Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: elke

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 536
Volgende pagina

Don

Dannyy schreef:

Niet elke Belg spreekt Frans..
Frans is een verplicht vak voor elke belg vanaf de lagere school
0
Zaterdag 28 juni 2014 om 12:36 uur

Dannyy

Franky schreef:

Taalprobleem met Kanon en derijck zou zijn opgelost omdat ze allebei Frans spreken.
Niet elke Belg spreekt Frans..
0
Zaterdag 28 juni 2014 om 12:25 uur

slash070

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Fraser gaat achter Derijck aan
Henk Fraser neemt contact op met Timothy Derijck van PSV. Derijck heeft nog een contract voor een seizoen en is in Eindhoven overbodig.
Lees het nieuwsbericht
De enige twee ex-spelers die voor elke eredivisieclub een versterking zouden zijn, zijn Toornstra en Immers. De overige ex-spelers die na het succesjaar "hogerop" wilden zijn overal door de mand gevallen, en dus voor ons ook geen versterking.
0
Vrijdag 27 juni 2014 om 17:57 uur

ADODENHAAG

De nieuwe kleding is nu in de fanshop, jammer dat het altijd zo duur is maar dat is werkelijk bij elke club.
0
Donderdag 26 juni 2014 om 19:56 uur

H@@GenEES

yesyes schreef:

Ik besef het eigenlijk nog niet eens. Maar stel je eens voor als we de eerste wedstrijd beginnen met een bijvoorbeeld Elia op de linksbuiten positie. En met nog een paar aankopen waarvan we alleen maar hadden kunnen dromen.

Ben zeer benieuwd wat er gaat gebeuren kwa transfers. Zal wel gelijk een prachtige eerste wedstrijd zijn tegen Feyenoord! Ik denk zelfs dat H@@genees dan voor het eerst in 5 jaar weer een wedstrijd in het stadion bezoekt
Ik ben vorig seizoen bijna elke thuis wedstrijd geweest kneus, jij en je hysterische positivo gedrag mag hopen dat de club er over vijf jaar nog staat en het niet veranderd is in een Wok restaurant.
0
Donderdag 26 juni 2014 om 17:19 uur

Dannyy

Kees schreef:

Ik bedoel niet enkel de selectie maar club, denkwijze, begroting, aantal toeschouwers, stadion en ga zo maar door.
Ja, maar als we een paar keer winnen komt het publiek wel hoor, dat is bij elke club zo. Ons stadion is ook niet verkeerd, het enige dat sterk verbeterd moet worden is de zakelijke/technische kant, dat ben ik met je eens. Nu lopen onze beste spelers elk jaar gratis weg of gaan voor een veel te lage prijs weg. Maar dat ligt deels ook aan het budget, dat gaat als het goed is verbeterd worden.
0
Donderdag 26 juni 2014 om 14:42 uur

Advertentie

H@@GenEES

pwr schreef:

Maar h@@GENEES JIJ BENT ECHT EEN AZIJNPISSER
nooit wat goed,behalve Steyn
Pfffffff
Wacht eerst nou maar ff af wat er gaat gebeuren

Ja loop jij maar lekker volgzaam mee in de Chinese polonaise, ik blijf liever kritisch kijken waarom deze mensen ineens zoveel interesse hebben in de club.

Ongelooflijk dat zoveel supporters er geen totaal geen enkele vraagtekens zetten bij deze ontwikkelingen en alles voor zoete koek slikken.

En dat terwijl Kallen hier op de box volledig gefileerd werd en elke dingetje wat hij zei of wat in de media kwam zeer kritisch werd bekeken, duizenden kritische shouts zijn er aan Kallen besteed en nu loopt bijna iedereen volgzaam achter de Chinezen aan.

Blijkbaar is de belofte van wat centen en EL voetbal genoeg om al die kritische Kallen haters hun mond te snoeren.
0
Donderdag 26 juni 2014 om 10:31 uur

<FCDH>

ADODENHAAG schreef:

Ja maar een 2e Vitesse willen we niet worden hè!!! Als die eigenaar opstapt zijn ze gewoon wel failliet.
Maar dat is toch bij elke partij die erin stapt ? 100 % zekerheid vind je nergens
0
Woensdag 25 juni 2014 om 23:03 uur

Tommy

hij heeft in de media alleen maar lopen janken hoe zielig die is.
hij wilde niet naar dordrecht omdat hij dan een samenwerkingsverband met den haag zou hebben.
Elke nederlandse club moet steeds zn sterkste spelers verkopen.
Hij verschuilt zich alleen maar achter smoesjes. Ben nog elke dag blij dat ie weg is.
Het ergste van alles is dat ie gewoon niet ziet dat ie de boel niet op de rails had gekregen.
Hij heeft gewoon een enorme plaat voor zijn kop.
En verder ben ik er klaar mee.
0
Woensdag 25 juni 2014 om 22:08 uur

slash070

Hebben we eindelijk enorm nieuws waar elke andere nederlandse club ook maar van mag dromen, gaan we over Steijn zitten shouten???
Kom op joh, TV West belt stad en land af om reacties van rancuneuze hagenezen te ontlokken, laat gaan pfff
0
Woensdag 25 juni 2014 om 21:43 uur

Nu online

ps070, grijze gek, TheMariner, buurmanBrutus, Raoul88, Marko1969, troje, Jurriën, Franky, Jap, Mr. FC DEN HAAG en 256 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 536
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5