erg gretig, we moesten hem zelfs afremmen. Ik ben blij dat hij er weer bij is,” zei Atteveld, die in Waalwijk rekent op drie punten. „Een belangrijk duel voor ons. Niet omdat we daarna AZ, FC Utrecht en Ajax krijgen, maar om te zien of we na Vitesse echt stappen hebben gemaakt. Of we echt kunnen voortbordurenop de overwinning van vorige week.”

RKC Waalwijk veroverde dit seizoen nog geen punt. „Dan kun je redeneren dat de keer dat ze punten gaan pakken steeds dichterbij komt. Aan de andere kant: RKC heeft een ploeg met veel nieuwe spelers die nog niet op elkaar zijn ingespeeld. Wij moeten winnen.”

Na de uitstekende triomf (1-3) op Vitesse liepen de Hagenaars geenszins met het hoofd in de wolken. „Nee, daar zorgde die tegentreffer in de slotfase wel voor. Die bracht ons heel snel terug op aarde. Daar had iedereen flink de pest over in,” aldus Atteveld. 


De trainer begroette gisteren een nieuw gezicht op de training. Een onmiddellijke versterking? Nee, zegt technisch directeur André Wetzel. „Dit is geen speler die we gaan aantrekken voor 1 september, maar iemand die we aan het werk willen zien voor de toekomst.” De nieuweling heet Admir Adrovic, komt uit Montenegro, is 21 jaar en voetbalt in de spits.
 
„Hij blijft twee tot drie dagen en als hij bevalt een paar dagen langer. We zijn bezig jonge talenten in kaart te brengen voor de toekomst,” aldus Wetzel.

ADO bewaart prettige herinneringen aan de laatste keer dat er tegen RKC Waalwijk werd gespeeld. In een succesvol drieluik toonden de Hagenaars zich in de nacompetitie van het seizoen 2007-2008 de beste met een glorieuze thuiszege (2-1) als happy end: de club keerde terug in de eredivisie (zie ook kader).

Vermoedelijke opstelling ADO Den Haag: Ditewig, Ammi, Horváth, Derijck, Kum; Buijs, Bosschaart, Immers; Verhoek, Milic, Soltani.

Bron AD

Zag overigens dat hij 4 interlands heeft gespeeld voor Jong Montenegro.
0
Vrijdag 28 augustus 2009 om 12:09 uur

Advertentie

Bert

Niet vergeten vanavond om 21.00 uur Ned 3:

Haagse dames aan de bal 

Het EK Voetbal voor vrouwen is in volle gang en de Oranje Leeuwinnen zijn behoorlijk op dreef. De eerste wedstrijd op het EK tegen Oekraïne eindigde in een makkelijke 2-0 overwinning voor Nederland. De timing van de VPRO om juist deze week een documentaire over het dameselftal van ADO Den Haag, alias De Haagse Tieten, te laten zien is dan ook perfect.

Commercie
Het onderwerp is niet alleen actueel, maar ook interessant. Het Nederlandse vrouwenvoetbal is nog niet bedorven door megatransfers en spelersmakelaars. Bij de meiden gaat het nog echt om het spelletje en niet om de commercie. Geen Cristiano Ronaldo-achtige megasalarissen en sponsorcontracten. Een karige reiskostenvergoeding; daar moeten de meiden het mee doen. ADO Den Haag is bij de vrouwen overigens een topclub die meestrijdt om de landstitel. Gaan de vrouwen uit Mooie Benen het halen en wie mag er mee naar het EK?

bron tv gids
0
Donderdag 27 augustus 2009 om 18:47 uur

<FCDH>

Edwin schreef:

Dan moeten we morgen toch tegen RKC..... (vrijdag dus)
ja dacht je vanavond dan?
0
Donderdag 27 augustus 2009 om 12:17 uur

de derde helft


Was trouwens maar 1 cameraploeg (TV-West) voor
Coutinho, zie de uitzending van vanavond.
0
Woensdag 26 augustus 2009 om 20:03 uur

JB

rien1 schreef:

Oke dank je Kees. Maakt niks uit. Natuurlijk is het nieuws (of geen) altijd welkom. 
Ben benieuwd of er toch nog wat gebeurt deze week. Zo te horen wordt bijna alles op het laatst beslist.
Weinig Bodde nieuws.

Maar zoals Kees en ik al eerder schreven lijkt het op die Swansea sites af en toe een letterlijke vertaling van wat er hier geschreven wordt.

Na vanavond heeft de voorzitter van Swansea even zijn handen vol aan een imago-probleempje :
3 rode kaarten voor Swansea vanavond, waarvan 2 directe.
Wordt morgen druk in het kantoortje van die voorzitter.
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 23:39 uur

Nu online

barney0700, bert1953 en 326 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 535
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 ADO Den Haag 27 - 49
4 FC Dordrecht 26 - 47
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1